16:32
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:19
Strzyża PKM04:20
Uniwersytet Gdański [GDA]04:22
Bażyńskiego [GDA]04:23
Tetmajera04:24
Derdowskiego04:25
Obrońców Westerplatte04:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:29
Opacka04:31
Subisława04:33
Pomorska - Osiedle04:34
Osiedle Wejhera04:36
Helska04:37
Jelitkowo04:38
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo04:41
Helska04:43
Osiedle Wejhera04:45
Gospody04:46
Pomorska - Osiedle04:47
Subisława04:49
Opacka04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:53
Obrońców Westerplatte04:55
Derdowskiego04:56
Tetmajera04:57
Bażyńskiego [GDA]04:58
Uniwersytet Gdański [GDA]04:59
Strzyża PKM05:01
Zajezdnia05:03
Zamenhofa [GDA]05:04
Wojska Polskiego05:06
Galeria Bałtycka05:08
Klonowa [GDA]05:10
Jaśkowa Dolina05:11
Miszewskiego05:13
Politechnika05:14
Opera Bałtycka05:16
Traugutta [GDA]05:17
Uniwersytet Medyczny05:18
Chodowieckiego05:19
Brama Oliwska05:20
Dworzec Główny05:22
Brama Wyżynna05:25
Śródmieście SKM05:28
Pohulanka05:29
Odrzańska05:31
Chałubińskiego05:33
Sikorskiego [GDA]05:34
Cieszyńskiego05:36
Cebertowicza05:37
Wilanowska05:39
Przemyska05:41
Płocka05:42
Łostowice Świętokrzyska05:44
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska05:59
Łostowice Świętokrzyska05:59
Płocka06:01
Przemyska06:03
Wilanowska06:04
Cebertowicza06:06
Cieszyńskiego06:07
Sikorskiego [GDA]06:09
Chałubińskiego06:11
Odrzańska06:13
Pohulanka06:14
Śródmieście SKM06:16
Brama Wyżynna06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Oliwska06:23
Chodowieckiego06:24
Uniwersytet Medyczny06:25
Traugutta [GDA]06:27
Opera Bałtycka06:29
Politechnika06:30
Miszewskiego06:32
Jaśkowa Dolina06:34
Klonowa [GDA]06:35
Galeria Bałtycka06:37
Wojska Polskiego06:39
Zamenhofa [GDA]06:40
Zajezdnia06:41
Strzyża PKM06:42
Uniwersytet Gdański [GDA]06:44
Bażyńskiego [GDA]06:45
Tetmajera06:46
Derdowskiego06:47
Obrońców Westerplatte06:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:51
Opacka06:53
Subisława06:55
Pomorska - Osiedle06:56
Osiedle Wejhera06:58
Helska06:59
Jelitkowo07:00
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:11
Helska07:13
Osiedle Wejhera07:15
Gospody07:16
Pomorska - Osiedle07:17
Subisława07:19
Opacka07:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Obrońców Westerplatte07:25
Derdowskiego07:26
Tetmajera07:27
Bażyńskiego [GDA]07:28
Uniwersytet Gdański [GDA]07:29
Strzyża PKM07:31
Zajezdnia07:33
Zamenhofa [GDA]07:34
Wojska Polskiego07:36
Galeria Bałtycka07:38
Klonowa [GDA]07:40
Jaśkowa Dolina07:41
Miszewskiego07:43
Politechnika07:44
Opera Bałtycka07:46
Traugutta [GDA]07:47
Uniwersytet Medyczny07:48
Chodowieckiego07:49
Brama Oliwska07:50
Dworzec Główny07:52
Brama Wyżynna07:55
Śródmieście SKM07:58
Pohulanka07:59
Odrzańska08:01
Chałubińskiego08:03
Sikorskiego [GDA]08:04
Cieszyńskiego08:06
Cebertowicza08:07
Wilanowska08:09
Przemyska08:11
Płocka08:12
Łostowice Świętokrzyska08:14
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:17
Łostowice Świętokrzyska08:17
Płocka08:19
Przemyska08:21
Wilanowska08:22
Cebertowicza08:24
Cieszyńskiego08:25
Sikorskiego [GDA]08:27
Chałubińskiego08:29
Odrzańska08:31
Pohulanka08:32
Śródmieście SKM08:34
Brama Wyżynna08:36
Dworzec Główny08:38
Brama Oliwska08:41
Chodowieckiego08:42
Uniwersytet Medyczny08:43
Traugutta [GDA]08:45
Opera Bałtycka08:47
Politechnika08:48
Miszewskiego08:50
Jaśkowa Dolina08:52
Klonowa [GDA]08:53
Galeria Bałtycka08:55
Wojska Polskiego08:57
Zamenhofa [GDA]08:58
Zajezdnia08:59
Strzyża PKM09:00
Uniwersytet Gdański [GDA]09:02
Bażyńskiego [GDA]09:03
Tetmajera09:04
Derdowskiego09:05
Obrońców Westerplatte09:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:09
