• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:48
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:49
Strzyża PKM05:51
Zajezdnia05:52
Zamenhofa [GDA]05:53
Wojska Polskiego05:55
Galeria Bałtycka05:57
Klonowa [GDA]05:59
Jaśkowa Dolina06:00
Miszewskiego06:02
Politechnika06:03
Opera Bałtycka06:05
Traugutta [GDA]06:06
Uniwersytet Medyczny06:07
Chodowieckiego06:08
Brama Oliwska06:09
Dworzec Główny06:11
Brama Wyżynna06:14
Śródmieście SKM06:17
Pohulanka06:18
Odrzańska06:20
Chałubińskiego06:22
Sikorskiego [GDA]06:23
Cieszyńskiego06:25
Cebertowicza06:26
Wilanowska06:28
Przemyska06:30
Płocka06:31
Łostowice Świętokrzyska06:33
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:39
Łostowice Świętokrzyska06:39
Płocka06:41
Przemyska06:43
Wilanowska06:44
Cebertowicza06:46
Cieszyńskiego06:47
Sikorskiego [GDA]06:49
Chałubińskiego06:51
Odrzańska06:53
Pohulanka06:54
Śródmieście SKM06:56
Brama Wyżynna06:58
Dworzec Główny07:00
Brama Oliwska07:03
Chodowieckiego07:04
Uniwersytet Medyczny07:05
Traugutta [GDA]07:07
Opera Bałtycka07:09
Politechnika07:10
Miszewskiego07:12
Jaśkowa Dolina07:14
Klonowa [GDA]07:15
Galeria Bałtycka07:17
Wojska Polskiego07:19
Zamenhofa [GDA]07:20
Zajezdnia07:21
Strzyża PKM07:22
Uniwersytet Gdański [GDA]07:24
Bażyńskiego [GDA]07:25
Tetmajera07:26
Derdowskiego07:27
Obrońców Westerplatte07:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:31
Opacka07:33
Subisława07:35
Pomorska - Osiedle07:36
Osiedle Wejhera07:38
Helska07:39
Jelitkowo07:40
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:51
Helska07:53
Osiedle Wejhera07:55
Gospody07:56
Pomorska - Osiedle07:57
Subisława07:59
Opacka08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Obrońców Westerplatte08:05
Derdowskiego08:06
Tetmajera08:07
Bażyńskiego [GDA]08:08
Uniwersytet Gdański [GDA]08:09
Strzyża PKM08:11
Zajezdnia08:13
Zamenhofa [GDA]08:14
Wojska Polskiego08:16
Galeria Bałtycka08:18
Klonowa [GDA]08:20
Jaśkowa Dolina08:21
Miszewskiego08:23
Politechnika08:24
Opera Bałtycka08:26
Traugutta [GDA]08:27
Uniwersytet Medyczny08:28
Chodowieckiego08:29
Brama Oliwska08:30
Dworzec Główny08:32
Brama Wyżynna08:35
Śródmieście SKM08:38
Pohulanka08:39
Odrzańska08:41
Chałubińskiego08:43
Sikorskiego [GDA]08:44
Cieszyńskiego08:46
Cebertowicza08:47
Wilanowska08:49
Przemyska08:51
Płocka08:52
Łostowice Świętokrzyska08:54
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:03
Łostowice Świętokrzyska09:03
Płocka09:05
Przemyska09:07
Wilanowska09:08
Cebertowicza09:10
Cieszyńskiego09:11
Sikorskiego [GDA]09:13
Chałubińskiego09:15
Odrzańska09:17
Pohulanka09:18
Śródmieście SKM09:20
Brama Wyżynna09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Oliwska09:27
Chodowieckiego09:28
Uniwersytet Medyczny09:29
Traugutta [GDA]09:31
Opera Bałtycka09:33
Politechnika09:34
Miszewskiego09:36
Jaśkowa Dolina09:38
Klonowa [GDA]09:39
Galeria Bałtycka09:41
Wojska Polskiego09:43
Zamenhofa [GDA]09:44
Zajezdnia09:45
Strzyża PKM09:46
Uniwersytet Gdański [GDA]09:48
Bażyńskiego [GDA]09:49
Tetmajera09:50
Derdowskiego09:51
Obrońców Westerplatte09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:55
Opacka09:57
Subisława09:59
Pomorska - Osiedle10:00
Osiedle Wejhera10:02
Helska10:03
Jelitkowo10:04
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:22
