• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:52
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:46
Strzyża PKM04:48
Zajezdnia04:49
Zamenhofa [GDA]04:50
Wojska Polskiego04:52
Galeria Bałtycka04:54
Klonowa [GDA]04:56
Jaśkowa Dolina04:57
Miszewskiego04:59
Politechnika05:00
Opera Bałtycka05:02
Traugutta [GDA]05:03
Uniwersytet Medyczny05:04
Chodowieckiego05:05
Brama Oliwska05:06
Dworzec Główny05:08
Brama Wyżynna05:11
Śródmieście SKM05:14
Pohulanka05:15
Odrzańska05:17
Chałubińskiego05:19
Sikorskiego [GDA]05:20
Cieszyńskiego05:22
Cebertowicza05:23
Wilanowska05:25
Przemyska05:27
Płocka05:28
Łostowice Świętokrzyska05:30
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska05:32
Łostowice Świętokrzyska05:32
Płocka05:34
Przemyska05:36
Wilanowska05:37
Cebertowicza05:39
Cieszyńskiego05:40
Sikorskiego [GDA]05:42
Chałubińskiego05:44
Odrzańska05:46
Pohulanka05:47
Śródmieście SKM05:49
Brama Wyżynna05:51
Dworzec Główny05:53
Brama Oliwska05:56
Chodowieckiego05:57
Uniwersytet Medyczny05:58
Traugutta [GDA]06:00
Opera Bałtycka06:02
Politechnika06:03
Miszewskiego06:05
Jaśkowa Dolina06:07
Klonowa [GDA]06:08
Galeria Bałtycka06:10
Wojska Polskiego06:12
Zamenhofa [GDA]06:13
Zajezdnia06:14
Strzyża PKM06:15
Uniwersytet Gdański [GDA]06:17
Bażyńskiego [GDA]06:18
Tetmajera06:19
Derdowskiego06:20
Obrońców Westerplatte06:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:24
Opacka06:26
Subisława06:28
Pomorska - Osiedle06:29
Osiedle Wejhera06:31
Helska06:32
Jelitkowo06:33
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:41
Helska06:43
Osiedle Wejhera06:45
Gospody06:46
Pomorska - Osiedle06:47
Subisława06:49
Opacka06:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:53
Obrońców Westerplatte06:55
Derdowskiego06:56
Tetmajera06:57
Bażyńskiego [GDA]06:58
Uniwersytet Gdański [GDA]06:59
Strzyża PKM07:01
Zajezdnia07:03
Zamenhofa [GDA]07:04
Wojska Polskiego07:06
Galeria Bałtycka07:08
Klonowa [GDA]07:10
Jaśkowa Dolina07:11
Miszewskiego07:13
Politechnika07:14
Opera Bałtycka07:16
Traugutta [GDA]07:17
Uniwersytet Medyczny07:18
Chodowieckiego07:19
Brama Oliwska07:20
Dworzec Główny07:22
Brama Wyżynna07:25
Śródmieście SKM07:28
Pohulanka07:29
Odrzańska07:31
Chałubińskiego07:33
Sikorskiego [GDA]07:34
Cieszyńskiego07:36
Cebertowicza07:37
Wilanowska07:39
Przemyska07:41
Płocka07:42
Łostowice Świętokrzyska07:44
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:01
Łostowice Świętokrzyska08:01
Płocka08:03
Przemyska08:05
Wilanowska08:06
Cebertowicza08:08
Cieszyńskiego08:09
Sikorskiego [GDA]08:11
Chałubińskiego08:13
Odrzańska08:15
Pohulanka08:16
Śródmieście SKM08:18
Brama Wyżynna08:20
Dworzec Główny08:22
Brama Oliwska08:25
Chodowieckiego08:26
Uniwersytet Medyczny08:27
Traugutta [GDA]08:29
Opera Bałtycka08:31
Politechnika08:32
Miszewskiego08:34
Jaśkowa Dolina08:36
Klonowa [GDA]08:37
Galeria Bałtycka08:39
Wojska Polskiego08:41
Zamenhofa [GDA]08:42
