• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
21:48
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia WRZESZCZ03:51
Strzyża PKM03:53
Zajezdnia03:54
Zamenhofa [GDA]03:55
Wojska Polskiego03:57
Galeria Bałtycka03:59
Klonowa [GDA]04:00
Jaśkowa Dolina04:02
Miszewskiego04:04
Politechnika04:05
Opera Bałtycka04:07
Traugutta [GDA]04:08
Uniwersytet Medyczny04:09
Chodowieckiego04:10
Brama Oliwska04:11
Dworzec Główny04:13
Brama Wyżynna04:16
Śródmieście SKM04:19
Pohulanka04:20
Odrzańska04:22
Chałubińskiego04:24
Sikorskiego [GDA]04:25
Chełm Witosa04:26
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Chełm Witosa04:32
Chełm Witosa04:32
Sikorskiego [GDA]04:33
Chałubińskiego04:35
Odrzańska04:37
Pohulanka04:38
Śródmieście SKM04:40
Brama Wyżynna04:42
Dworzec Główny04:44
Brama Oliwska04:47
Chodowieckiego04:48
Uniwersytet Medyczny04:49
Traugutta [GDA]04:51
Opera Bałtycka04:53
Politechnika04:54
Miszewskiego04:56
Jaśkowa Dolina04:58
Klonowa [GDA]04:59
Galeria Bałtycka05:01
Wojska Polskiego05:03
Zamenhofa [GDA]05:04
Zajezdnia05:05
Strzyża PKM05:06
Uniwersytet Gdański [GDA]05:08
Bażyńskiego [GDA]05:09
Tetmajera05:10
Derdowskiego05:11
Obrońców Westerplatte05:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:15
Opacka05:17
Subisława05:19
Pomorska - Osiedle05:20
Osiedle Wejhera05:22
Helska05:23
Jelitkowo05:24
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:40
Helska05:42
Osiedle Wejhera05:44
Gospody05:45
Pomorska - Osiedle05:46
Subisława05:48
Opacka05:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:52
Obrońców Westerplatte05:54
Derdowskiego05:55
Tetmajera05:56
Bażyńskiego [GDA]05:57
Uniwersytet Gdański [GDA]05:58
Strzyża PKM06:00
Zajezdnia06:02
Zamenhofa [GDA]06:03
Wojska Polskiego06:05
Galeria Bałtycka06:07
Klonowa [GDA]06:08
Jaśkowa Dolina06:10
Miszewskiego06:12
Politechnika06:13
Opera Bałtycka06:15
Traugutta [GDA]06:16
Uniwersytet Medyczny06:17
Chodowieckiego06:18
Brama Oliwska06:19
Dworzec Główny06:21
Brama Wyżynna06:24
Śródmieście SKM06:27
Pohulanka06:28
Odrzańska06:30
Chałubińskiego06:32
Sikorskiego [GDA]06:33
Cieszyńskiego06:35
Cebertowicza06:36
Wilanowska06:38
Przemyska06:40
Płocka06:41
Łostowice Świętokrzyska06:43
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:53
Łostowice Świętokrzyska06:53
Płocka06:55
Przemyska06:57
Wilanowska06:58
Cebertowicza07:00
Cieszyńskiego07:01
Sikorskiego [GDA]07:03
Chałubińskiego07:05
Odrzańska07:07
Pohulanka07:08
Śródmieście SKM07:10
Brama Wyżynna07:12
Dworzec Główny07:14
Brama Oliwska07:17
Chodowieckiego07:18
Uniwersytet Medyczny07:19
Traugutta [GDA]07:21
Opera Bałtycka07:23
Politechnika07:24
Miszewskiego07:26
Jaśkowa Dolina07:28
Klonowa [GDA]07:29
Galeria Bałtycka07:31
Wojska Polskiego07:33
Zamenhofa [GDA]07:34
Zajezdnia07:35
Strzyża PKM07:36
Uniwersytet Gdański [GDA]07:38
Bażyńskiego [GDA]07:39
Tetmajera07:40
Derdowskiego07:41
Obrońców Westerplatte07:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:45
Opacka07:47
Subisława07:49
Pomorska - Osiedle07:50
Osiedle Wejhera07:52
Helska07:53
Jelitkowo07:54
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:17
Helska08:19
Osiedle Wejhera08:21
Gospody08:22
Pomorska - Osiedle08:23
Subisława08:25