Helska10:24
Osiedle Wejhera10:26
Gospody10:27
Pomorska - Osiedle10:28
Subisława10:30
Opacka10:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:34
Obrońców Westerplatte10:36
Derdowskiego10:37
Tetmajera10:38
Bażyńskiego [GDA]10:39
Uniwersytet Gdański [GDA]10:40
Strzyża PKM10:42
Zajezdnia10:44
Zamenhofa [GDA]10:45
Wojska Polskiego10:47
Galeria Bałtycka10:49
Klonowa [GDA]10:51
Jaśkowa Dolina10:52
Miszewskiego10:54
Politechnika10:55
Opera Bałtycka10:57
Traugutta [GDA]10:58
Uniwersytet Medyczny10:59
Chodowieckiego11:00
Brama Oliwska11:01
Dworzec Główny11:03
Brama Wyżynna11:06
Śródmieście SKM11:09
Pohulanka11:10
Odrzańska11:12
Chałubińskiego11:14
Sikorskiego [GDA]11:15
Cieszyńskiego11:17
Cebertowicza11:18
Wilanowska11:20
Przemyska11:22
Płocka11:23
Łostowice Świętokrzyska11:25
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:43
Łostowice Świętokrzyska11:43
Płocka11:45
Przemyska11:47
Wilanowska11:48
Cebertowicza11:50
Cieszyńskiego11:51
Sikorskiego [GDA]11:53
Chałubińskiego11:55
Odrzańska11:57
Pohulanka11:58
Śródmieście SKM12:00
Brama Wyżynna12:02
Dworzec Główny12:04
Brama Oliwska12:07
Chodowieckiego12:08
Uniwersytet Medyczny12:09
Traugutta [GDA]12:11
Opera Bałtycka12:13
Politechnika12:14
Miszewskiego12:16
Jaśkowa Dolina12:18
Klonowa [GDA]12:19
Galeria Bałtycka12:21
Wojska Polskiego12:23
Zamenhofa [GDA]12:24
Zajezdnia12:25
Strzyża PKM12:26
Uniwersytet Gdański [GDA]12:28
Bażyńskiego [GDA]12:29
Tetmajera12:30
Derdowskiego12:31
Obrońców Westerplatte12:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Opacka12:37
Subisława12:39
Pomorska - Osiedle12:40
Osiedle Wejhera12:42
Helska12:43
Jelitkowo12:44
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:02
Helska13:04
Osiedle Wejhera13:06
Gospody13:07
Pomorska - Osiedle13:08
Subisława13:10
Opacka13:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:14
Obrońców Westerplatte13:16
Derdowskiego13:17
Tetmajera13:18
Bażyńskiego [GDA]13:19
Uniwersytet Gdański [GDA]13:20
Strzyża PKM13:22
Zajezdnia13:24
Zamenhofa [GDA]13:25
Wojska Polskiego13:27
Galeria Bałtycka13:29
Klonowa [GDA]13:31
Jaśkowa Dolina13:32
Miszewskiego13:34
Politechnika13:35
Opera Bałtycka13:37
Traugutta [GDA]13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Chodowieckiego13:40
Brama Oliwska13:41
Dworzec Główny13:43
Brama Wyżynna13:46
Śródmieście SKM13:49
Pohulanka13:50
Odrzańska13:52
Chałubińskiego13:54
Sikorskiego [GDA]13:55
Cieszyńskiego13:57
Cebertowicza13:58
Wilanowska14:00
Przemyska14:02
Płocka14:03
Łostowice Świętokrzyska14:05
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:09
Łostowice Świętokrzyska14:09
Płocka14:11
Przemyska14:13
Wilanowska14:14
Cebertowicza14:16
Cieszyńskiego14:17
Sikorskiego [GDA]14:19
Chałubińskiego14:21
Odrzańska14:23
Pohulanka14:24
Śródmieście SKM14:26
Brama Wyżynna14:28
Dworzec Główny14:30
Brama Oliwska14:33
Chodowieckiego14:34
Uniwersytet Medyczny14:35
Traugutta [GDA]14:37
Opera Bałtycka14:39
Politechnika14:40
Miszewskiego14:42
Jaśkowa Dolina14:44
Klonowa [GDA]14:45
Galeria Bałtycka14:47
Wojska Polskiego14:49
Zamenhofa [GDA]14:50
Zajezdnia14:51
Strzyża PKM14:52
Uniwersytet Gdański [GDA]14:54
Bażyńskiego [GDA]14:55
Tetmajera14:56
Derdowskiego14:57
Obrońców Westerplatte14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:01
Opacka15:03
