• W piątek, 9 czerwca na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 801 174 194, 695 174 194.  • W piątek, 9 czerwca na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • W piątek 09.06.2023 r. obowiązywać będą sobotnie rozkłady jazdy z wyjątkami. Szczegóły na www.ztm.gda.pl .
20:48
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ06:35
Strzyża PKM06:36
Uniwersytet Gdański [GDA]06:38
Bażyńskiego [GDA]06:39
Tetmajera06:40
Derdowskiego06:41
Obrońców Westerplatte06:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:45
Opacka06:47
Subisława06:49
Pomorska - Osiedle06:50
Osiedle Wejhera06:52
Helska06:53
Jelitkowo06:54
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:00
Helska07:02
Osiedle Wejhera07:04
Gospody07:05
Pomorska - Osiedle07:06
Subisława07:08
Opacka07:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:12
Obrońców Westerplatte07:14
Derdowskiego07:15
Tetmajera07:16
Bażyńskiego [GDA]07:17
Uniwersytet Gdański [GDA]07:18
Strzyża PKM07:20
Zajezdnia07:22
Zamenhofa [GDA]07:23
Wojska Polskiego07:25
Galeria Bałtycka07:27
Klonowa [GDA]07:28
Jaśkowa Dolina07:30
Miszewskiego07:32
Politechnika07:33
Opera Bałtycka07:35
Traugutta [GDA]07:36
Uniwersytet Medyczny07:37
Chodowieckiego07:38
Brama Oliwska07:39
Dworzec Główny07:41
Brama Wyżynna07:44
Śródmieście SKM07:47
Pohulanka07:48
Odrzańska07:50
Chałubińskiego07:52
Sikorskiego [GDA]07:53
Cieszyńskiego07:55
Cebertowicza07:56
Wilanowska07:58
Przemyska08:00
Płocka08:01
Łostowice Świętokrzyska08:03
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:13
Łostowice Świętokrzyska08:13
Płocka08:15
Przemyska08:17
Wilanowska08:18
Cebertowicza08:20
Cieszyńskiego08:21
Sikorskiego [GDA]08:23
Chałubińskiego08:25
Odrzańska08:27
Pohulanka08:28
Śródmieście SKM08:30
Brama Wyżynna08:32
Dworzec Główny08:34
Brama Oliwska08:37
Chodowieckiego08:38
Uniwersytet Medyczny08:39
Traugutta [GDA]08:41
Opera Bałtycka08:43
Politechnika08:44
Miszewskiego08:46
Jaśkowa Dolina08:48
Klonowa [GDA]08:49
Galeria Bałtycka08:51
Wojska Polskiego08:53
Zamenhofa [GDA]08:54
Zajezdnia08:55
Strzyża PKM08:56
Uniwersytet Gdański [GDA]08:58
Bażyńskiego [GDA]08:59
Tetmajera09:00
Derdowskiego09:01
Obrońców Westerplatte09:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:05
Opacka09:07
Subisława09:09
Pomorska - Osiedle09:10
Osiedle Wejhera09:12
Helska09:13
Jelitkowo09:14
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:37
Helska09:39
Osiedle Wejhera09:41
Gospody09:42
Pomorska - Osiedle09:43
Subisława09:45
Opacka09:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:49
Obrońców Westerplatte09:51
Derdowskiego09:52
Tetmajera09:53
Bażyńskiego [GDA]09:54
Uniwersytet Gdański [GDA]09:55
Strzyża PKM09:57
Zajezdnia09:59
Zamenhofa [GDA]10:00
Wojska Polskiego10:02
Galeria Bałtycka10:04
Klonowa [GDA]10:05
Jaśkowa Dolina10:07
Miszewskiego10:09
Politechnika10:10
Opera Bałtycka10:12
Traugutta [GDA]10:13
Uniwersytet Medyczny10:14
Chodowieckiego10:15
Brama Oliwska10:16
Dworzec Główny10:18
Brama Wyżynna10:21
Śródmieście SKM10:24
Pohulanka10:25
Odrzańska10:27
Chałubińskiego10:29
Sikorskiego [GDA]10:30
