• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:57
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ13:31
Strzyża PKM13:33
Zajezdnia13:34
Zamenhofa [GDA]13:35
Wojska Polskiego13:37
Galeria Bałtycka13:39
Klonowa [GDA]13:41
Jaśkowa Dolina13:42
Miszewskiego13:44
Politechnika13:45
Opera Bałtycka13:47
Traugutta [GDA]13:48
Uniwersytet Medyczny13:49
Chodowieckiego13:50
Brama Oliwska13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Wyżynna13:56
Śródmieście SKM13:58
Pohulanka14:00
Odrzańska14:01
Chałubińskiego14:03
Sikorskiego [GDA]14:05
Cieszyńskiego14:07
Cebertowicza14:08
Wilanowska14:10
Przemyska14:12
Płocka14:13
Łostowice Świętokrzyska14:15
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:18
Łostowice Świętokrzyska14:18
Płocka14:20
Przemyska14:22
Wilanowska14:23
Cebertowicza14:25
Cieszyńskiego14:26
Sikorskiego [GDA]14:28
Chałubińskiego14:30
Odrzańska14:32
Pohulanka14:33
Śródmieście SKM14:35
Brama Wyżynna14:37
Dworzec Główny14:39
Brama Oliwska14:42
Chodowieckiego14:43
Uniwersytet Medyczny14:44
Traugutta [GDA]14:46
Opera Bałtycka14:48
Politechnika14:49
Miszewskiego14:51
Jaśkowa Dolina14:53
Klonowa [GDA]14:54
Galeria Bałtycka14:56
Wojska Polskiego14:58
Zamenhofa [GDA]14:59
Zajezdnia15:00
Strzyża PKM15:01
Uniwersytet Gdański [GDA]15:03
Bażyńskiego [GDA]15:04
Tetmajera15:05
Derdowskiego15:06
Obrońców Westerplatte15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:10
Opacka15:12
Subisława15:14
Pomorska - Osiedle15:15
Osiedle Wejhera15:17
Helska15:18
Jelitkowo15:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:31
Helska15:33
Osiedle Wejhera15:35
Gospody15:36
Pomorska - Osiedle15:37
Subisława15:39
Opacka15:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:43
Obrońców Westerplatte15:45
Derdowskiego15:46
Tetmajera15:47
Bażyńskiego [GDA]15:48
Uniwersytet Gdański [GDA]15:50
Strzyża PKM15:52
Zajezdnia15:53
Zamenhofa [GDA]15:54
Wojska Polskiego15:56
Galeria Bałtycka15:58
Klonowa [GDA]16:00
Jaśkowa Dolina16:01
Miszewskiego16:03
Politechnika16:04
Opera Bałtycka16:06
Traugutta [GDA]16:07
Uniwersytet Medyczny16:08
Chodowieckiego16:09
Brama Oliwska16:10
Dworzec Główny16:12
Brama Wyżynna16:15
Śródmieście SKM16:17
Pohulanka16:19
Odrzańska16:20
Chałubińskiego16:22
Sikorskiego [GDA]16:24
Cieszyńskiego16:26
Cebertowicza16:27
Wilanowska16:29
Przemyska16:31
Płocka16:32
Łostowice Świętokrzyska16:34
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:38
Łostowice Świętokrzyska16:38
Płocka16:40
Przemyska16:42
Wilanowska16:43
Cebertowicza16:45
Cieszyńskiego16:46
Sikorskiego [GDA]16:48
Chałubińskiego16:50
Odrzańska16:52
Pohulanka16:53
Śródmieście SKM16:55
Brama Wyżynna16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Oliwska17:02
Chodowieckiego17:03
Uniwersytet Medyczny17:04
Traugutta [GDA]17:06
Opera Bałtycka17:08
Politechnika17:09
Miszewskiego17:11
Jaśkowa Dolina17:13
Klonowa [GDA]17:14
Galeria Bałtycka17:16
Wojska Polskiego17:18
Zamenhofa [GDA]17:19
Zajezdnia17:20
Strzyża PKM17:21
Uniwersytet Gdański [GDA]17:23
Bażyńskiego [GDA]17:24
Tetmajera17:25
Derdowskiego17:26
Obrońców Westerplatte17:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:30
Opacka17:32
Subisława17:34
Pomorska - Osiedle17:35
Osiedle Wejhera17:37
Helska17:38
Jelitkowo17:39
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:06
Helska18:08
Osiedle Wejhera18:10
Gospody18:11
Pomorska - Osiedle18:12
Subisława18:14
Opacka18:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:18
Obrońców Westerplatte18:20
Derdowskiego18:21
Tetmajera18:22
Bażyńskiego [GDA]18:23
Uniwersytet Gdański [GDA]18:25
Strzyża PKM18:27
Zajezdnia18:28
Zamenhofa [GDA]18:29
Wojska Polskiego18:31
Galeria Bałtycka18:33
Klonowa [GDA]18:35
Jaśkowa Dolina18:36
Miszewskiego18:38
Politechnika18:39
Opera Bałtycka18:41
Traugutta [GDA]18:42
Uniwersytet Medyczny18:43
Chodowieckiego18:44
Brama Oliwska18:45
Dworzec Główny18:47
Brama Wyżynna18:50
Śródmieście SKM18:52
Pohulanka18:54
Odrzańska18:55
Chałubińskiego18:57
Sikorskiego [GDA]18:59
Cieszyńskiego19:01
Cebertowicza19:02
Wilanowska19:04
Przemyska19:06
Płocka19:07
Łostowice Świętokrzyska19:09
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:17
Łostowice Świętokrzyska19:17
Płocka19:19
Przemyska19:21
Wilanowska19:22
Cebertowicza19:24
Cieszyńskiego19:25
Sikorskiego [GDA]19:27
Chałubińskiego19:29
Odrzańska19:31
Pohulanka19:32
Śródmieście SKM19:34
Brama Wyżynna19:36
Dworzec Główny19:38
Brama Oliwska19:41
Chodowieckiego19:42
Uniwersytet Medyczny19:43
Traugutta [GDA]19:45
Opera Bałtycka19:47
Politechnika19:48
Miszewskiego19:50
Jaśkowa Dolina19:52
Klonowa [GDA]19:53
Galeria Bałtycka19:55
Wojska Polskiego19:57
Zamenhofa [GDA]19:58
Zajezdnia19:59
Strzyża PKM20:00
Zajezdnia WRZESZCZ20:02