Zajezdnia08:43
Strzyża PKM08:44
Uniwersytet Gdański [GDA]08:46
Bażyńskiego [GDA]08:47
Tetmajera08:48
Derdowskiego08:49
Obrońców Westerplatte08:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:53
Opacka08:55
Subisława08:57
Pomorska - Osiedle08:58
Osiedle Wejhera09:00
Helska09:01
Jelitkowo09:02
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:21
Helska09:23
Osiedle Wejhera09:25
Gospody09:26
Pomorska - Osiedle09:27
Subisława09:29
Opacka09:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:33
Obrońców Westerplatte09:35
Derdowskiego09:36
Tetmajera09:37
Bażyńskiego [GDA]09:38
Uniwersytet Gdański [GDA]09:39
Strzyża PKM09:41
Zajezdnia09:43
Zamenhofa [GDA]09:44
Wojska Polskiego09:46
Galeria Bałtycka09:48
Klonowa [GDA]09:50
Jaśkowa Dolina09:51
Miszewskiego09:53
Politechnika09:54
Opera Bałtycka09:56
Traugutta [GDA]09:57
Uniwersytet Medyczny09:58
Chodowieckiego09:59
Brama Oliwska10:00
Dworzec Główny10:02
Brama Wyżynna10:05
Śródmieście SKM10:08
Pohulanka10:09
Odrzańska10:11
Chałubińskiego10:13
Sikorskiego [GDA]10:14
Cieszyńskiego10:16
Cebertowicza10:17
Wilanowska10:19
Przemyska10:21
Płocka10:22
Łostowice Świętokrzyska10:24
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:41
Łostowice Świętokrzyska10:41
Płocka10:43
Przemyska10:45
Wilanowska10:46
Cebertowicza10:48
Cieszyńskiego10:49
Sikorskiego [GDA]10:51
Chałubińskiego10:53
Odrzańska10:55
Pohulanka10:56
Śródmieście SKM10:58
Brama Wyżynna11:00
Dworzec Główny11:02
Brama Oliwska11:05
Chodowieckiego11:06
Uniwersytet Medyczny11:07
Traugutta [GDA]11:09
Opera Bałtycka11:11
Politechnika11:12
Miszewskiego11:14
Jaśkowa Dolina11:16
Klonowa [GDA]11:17
Galeria Bałtycka11:19
Wojska Polskiego11:21
Zamenhofa [GDA]11:22
Zajezdnia11:23
Strzyża PKM11:24
Uniwersytet Gdański [GDA]11:26
Bażyńskiego [GDA]11:27
Tetmajera11:28
Derdowskiego11:29
Obrońców Westerplatte11:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:33
Opacka11:35
Subisława11:37
Pomorska - Osiedle11:38
Osiedle Wejhera11:40
Helska11:41
Jelitkowo11:42
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:01
Helska12:03
Osiedle Wejhera12:05
Gospody12:06
Pomorska - Osiedle12:07
Subisława12:09
Opacka12:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:13
Obrońców Westerplatte12:15
Derdowskiego12:16
Tetmajera12:17
Bażyńskiego [GDA]12:18
Uniwersytet Gdański [GDA]12:19
Strzyża PKM12:21
Zajezdnia12:23
Zamenhofa [GDA]12:24
Wojska Polskiego12:26
Galeria Bałtycka12:28
Klonowa [GDA]12:30
Jaśkowa Dolina12:31
Miszewskiego12:33
Politechnika12:34
Opera Bałtycka12:36
Traugutta [GDA]12:37
Uniwersytet Medyczny12:38
Chodowieckiego12:39
Brama Oliwska12:40
Dworzec Główny12:42
Brama Wyżynna12:45
Śródmieście SKM12:48
Pohulanka12:49
Odrzańska12:51
Chałubińskiego12:53
Sikorskiego [GDA]12:54
Cieszyńskiego12:56
Cebertowicza12:57
Wilanowska12:59
Przemyska13:01
Płocka13:02
Łostowice Świętokrzyska13:04
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:21