Subisława15:05
Pomorska - Osiedle15:06
Osiedle Wejhera15:08
Helska15:09
Jelitkowo15:10
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:21
Helska15:23
Osiedle Wejhera15:25
Gospody15:26
Pomorska - Osiedle15:27
Subisława15:29
Opacka15:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Obrońców Westerplatte15:35
Derdowskiego15:36
Tetmajera15:37
Bażyńskiego [GDA]15:38
Uniwersytet Gdański [GDA]15:39
Strzyża PKM15:41
Zajezdnia15:43
Zamenhofa [GDA]15:44
Wojska Polskiego15:46
Galeria Bałtycka15:48
Klonowa [GDA]15:50
Jaśkowa Dolina15:51
Miszewskiego15:53
Politechnika15:54
Opera Bałtycka15:56
Traugutta [GDA]15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Chodowieckiego15:59
Brama Oliwska16:00
Dworzec Główny16:02
Brama Wyżynna16:05
Śródmieście SKM16:08
Pohulanka16:09
Odrzańska16:11
Chałubińskiego16:13
Sikorskiego [GDA]16:14
Cieszyńskiego16:16
Cebertowicza16:17
Wilanowska16:19
Przemyska16:21
Płocka16:22
Łostowice Świętokrzyska16:24
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:29
Łostowice Świętokrzyska16:29
Płocka16:31
Przemyska16:33
Wilanowska16:34
Cebertowicza16:36
Cieszyńskiego16:37
Sikorskiego [GDA]16:39
Chałubińskiego16:41
Odrzańska16:43
Pohulanka16:44
Śródmieście SKM16:46
Brama Wyżynna16:48
Dworzec Główny16:50
Brama Oliwska16:53
Chodowieckiego16:54
Uniwersytet Medyczny16:55
Traugutta [GDA]16:57
Opera Bałtycka16:59
Politechnika17:00
Miszewskiego17:02
Jaśkowa Dolina17:04
Klonowa [GDA]17:05
Galeria Bałtycka17:07
Wojska Polskiego17:09
Zamenhofa [GDA]17:10
Zajezdnia17:11
Strzyża PKM17:12
Uniwersytet Gdański [GDA]17:14
Bażyńskiego [GDA]17:15
Tetmajera17:16
Derdowskiego17:17
Obrońców Westerplatte17:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:21
Opacka17:23
Subisława17:25
Pomorska - Osiedle17:26
Osiedle Wejhera17:28
Helska17:29
Jelitkowo17:30
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:46
Helska17:48
Osiedle Wejhera17:50
Gospody17:51
Pomorska - Osiedle17:52
Subisława17:54
Opacka17:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:58
Obrońców Westerplatte18:00
Derdowskiego18:01
Tetmajera18:02
Bażyńskiego [GDA]18:03
Uniwersytet Gdański [GDA]18:04
Strzyża PKM18:06
Zajezdnia18:08
Zamenhofa [GDA]18:09
Wojska Polskiego18:11
Galeria Bałtycka18:13
Klonowa [GDA]18:15
Jaśkowa Dolina18:16
Miszewskiego18:18
Politechnika18:19
Opera Bałtycka18:21
Traugutta [GDA]18:22
Uniwersytet Medyczny18:23
Chodowieckiego18:24
Brama Oliwska18:25
Dworzec Główny18:27
Brama Wyżynna18:30
Śródmieście SKM18:33
Pohulanka18:34
Odrzańska18:36
Chałubińskiego18:38
Sikorskiego [GDA]18:39
Cieszyńskiego18:41
Cebertowicza18:42
Wilanowska18:44
Przemyska18:46
Płocka18:47
Łostowice Świętokrzyska18:49
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:06
Łostowice Świętokrzyska19:06
Płocka19:08
Przemyska19:10
Wilanowska19:11
Cebertowicza19:13
Cieszyńskiego19:14
Sikorskiego [GDA]19:16
Chałubińskiego19:18
Odrzańska19:20
Pohulanka19:21
Śródmieście SKM19:23
Brama Wyżynna19:25
Dworzec Główny19:27
Brama Oliwska19:30
Chodowieckiego19:31
Uniwersytet Medyczny19:32
Traugutta [GDA]19:34
Opera Bałtycka19:36
Politechnika19:37
Miszewskiego19:39
Jaśkowa Dolina19:41
Klonowa [GDA]19:42
Galeria Bałtycka19:44
Wojska Polskiego19:46
Zamenhofa [GDA]19:47
Zajezdnia19:48
Strzyża PKM19:49
Zajezdnia WRZESZCZ19:51