• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:34
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:49
Strzyża PKM05:51
Zajezdnia05:52
Zamenhofa [GDA]05:53
Wojska Polskiego05:55
Galeria Bałtycka05:57
Klonowa [GDA]05:59
Jaśkowa Dolina06:00
Miszewskiego06:02
Politechnika06:03
Opera Bałtycka06:05
Traugutta [GDA]06:06
Uniwersytet Medyczny06:07
Chodowieckiego06:08
Brama Oliwska06:09
Dworzec Główny06:11
Brama Wyżynna06:14
Śródmieście SKM06:16
Pohulanka06:18
Odrzańska06:19
Chałubińskiego06:21
Sikorskiego [GDA]06:23
Cieszyńskiego06:25
Cebertowicza06:26
Wilanowska06:28
Przemyska06:30
Płocka06:31
Łostowice Świętokrzyska06:33
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:38
Łostowice Świętokrzyska06:38
Płocka06:40
Przemyska06:42
Wilanowska06:43
Cebertowicza06:45
Cieszyńskiego06:46
Sikorskiego [GDA]06:48
Chałubińskiego06:50
Odrzańska06:52
Pohulanka06:53
Śródmieście SKM06:55
Brama Wyżynna06:57
Dworzec Główny06:59
Brama Oliwska07:02
Chodowieckiego07:03
Uniwersytet Medyczny07:04
Traugutta [GDA]07:06
Opera Bałtycka07:08
Politechnika07:09
Miszewskiego07:11
Jaśkowa Dolina07:13
Klonowa [GDA]07:14
Galeria Bałtycka07:16
Wojska Polskiego07:18
Zamenhofa [GDA]07:19
Zajezdnia07:20
Strzyża PKM07:21
Uniwersytet Gdański [GDA]07:23
Bażyńskiego [GDA]07:24
Tetmajera07:25
Derdowskiego07:26
Obrońców Westerplatte07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Opacka07:32
Subisława07:34
Pomorska - Osiedle07:35
Osiedle Wejhera07:37
Helska07:38
Jelitkowo07:39
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:51
Helska07:53
Osiedle Wejhera07:55
Gospody07:56
Pomorska - Osiedle07:57
Subisława07:59
Opacka08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Obrońców Westerplatte08:05
Derdowskiego08:06
Tetmajera08:07
Bażyńskiego [GDA]08:08
Uniwersytet Gdański [GDA]08:10
Strzyża PKM08:12
Zajezdnia08:13
Zamenhofa [GDA]08:14
Wojska Polskiego08:16
Galeria Bałtycka08:18
Klonowa [GDA]08:20
Jaśkowa Dolina08:21
Miszewskiego08:23
Politechnika08:24
Opera Bałtycka08:26
Traugutta [GDA]08:27
Uniwersytet Medyczny08:28
Chodowieckiego08:29
Brama Oliwska08:30
Dworzec Główny08:32
Brama Wyżynna08:35
Śródmieście SKM08:37
Pohulanka08:39
Odrzańska08:40
Chałubińskiego08:42
Sikorskiego [GDA]08:44
Cieszyńskiego08:46
Cebertowicza08:47
Wilanowska08:49
Przemyska08:51
Płocka08:52
Łostowice Świętokrzyska08:54
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:03
Łostowice Świętokrzyska09:03
Płocka09:05
Przemyska09:07
Wilanowska09:08
Cebertowicza09:10
Cieszyńskiego09:11
Sikorskiego [GDA]09:13
Chałubińskiego09:15
Odrzańska09:17
Pohulanka09:18
Śródmieście SKM09:20
Brama Wyżynna09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Oliwska09:27
Chodowieckiego09:28
Uniwersytet Medyczny09:29
Traugutta [GDA]09:31
Opera Bałtycka09:33
Politechnika09:34
Miszewskiego09:36
Jaśkowa Dolina09:38
Klonowa [GDA]09:39
Galeria Bałtycka09:41
Wojska Polskiego09:43
Zamenhofa [GDA]09:44
Zajezdnia09:45
Strzyża PKM09:46
Uniwersytet Gdański [GDA]09:48
Bażyńskiego [GDA]09:49
