• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:24
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:24
Strzyża PKM04:25
Uniwersytet Gdański [GDA]04:27
Bażyńskiego [GDA]04:28
Tetmajera04:29
Derdowskiego04:30
Obrońców Westerplatte04:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:34
Opacka04:36
Subisława04:38
Pomorska - Osiedle04:39
Osiedle Wejhera04:41
Helska04:42
Jelitkowo04:43
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:01
Helska05:03
Osiedle Wejhera05:05
Gospody05:06
Pomorska - Osiedle05:07
Subisława05:09
Opacka05:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Obrońców Westerplatte05:15
Derdowskiego05:16
Tetmajera05:17
Bażyńskiego [GDA]05:18
Uniwersytet Gdański [GDA]05:19
Strzyża PKM05:21
Zajezdnia05:23
Zamenhofa [GDA]05:24
Wojska Polskiego05:26
Galeria Bałtycka05:28
Klonowa [GDA]05:30
Jaśkowa Dolina05:31
Miszewskiego05:33
Politechnika05:34
Opera Bałtycka05:36
Traugutta [GDA]05:37
Uniwersytet Medyczny05:38
Chodowieckiego05:39
Brama Oliwska05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Wyżynna05:45
Śródmieście SKM05:48
Pohulanka05:49
Odrzańska05:51
Chałubińskiego05:53
Sikorskiego [GDA]05:54
Cieszyńskiego05:56
Cebertowicza05:57
Wilanowska05:59
Przemyska06:01
Płocka06:02
Łostowice Świętokrzyska06:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:09
Łostowice Świętokrzyska06:09
Płocka06:11
Przemyska06:13
Wilanowska06:14
Cebertowicza06:16
Cieszyńskiego06:17
Sikorskiego [GDA]06:19
Chałubińskiego06:21
Odrzańska06:23
Pohulanka06:24
Śródmieście SKM06:26
Brama Wyżynna06:28
Dworzec Główny06:30
Brama Oliwska06:33
Chodowieckiego06:34
Uniwersytet Medyczny06:35
Traugutta [GDA]06:37
Opera Bałtycka06:39
Politechnika06:40
Miszewskiego06:42
Jaśkowa Dolina06:44
Klonowa [GDA]06:45
Galeria Bałtycka06:47
Wojska Polskiego06:49
Zamenhofa [GDA]06:50
Zajezdnia06:51
Strzyża PKM06:52
Uniwersytet Gdański [GDA]06:54
Bażyńskiego [GDA]06:55
Tetmajera06:56
Derdowskiego06:57
Obrońców Westerplatte06:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:01
Opacka07:03
Subisława07:05
Pomorska - Osiedle07:06
Osiedle Wejhera07:08
Helska07:09
Jelitkowo07:10
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:21
Helska07:23
Osiedle Wejhera07:25
Gospody07:26
Pomorska - Osiedle07:27
Subisława07:29
Opacka07:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Obrońców Westerplatte07:35
Derdowskiego07:36
Tetmajera07:37
Bażyńskiego [GDA]07:38
Uniwersytet Gdański [GDA]07:39
Strzyża PKM07:41
Zajezdnia07:43
Zamenhofa [GDA]07:44
Wojska Polskiego07:46
Galeria Bałtycka07:48
Klonowa [GDA]07:50
Jaśkowa Dolina07:51
Miszewskiego07:53
Politechnika07:54
Opera Bałtycka07:56
Traugutta [GDA]07:57
Uniwersytet Medyczny07:58
Chodowieckiego07:59
Brama Oliwska08:00
Dworzec Główny08:02
Brama Wyżynna08:05
Śródmieście SKM08:08
Pohulanka08:09
Odrzańska08:11
Chałubińskiego08:13
Sikorskiego [GDA]08:14
Cieszyńskiego08:16
Cebertowicza08:17
Wilanowska08:19
Przemyska08:21
Płocka08:22
Łostowice Świętokrzyska08:24
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:33
Łostowice Świętokrzyska08:33
Płocka08:35
Przemyska08:37
Wilanowska08:38
Cebertowicza08:40
Cieszyńskiego08:41
Sikorskiego [GDA]08:43
