• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:32
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:19
Strzyża PKM05:20
Uniwersytet Gdański [GDA]05:22
Bażyńskiego [GDA]05:23
Tetmajera05:24
Derdowskiego05:25
Obrońców Westerplatte05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:29
Opacka05:31
Subisława05:33
Pomorska - Osiedle05:34
Osiedle Wejhera05:36
Helska05:37
Jelitkowo05:38
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:51
Helska05:53
Osiedle Wejhera05:55
Gospody05:56
Pomorska - Osiedle05:57
Subisława05:59
Opacka06:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:03
Obrońców Westerplatte06:05
Derdowskiego06:06
Tetmajera06:07
Bażyńskiego [GDA]06:08
Uniwersytet Gdański [GDA]06:10
Strzyża PKM06:12
Zajezdnia06:13
Zamenhofa [GDA]06:14
Wojska Polskiego06:16
Galeria Bałtycka06:18
Klonowa [GDA]06:20
Jaśkowa Dolina06:21
Miszewskiego06:23
Politechnika06:24
Opera Bałtycka06:26
Traugutta [GDA]06:27
Uniwersytet Medyczny06:28
Chodowieckiego06:29
Brama Oliwska06:30
Dworzec Główny06:32
Brama Wyżynna06:35
Śródmieście SKM06:37
Pohulanka06:39
Odrzańska06:40
Chałubińskiego06:42
Sikorskiego [GDA]06:44
Cieszyńskiego06:46
Cebertowicza06:47
Wilanowska06:49
Przemyska06:51
Płocka06:52
Łostowice Świętokrzyska06:54
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:58
Łostowice Świętokrzyska06:58
Płocka07:00
Przemyska07:02
Wilanowska07:03
Cebertowicza07:05
Cieszyńskiego07:06
Sikorskiego [GDA]07:08
Chałubińskiego07:10
Odrzańska07:12
Pohulanka07:13
Śródmieście SKM07:15
Brama Wyżynna07:17
Dworzec Główny07:19
Brama Oliwska07:22
Chodowieckiego07:23
Uniwersytet Medyczny07:24
Traugutta [GDA]07:26
Opera Bałtycka07:28
Politechnika07:29
Miszewskiego07:31
Jaśkowa Dolina07:33
Klonowa [GDA]07:34
Galeria Bałtycka07:36
Wojska Polskiego07:38
Zamenhofa [GDA]07:39
Zajezdnia07:40
Strzyża PKM07:41
Uniwersytet Gdański [GDA]07:43
Bażyńskiego [GDA]07:44
Tetmajera07:45
Derdowskiego07:46
Obrońców Westerplatte07:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:50
Opacka07:52
Subisława07:54
Pomorska - Osiedle07:55
Osiedle Wejhera07:57
Helska07:58
Jelitkowo07:59
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:22
Helska08:24
Osiedle Wejhera08:26
Gospody08:27
Pomorska - Osiedle08:28
Subisława08:30
Opacka08:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:34
Obrońców Westerplatte08:36
Derdowskiego08:37
Tetmajera08:38
Bażyńskiego [GDA]08:39
Uniwersytet Gdański [GDA]08:41
Strzyża PKM08:43
Zajezdnia08:44
Zamenhofa [GDA]08:45
Wojska Polskiego08:47
Galeria Bałtycka08:49
Klonowa [GDA]08:51
Jaśkowa Dolina08:52
Miszewskiego08:54
Politechnika08:55
Opera Bałtycka08:57
Traugutta [GDA]08:58
Uniwersytet Medyczny08:59
Chodowieckiego09:00
Brama Oliwska09:01
Dworzec Główny09:03
Brama Wyżynna09:06
Śródmieście SKM09:08
Pohulanka09:10
Odrzańska09:11
Chałubińskiego09:13
Sikorskiego [GDA]09:15
Cieszyńskiego09:17
Cebertowicza09:18
Wilanowska09:20
Przemyska09:22
Płocka09:23
Łostowice Świętokrzyska09:25
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:43
Łostowice Świętokrzyska09:43