Cieszyńskiego10:32
Cebertowicza10:33
Wilanowska10:35
Przemyska10:37
Płocka10:38
Łostowice Świętokrzyska10:40
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:06
Łostowice Świętokrzyska11:06
Płocka11:08
Przemyska11:10
Wilanowska11:11
Cebertowicza11:13
Cieszyńskiego11:14
Sikorskiego [GDA]11:16
Chałubińskiego11:18
Odrzańska11:20
Pohulanka11:21
Śródmieście SKM11:23
Brama Wyżynna11:25
Dworzec Główny11:27
Brama Oliwska11:30
Chodowieckiego11:31
Uniwersytet Medyczny11:32
Traugutta [GDA]11:34
Opera Bałtycka11:36
Politechnika11:37
Miszewskiego11:39
Jaśkowa Dolina11:41
Klonowa [GDA]11:42
Galeria Bałtycka11:44
Wojska Polskiego11:46
Zamenhofa [GDA]11:47
Zajezdnia11:48
Strzyża PKM11:49
Uniwersytet Gdański [GDA]11:51
Bażyńskiego [GDA]11:52
Tetmajera11:53
Derdowskiego11:54
Obrońców Westerplatte11:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:58
Opacka12:00
Subisława12:02
Pomorska - Osiedle12:03
Osiedle Wejhera12:05
Helska12:06
Jelitkowo12:07
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:17
Helska12:19
Osiedle Wejhera12:21
Gospody12:22
Pomorska - Osiedle12:23
Subisława12:25
Opacka12:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Obrońców Westerplatte12:31
Derdowskiego12:32
Tetmajera12:33
Bażyńskiego [GDA]12:34
Uniwersytet Gdański [GDA]12:35
Strzyża PKM12:37
Zajezdnia12:39
Zamenhofa [GDA]12:40
Wojska Polskiego12:42
Galeria Bałtycka12:44
Klonowa [GDA]12:45
Jaśkowa Dolina12:47
Miszewskiego12:49
Politechnika12:50
Opera Bałtycka12:52
Traugutta [GDA]12:53
Uniwersytet Medyczny12:54
Chodowieckiego12:55
Brama Oliwska12:56
Dworzec Główny12:58
Brama Wyżynna13:01
Śródmieście SKM13:04
Pohulanka13:05
Odrzańska13:07
Chałubińskiego13:09
Sikorskiego [GDA]13:10
Cieszyńskiego13:12
Cebertowicza13:13
Wilanowska13:15
Przemyska13:17
Płocka13:18
Łostowice Świętokrzyska13:20
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:46
Łostowice Świętokrzyska13:46
Płocka13:48
Przemyska13:50
Wilanowska13:51
Cebertowicza13:53
Cieszyńskiego13:54
Sikorskiego [GDA]13:56
Chałubińskiego13:58
Odrzańska14:00
Pohulanka14:01
Śródmieście SKM14:03
Brama Wyżynna14:05
Dworzec Główny14:07
Brama Oliwska14:10
Chodowieckiego14:11
Uniwersytet Medyczny14:12
Traugutta [GDA]14:14
Opera Bałtycka14:16
Politechnika14:17
Miszewskiego14:19
Jaśkowa Dolina14:21
Klonowa [GDA]14:22
Galeria Bałtycka14:24
Wojska Polskiego14:26
Zamenhofa [GDA]14:27
Zajezdnia14:28
Strzyża PKM14:29
Uniwersytet Gdański [GDA]14:31
Bażyńskiego [GDA]14:32
Tetmajera14:33
Derdowskiego14:34
Obrońców Westerplatte14:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:38
Opacka14:40
Subisława14:42
Pomorska - Osiedle14:43
Osiedle Wejhera14:45
Helska14:46
Jelitkowo14:47
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:50
Helska14:52
Osiedle Wejhera14:54
Gospody14:55
Pomorska - Osiedle14:56
Subisława14:58
Opacka15:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:02
Obrońców Westerplatte15:04
Derdowskiego15:05
Tetmajera15:06
Bażyńskiego [GDA]15:07
Uniwersytet Gdański [GDA]15:08
Strzyża PKM15:10
Zajezdnia15:12
Zamenhofa [GDA]15:13
Wojska Polskiego15:15