Opacka08:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Obrońców Westerplatte08:31
Derdowskiego08:32
Tetmajera08:33
Bażyńskiego [GDA]08:34
Uniwersytet Gdański [GDA]08:35
Strzyża PKM08:37
Zajezdnia08:39
Zamenhofa [GDA]08:40
Wojska Polskiego08:42
Galeria Bałtycka08:44
Klonowa [GDA]08:45
Jaśkowa Dolina08:47
Miszewskiego08:49
Politechnika08:50
Opera Bałtycka08:52
Traugutta [GDA]08:53
Uniwersytet Medyczny08:54
Chodowieckiego08:55
Brama Oliwska08:56
Dworzec Główny08:58
Brama Wyżynna09:01
Śródmieście SKM09:04
Pohulanka09:05
Odrzańska09:07
Chałubińskiego09:09
Sikorskiego [GDA]09:10
Cieszyńskiego09:12
Cebertowicza09:13
Wilanowska09:15
Przemyska09:17
Płocka09:18
Łostowice Świętokrzyska09:20
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:46
Łostowice Świętokrzyska09:46
Płocka09:48
Przemyska09:50
Wilanowska09:51
Cebertowicza09:53
Cieszyńskiego09:54
Sikorskiego [GDA]09:56
Chałubińskiego09:58
Odrzańska10:00
Pohulanka10:01
Śródmieście SKM10:03
Brama Wyżynna10:05
Dworzec Główny10:07
Brama Oliwska10:10
Chodowieckiego10:11
Uniwersytet Medyczny10:12
Traugutta [GDA]10:14
Opera Bałtycka10:16
Politechnika10:17
Miszewskiego10:19
Jaśkowa Dolina10:21
Klonowa [GDA]10:22
Galeria Bałtycka10:24
Wojska Polskiego10:26
Zamenhofa [GDA]10:27
Zajezdnia10:28
Strzyża PKM10:29
Uniwersytet Gdański [GDA]10:31
Bażyńskiego [GDA]10:32
Tetmajera10:33
Derdowskiego10:34
Obrońców Westerplatte10:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:38
Opacka10:40
Subisława10:42
Pomorska - Osiedle10:43
Osiedle Wejhera10:45
Helska10:46
Jelitkowo10:47
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:57
Helska10:59
Osiedle Wejhera11:01
Gospody11:02
Pomorska - Osiedle11:03
Subisława11:05
Opacka11:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:09
Obrońców Westerplatte11:11
Derdowskiego11:12
Tetmajera11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Uniwersytet Gdański [GDA]11:15
Strzyża PKM11:17
Zajezdnia11:19
Zamenhofa [GDA]11:20
Wojska Polskiego11:22
Galeria Bałtycka11:24
Klonowa [GDA]11:25
Jaśkowa Dolina11:27
Miszewskiego11:29
Politechnika11:30
Opera Bałtycka11:32
Traugutta [GDA]11:33
Uniwersytet Medyczny11:34
Chodowieckiego11:35
Brama Oliwska11:36
Dworzec Główny11:38
Brama Wyżynna11:41
Śródmieście SKM11:44
Pohulanka11:45
Odrzańska11:47
Chałubińskiego11:49
Sikorskiego [GDA]11:50
Cieszyńskiego11:52
Cebertowicza11:53
Wilanowska11:55
Przemyska11:57
Płocka11:58
Łostowice Świętokrzyska12:00
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:26
Łostowice Świętokrzyska12:26
Płocka12:28
Przemyska12:30
Wilanowska12:31
Cebertowicza12:33
Cieszyńskiego12:34
Sikorskiego [GDA]12:36
Chałubińskiego12:38
Odrzańska12:40
Pohulanka12:41
Śródmieście SKM12:43
Brama Wyżynna12:45
Dworzec Główny12:47
Brama Oliwska12:50
Chodowieckiego12:51
Uniwersytet Medyczny12:52
Traugutta [GDA]12:54
Opera Bałtycka12:56
Politechnika12:57
Miszewskiego12:59
Jaśkowa Dolina13:01
Klonowa [GDA]13:02
Galeria Bałtycka13:04
Wojska Polskiego13:06
Zamenhofa [GDA]13:07
Zajezdnia13:08
Strzyża PKM13:09
Uniwersytet Gdański [GDA]13:11
Bażyńskiego [GDA]13:12
Tetmajera13:13
Derdowskiego13:14
Obrońców Westerplatte13:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Opacka13:20
Subisława13:22
Pomorska - Osiedle13:23