Płocka09:45
Przemyska09:47
Wilanowska09:48
Cebertowicza09:50
Cieszyńskiego09:51
Sikorskiego [GDA]09:53
Chałubińskiego09:55
Odrzańska09:57
Pohulanka09:58
Śródmieście SKM10:00
Brama Wyżynna10:02
Dworzec Główny10:04
Brama Oliwska10:07
Chodowieckiego10:08
Uniwersytet Medyczny10:09
Traugutta [GDA]10:11
Opera Bałtycka10:13
Politechnika10:14
Miszewskiego10:16
Jaśkowa Dolina10:18
Klonowa [GDA]10:19
Galeria Bałtycka10:21
Wojska Polskiego10:23
Zamenhofa [GDA]10:24
Zajezdnia10:25
Strzyża PKM10:26
Uniwersytet Gdański [GDA]10:28
Bażyńskiego [GDA]10:29
Tetmajera10:30
Derdowskiego10:31
Obrońców Westerplatte10:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Opacka10:37
Subisława10:39
Pomorska - Osiedle10:40
Osiedle Wejhera10:42
Helska10:43
Jelitkowo10:44
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:02
Helska11:04
Osiedle Wejhera11:06
Gospody11:07
Pomorska - Osiedle11:08
Subisława11:10
Opacka11:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:14
Obrońców Westerplatte11:16
Derdowskiego11:17
Tetmajera11:18
Bażyńskiego [GDA]11:19
Uniwersytet Gdański [GDA]11:21
Strzyża PKM11:23
Zajezdnia11:24
Zamenhofa [GDA]11:25
Wojska Polskiego11:27
Galeria Bałtycka11:29
Klonowa [GDA]11:31
Jaśkowa Dolina11:32
Miszewskiego11:34
Politechnika11:35
Opera Bałtycka11:37
Traugutta [GDA]11:38
Uniwersytet Medyczny11:39
Chodowieckiego11:40
Brama Oliwska11:41
Dworzec Główny11:43
Brama Wyżynna11:46
Śródmieście SKM11:48
Pohulanka11:50
Odrzańska11:51
Chałubińskiego11:53
Sikorskiego [GDA]11:55
Cieszyńskiego11:57
Cebertowicza11:58
Wilanowska12:00
Przemyska12:02
Płocka12:03
Łostowice Świętokrzyska12:05
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:23
Łostowice Świętokrzyska12:23
Płocka12:25
Przemyska12:27
Wilanowska12:28
Cebertowicza12:30
Cieszyńskiego12:31
Sikorskiego [GDA]12:33
Chałubińskiego12:35
Odrzańska12:37
Pohulanka12:38
Śródmieście SKM12:40
Brama Wyżynna12:42
Dworzec Główny12:44
Brama Oliwska12:47
Chodowieckiego12:48
Uniwersytet Medyczny12:49
Traugutta [GDA]12:51
Opera Bałtycka12:53
Politechnika12:54
Miszewskiego12:56
Jaśkowa Dolina12:58
Klonowa [GDA]12:59
Galeria Bałtycka13:01
Wojska Polskiego13:03
Zamenhofa [GDA]13:04
Zajezdnia13:05
Strzyża PKM13:06
Uniwersytet Gdański [GDA]13:08
Bażyńskiego [GDA]13:09
Tetmajera13:10
Derdowskiego13:11
Obrońców Westerplatte13:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Opacka13:17
Subisława13:19
Pomorska - Osiedle13:20
Osiedle Wejhera13:22
Helska13:23
Jelitkowo13:24
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:42
Helska13:44
Osiedle Wejhera13:46
Gospody13:47
Pomorska - Osiedle13:48
Subisława13:50
Opacka13:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:54
Obrońców Westerplatte13:56
Derdowskiego13:57
Tetmajera13:58
Bażyńskiego [GDA]13:59
Uniwersytet Gdański [GDA]14:01
Strzyża PKM14:03
Zajezdnia14:04
Zamenhofa [GDA]14:05
Wojska Polskiego14:07
Galeria Bałtycka14:09
Klonowa [GDA]14:11
Jaśkowa Dolina14:12
Miszewskiego14:14
Politechnika14:15
Opera Bałtycka14:17
Traugutta [GDA]14:18
Uniwersytet Medyczny14:19
Chodowieckiego14:20