Łostowice Świętokrzyska13:21
Płocka13:23
Przemyska13:25
Wilanowska13:26
Cebertowicza13:28
Cieszyńskiego13:29
Sikorskiego [GDA]13:31
Chałubińskiego13:33
Odrzańska13:35
Pohulanka13:36
Śródmieście SKM13:38
Brama Wyżynna13:40
Dworzec Główny13:42
Brama Oliwska13:45
Chodowieckiego13:46
Uniwersytet Medyczny13:47
Traugutta [GDA]13:49
Opera Bałtycka13:51
Politechnika13:52
Miszewskiego13:54
Jaśkowa Dolina13:56
Klonowa [GDA]13:57
Galeria Bałtycka13:59
Wojska Polskiego14:01
Zamenhofa [GDA]14:02
Zajezdnia14:03
Strzyża PKM14:04
Uniwersytet Gdański [GDA]14:06
Bażyńskiego [GDA]14:07
Tetmajera14:08
Derdowskiego14:09
Obrońców Westerplatte14:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Opacka14:15
Subisława14:17
Pomorska - Osiedle14:18
Osiedle Wejhera14:20
Helska14:21
Jelitkowo14:22
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:41
Helska14:43
Osiedle Wejhera14:45
Gospody14:46
Pomorska - Osiedle14:47
Subisława14:49
Opacka14:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:53
Obrońców Westerplatte14:55
Derdowskiego14:56
Tetmajera14:57
Bażyńskiego [GDA]14:58
Uniwersytet Gdański [GDA]14:59
Strzyża PKM15:01
Zajezdnia15:03
Zamenhofa [GDA]15:04
Wojska Polskiego15:06
Galeria Bałtycka15:08
Klonowa [GDA]15:10
Jaśkowa Dolina15:11
Miszewskiego15:13
Politechnika15:14
Opera Bałtycka15:16
Traugutta [GDA]15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Chodowieckiego15:19
Brama Oliwska15:20
Dworzec Główny15:22
Brama Wyżynna15:25
Śródmieście SKM15:28
Pohulanka15:29
Odrzańska15:31
Chałubińskiego15:33
Sikorskiego [GDA]15:34
Cieszyńskiego15:36
Cebertowicza15:37
Wilanowska15:39
Przemyska15:41
Płocka15:42
Łostowice Świętokrzyska15:44
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:01
Łostowice Świętokrzyska16:01
Płocka16:03
Przemyska16:05
Wilanowska16:06
Cebertowicza16:08
Cieszyńskiego16:09
Sikorskiego [GDA]16:11
Chałubińskiego16:13
Odrzańska16:15
Pohulanka16:16
Śródmieście SKM16:18
Brama Wyżynna16:20
Dworzec Główny16:22
Brama Oliwska16:25
Chodowieckiego16:26
Uniwersytet Medyczny16:27
Traugutta [GDA]16:29
Opera Bałtycka16:31
Politechnika16:32
Miszewskiego16:34
Jaśkowa Dolina16:36
Klonowa [GDA]16:37
Galeria Bałtycka16:39
Wojska Polskiego16:41
Zamenhofa [GDA]16:42
Zajezdnia16:43
Strzyża PKM16:44
Uniwersytet Gdański [GDA]16:46
Bażyńskiego [GDA]16:47
Tetmajera16:48
Derdowskiego16:49
Obrońców Westerplatte16:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Opacka16:55
Subisława16:57
Pomorska - Osiedle16:58
Osiedle Wejhera17:00
Helska17:01
Jelitkowo17:02
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:21
Helska17:23
Osiedle Wejhera17:25
Gospody17:26
Pomorska - Osiedle17:27
Subisława17:29
Opacka17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Obrońców Westerplatte17:35
Derdowskiego17:36
Tetmajera17:37
Bażyńskiego [GDA]17:38
Uniwersytet Gdański [GDA]17:39
Strzyża PKM17:41
Zajezdnia17:43
