• Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl   • Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl
19:43
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:45
Strzyża PKM04:46
Uniwersytet Gdański [GDA]04:48
Bażyńskiego [GDA]04:49
Tetmajera04:50
Derdowskiego04:51
Obrońców Westerplatte04:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:55
Opacka04:57
Subisława04:59
Pomorska - Osiedle05:00
Osiedle Wejhera05:02
Helska05:03
Jelitkowo05:04
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:11
Helska05:13
Osiedle Wejhera05:15
Gospody05:16
Pomorska - Osiedle05:17
Subisława05:18
Opacka05:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:22
Obrońców Westerplatte05:24
Derdowskiego05:25
Tetmajera05:26
Bażyńskiego [GDA]05:27
Uniwersytet Gdański [GDA]05:28
Strzyża PKM05:30
Zajezdnia05:32
Zamenhofa [GDA]05:33
Wojska Polskiego05:35
Galeria Bałtycka05:37
Klonowa [GDA]05:38
Jaśkowa Dolina05:40
Miszewskiego05:42
Politechnika05:43
Opera Bałtycka05:45
Traugutta [GDA]05:46
Uniwersytet Medyczny05:47
Chodowieckiego05:48
Brama Oliwska05:49
Dworzec Główny05:51
Brama Wyżynna05:54
Śródmieście SKM05:57
Pohulanka05:58
Odrzańska06:00
Chałubińskiego06:02
Sikorskiego [GDA]06:03
Cieszyńskiego06:05
Cebertowicza06:06
Wilanowska06:08
Przemyska06:10
Płocka06:11
Łostowice Świętokrzyska06:13
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:23
Łostowice Świętokrzyska06:23
Płocka06:25
Przemyska06:27
Wilanowska06:28
Cebertowicza06:30
Cieszyńskiego06:31
Sikorskiego [GDA]06:33
Chałubińskiego06:35
Odrzańska06:37
Pohulanka06:38
Śródmieście SKM06:40
Brama Wyżynna06:42
Dworzec Główny06:44
Brama Oliwska06:47
Chodowieckiego06:48
Uniwersytet Medyczny06:49
Traugutta [GDA]06:51
Opera Bałtycka06:53
Politechnika06:54
Miszewskiego06:56
Jaśkowa Dolina06:58
Klonowa [GDA]06:59
Galeria Bałtycka07:01
Wojska Polskiego07:03
Zamenhofa [GDA]07:04
Zajezdnia07:05
Strzyża PKM07:06
Uniwersytet Gdański [GDA]07:08
Bażyńskiego [GDA]07:09
Tetmajera07:10
Derdowskiego07:11
Obrońców Westerplatte07:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:15
Opacka07:17
Subisława07:19
Pomorska - Osiedle07:20
Osiedle Wejhera07:22
Helska07:23
Jelitkowo07:24
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:31
Helska07:33
Osiedle Wejhera07:35
Gospody07:36
Pomorska - Osiedle07:37
Subisława07:38
Opacka07:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:42
Obrońców Westerplatte07:44
Derdowskiego07:45
Tetmajera07:46
Bażyńskiego [GDA]07:47
Uniwersytet Gdański [GDA]07:48
Strzyża PKM07:50
Zajezdnia07:52
Zamenhofa [GDA]07:53
Wojska Polskiego07:55
Galeria Bałtycka07:57
Klonowa [GDA]07:58
Jaśkowa Dolina08:00
Miszewskiego08:02
Politechnika08:03
Opera Bałtycka08:05
Traugutta [GDA]08:06
Uniwersytet Medyczny08:07
Chodowieckiego08:08
Brama Oliwska08:09
Dworzec Główny08:11
Brama Wyżynna08:14
Śródmieście SKM08:17
Pohulanka08:18
Odrzańska08:20
Chałubińskiego08:22
Sikorskiego [GDA]08:23
Cieszyńskiego08:25
Cebertowicza08:26
Wilanowska08:28
Przemyska08:30
Płocka08:31
Łostowice Świętokrzyska08:33
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:43
Łostowice Świętokrzyska08:43
Płocka08:45
Przemyska08:47
Wilanowska08:48
Cebertowicza08:50
Cieszyńskiego08:51