Chałubińskiego08:45
Odrzańska08:47
Pohulanka08:48
Śródmieście SKM08:50
Brama Wyżynna08:52
Dworzec Główny08:54
Brama Oliwska08:57
Chodowieckiego08:58
Uniwersytet Medyczny08:59
Traugutta [GDA]09:01
Opera Bałtycka09:03
Politechnika09:04
Miszewskiego09:06
Jaśkowa Dolina09:08
Klonowa [GDA]09:09
Galeria Bałtycka09:11
Wojska Polskiego09:13
Zamenhofa [GDA]09:14
Zajezdnia09:15
Strzyża PKM09:16
Uniwersytet Gdański [GDA]09:18
Bażyńskiego [GDA]09:19
Tetmajera09:20
Derdowskiego09:21
Obrońców Westerplatte09:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:25
Opacka09:27
Subisława09:29
Pomorska - Osiedle09:30
Osiedle Wejhera09:32
Helska09:33
Jelitkowo09:34
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:02
Helska10:04
Osiedle Wejhera10:06
Gospody10:07
Pomorska - Osiedle10:08
Subisława10:10
Opacka10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Obrońców Westerplatte10:16
Derdowskiego10:17
Tetmajera10:18
Bażyńskiego [GDA]10:19
Uniwersytet Gdański [GDA]10:20
Strzyża PKM10:22
Zajezdnia10:24
Zamenhofa [GDA]10:25
Wojska Polskiego10:27
Galeria Bałtycka10:29
Klonowa [GDA]10:31
Jaśkowa Dolina10:32
Miszewskiego10:34
Politechnika10:35
Opera Bałtycka10:37
Traugutta [GDA]10:38
Uniwersytet Medyczny10:39
Chodowieckiego10:40
Brama Oliwska10:41
Dworzec Główny10:43
Brama Wyżynna10:46
Śródmieście SKM10:49
Pohulanka10:50
Odrzańska10:52
Chałubińskiego10:54
Sikorskiego [GDA]10:55
Cieszyńskiego10:57
Cebertowicza10:58
Wilanowska11:00
Przemyska11:02
Płocka11:03
Łostowice Świętokrzyska11:05
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:23
Łostowice Świętokrzyska11:23
Płocka11:25
Przemyska11:27
Wilanowska11:28
Cebertowicza11:30
Cieszyńskiego11:31
Sikorskiego [GDA]11:33
Chałubińskiego11:35
Odrzańska11:37
Pohulanka11:38
Śródmieście SKM11:40
Brama Wyżynna11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Oliwska11:47
Chodowieckiego11:48
Uniwersytet Medyczny11:49
Traugutta [GDA]11:51
Opera Bałtycka11:53
Politechnika11:54
Miszewskiego11:56
Jaśkowa Dolina11:58
Klonowa [GDA]11:59
Galeria Bałtycka12:01
Wojska Polskiego12:03
Zamenhofa [GDA]12:04
Zajezdnia12:05
Strzyża PKM12:06
Uniwersytet Gdański [GDA]12:08
Bażyńskiego [GDA]12:09
Tetmajera12:10
Derdowskiego12:11
Obrońców Westerplatte12:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Opacka12:17
Subisława12:19
Pomorska - Osiedle12:20
Osiedle Wejhera12:22
Helska12:23
Jelitkowo12:24
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:42
Helska12:44
Osiedle Wejhera12:46
Gospody12:47
Pomorska - Osiedle12:48
Subisława12:50
Opacka12:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:54
Obrońców Westerplatte12:56
Derdowskiego12:57
Tetmajera12:58
Bażyńskiego [GDA]12:59
Uniwersytet Gdański [GDA]13:00
Strzyża PKM13:02
Zajezdnia13:04
Zamenhofa [GDA]13:05
Wojska Polskiego13:07
Galeria Bałtycka13:09
Klonowa [GDA]13:11
Jaśkowa Dolina13:12
Miszewskiego13:14
Politechnika13:15
Opera Bałtycka13:17
Traugutta [GDA]13:18
Uniwersytet Medyczny13:19
Chodowieckiego13:20
Brama Oliwska13:21
Dworzec Główny13:23
Brama Wyżynna13:26
Śródmieście SKM13:29
Pohulanka13:30
Odrzańska13:32
Chałubińskiego13:34
Sikorskiego [GDA]13:35
Cieszyńskiego13:37