Zamenhofa [GDA]17:44
Wojska Polskiego17:46
Galeria Bałtycka17:48
Klonowa [GDA]17:50
Jaśkowa Dolina17:51
Miszewskiego17:53
Politechnika17:54
Opera Bałtycka17:56
Traugutta [GDA]17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Chodowieckiego17:59
Brama Oliwska18:00
Dworzec Główny18:02
Brama Wyżynna18:05
Śródmieście SKM18:08
Pohulanka18:09
Odrzańska18:11
Chałubińskiego18:13
Sikorskiego [GDA]18:14
Cieszyńskiego18:16
Cebertowicza18:17
Wilanowska18:19
Przemyska18:21
Płocka18:22
Łostowice Świętokrzyska18:24
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:41
Łostowice Świętokrzyska18:41
Płocka18:43
Przemyska18:45
Wilanowska18:46
Cebertowicza18:48
Cieszyńskiego18:49
Sikorskiego [GDA]18:51
Chałubińskiego18:53
Odrzańska18:55
Pohulanka18:56
Śródmieście SKM18:58
Brama Wyżynna19:00
Dworzec Główny19:02
Brama Oliwska19:05
Chodowieckiego19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Traugutta [GDA]19:09
Opera Bałtycka19:11
Politechnika19:12
Miszewskiego19:14
Jaśkowa Dolina19:16
Klonowa [GDA]19:17
Galeria Bałtycka19:19
Wojska Polskiego19:21
Zamenhofa [GDA]19:22
Zajezdnia19:23
Strzyża PKM19:24
Uniwersytet Gdański [GDA]19:26
Bażyńskiego [GDA]19:27
Tetmajera19:28
Derdowskiego19:29
Obrońców Westerplatte19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:33
Opacka19:35
Subisława19:37
Pomorska - Osiedle19:38
Osiedle Wejhera19:40
Helska19:41
Jelitkowo19:42
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:01
Helska20:03
Osiedle Wejhera20:05
Gospody20:06
Pomorska - Osiedle20:07
Subisława20:09
Opacka20:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:13
Obrońców Westerplatte20:15
Derdowskiego20:16
Tetmajera20:17
Bażyńskiego [GDA]20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:19
Strzyża PKM20:21
Zajezdnia20:23
Zamenhofa [GDA]20:24
Wojska Polskiego20:26
Galeria Bałtycka20:28
Klonowa [GDA]20:30
Jaśkowa Dolina20:31
Miszewskiego20:33
Politechnika20:34
Opera Bałtycka20:36
Traugutta [GDA]20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Chodowieckiego20:39
Brama Oliwska20:40
Dworzec Główny20:42
Brama Wyżynna20:45
Śródmieście SKM20:48
Pohulanka20:49
Odrzańska20:51
Chałubińskiego20:53
Sikorskiego [GDA]20:54
Cieszyńskiego20:56
Cebertowicza20:57
Wilanowska20:59
Przemyska21:01
Płocka21:02
Łostowice Świętokrzyska21:04
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska21:10
Łostowice Świętokrzyska21:10
Płocka21:12
Przemyska21:14
Wilanowska21:15
Cebertowicza21:17
Cieszyńskiego21:18
Sikorskiego [GDA]21:20
Chałubińskiego21:22
Odrzańska21:24
Pohulanka21:25
Śródmieście SKM21:27
Brama Wyżynna21:29
Dworzec Główny21:31
Brama Oliwska21:34
Chodowieckiego21:35
Uniwersytet Medyczny21:36
Traugutta [GDA]21:38
Opera Bałtycka21:40
Politechnika21:41
Miszewskiego21:43
Jaśkowa Dolina21:45
Klonowa [GDA]21:46
Galeria Bałtycka21:48
Wojska Polskiego21:50
Zamenhofa [GDA]21:51
Zajezdnia21:52
Strzyża PKM21:53
Zajezdnia WRZESZCZ21:55