Tetmajera09:50
Derdowskiego09:51
Obrońców Westerplatte09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:55
Opacka09:57
Subisława09:59
Pomorska - Osiedle10:00
Osiedle Wejhera10:02
Helska10:03
Jelitkowo10:04
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:22
Helska10:24
Osiedle Wejhera10:26
Gospody10:27
Pomorska - Osiedle10:28
Subisława10:30
Opacka10:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:34
Obrońców Westerplatte10:36
Derdowskiego10:37
Tetmajera10:38
Bażyńskiego [GDA]10:39
Uniwersytet Gdański [GDA]10:41
Strzyża PKM10:43
Zajezdnia10:44
Zamenhofa [GDA]10:45
Wojska Polskiego10:47
Galeria Bałtycka10:49
Klonowa [GDA]10:51
Jaśkowa Dolina10:52
Miszewskiego10:54
Politechnika10:55
Opera Bałtycka10:57
Traugutta [GDA]10:58
Uniwersytet Medyczny10:59
Chodowieckiego11:00
Brama Oliwska11:01
Dworzec Główny11:03
Brama Wyżynna11:06
Śródmieście SKM11:08
Pohulanka11:10
Odrzańska11:11
Chałubińskiego11:13
Sikorskiego [GDA]11:15
Cieszyńskiego11:17
Cebertowicza11:18
Wilanowska11:20
Przemyska11:22
Płocka11:23
Łostowice Świętokrzyska11:25
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:43
Łostowice Świętokrzyska11:43
Płocka11:45
Przemyska11:47
Wilanowska11:48
Cebertowicza11:50
Cieszyńskiego11:51
Sikorskiego [GDA]11:53
Chałubińskiego11:55
Odrzańska11:57
Pohulanka11:58
Śródmieście SKM12:00
Brama Wyżynna12:02
Dworzec Główny12:04
Brama Oliwska12:07
Chodowieckiego12:08
Uniwersytet Medyczny12:09
Traugutta [GDA]12:11
Opera Bałtycka12:13
Politechnika12:14
Miszewskiego12:16
Jaśkowa Dolina12:18
Klonowa [GDA]12:19
Galeria Bałtycka12:21
Wojska Polskiego12:23
Zamenhofa [GDA]12:24
Zajezdnia12:25
Strzyża PKM12:26
Uniwersytet Gdański [GDA]12:28
Bażyńskiego [GDA]12:29
Tetmajera12:30
Derdowskiego12:31
Obrońców Westerplatte12:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Opacka12:37
Subisława12:39
Pomorska - Osiedle12:40
Osiedle Wejhera12:42
Helska12:43
Jelitkowo12:44
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:02
Helska13:04
Osiedle Wejhera13:06
Gospody13:07
Pomorska - Osiedle13:08
Subisława13:10
Opacka13:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:14
Obrońców Westerplatte13:16
Derdowskiego13:17
Tetmajera13:18
Bażyńskiego [GDA]13:19
Uniwersytet Gdański [GDA]13:21
Strzyża PKM13:23
Zajezdnia13:24
Zamenhofa [GDA]13:25
Wojska Polskiego13:27
Galeria Bałtycka13:29
Klonowa [GDA]13:31
Jaśkowa Dolina13:32
Miszewskiego13:34
Politechnika13:35
Opera Bałtycka13:37
Traugutta [GDA]13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Chodowieckiego13:40
Brama Oliwska13:41
Dworzec Główny13:43
Brama Wyżynna13:46
Śródmieście SKM13:48
Pohulanka13:50
Odrzańska13:51
Chałubińskiego13:53
Sikorskiego [GDA]13:55
Cieszyńskiego13:57
Cebertowicza13:58
Wilanowska14:00
Przemyska14:02
Płocka14:03
Łostowice Świętokrzyska14:05
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:08
Łostowice Świętokrzyska14:08
Płocka14:10
Przemyska14:12
Wilanowska14:13
Cebertowicza14:15
Cieszyńskiego14:16
Sikorskiego [GDA]14:18
Chałubińskiego14:20
Odrzańska14:22