Sikorskiego [GDA]08:53
Chałubińskiego08:55
Odrzańska08:57
Pohulanka08:58
Śródmieście SKM09:00
Brama Wyżynna09:02
Dworzec Główny09:04
Brama Oliwska09:07
Chodowieckiego09:08
Uniwersytet Medyczny09:09
Traugutta [GDA]09:11
Opera Bałtycka09:13
Politechnika09:14
Miszewskiego09:16
Jaśkowa Dolina09:18
Klonowa [GDA]09:19
Galeria Bałtycka09:21
Wojska Polskiego09:23
Zamenhofa [GDA]09:24
Zajezdnia09:25
Strzyża PKM09:26
Uniwersytet Gdański [GDA]09:28
Bażyńskiego [GDA]09:29
Tetmajera09:30
Derdowskiego09:31
Obrońców Westerplatte09:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:35
Opacka09:37
Subisława09:39
Pomorska - Osiedle09:40
Osiedle Wejhera09:42
Helska09:43
Jelitkowo09:44
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:20
Helska10:22
Osiedle Wejhera10:24
Gospody10:25
Pomorska - Osiedle10:26
Subisława10:27
Opacka10:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:31
Obrońców Westerplatte10:33
Derdowskiego10:34
Tetmajera10:35
Bażyńskiego [GDA]10:36
Uniwersytet Gdański [GDA]10:37
Strzyża PKM10:39
Zajezdnia10:41
Zamenhofa [GDA]10:42
Wojska Polskiego10:44
Galeria Bałtycka10:46
Klonowa [GDA]10:47
Jaśkowa Dolina10:49
Miszewskiego10:51
Politechnika10:52
Opera Bałtycka10:54
Traugutta [GDA]10:55
Uniwersytet Medyczny10:56
Chodowieckiego10:57
Brama Oliwska10:58
Dworzec Główny11:00
Brama Wyżynna11:03
Śródmieście SKM11:06
Pohulanka11:07
Odrzańska11:09
Chałubińskiego11:11
Sikorskiego [GDA]11:12
Cieszyńskiego11:14
Cebertowicza11:15
Wilanowska11:17
Przemyska11:19
Płocka11:20
Łostowice Świętokrzyska11:22
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:46
Łostowice Świętokrzyska11:46
Płocka11:48
Przemyska11:50
Wilanowska11:51
Cebertowicza11:53
Cieszyńskiego11:54
Sikorskiego [GDA]11:56
Chałubińskiego11:58
Odrzańska12:00
Pohulanka12:01
Śródmieście SKM12:03
Brama Wyżynna12:05
Dworzec Główny12:07
Brama Oliwska12:10
Chodowieckiego12:11
Uniwersytet Medyczny12:12
Traugutta [GDA]12:14
Opera Bałtycka12:16
Politechnika12:17
Miszewskiego12:19
Jaśkowa Dolina12:21
Klonowa [GDA]12:22
Galeria Bałtycka12:24
Wojska Polskiego12:26
Zamenhofa [GDA]12:27
Zajezdnia12:28
Strzyża PKM12:29
Uniwersytet Gdański [GDA]12:31
Bażyńskiego [GDA]12:32
Tetmajera12:33
Derdowskiego12:34
Obrońców Westerplatte12:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:38
Opacka12:40
Subisława12:42
Pomorska - Osiedle12:43
Osiedle Wejhera12:45
Helska12:46
Jelitkowo12:47
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:59
Helska13:01
Osiedle Wejhera13:03
Gospody13:04
Pomorska - Osiedle13:05
Subisława13:06
Opacka13:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:10
Obrońców Westerplatte13:12
Derdowskiego13:13
Tetmajera13:14
Bażyńskiego [GDA]13:15
Uniwersytet Gdański [GDA]13:16
Strzyża PKM13:18
Zajezdnia13:20
Zamenhofa [GDA]13:21
Wojska Polskiego13:23
Galeria Bałtycka13:25
Klonowa [GDA]13:26
Jaśkowa Dolina13:28
Miszewskiego13:30
Politechnika13:31
Opera Bałtycka13:33
Traugutta [GDA]13:34
Uniwersytet Medyczny13:35
Chodowieckiego13:36
Brama Oliwska13:37
Dworzec Główny13:39
Brama Wyżynna13:42
Śródmieście SKM13:45
Pohulanka13:46
Odrzańska13:48
Chałubińskiego13:50
Sikorskiego [GDA]13:51
Cieszyńskiego13:53
Cebertowicza13:54
Wilanowska13:56
Przemyska13:58