Brama Oliwska14:21
Dworzec Główny14:23
Brama Wyżynna14:26
Śródmieście SKM14:28
Pohulanka14:30
Odrzańska14:31
Chałubińskiego14:33
Sikorskiego [GDA]14:35
Cieszyńskiego14:37
Cebertowicza14:38
Wilanowska14:40
Przemyska14:42
Płocka14:43
Łostowice Świętokrzyska14:45
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:48
Łostowice Świętokrzyska14:48
Płocka14:50
Przemyska14:52
Wilanowska14:53
Cebertowicza14:55
Cieszyńskiego14:56
Sikorskiego [GDA]14:58
Chałubińskiego15:00
Odrzańska15:02
Pohulanka15:03
Śródmieście SKM15:05
Brama Wyżynna15:07
Dworzec Główny15:09
Brama Oliwska15:12
Chodowieckiego15:13
Uniwersytet Medyczny15:14
Traugutta [GDA]15:16
Opera Bałtycka15:18
Politechnika15:19
Miszewskiego15:21
Jaśkowa Dolina15:23
Klonowa [GDA]15:24
Galeria Bałtycka15:26
Wojska Polskiego15:28
Zamenhofa [GDA]15:29
Zajezdnia15:30
Strzyża PKM15:31
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Bażyńskiego [GDA]15:34
Tetmajera15:35
Derdowskiego15:36
Obrońców Westerplatte15:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:40
Opacka15:42
Subisława15:44
Pomorska - Osiedle15:45
Osiedle Wejhera15:47
Helska15:48
Jelitkowo15:49
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:01
Helska16:03
Osiedle Wejhera16:05
Gospody16:06
Pomorska - Osiedle16:07
Subisława16:09
Opacka16:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:13
Obrońców Westerplatte16:15
Derdowskiego16:16
Tetmajera16:17
Bażyńskiego [GDA]16:18
Uniwersytet Gdański [GDA]16:20
Strzyża PKM16:22
Zajezdnia16:23
Zamenhofa [GDA]16:24
Wojska Polskiego16:26
Galeria Bałtycka16:28
Klonowa [GDA]16:30
Jaśkowa Dolina16:31
Miszewskiego16:33
Politechnika16:34
Opera Bałtycka16:36
Traugutta [GDA]16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Chodowieckiego16:39
Brama Oliwska16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Wyżynna16:45
Śródmieście SKM16:47
Pohulanka16:49
Odrzańska16:50
Chałubińskiego16:52
Sikorskiego [GDA]16:54
Cieszyńskiego16:56
Cebertowicza16:57
Wilanowska16:59
Przemyska17:01
Płocka17:02
Łostowice Świętokrzyska17:04
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska17:17
Łostowice Świętokrzyska17:17
Płocka17:19
Przemyska17:21
Wilanowska17:22
Cebertowicza17:24
Cieszyńskiego17:25
Sikorskiego [GDA]17:27
Chałubińskiego17:29
Odrzańska17:31
Pohulanka17:32
Śródmieście SKM17:34
Brama Wyżynna17:36
Dworzec Główny17:38
Brama Oliwska17:41
Chodowieckiego17:42
Uniwersytet Medyczny17:43
Traugutta [GDA]17:45
Opera Bałtycka17:47
Politechnika17:48
Miszewskiego17:50
Jaśkowa Dolina17:52
Klonowa [GDA]17:53
Galeria Bałtycka17:55
Wojska Polskiego17:57
Zamenhofa [GDA]17:58
Zajezdnia17:59
Strzyża PKM18:00
Uniwersytet Gdański [GDA]18:02
Bażyńskiego [GDA]18:03
Tetmajera18:04
Derdowskiego18:05
Obrońców Westerplatte18:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:09
Opacka18:11
Subisława18:13
Pomorska - Osiedle18:14
Osiedle Wejhera18:16
Helska18:17
Jelitkowo18:18
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:41
Helska18:43
Osiedle Wejhera18:45
Gospody18:46
Pomorska - Osiedle18:47
Subisława18:49