Pohulanka14:23
Śródmieście SKM14:25
Brama Wyżynna14:27
Dworzec Główny14:29
Brama Oliwska14:32
Chodowieckiego14:33
Uniwersytet Medyczny14:34
Traugutta [GDA]14:36
Opera Bałtycka14:38
Politechnika14:39
Miszewskiego14:41
Jaśkowa Dolina14:43
Klonowa [GDA]14:44
Galeria Bałtycka14:46
Wojska Polskiego14:48
Zamenhofa [GDA]14:49
Zajezdnia14:50
Strzyża PKM14:51
Uniwersytet Gdański [GDA]14:53
Bażyńskiego [GDA]14:54
Tetmajera14:55
Derdowskiego14:56
Obrońców Westerplatte14:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:00
Opacka15:02
Subisława15:04
Pomorska - Osiedle15:05
Osiedle Wejhera15:07
Helska15:08
Jelitkowo15:09
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:21
Helska15:23
Osiedle Wejhera15:25
Gospody15:26
Pomorska - Osiedle15:27
Subisława15:29
Opacka15:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Obrońców Westerplatte15:35
Derdowskiego15:36
Tetmajera15:37
Bażyńskiego [GDA]15:38
Uniwersytet Gdański [GDA]15:40
Strzyża PKM15:42
Zajezdnia15:43
Zamenhofa [GDA]15:44
Wojska Polskiego15:46
Galeria Bałtycka15:48
Klonowa [GDA]15:50
Jaśkowa Dolina15:51
Miszewskiego15:53
Politechnika15:54
Opera Bałtycka15:56
Traugutta [GDA]15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Chodowieckiego15:59
Brama Oliwska16:00
Dworzec Główny16:02
Brama Wyżynna16:05
Śródmieście SKM16:07
Pohulanka16:09
Odrzańska16:10
Chałubińskiego16:12
Sikorskiego [GDA]16:14
Cieszyńskiego16:16
Cebertowicza16:17
Wilanowska16:19
Przemyska16:21
Płocka16:22
Łostowice Świętokrzyska16:24
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:28
Łostowice Świętokrzyska16:28
Płocka16:30
Przemyska16:32
Wilanowska16:33
Cebertowicza16:35
Cieszyńskiego16:36
Sikorskiego [GDA]16:38
Chałubińskiego16:40
Odrzańska16:42
Pohulanka16:43
Śródmieście SKM16:45
Brama Wyżynna16:47
Dworzec Główny16:49
Brama Oliwska16:52
Chodowieckiego16:53
Uniwersytet Medyczny16:54
Traugutta [GDA]16:56
Opera Bałtycka16:58
Politechnika16:59
Miszewskiego17:01
Jaśkowa Dolina17:03
Klonowa [GDA]17:04
Galeria Bałtycka17:06
Wojska Polskiego17:08
Zamenhofa [GDA]17:09
Zajezdnia17:10
Strzyża PKM17:11
Uniwersytet Gdański [GDA]17:13
Bażyńskiego [GDA]17:14
Tetmajera17:15
Derdowskiego17:16
Obrońców Westerplatte17:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:20
Opacka17:22
Subisława17:24
Pomorska - Osiedle17:25
Osiedle Wejhera17:27
Helska17:28
Jelitkowo17:29
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:58
Helska18:00
Osiedle Wejhera18:02
Gospody18:03
Pomorska - Osiedle18:04
Subisława18:06
Opacka18:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Obrońców Westerplatte18:12
Derdowskiego18:13
Tetmajera18:14
Bażyńskiego [GDA]18:15
Uniwersytet Gdański [GDA]18:17
Strzyża PKM18:19
Zajezdnia18:20
Zamenhofa [GDA]18:21
Wojska Polskiego18:23
Galeria Bałtycka18:25
Klonowa [GDA]18:27
Jaśkowa Dolina18:28
Miszewskiego18:30
Politechnika18:31
Opera Bałtycka18:33
Traugutta [GDA]18:34
Uniwersytet Medyczny18:35
Chodowieckiego18:36
Brama Oliwska18:37
Dworzec Główny18:39
Brama Wyżynna18:42