Płocka13:59
Łostowice Świętokrzyska14:01
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:13
Łostowice Świętokrzyska14:13
Płocka14:15
Przemyska14:17
Wilanowska14:18
Cebertowicza14:20
Cieszyńskiego14:21
Sikorskiego [GDA]14:23
Chałubińskiego14:25
Odrzańska14:27
Pohulanka14:28
Śródmieście SKM14:30
Brama Wyżynna14:32
Dworzec Główny14:34
Brama Oliwska14:37
Chodowieckiego14:38
Uniwersytet Medyczny14:39
Traugutta [GDA]14:41
Opera Bałtycka14:43
Politechnika14:44
Miszewskiego14:46
Jaśkowa Dolina14:48
Klonowa [GDA]14:49
Galeria Bałtycka14:51
Wojska Polskiego14:53
Zamenhofa [GDA]14:54
Zajezdnia14:55
Strzyża PKM14:56
Uniwersytet Gdański [GDA]14:58
Bażyńskiego [GDA]14:59
Tetmajera15:00
Derdowskiego15:01
Obrońców Westerplatte15:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:05
Opacka15:07
Subisława15:09
Pomorska - Osiedle15:10
Osiedle Wejhera15:12
Helska15:13
Jelitkowo15:14
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:21
Helska15:23
Osiedle Wejhera15:25
Gospody15:26
Pomorska - Osiedle15:27
Subisława15:28
Opacka15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:32
Obrońców Westerplatte15:34
Derdowskiego15:35
Tetmajera15:36
Bażyńskiego [GDA]15:37
Uniwersytet Gdański [GDA]15:38
Strzyża PKM15:40
Zajezdnia15:42
Zamenhofa [GDA]15:43
Wojska Polskiego15:45
Galeria Bałtycka15:47
Klonowa [GDA]15:48
Jaśkowa Dolina15:50
Miszewskiego15:52
Politechnika15:53
Opera Bałtycka15:55
Traugutta [GDA]15:56
Uniwersytet Medyczny15:57
Chodowieckiego15:58
Brama Oliwska15:59
Dworzec Główny16:01
Brama Wyżynna16:04
Śródmieście SKM16:07
Pohulanka16:08
Odrzańska16:10
Chałubińskiego16:12
Sikorskiego [GDA]16:13
Cieszyńskiego16:15
Cebertowicza16:16
Wilanowska16:18
Przemyska16:20
Płocka16:21
Łostowice Świętokrzyska16:23
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:33
Łostowice Świętokrzyska16:33
Płocka16:35
Przemyska16:37
Wilanowska16:38
Cebertowicza16:40
Cieszyńskiego16:41
Sikorskiego [GDA]16:43
Chałubińskiego16:45
Odrzańska16:47
Pohulanka16:48
Śródmieście SKM16:50
Brama Wyżynna16:52
Dworzec Główny16:54
Brama Oliwska16:57
Chodowieckiego16:58
Uniwersytet Medyczny16:59
Traugutta [GDA]17:01
Opera Bałtycka17:03
Politechnika17:04
Miszewskiego17:06
Jaśkowa Dolina17:08
Klonowa [GDA]17:09
Galeria Bałtycka17:11
Wojska Polskiego17:13
Zamenhofa [GDA]17:14
Zajezdnia17:15
Strzyża PKM17:16
Uniwersytet Gdański [GDA]17:18
Bażyńskiego [GDA]17:19
Tetmajera17:20
Derdowskiego17:21
Obrońców Westerplatte17:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:25
Opacka17:27
Subisława17:29
Pomorska - Osiedle17:30
Osiedle Wejhera17:32
Helska17:33
Jelitkowo17:34
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:58
Helska18:00
Osiedle Wejhera18:02
Gospody18:03
Pomorska - Osiedle18:04
Subisława18:05
Opacka18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:09
Obrońców Westerplatte18:11
Derdowskiego18:12
Tetmajera18:13
Bażyńskiego [GDA]18:14
Uniwersytet Gdański [GDA]18:15
Strzyża PKM18:17
Zajezdnia18:19
Zamenhofa [GDA]18:20
Wojska Polskiego18:22
Galeria Bałtycka18:24
Klonowa [GDA]18:25
Jaśkowa Dolina18:27
Miszewskiego18:29
Politechnika18:30
Opera Bałtycka18:32
Traugutta [GDA]18:33
Uniwersytet Medyczny18:34
Chodowieckiego18:35