Galeria Bałtycka15:17
Klonowa [GDA]15:18
Jaśkowa Dolina15:20
Miszewskiego15:22
Politechnika15:23
Opera Bałtycka15:25
Traugutta [GDA]15:26
Uniwersytet Medyczny15:27
Chodowieckiego15:28
Brama Oliwska15:29
Dworzec Główny15:31
Brama Wyżynna15:34
Śródmieście SKM15:37
Pohulanka15:38
Odrzańska15:40
Chałubińskiego15:42
Sikorskiego [GDA]15:43
Cieszyńskiego15:45
Cebertowicza15:46
Wilanowska15:48
Przemyska15:50
Płocka15:51
Łostowice Świętokrzyska15:53
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:03
Łostowice Świętokrzyska16:03
Płocka16:05
Przemyska16:07
Wilanowska16:08
Cebertowicza16:10
Cieszyńskiego16:11
Sikorskiego [GDA]16:13
Chałubińskiego16:15
Odrzańska16:17
Pohulanka16:18
Śródmieście SKM16:20
Brama Wyżynna16:22
Dworzec Główny16:24
Brama Oliwska16:27
Chodowieckiego16:28
Uniwersytet Medyczny16:29
Traugutta [GDA]16:31
Opera Bałtycka16:33
Politechnika16:34
Miszewskiego16:36
Jaśkowa Dolina16:38
Klonowa [GDA]16:39
Galeria Bałtycka16:41
Wojska Polskiego16:43
Zamenhofa [GDA]16:44
Zajezdnia16:45
Strzyża PKM16:46
Uniwersytet Gdański [GDA]16:48
Bażyńskiego [GDA]16:49
Tetmajera16:50
Derdowskiego16:51
Obrońców Westerplatte16:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:55
Opacka16:57
Subisława16:59
Pomorska - Osiedle17:00
Osiedle Wejhera17:02
Helska17:03
Jelitkowo17:04
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:17
Helska17:19
Osiedle Wejhera17:21
Gospody17:22
Pomorska - Osiedle17:23
Subisława17:25
Opacka17:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:29
Obrońców Westerplatte17:31
Derdowskiego17:32
Tetmajera17:33
Bażyńskiego [GDA]17:34
Uniwersytet Gdański [GDA]17:35
Strzyża PKM17:37
Zajezdnia17:39
Zamenhofa [GDA]17:40
Wojska Polskiego17:42
Galeria Bałtycka17:44
Klonowa [GDA]17:45
Jaśkowa Dolina17:47
Miszewskiego17:49
Politechnika17:50
Opera Bałtycka17:52
Traugutta [GDA]17:53
Uniwersytet Medyczny17:54
Chodowieckiego17:55
Brama Oliwska17:56
Dworzec Główny17:58
Brama Wyżynna18:01
Śródmieście SKM18:04
Pohulanka18:05
Odrzańska18:07
Chałubińskiego18:09
Sikorskiego [GDA]18:10
Cieszyńskiego18:12
Cebertowicza18:13
Wilanowska18:15
Przemyska18:17
Płocka18:18
Łostowice Świętokrzyska18:20
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:43
Łostowice Świętokrzyska18:43
Płocka18:45
Przemyska18:47
Wilanowska18:48
Cebertowicza18:50
Cieszyńskiego18:51
Sikorskiego [GDA]18:53
Chałubińskiego18:55
Odrzańska18:57
Pohulanka18:58
Śródmieście SKM19:00
Brama Wyżynna19:02
Dworzec Główny19:04
Brama Oliwska19:07
Chodowieckiego19:08
Uniwersytet Medyczny19:09
Traugutta [GDA]19:11
Opera Bałtycka19:13
Politechnika19:14
Miszewskiego19:16
Jaśkowa Dolina19:18
Klonowa [GDA]19:19
Galeria Bałtycka19:21
Wojska Polskiego19:23
Zamenhofa [GDA]19:24
Zajezdnia19:25
Strzyża PKM19:26
Uniwersytet Gdański [GDA]19:28
Bażyńskiego [GDA]19:29
Tetmajera19:30
Derdowskiego19:31
Obrońców Westerplatte19:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Opacka19:37
Subisława19:39
Pomorska - Osiedle19:40
Osiedle Wejhera19:42
Helska19:43
Jelitkowo19:44
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo19:47
Helska19:49
Osiedle Wejhera19:51