Opacka09:11
Subisława09:13
Pomorska - Osiedle09:14
Osiedle Wejhera09:16
Helska09:17
Jelitkowo09:18
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:42
Helska09:44
Osiedle Wejhera09:46
Gospody09:47
Pomorska - Osiedle09:48
Subisława09:50
Opacka09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:54
Obrońców Westerplatte09:56
Derdowskiego09:57
Tetmajera09:58
Bażyńskiego [GDA]09:59
Uniwersytet Gdański [GDA]10:00
Strzyża PKM10:02
Zajezdnia10:04
Zamenhofa [GDA]10:05
Wojska Polskiego10:07
Galeria Bałtycka10:09
Klonowa [GDA]10:11
Jaśkowa Dolina10:12
Miszewskiego10:14
Politechnika10:15
Opera Bałtycka10:17
Traugutta [GDA]10:18
Uniwersytet Medyczny10:19
Chodowieckiego10:20
Brama Oliwska10:21
Dworzec Główny10:23
Brama Wyżynna10:26
Śródmieście SKM10:29
Pohulanka10:30
Odrzańska10:32
Chałubińskiego10:34
Sikorskiego [GDA]10:35
Cieszyńskiego10:37
Cebertowicza10:38
Wilanowska10:40
Przemyska10:42
Płocka10:43
Łostowice Świętokrzyska10:45
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:03
Łostowice Świętokrzyska11:03
Płocka11:05
Przemyska11:07
Wilanowska11:08
Cebertowicza11:10
Cieszyńskiego11:11
Sikorskiego [GDA]11:13
Chałubińskiego11:15
Odrzańska11:17
Pohulanka11:18
Śródmieście SKM11:20
Brama Wyżynna11:22
Dworzec Główny11:24
Brama Oliwska11:27
Chodowieckiego11:28
Uniwersytet Medyczny11:29
Traugutta [GDA]11:31
Opera Bałtycka11:33
Politechnika11:34
Miszewskiego11:36
Jaśkowa Dolina11:38
Klonowa [GDA]11:39
Galeria Bałtycka11:41
Wojska Polskiego11:43
Zamenhofa [GDA]11:44
Zajezdnia11:45
Strzyża PKM11:46
Uniwersytet Gdański [GDA]11:48
Bażyńskiego [GDA]11:49
Tetmajera11:50
Derdowskiego11:51
Obrońców Westerplatte11:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:55
Opacka11:57
Subisława11:59
Pomorska - Osiedle12:00
Osiedle Wejhera12:02
Helska12:03
Jelitkowo12:04
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:22
Helska12:24
Osiedle Wejhera12:26
Gospody12:27
Pomorska - Osiedle12:28
Subisława12:30
Opacka12:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Obrońców Westerplatte12:36
Derdowskiego12:37
Tetmajera12:38
Bażyńskiego [GDA]12:39
Uniwersytet Gdański [GDA]12:40
Strzyża PKM12:42
Zajezdnia12:44
Zamenhofa [GDA]12:45
Wojska Polskiego12:47
Galeria Bałtycka12:49
Klonowa [GDA]12:51
Jaśkowa Dolina12:52
Miszewskiego12:54
Politechnika12:55
Opera Bałtycka12:57
Traugutta [GDA]12:58
Uniwersytet Medyczny12:59
Chodowieckiego13:00
Brama Oliwska13:01
Dworzec Główny13:03
Brama Wyżynna13:06
Śródmieście SKM13:09
Pohulanka13:10
Odrzańska13:12
Chałubińskiego13:14
Sikorskiego [GDA]13:15
Cieszyńskiego13:17
Cebertowicza13:18
Wilanowska13:20
Przemyska13:22
Płocka13:23
Łostowice Świętokrzyska13:25
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:44
Łostowice Świętokrzyska13:44
Płocka13:46
Przemyska13:48
Wilanowska13:49
Cebertowicza13:51
Cieszyńskiego13:52
Sikorskiego [GDA]13:54
Chałubińskiego13:56
Odrzańska13:58
Pohulanka13:59
Śródmieście SKM14:01
Brama Wyżynna14:03
Dworzec Główny14:05
Brama Oliwska14:08
Chodowieckiego14:09
Uniwersytet Medyczny14:10
Traugutta [GDA]14:12
Opera Bałtycka14:14
Politechnika14:15
Miszewskiego14:17
Jaśkowa Dolina14:19
Klonowa [GDA]14:20
Galeria Bałtycka14:22
Wojska Polskiego14:24
Zamenhofa [GDA]14:25
Zajezdnia14:26
Strzyża PKM14:27
Uniwersytet Gdański [GDA]14:29
Bażyńskiego [GDA]14:30
Tetmajera14:31
Derdowskiego14:32
Obrońców Westerplatte14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Opacka14:38
Subisława14:40
Pomorska - Osiedle14:41
Osiedle Wejhera14:43
Helska14:44
Jelitkowo14:45
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:51
Helska14:53
Osiedle Wejhera14:55
Gospody14:56
Pomorska - Osiedle14:57
Subisława14:59