Cebertowicza13:38
Wilanowska13:40
Przemyska13:42
Płocka13:43
Łostowice Świętokrzyska13:45
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:59
Łostowice Świętokrzyska13:59
Płocka14:01
Przemyska14:03
Wilanowska14:04
Cebertowicza14:06
Cieszyńskiego14:07
Sikorskiego [GDA]14:09
Chałubińskiego14:11
Odrzańska14:13
Pohulanka14:14
Śródmieście SKM14:16
Brama Wyżynna14:18
Dworzec Główny14:20
Brama Oliwska14:23
Chodowieckiego14:24
Uniwersytet Medyczny14:25
Traugutta [GDA]14:27
Opera Bałtycka14:29
Politechnika14:30
Miszewskiego14:32
Jaśkowa Dolina14:34
Klonowa [GDA]14:35
Galeria Bałtycka14:37
Wojska Polskiego14:39
Zamenhofa [GDA]14:40
Zajezdnia14:41
Strzyża PKM14:42
Uniwersytet Gdański [GDA]14:44
Bażyńskiego [GDA]14:45
Tetmajera14:46
Derdowskiego14:47
Obrońców Westerplatte14:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:51
Opacka14:53
Subisława14:55
Pomorska - Osiedle14:56
Osiedle Wejhera14:58
Helska14:59
Jelitkowo15:00
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:11
Helska15:13
Osiedle Wejhera15:15
Gospody15:16
Pomorska - Osiedle15:17
Subisława15:19
Opacka15:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:23
Obrońców Westerplatte15:25
Derdowskiego15:26
Tetmajera15:27
Bażyńskiego [GDA]15:28
Uniwersytet Gdański [GDA]15:29
Strzyża PKM15:31
Zajezdnia15:33
Zamenhofa [GDA]15:34
Wojska Polskiego15:36
Galeria Bałtycka15:38
Klonowa [GDA]15:40
Jaśkowa Dolina15:41
Miszewskiego15:43
Politechnika15:44
Opera Bałtycka15:46
Traugutta [GDA]15:47
Uniwersytet Medyczny15:48
Chodowieckiego15:49
Brama Oliwska15:50
Dworzec Główny15:52
Brama Wyżynna15:55
Śródmieście SKM15:58
Pohulanka15:59
Odrzańska16:01
Chałubińskiego16:03
Sikorskiego [GDA]16:04
Cieszyńskiego16:06
Cebertowicza16:07
Wilanowska16:09
Przemyska16:11
Płocka16:12
Łostowice Świętokrzyska16:14
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:19
Łostowice Świętokrzyska16:19
Płocka16:21
Przemyska16:23
Wilanowska16:24
Cebertowicza16:26
Cieszyńskiego16:27
Sikorskiego [GDA]16:29
Chałubińskiego16:31
Odrzańska16:33
Pohulanka16:34
Śródmieście SKM16:36
Brama Wyżynna16:38
Dworzec Główny16:40
Brama Oliwska16:43
Chodowieckiego16:44
Uniwersytet Medyczny16:45
Traugutta [GDA]16:47
Opera Bałtycka16:49
Politechnika16:50
Miszewskiego16:52
Jaśkowa Dolina16:54
Klonowa [GDA]16:55
Galeria Bałtycka16:57
Wojska Polskiego16:59
Zamenhofa [GDA]17:00
Zajezdnia17:01
Strzyża PKM17:02
Uniwersytet Gdański [GDA]17:04
Bażyńskiego [GDA]17:05
Tetmajera17:06
Derdowskiego17:07
Obrońców Westerplatte17:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:11
Opacka17:13
Subisława17:15
Pomorska - Osiedle17:16
Osiedle Wejhera17:18
Helska17:19
Jelitkowo17:20
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:38
Helska17:40
Osiedle Wejhera17:42
Gospody17:43
Pomorska - Osiedle17:44
Subisława17:46
Opacka17:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:50
Obrońców Westerplatte17:52
Derdowskiego17:53
Tetmajera17:54
Bażyńskiego [GDA]17:55
Uniwersytet Gdański [GDA]17:56
Strzyża PKM17:58
Zajezdnia18:00
Zamenhofa [GDA]18:01
Wojska Polskiego18:03
Galeria Bałtycka18:05
Klonowa [GDA]18:07
Jaśkowa Dolina18:08
Miszewskiego18:10
Politechnika18:11