Śródmieście SKM18:44
Pohulanka18:46
Odrzańska18:47
Chałubińskiego18:49
Sikorskiego [GDA]18:51
Cieszyńskiego18:53
Cebertowicza18:54
Wilanowska18:56
Przemyska18:58
Płocka18:59
Łostowice Świętokrzyska19:01
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:06
Łostowice Świętokrzyska19:06
Płocka19:08
Przemyska19:10
Wilanowska19:11
Cebertowicza19:13
Cieszyńskiego19:14
Sikorskiego [GDA]19:16
Chałubińskiego19:18
Odrzańska19:20
Pohulanka19:21
Śródmieście SKM19:23
Brama Wyżynna19:25
Dworzec Główny19:27
Brama Oliwska19:30
Chodowieckiego19:31
Uniwersytet Medyczny19:32
Traugutta [GDA]19:34
Opera Bałtycka19:36
Politechnika19:37
Miszewskiego19:39
Jaśkowa Dolina19:41
Klonowa [GDA]19:42
Galeria Bałtycka19:44
Wojska Polskiego19:46
Zamenhofa [GDA]19:47
Zajezdnia19:48
Strzyża PKM19:49
Uniwersytet Gdański [GDA]19:51
Bażyńskiego [GDA]19:52
Tetmajera19:53
Derdowskiego19:54
Obrońców Westerplatte19:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:58
Opacka20:00
Subisława20:02
Pomorska - Osiedle20:03
Osiedle Wejhera20:05
Helska20:06
Jelitkowo20:07
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:27
Helska20:29
Osiedle Wejhera20:31
Gospody20:32
Pomorska - Osiedle20:33
Subisława20:35
Opacka20:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:39
Obrońców Westerplatte20:41
Derdowskiego20:42
Tetmajera20:43
Bażyńskiego [GDA]20:44
Uniwersytet Gdański [GDA]20:46
Strzyża PKM20:48
Zajezdnia20:49
Zamenhofa [GDA]20:50
Wojska Polskiego20:52
Galeria Bałtycka20:54
Klonowa [GDA]20:56
Jaśkowa Dolina20:57
Miszewskiego20:59
Politechnika21:00
Opera Bałtycka21:02
Traugutta [GDA]21:03
Uniwersytet Medyczny21:04
Chodowieckiego21:05
Brama Oliwska21:06
Dworzec Główny21:08
Brama Wyżynna21:11
Śródmieście SKM21:13
Pohulanka21:15
Odrzańska21:16
Chałubińskiego21:18
Sikorskiego [GDA]21:20
Cieszyńskiego21:22
Cebertowicza21:23
Wilanowska21:25
Przemyska21:27
Płocka21:28
Łostowice Świętokrzyska21:30
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:32
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego [GDA]21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:56
Chodowieckiego21:57
Uniwersytet Medyczny21:58
Traugutta [GDA]22:00
Opera Bałtycka22:02
Politechnika22:03
Miszewskiego22:05
Jaśkowa Dolina22:07
Klonowa [GDA]22:08
Galeria Bałtycka22:10
Wojska Polskiego22:12
Zamenhofa [GDA]22:13
Zajezdnia22:14
Strzyża PKM22:15
Uniwersytet Gdański [GDA]22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Tetmajera22:19
Derdowskiego22:20
Obrońców Westerplatte22:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Opacka22:26
Subisława22:28
Pomorska - Osiedle22:29
Osiedle Wejhera22:31
Helska22:32
Jelitkowo22:33
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:37
Helska22:39
Osiedle Wejhera22:41
Gospody22:42
Pomorska - Osiedle22:43
Subisława22:45
Opacka22:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:49
Obrońców Westerplatte22:51
Derdowskiego22:52
Tetmajera22:53
Bażyńskiego [GDA]22:54
Uniwersytet Gdański [GDA]22:55
Strzyża PKM22:57
Zajezdnia WRZESZCZ22:58