• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
00:11
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ06:00
Strzyża PKM06:01
Uniwersytet Gdański [GDA]06:03
Bażyńskiego [GDA]06:04
Tetmajera06:05
Derdowskiego06:06
Obrońców Westerplatte06:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:10
Opacka06:12
Subisława06:14
Pomorska - Osiedle06:15
Osiedle Wejhera06:17
Helska06:18
Jelitkowo06:19
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:21
Helska06:23
Osiedle Wejhera06:25
Gospody06:26
Pomorska - Osiedle06:27
Subisława06:29
Opacka06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Obrońców Westerplatte06:35
Derdowskiego06:36
Tetmajera06:37
Bażyńskiego [GDA]06:38
Uniwersytet Gdański [GDA]06:39
Strzyża PKM06:41
Zajezdnia06:43
Zamenhofa [GDA]06:44
Wojska Polskiego06:46
Galeria Bałtycka06:48
Klonowa [GDA]06:50
Jaśkowa Dolina06:51
Miszewskiego06:53
Politechnika06:54
Opera Bałtycka06:56
Traugutta [GDA]06:57
Uniwersytet Medyczny06:58
Chodowieckiego06:59
Brama Oliwska07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Wyżynna07:05
Śródmieście SKM07:07
Pohulanka07:09
Odrzańska07:10
Chałubińskiego07:12
Sikorskiego [GDA]07:14
Cieszyńskiego07:16
Cebertowicza07:17
Wilanowska07:19
Przemyska07:21
Płocka07:22
Łostowice Świętokrzyska07:24
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:41
Łostowice Świętokrzyska07:41
Płocka07:43
Przemyska07:45
Wilanowska07:46
Cebertowicza07:48
Cieszyńskiego07:49
Sikorskiego [GDA]07:51
Chałubińskiego07:53
Odrzańska07:55
Pohulanka07:56
Śródmieście SKM07:58
Brama Wyżynna08:00
Dworzec Główny08:02
Brama Oliwska08:05
Chodowieckiego08:06
Uniwersytet Medyczny08:07
Traugutta [GDA]08:09
Opera Bałtycka08:11
Politechnika08:12
Miszewskiego08:14
Jaśkowa Dolina08:16
Klonowa [GDA]08:17
Galeria Bałtycka08:19
Wojska Polskiego08:21
Zamenhofa [GDA]08:22
Zajezdnia08:23
Strzyża PKM08:24
Uniwersytet Gdański [GDA]08:26
Bażyńskiego [GDA]08:27
Tetmajera08:28
Derdowskiego08:29
Obrońców Westerplatte08:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:33
Opacka08:35
Subisława08:37
Pomorska - Osiedle08:38
Osiedle Wejhera08:40
Helska08:41
Jelitkowo08:42
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:01
Helska09:03
Osiedle Wejhera09:05
Gospody09:06
Pomorska - Osiedle09:07
Subisława09:09
Opacka09:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:13
Obrońców Westerplatte09:15
Derdowskiego09:16
Tetmajera09:17
Bażyńskiego [GDA]09:18
Uniwersytet Gdański [GDA]09:19
Strzyża PKM09:21
Zajezdnia09:23
Zamenhofa [GDA]09:24
Wojska Polskiego09:26
Galeria Bałtycka09:28
Klonowa [GDA]09:30
Jaśkowa Dolina09:31
Miszewskiego09:33
Politechnika09:34
Opera Bałtycka09:36
Traugutta [GDA]09:37
Uniwersytet Medyczny09:38
Chodowieckiego09:39
Brama Oliwska09:40
Dworzec Główny09:42
Brama Wyżynna09:45
Śródmieście SKM09:47
Pohulanka09:49
Odrzańska09:50
Chałubińskiego09:52
Sikorskiego [GDA]09:54
Cieszyńskiego09:56
Cebertowicza09:57
Wilanowska09:59
Przemyska10:01
Płocka10:02
Łostowice Świętokrzyska10:04
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:21