Opera Bałtycka18:13
Traugutta [GDA]18:14
Uniwersytet Medyczny18:15
Chodowieckiego18:16
Brama Oliwska18:17
Dworzec Główny18:19
Brama Wyżynna18:22
Śródmieście SKM18:25
Pohulanka18:26
Odrzańska18:28
Chałubińskiego18:30
Sikorskiego [GDA]18:31
Cieszyńskiego18:33
Cebertowicza18:34
Wilanowska18:36
Przemyska18:38
Płocka18:39
Łostowice Świętokrzyska18:41
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:02
Łostowice Świętokrzyska19:02
Płocka19:04
Przemyska19:06
Wilanowska19:07
Cebertowicza19:09
Cieszyńskiego19:10
Sikorskiego [GDA]19:12
Chałubińskiego19:14
Odrzańska19:16
Pohulanka19:17
Śródmieście SKM19:19
Brama Wyżynna19:21
Dworzec Główny19:23
Brama Oliwska19:26
Chodowieckiego19:27
Uniwersytet Medyczny19:28
Traugutta [GDA]19:30
Opera Bałtycka19:32
Politechnika19:33
Miszewskiego19:35
Jaśkowa Dolina19:37
Klonowa [GDA]19:38
Galeria Bałtycka19:40
Wojska Polskiego19:42
Zamenhofa [GDA]19:43
Zajezdnia19:44
Strzyża PKM19:45
Uniwersytet Gdański [GDA]19:47
Bażyńskiego [GDA]19:48
Tetmajera19:49
Derdowskiego19:50
Obrońców Westerplatte19:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:54
Opacka19:56
Subisława19:58
Pomorska - Osiedle19:59
Osiedle Wejhera20:01
Helska20:02
Jelitkowo20:03
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:27
Helska20:29
Osiedle Wejhera20:31
Gospody20:32
Pomorska - Osiedle20:33
Subisława20:35
Opacka20:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:39
Obrońców Westerplatte20:41
Derdowskiego20:42
Tetmajera20:43
Bażyńskiego [GDA]20:44
Uniwersytet Gdański [GDA]20:45
Strzyża PKM20:47
Zajezdnia20:49
Zamenhofa [GDA]20:50
Wojska Polskiego20:52
Galeria Bałtycka20:54
Klonowa [GDA]20:56
Jaśkowa Dolina20:57
Miszewskiego20:59
Politechnika21:00
Opera Bałtycka21:02
Traugutta [GDA]21:03
Uniwersytet Medyczny21:04
Chodowieckiego21:05
Brama Oliwska21:06
Dworzec Główny21:08
Brama Wyżynna21:11
Śródmieście SKM21:14
Pohulanka21:15
Odrzańska21:17
Chałubińskiego21:19
Sikorskiego [GDA]21:20
Cieszyńskiego21:22
Cebertowicza21:23
Wilanowska21:25
Przemyska21:27
Płocka21:28
Łostowice Świętokrzyska21:30
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:32
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego [GDA]21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:56
Chodowieckiego21:57
Uniwersytet Medyczny21:58
Traugutta [GDA]22:00
Opera Bałtycka22:02
Politechnika22:03
Miszewskiego22:05
Jaśkowa Dolina22:07
Klonowa [GDA]22:08
Galeria Bałtycka22:10
Wojska Polskiego22:12
Zamenhofa [GDA]22:13
Zajezdnia22:14
Strzyża PKM22:15
Uniwersytet Gdański [GDA]22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Tetmajera22:19
Derdowskiego22:20
Obrońców Westerplatte22:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Opacka22:26
Subisława22:28
Pomorska - Osiedle22:29
Osiedle Wejhera22:31
Helska22:32
Jelitkowo22:33
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:34
Helska22:36
Osiedle Wejhera22:38
Gospody22:39
Pomorska - Osiedle22:40
Subisława22:42
Opacka22:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:46
Obrońców Westerplatte22:48
Derdowskiego22:49
Tetmajera22:50
Bażyńskiego [GDA]22:51
Uniwersytet Gdański [GDA]22:52
Strzyża PKM22:54
Zajezdnia WRZESZCZ22:55