Opacka18:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:53
Obrońców Westerplatte18:55
Derdowskiego18:56
Tetmajera18:57
Bażyńskiego [GDA]18:58
Uniwersytet Gdański [GDA]19:00
Strzyża PKM19:02
Zajezdnia19:03
Zamenhofa [GDA]19:04
Wojska Polskiego19:06
Galeria Bałtycka19:08
Klonowa [GDA]19:10
Jaśkowa Dolina19:11
Miszewskiego19:13
Politechnika19:14
Opera Bałtycka19:16
Traugutta [GDA]19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Chodowieckiego19:19
Brama Oliwska19:20
Dworzec Główny19:22
Brama Wyżynna19:25
Śródmieście SKM19:27
Pohulanka19:29
Odrzańska19:30
Chałubińskiego19:32
Sikorskiego [GDA]19:34
Cieszyńskiego19:36
Cebertowicza19:37
Wilanowska19:39
Przemyska19:41
Płocka19:42
Łostowice Świętokrzyska19:44
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:01
Łostowice Świętokrzyska20:01
Płocka20:03
Przemyska20:05
Wilanowska20:06
Cebertowicza20:08
Cieszyńskiego20:09
Sikorskiego [GDA]20:11
Chałubińskiego20:13
Odrzańska20:15
Pohulanka20:16
Śródmieście SKM20:18
Brama Wyżynna20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Oliwska20:25
Chodowieckiego20:26
Uniwersytet Medyczny20:27
Traugutta [GDA]20:29
Opera Bałtycka20:31
Politechnika20:32
Miszewskiego20:34
Jaśkowa Dolina20:36
Klonowa [GDA]20:37
Galeria Bałtycka20:39
Wojska Polskiego20:41
Zamenhofa [GDA]20:42
Zajezdnia20:43
Strzyża PKM20:44
Uniwersytet Gdański [GDA]20:46
Bażyńskiego [GDA]20:47
Tetmajera20:48
Derdowskiego20:49
Obrońców Westerplatte20:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:53
Opacka20:55
Subisława20:57
Pomorska - Osiedle20:58
Osiedle Wejhera21:00
Helska21:01
Jelitkowo21:02
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo21:27
Helska21:29
Osiedle Wejhera21:31
Gospody21:32
Pomorska - Osiedle21:33
Subisława21:35
Opacka21:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:39
Obrońców Westerplatte21:41
Derdowskiego21:42
Tetmajera21:43
Bażyńskiego [GDA]21:44
Uniwersytet Gdański [GDA]21:46
Strzyża PKM21:48
Zajezdnia21:49
Zamenhofa [GDA]21:50
Wojska Polskiego21:52
Galeria Bałtycka21:54
Klonowa [GDA]21:56
Jaśkowa Dolina21:57
Miszewskiego21:59
Politechnika22:00
Opera Bałtycka22:02
Traugutta [GDA]22:03
Uniwersytet Medyczny22:04
Chodowieckiego22:05
Brama Oliwska22:06
Dworzec Główny22:08
Brama Wyżynna22:11
Śródmieście SKM22:13
Pohulanka22:15
Odrzańska22:16
Chałubińskiego22:18
Sikorskiego [GDA]22:20
Cieszyńskiego22:22
Cebertowicza22:23
Wilanowska22:25
Przemyska22:27
Płocka22:28
Łostowice Świętokrzyska22:30
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:33
Łostowice Świętokrzyska22:33
Płocka22:35
Przemyska22:37
Wilanowska22:38
Cebertowicza22:40
Cieszyńskiego22:41
Sikorskiego [GDA]22:43
Chałubińskiego22:44
Odrzańska22:46
Pohulanka22:47
Śródmieście SKM22:49
Brama Wyżynna22:51
Dworzec Główny22:53
Brama Oliwska22:56
Chodowieckiego22:57
Uniwersytet Medyczny22:58
Traugutta [GDA]22:59
Opera Bałtycka23:01
Politechnika23:02
Miszewskiego23:04
Jaśkowa Dolina23:06
Klonowa [GDA]23:07
Galeria Bałtycka23:09
Wojska Polskiego23:11
Zamenhofa [GDA]23:12
Zajezdnia23:13
Strzyża PKM23:14
Zajezdnia WRZESZCZ23:16