Łostowice Świętokrzyska10:21
Płocka10:23
Przemyska10:25
Wilanowska10:26
Cebertowicza10:28
Cieszyńskiego10:29
Sikorskiego [GDA]10:31
Chałubińskiego10:33
Odrzańska10:35
Pohulanka10:36
Śródmieście SKM10:38
Brama Wyżynna10:40
Dworzec Główny10:42
Brama Oliwska10:45
Chodowieckiego10:46
Uniwersytet Medyczny10:47
Traugutta [GDA]10:49
Opera Bałtycka10:51
Politechnika10:52
Miszewskiego10:54
Jaśkowa Dolina10:56
Klonowa [GDA]10:57
Galeria Bałtycka10:59
Wojska Polskiego11:01
Zamenhofa [GDA]11:02
Zajezdnia11:03
Strzyża PKM11:04
Uniwersytet Gdański [GDA]11:06
Bażyńskiego [GDA]11:07
Tetmajera11:08
Derdowskiego11:09
Obrońców Westerplatte11:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:13
Opacka11:15
Subisława11:17
Pomorska - Osiedle11:18
Osiedle Wejhera11:20
Helska11:21
Jelitkowo11:22
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:41
Helska11:43
Osiedle Wejhera11:45
Gospody11:46
Pomorska - Osiedle11:47
Subisława11:49
Opacka11:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:53
Obrońców Westerplatte11:55
Derdowskiego11:56
Tetmajera11:57
Bażyńskiego [GDA]11:58
Uniwersytet Gdański [GDA]11:59
Strzyża PKM12:01
Zajezdnia12:03
Zamenhofa [GDA]12:04
Wojska Polskiego12:06
Galeria Bałtycka12:08
Klonowa [GDA]12:10
Jaśkowa Dolina12:11
Miszewskiego12:13
Politechnika12:14
Opera Bałtycka12:16
Traugutta [GDA]12:17
Uniwersytet Medyczny12:18
Chodowieckiego12:19
Brama Oliwska12:20
Dworzec Główny12:22
Brama Wyżynna12:25
Śródmieście SKM12:27
Pohulanka12:29
Odrzańska12:30
Chałubińskiego12:32
Sikorskiego [GDA]12:34
Cieszyńskiego12:36
Cebertowicza12:37
Wilanowska12:39
Przemyska12:41
Płocka12:42
Łostowice Świętokrzyska12:44
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:01
Łostowice Świętokrzyska13:01
Płocka13:03
Przemyska13:05
Wilanowska13:06
Cebertowicza13:08
Cieszyńskiego13:09
Sikorskiego [GDA]13:11
Chałubińskiego13:13
Odrzańska13:15
Pohulanka13:16
Śródmieście SKM13:18
Brama Wyżynna13:20
Dworzec Główny13:22
Brama Oliwska13:25
Chodowieckiego13:26
Uniwersytet Medyczny13:27
Traugutta [GDA]13:29
Opera Bałtycka13:31
Politechnika13:32
Miszewskiego13:34
Jaśkowa Dolina13:36
Klonowa [GDA]13:37
Galeria Bałtycka13:39
Wojska Polskiego13:41
Zamenhofa [GDA]13:42
Zajezdnia13:43
Strzyża PKM13:44
Uniwersytet Gdański [GDA]13:46
Bażyńskiego [GDA]13:47
Tetmajera13:48
Derdowskiego13:49
Obrońców Westerplatte13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:53
Opacka13:55
Subisława13:57
Pomorska - Osiedle13:58
Osiedle Wejhera14:00
Helska14:01
Jelitkowo14:02
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:21
Helska14:23
Osiedle Wejhera14:25
Gospody14:26
Pomorska - Osiedle14:27
Subisława14:29
Opacka14:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:33
Obrońców Westerplatte14:35
Derdowskiego14:36
Tetmajera14:37
Bażyńskiego [GDA]14:38
Uniwersytet Gdański [GDA]14:39
Strzyża PKM14:41
Zajezdnia14:43
Zamenhofa [GDA]14:44
Wojska Polskiego14:46
Galeria Bałtycka14:48
Klonowa [GDA]14:50
Jaśkowa Dolina14:51
Miszewskiego14:53
Politechnika14:54
Opera Bałtycka14:56