Brama Oliwska18:36
Dworzec Główny18:38
Brama Wyżynna18:41
Śródmieście SKM18:44
Pohulanka18:45
Odrzańska18:47
Chałubińskiego18:49
Sikorskiego [GDA]18:50
Cieszyńskiego18:52
Cebertowicza18:53
Wilanowska18:55
Przemyska18:57
Płocka18:58
Łostowice Świętokrzyska19:00
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:22
Łostowice Świętokrzyska19:22
Płocka19:24
Przemyska19:26
Wilanowska19:27
Cebertowicza19:29
Cieszyńskiego19:30
Sikorskiego [GDA]19:32
Chałubińskiego19:34
Odrzańska19:36
Pohulanka19:37
Śródmieście SKM19:39
Brama Wyżynna19:41
Dworzec Główny19:43
Brama Oliwska19:46
Chodowieckiego19:47
Uniwersytet Medyczny19:48
Traugutta [GDA]19:50
Opera Bałtycka19:52
Politechnika19:53
Miszewskiego19:55
Jaśkowa Dolina19:57
Klonowa [GDA]19:58
Galeria Bałtycka20:00
Wojska Polskiego20:02
Zamenhofa [GDA]20:03
Zajezdnia20:04
Strzyża PKM20:05
Uniwersytet Gdański [GDA]20:07
Bażyńskiego [GDA]20:08
Tetmajera20:09
Derdowskiego20:10
Obrońców Westerplatte20:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:14
Opacka20:16
Subisława20:18
Pomorska - Osiedle20:19
Osiedle Wejhera20:21
Helska20:22
Jelitkowo20:23
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:42
Helska20:44
Osiedle Wejhera20:46
Gospody20:47
Pomorska - Osiedle20:48
Subisława20:49
Opacka20:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:53
Obrońców Westerplatte20:55
Derdowskiego20:56
Tetmajera20:57
Bażyńskiego [GDA]20:58
Uniwersytet Gdański [GDA]20:59
Strzyża PKM21:01
Zajezdnia21:03
Zamenhofa [GDA]21:04
Wojska Polskiego21:06
Galeria Bałtycka21:08
Klonowa [GDA]21:09
Jaśkowa Dolina21:11
Miszewskiego21:13
Politechnika21:14
Opera Bałtycka21:16
Traugutta [GDA]21:17
Uniwersytet Medyczny21:18
Chodowieckiego21:19
Brama Oliwska21:20
Dworzec Główny21:22
Brama Wyżynna21:25
Śródmieście SKM21:28
Pohulanka21:29
Odrzańska21:31
Chałubińskiego21:33
Sikorskiego [GDA]21:34
Cieszyńskiego21:36
Cebertowicza21:37
Wilanowska21:39
Przemyska21:41
Płocka21:42
Łostowice Świętokrzyska21:44
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska22:05
Łostowice Świętokrzyska22:05
Płocka22:07
Przemyska22:09
Wilanowska22:10
Cebertowicza22:12
Cieszyńskiego22:13
Sikorskiego [GDA]22:15
Chałubińskiego22:17
Odrzańska22:19
Pohulanka22:20
Śródmieście SKM22:22
Brama Wyżynna22:24
Dworzec Główny22:26
Brama Oliwska22:29
Chodowieckiego22:30
Uniwersytet Medyczny22:31
Traugutta [GDA]22:33
Opera Bałtycka22:35
Politechnika22:36
Miszewskiego22:38
Jaśkowa Dolina22:40
Klonowa [GDA]22:41
Galeria Bałtycka22:43
Wojska Polskiego22:45
Zamenhofa [GDA]22:46
Zajezdnia22:47
Strzyża PKM22:48
Uniwersytet Gdański [GDA]22:50
Bażyńskiego [GDA]22:51
Tetmajera22:52
Derdowskiego22:53
Obrońców Westerplatte22:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Opacka22:59
Subisława23:01
Pomorska - Osiedle23:02
Osiedle Wejhera23:04
Helska23:05
Jelitkowo23:06
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo23:07
Helska23:09
Osiedle Wejhera23:10
Gospody23:11
Pomorska - Osiedle23:12
Subisława23:13
Opacka23:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:17
Obrońców Westerplatte23:19
Derdowskiego23:20
Tetmajera23:21
Bażyńskiego [GDA]23:22
Uniwersytet Gdański [GDA]23:23
Strzyża PKM23:25
Zajezdnia WRZESZCZ23:26