Gospody19:52
Pomorska - Osiedle19:53
Subisława19:55
Opacka19:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:59
Obrońców Westerplatte20:01
Derdowskiego20:02
Tetmajera20:03
Bażyńskiego [GDA]20:04
Uniwersytet Gdański [GDA]20:05
Strzyża PKM20:07
Zajezdnia20:09
Zamenhofa [GDA]20:10
Wojska Polskiego20:12
Galeria Bałtycka20:14
Klonowa [GDA]20:15
Jaśkowa Dolina20:17
Miszewskiego20:19
Politechnika20:20
Opera Bałtycka20:22
Traugutta [GDA]20:23
Uniwersytet Medyczny20:24
Chodowieckiego20:25
Brama Oliwska20:26
Dworzec Główny20:28
Brama Wyżynna20:31
Śródmieście SKM20:34
Pohulanka20:35
Odrzańska20:37
Chałubińskiego20:39
Sikorskiego [GDA]20:40
Cieszyńskiego20:42
Cebertowicza20:43
Wilanowska20:45
Przemyska20:47
Płocka20:48
Łostowice Świętokrzyska20:50
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:05
Łostowice Świętokrzyska21:05
Płocka21:07
Przemyska21:09
Wilanowska21:10
Cebertowicza21:12
Cieszyńskiego21:13
Sikorskiego [GDA]21:15
Chałubińskiego21:17
Odrzańska21:19
Pohulanka21:20
Śródmieście SKM21:22
Brama Wyżynna21:24
Dworzec Główny21:26
Brama Oliwska21:29
Chodowieckiego21:30
Uniwersytet Medyczny21:31
Traugutta [GDA]21:33
Opera Bałtycka21:35
Politechnika21:36
Miszewskiego21:38
Jaśkowa Dolina21:40
Klonowa [GDA]21:41
Galeria Bałtycka21:43
Wojska Polskiego21:45
Zamenhofa [GDA]21:46
Zajezdnia21:47
Strzyża PKM21:48
Uniwersytet Gdański [GDA]21:50
Bażyńskiego [GDA]21:51
Tetmajera21:52
Derdowskiego21:53
Obrońców Westerplatte21:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:57
Opacka21:59
Subisława22:01
Pomorska - Osiedle22:02
Osiedle Wejhera22:04
Helska22:05
Jelitkowo22:06
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo22:41
Helska22:43
Osiedle Wejhera22:44
Gospody22:45
Pomorska - Osiedle22:46
Subisława22:48
Opacka22:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:52
Obrońców Westerplatte22:54
Derdowskiego22:55
Tetmajera22:56
Bażyńskiego [GDA]22:57
Uniwersytet Gdański [GDA]22:58
Strzyża PKM23:00
Zajezdnia23:01
Zamenhofa [GDA]23:02
Wojska Polskiego23:04
Galeria Bałtycka23:06
Klonowa [GDA]23:07
Jaśkowa Dolina23:09
Miszewskiego23:11
Politechnika23:12
Opera Bałtycka23:14
Traugutta [GDA]23:15
Uniwersytet Medyczny23:16
Chodowieckiego23:17
Brama Oliwska23:18
Dworzec Główny23:20
Brama Wyżynna23:22
Śródmieście SKM23:25
Pohulanka23:26
Odrzańska23:27
Chałubińskiego23:29
Sikorskiego [GDA]23:30
Cieszyńskiego23:32
Cebertowicza23:33
Wilanowska23:35
Przemyska23:37
Płocka23:38
Łostowice Świętokrzyska23:40
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska23:45
Łostowice Świętokrzyska23:45
Płocka23:47
Przemyska23:48
Wilanowska23:49
Cebertowicza23:51
Cieszyńskiego23:52
Sikorskiego [GDA]23:54
Chałubińskiego23:55
Odrzańska23:57
Pohulanka23:58
Śródmieście SKM00:00
Brama Wyżynna00:02
Dworzec Główny00:04
Brama Oliwska00:07
Chodowieckiego00:08
Uniwersytet Medyczny00:09
Traugutta [GDA]00:10
Opera Bałtycka00:12
Politechnika00:13
Miszewskiego00:15
Jaśkowa Dolina00:17
Klonowa [GDA]00:18
Galeria Bałtycka00:20
Wojska Polskiego00:22
Zamenhofa [GDA]00:23
Zajezdnia00:24
Strzyża PKM00:25
Zajezdnia WRZESZCZ00:27