Traugutta [GDA]14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Chodowieckiego14:59
Brama Oliwska15:00
Dworzec Główny15:02
Brama Wyżynna15:05
Śródmieście SKM15:07
Pohulanka15:09
Odrzańska15:10
Chałubińskiego15:12
Sikorskiego [GDA]15:14
Cieszyńskiego15:16
Cebertowicza15:17
Wilanowska15:19
Przemyska15:21
Płocka15:22
Łostowice Świętokrzyska15:24
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:41
Łostowice Świętokrzyska15:41
Płocka15:43
Przemyska15:45
Wilanowska15:46
Cebertowicza15:48
Cieszyńskiego15:49
Sikorskiego [GDA]15:51
Chałubińskiego15:53
Odrzańska15:55
Pohulanka15:56
Śródmieście SKM15:58
Brama Wyżynna16:00
Dworzec Główny16:02
Brama Oliwska16:05
Chodowieckiego16:06
Uniwersytet Medyczny16:07
Traugutta [GDA]16:09
Opera Bałtycka16:11
Politechnika16:12
Miszewskiego16:14
Jaśkowa Dolina16:16
Klonowa [GDA]16:17
Galeria Bałtycka16:19
Wojska Polskiego16:21
Zamenhofa [GDA]16:22
Zajezdnia16:23
Strzyża PKM16:24
Uniwersytet Gdański [GDA]16:26
Bażyńskiego [GDA]16:27
Tetmajera16:28
Derdowskiego16:29
Obrońców Westerplatte16:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:33
Opacka16:35
Subisława16:37
Pomorska - Osiedle16:38
Osiedle Wejhera16:40
Helska16:41
Jelitkowo16:42
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:01
Helska17:03
Osiedle Wejhera17:05
Gospody17:06
Pomorska - Osiedle17:07
Subisława17:09
Opacka17:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Obrońców Westerplatte17:15
Derdowskiego17:16
Tetmajera17:17
Bażyńskiego [GDA]17:18
Uniwersytet Gdański [GDA]17:19
Strzyża PKM17:21
Zajezdnia17:23
Zamenhofa [GDA]17:24
Wojska Polskiego17:26
Galeria Bałtycka17:28
Klonowa [GDA]17:30
Jaśkowa Dolina17:31
Miszewskiego17:33
Politechnika17:34
Opera Bałtycka17:36
Traugutta [GDA]17:37
Uniwersytet Medyczny17:38
Chodowieckiego17:39
Brama Oliwska17:40
Dworzec Główny17:42
Brama Wyżynna17:45
Śródmieście SKM17:47
Pohulanka17:49
Odrzańska17:50
Chałubińskiego17:52
Sikorskiego [GDA]17:54
Cieszyńskiego17:56
Cebertowicza17:57
Wilanowska17:59
Przemyska18:01
Płocka18:02
Łostowice Świętokrzyska18:04
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:21
Łostowice Świętokrzyska18:21
Płocka18:23
Przemyska18:25
Wilanowska18:26
Cebertowicza18:28
Cieszyńskiego18:29
Sikorskiego [GDA]18:31
Chałubińskiego18:33
Odrzańska18:35
Pohulanka18:36
Śródmieście SKM18:38
Brama Wyżynna18:40
Dworzec Główny18:42
Brama Oliwska18:45
Chodowieckiego18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Traugutta [GDA]18:49
Opera Bałtycka18:51
Politechnika18:52
Miszewskiego18:54
Jaśkowa Dolina18:56
Klonowa [GDA]18:57
Galeria Bałtycka18:59
Wojska Polskiego19:01
Zamenhofa [GDA]19:02
Zajezdnia19:03
Strzyża PKM19:04
Uniwersytet Gdański [GDA]19:06
Bażyńskiego [GDA]19:07
Tetmajera19:08
Derdowskiego19:09
Obrońców Westerplatte19:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:13
Opacka19:15
Subisława19:17
Pomorska - Osiedle19:18
Osiedle Wejhera19:20
Helska19:21
Jelitkowo19:22
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo19:41
Helska19:43
Osiedle Wejhera19:45
Gospody19:46
Pomorska - Osiedle19:47