Opacka15:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:03
Obrońców Westerplatte15:05
Derdowskiego15:06
Tetmajera15:07
Bażyńskiego [GDA]15:08
Uniwersytet Gdański [GDA]15:09
Strzyża PKM15:11
Zajezdnia15:13
Zamenhofa [GDA]15:14
Wojska Polskiego15:16
Galeria Bałtycka15:18
Klonowa [GDA]15:20
Jaśkowa Dolina15:21
Miszewskiego15:23
Politechnika15:24
Opera Bałtycka15:26
Traugutta [GDA]15:27
Uniwersytet Medyczny15:28
Chodowieckiego15:29
Brama Oliwska15:30
Dworzec Główny15:32
Brama Wyżynna15:35
Śródmieście SKM15:38
Pohulanka15:39
Odrzańska15:41
Chałubińskiego15:43
Sikorskiego [GDA]15:44
Cieszyńskiego15:46
Cebertowicza15:47
Wilanowska15:49
Przemyska15:51
Płocka15:52
Łostowice Świętokrzyska15:54
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:59
Łostowice Świętokrzyska15:59
Płocka16:01
Przemyska16:03
Wilanowska16:04
Cebertowicza16:06
Cieszyńskiego16:07
Sikorskiego [GDA]16:09
Chałubińskiego16:11
Odrzańska16:13
Pohulanka16:14
Śródmieście SKM16:16
Brama Wyżynna16:18
Dworzec Główny16:20
Brama Oliwska16:23
Chodowieckiego16:24
Uniwersytet Medyczny16:25
Traugutta [GDA]16:27
Opera Bałtycka16:29
Politechnika16:30
Miszewskiego16:32
Jaśkowa Dolina16:34
Klonowa [GDA]16:35
Galeria Bałtycka16:37
Wojska Polskiego16:39
Zamenhofa [GDA]16:40
Zajezdnia16:41
Strzyża PKM16:42
Uniwersytet Gdański [GDA]16:44
Bażyńskiego [GDA]16:45
Tetmajera16:46
Derdowskiego16:47
Obrońców Westerplatte16:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:51
Opacka16:53
Subisława16:55
Pomorska - Osiedle16:56
Osiedle Wejhera16:58
Helska16:59
Jelitkowo17:00
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:18
Helska17:20
Osiedle Wejhera17:22
Gospody17:23
Pomorska - Osiedle17:24
Subisława17:26
Opacka17:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:30
Obrońców Westerplatte17:32
Derdowskiego17:33
Tetmajera17:34
Bażyńskiego [GDA]17:35
Uniwersytet Gdański [GDA]17:36
Strzyża PKM17:38
Zajezdnia17:40
Zamenhofa [GDA]17:41
Wojska Polskiego17:43
Galeria Bałtycka17:45
Klonowa [GDA]17:47
Jaśkowa Dolina17:48
Miszewskiego17:50
Politechnika17:51
Opera Bałtycka17:53
Traugutta [GDA]17:54
Uniwersytet Medyczny17:55
Chodowieckiego17:56
Brama Oliwska17:57
Dworzec Główny17:59
Brama Wyżynna18:02
Śródmieście SKM18:05
Pohulanka18:06
Odrzańska18:08
Chałubińskiego18:10
Sikorskiego [GDA]18:11
Cieszyńskiego18:13
Cebertowicza18:14
Wilanowska18:16
Przemyska18:18
Płocka18:19
Łostowice Świętokrzyska18:21
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:26
Łostowice Świętokrzyska18:26
Płocka18:28
Przemyska18:30
Wilanowska18:31
Cebertowicza18:33
Cieszyńskiego18:34
Sikorskiego [GDA]18:36
Chałubińskiego18:38
Odrzańska18:40
Pohulanka18:41
Śródmieście SKM18:43
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47
Brama Oliwska18:50
Chodowieckiego18:51
Uniwersytet Medyczny18:52
Traugutta [GDA]18:54
Opera Bałtycka18:56
Politechnika18:57
Miszewskiego18:59
Jaśkowa Dolina19:01
Klonowa [GDA]19:02
Galeria Bałtycka19:04
Wojska Polskiego19:06
Zamenhofa [GDA]19:07
Zajezdnia19:08
Strzyża PKM19:09
Uniwersytet Gdański [GDA]19:11
Bażyńskiego [GDA]19:12
Tetmajera19:13
Derdowskiego19:14
Obrońców Westerplatte19:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:18
Opacka19:20
Subisława19:22
Pomorska - Osiedle19:23
Osiedle Wejhera19:25
Helska19:26
Jelitkowo19:27
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo19:35
Helska19:37
Osiedle Wejhera19:39
Gospody19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Subisława19:43
Opacka19:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Obrońców Westerplatte19:49
Derdowskiego19:50
Tetmajera19:51
Bażyńskiego [GDA]19:52
Uniwersytet Gdański [GDA]19:53
Strzyża PKM19:55
Zajezdnia WRZESZCZ19:56