Osiedle Wejhera13:25
Helska13:26
Jelitkowo13:27
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:50
Helska13:52
Osiedle Wejhera13:54
Gospody13:55
Pomorska - Osiedle13:56
Subisława13:58
Opacka14:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:02
Obrońców Westerplatte14:04
Derdowskiego14:05
Tetmajera14:06
Bażyńskiego [GDA]14:07
Uniwersytet Gdański [GDA]14:08
Strzyża PKM14:10
Zajezdnia14:12
Zamenhofa [GDA]14:13
Wojska Polskiego14:15
Galeria Bałtycka14:17
Klonowa [GDA]14:18
Jaśkowa Dolina14:20
Miszewskiego14:22
Politechnika14:23
Opera Bałtycka14:25
Traugutta [GDA]14:26
Uniwersytet Medyczny14:27
Chodowieckiego14:28
Brama Oliwska14:29
Dworzec Główny14:31
Brama Wyżynna14:34
Śródmieście SKM14:37
Pohulanka14:38
Odrzańska14:40
Chałubińskiego14:42
Sikorskiego [GDA]14:43
Cieszyńskiego14:45
Cebertowicza14:46
Wilanowska14:48
Przemyska14:50
Płocka14:51
Łostowice Świętokrzyska14:53
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:03
Łostowice Świętokrzyska15:03
Płocka15:05
Przemyska15:07
Wilanowska15:08
Cebertowicza15:10
Cieszyńskiego15:11
Sikorskiego [GDA]15:13
Chałubińskiego15:15
Odrzańska15:17
Pohulanka15:18
Śródmieście SKM15:20
Brama Wyżynna15:22
Dworzec Główny15:24
Brama Oliwska15:27
Chodowieckiego15:28
Uniwersytet Medyczny15:29
Traugutta [GDA]15:31
Opera Bałtycka15:33
Politechnika15:34
Miszewskiego15:36
Jaśkowa Dolina15:38
Klonowa [GDA]15:39
Galeria Bałtycka15:41
Wojska Polskiego15:43
Zamenhofa [GDA]15:44
Zajezdnia15:45
Strzyża PKM15:46
Uniwersytet Gdański [GDA]15:48
Bażyńskiego [GDA]15:49
Tetmajera15:50
Derdowskiego15:51
Obrońców Westerplatte15:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:55
Opacka15:57
Subisława15:59
Pomorska - Osiedle16:00
Osiedle Wejhera16:02
Helska16:03
Jelitkowo16:04
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:10
Helska16:12
Osiedle Wejhera16:14
Gospody16:15
Pomorska - Osiedle16:16
Subisława16:18
Opacka16:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:22
Obrońców Westerplatte16:24
Derdowskiego16:25
Tetmajera16:26
Bażyńskiego [GDA]16:27
Uniwersytet Gdański [GDA]16:28
Strzyża PKM16:30
Zajezdnia16:32
Zamenhofa [GDA]16:33
Wojska Polskiego16:35
Galeria Bałtycka16:37
Klonowa [GDA]16:38
Jaśkowa Dolina16:40
Miszewskiego16:42
Politechnika16:43
Opera Bałtycka16:45
Traugutta [GDA]16:46
Uniwersytet Medyczny16:47
Chodowieckiego16:48
Brama Oliwska16:49
Dworzec Główny16:51
Brama Wyżynna16:54
Śródmieście SKM16:57
Pohulanka16:58
Odrzańska17:00
Chałubińskiego17:02
Sikorskiego [GDA]17:03
Cieszyńskiego17:05
Cebertowicza17:06
Wilanowska17:08
Przemyska17:10
Płocka17:11
Łostowice Świętokrzyska17:13
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:23
Łostowice Świętokrzyska17:23
Płocka17:25
Przemyska17:27
Wilanowska17:28
Cebertowicza17:30
Cieszyńskiego17:31
Sikorskiego [GDA]17:33
Chałubińskiego17:35
Odrzańska17:37
Pohulanka17:38
Śródmieście SKM17:40
Brama Wyżynna17:42
Dworzec Główny17:44
Brama Oliwska17:47
Chodowieckiego17:48
Uniwersytet Medyczny17:49
Traugutta [GDA]17:51
Opera Bałtycka17:53
Politechnika17:54
Miszewskiego17:56
Jaśkowa Dolina17:58
Klonowa [GDA]17:59
Galeria Bałtycka18:01
Wojska Polskiego18:03
Zamenhofa [GDA]18:04
Zajezdnia18:05
Strzyża PKM18:06
Zajezdnia WRZESZCZ18:08