Subisława19:49
Opacka19:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:53
Obrońców Westerplatte19:55
Derdowskiego19:56
Tetmajera19:57
Bażyńskiego [GDA]19:58
Uniwersytet Gdański [GDA]19:59
Strzyża PKM20:01
Zajezdnia20:03
Zamenhofa [GDA]20:04
Wojska Polskiego20:06
Galeria Bałtycka20:08
Klonowa [GDA]20:10
Jaśkowa Dolina20:11
Miszewskiego20:13
Politechnika20:14
Opera Bałtycka20:16
Traugutta [GDA]20:17
Uniwersytet Medyczny20:18
Chodowieckiego20:19
Brama Oliwska20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Wyżynna20:25
Śródmieście SKM20:27
Pohulanka20:29
Odrzańska20:30
Chałubińskiego20:32
Sikorskiego [GDA]20:34
Cieszyńskiego20:36
Cebertowicza20:37
Wilanowska20:39
Przemyska20:41
Płocka20:42
Łostowice Świętokrzyska20:44
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:02
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego [GDA]21:12
Chałubińskiego21:14
Odrzańska21:16
Pohulanka21:17
Śródmieście SKM21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny21:23
Brama Oliwska21:26
Chodowieckiego21:27
Uniwersytet Medyczny21:28
Traugutta [GDA]21:30
Opera Bałtycka21:32
Politechnika21:33
Miszewskiego21:35
Jaśkowa Dolina21:37
Klonowa [GDA]21:38
Galeria Bałtycka21:40
Wojska Polskiego21:42
Zamenhofa [GDA]21:43
Zajezdnia21:44
Strzyża PKM21:45
Uniwersytet Gdański [GDA]21:47
Bażyńskiego [GDA]21:48
Tetmajera21:49
Derdowskiego21:50
Obrońców Westerplatte21:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Opacka21:56
Subisława21:58
Pomorska - Osiedle21:59
Osiedle Wejhera22:01
Helska22:02
Jelitkowo22:03
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo22:28
Helska22:30
Osiedle Wejhera22:32
Gospody22:33
Pomorska - Osiedle22:34
Subisława22:36
Opacka22:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:40
Obrońców Westerplatte22:42
Derdowskiego22:43
Tetmajera22:44
Bażyńskiego [GDA]22:45
Uniwersytet Gdański [GDA]22:46
Strzyża PKM22:48
Zajezdnia22:49
Zamenhofa [GDA]22:50
Wojska Polskiego22:52
Galeria Bałtycka22:54
Klonowa [GDA]22:56
Jaśkowa Dolina22:57
Miszewskiego22:59
Politechnika23:00
Opera Bałtycka23:02
Traugutta [GDA]23:03
Uniwersytet Medyczny23:04
Chodowieckiego23:05
Brama Oliwska23:06
Dworzec Główny23:08
Brama Wyżynna23:10
Śródmieście SKM23:12
Pohulanka23:14
Odrzańska23:15
Chałubińskiego23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Cieszyńskiego23:20
Cebertowicza23:21
Wilanowska23:23
Przemyska23:25
Płocka23:26
Łostowice Świętokrzyska23:28
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska23:32
Łostowice Świętokrzyska23:32
Płocka23:34
Przemyska23:35
Wilanowska23:36
Cebertowicza23:38
Cieszyńskiego23:39
Sikorskiego [GDA]23:41
Chałubińskiego23:42
Odrzańska23:44
Pohulanka23:45
Śródmieście SKM23:47
Brama Wyżynna23:49
Dworzec Główny23:51
Brama Oliwska23:54
Chodowieckiego23:55
Uniwersytet Medyczny23:56
Traugutta [GDA]23:57
Opera Bałtycka23:59
Politechnika00:00
Miszewskiego00:02
Jaśkowa Dolina00:04
Klonowa [GDA]00:05
Galeria Bałtycka00:07
Wojska Polskiego00:09
Zamenhofa [GDA]00:10
Zajezdnia00:11
Strzyża PKM00:12
Zajezdnia WRZESZCZ00:14