• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
23:31
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:20
Strzyża PKM04:21
Uniwersytet Gdański [GDA]04:23
Bażyńskiego [GDA]04:24
Tetmajera04:25
Derdowskiego04:26
Obrońców Westerplatte04:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:30
Opacka04:32
Subisława04:34
Pomorska - Osiedle04:35
Osiedle Wejhera04:37
Helska04:38
Jelitkowo04:39
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo04:41
Helska04:43
Osiedle Wejhera04:45
Gospody04:46
Pomorska - Osiedle04:47
Subisława04:49
Opacka04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:53
Obrońców Westerplatte04:55
Derdowskiego04:56
Tetmajera04:57
Bażyńskiego [GDA]04:58
Uniwersytet Gdański [GDA]04:59
Strzyża PKM05:01
Zajezdnia05:03
Zamenhofa [GDA]05:04
Wojska Polskiego05:06
Galeria Bałtycka05:08
Klonowa [GDA]05:09
Jaśkowa Dolina05:11
Miszewskiego05:13
Politechnika05:14
Opera Bałtycka05:16
Traugutta [GDA]05:17
Uniwersytet Medyczny05:18
Chodowieckiego05:19
Brama Oliwska05:20
Dworzec Główny05:22
Brama Wyżynna05:25
Śródmieście SKM05:28
Pohulanka05:29
Odrzańska05:31
Chałubińskiego05:33
Sikorskiego [GDA]05:34
Cieszyńskiego05:36
Cebertowicza05:37
Wilanowska05:39
Przemyska05:41
Płocka05:42
Łostowice Świętokrzyska05:44
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:05
Łostowice Świętokrzyska06:05
Płocka06:07
Przemyska06:09
Wilanowska06:10
Cebertowicza06:12
Cieszyńskiego06:13
Sikorskiego [GDA]06:15
Chałubińskiego06:17
Odrzańska06:19
Pohulanka06:20
Śródmieście SKM06:22
Brama Wyżynna06:24
Dworzec Główny06:26
Brama Oliwska06:29
Chodowieckiego06:30
Uniwersytet Medyczny06:31
Traugutta [GDA]06:33
Opera Bałtycka06:35
Politechnika06:36
Miszewskiego06:38
Jaśkowa Dolina06:40
Klonowa [GDA]06:41
Galeria Bałtycka06:43
Wojska Polskiego06:45
Zamenhofa [GDA]06:46
Zajezdnia06:47
Strzyża PKM06:48
Uniwersytet Gdański [GDA]06:50
Bażyńskiego [GDA]06:51
Tetmajera06:52
Derdowskiego06:53
Obrońców Westerplatte06:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:57
Opacka06:59
Subisława07:01
Pomorska - Osiedle07:02
Osiedle Wejhera07:04
Helska07:05
Jelitkowo07:06
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:11
Helska07:13
Osiedle Wejhera07:15
Gospody07:16
Pomorska - Osiedle07:17
Subisława07:19
Opacka07:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Obrońców Westerplatte07:25
Derdowskiego07:26
Tetmajera07:27
Bażyńskiego [GDA]07:28
Uniwersytet Gdański [GDA]07:29
Strzyża PKM07:31
Zajezdnia07:33
Zamenhofa [GDA]07:34
Wojska Polskiego07:36
Galeria Bałtycka07:38
Klonowa [GDA]07:39
Jaśkowa Dolina07:41
Miszewskiego07:43
Politechnika07:44
Opera Bałtycka07:46
Traugutta [GDA]07:47
Uniwersytet Medyczny07:48
Chodowieckiego07:49
Brama Oliwska07:50
Dworzec Główny07:52
Brama Wyżynna07:55
Śródmieście SKM07:58
Pohulanka07:59
Odrzańska08:01
Chałubińskiego08:03
Sikorskiego [GDA]08:04
Cieszyńskiego08:06
Cebertowicza08:07
Wilanowska08:09
Przemyska08:11
Płocka08:12
Łostowice Świętokrzyska08:14
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:35
Łostowice Świętokrzyska08:35
Płocka08:37
Przemyska08:39
Wilanowska08:40
Cebertowicza08:42
Cieszyńskiego08:43
Sikorskiego [GDA]08:45
Chałubińskiego08:47
Odrzańska08:49
Pohulanka08:50
Śródmieście SKM08:52
Brama Wyżynna08:54
Dworzec Główny08:56
Brama Oliwska08:59
Chodowieckiego09:00
Uniwersytet Medyczny09:01
Traugutta [GDA]09:03
Opera Bałtycka09:05
Politechnika09:06
Miszewskiego09:08
Jaśkowa Dolina09:10
Klonowa [GDA]09:11
Galeria Bałtycka09:13
Wojska Polskiego09:15
Zamenhofa [GDA]09:16
Zajezdnia09:17
Strzyża PKM09:18
Uniwersytet Gdański [GDA]09:20
Bażyńskiego [GDA]09:21
Tetmajera09:22
Derdowskiego09:23
Obrońców Westerplatte09:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:27
Opacka09:29
Subisława09:31
Pomorska - Osiedle09:32
Osiedle Wejhera09:34
Helska09:35
Jelitkowo09:36
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:41
Helska09:43
Osiedle Wejhera09:45
Gospody09:46
Pomorska - Osiedle09:47
Subisława09:49
Opacka09:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:53
Obrońców Westerplatte09:55
Derdowskiego09:56
Tetmajera09:57
Bażyńskiego [GDA]09:58
Uniwersytet Gdański [GDA]09:59
Strzyża PKM10:01
Zajezdnia10:03
Zamenhofa [GDA]10:04
Wojska Polskiego10:06
Galeria Bałtycka10:08
Klonowa [GDA]10:09
Jaśkowa Dolina10:11
Miszewskiego10:13
Politechnika10:14
Opera Bałtycka10:16
Traugutta [GDA]10:17
Uniwersytet Medyczny10:18
Chodowieckiego10:19
Brama Oliwska10:20
Dworzec Główny10:22
Brama Wyżynna10:25
Śródmieście SKM10:28
Pohulanka10:29
Odrzańska10:31
Chałubińskiego10:33
Sikorskiego [GDA]10:34
Cieszyńskiego10:36
Cebertowicza10:37
Wilanowska10:39
Przemyska10:41
Płocka10:42
Łostowice Świętokrzyska10:44
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:05
Łostowice Świętokrzyska11:05
Płocka11:07
Przemyska11:09
Wilanowska11:10
Cebertowicza11:12
Cieszyńskiego11:13
Sikorskiego [GDA]11:15
Chałubińskiego11:17
Odrzańska11:19
Pohulanka11:20
Śródmieście SKM11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Brama Oliwska11:29
Chodowieckiego11:30
Uniwersytet Medyczny11:31
Traugutta [GDA]11:33
Opera Bałtycka11:35
Politechnika11:36
Miszewskiego11:38
Jaśkowa Dolina11:40
Klonowa [GDA]11:41
Galeria Bałtycka11:43
Wojska Polskiego11:45
Zamenhofa [GDA]11:46
Zajezdnia11:47
Strzyża PKM11:48
Uniwersytet Gdański [GDA]11:50
Bażyńskiego [GDA]11:51
Tetmajera11:52
Derdowskiego11:53
Obrońców Westerplatte11:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:57
Opacka11:59
Subisława12:01
Pomorska - Osiedle12:02
Osiedle Wejhera12:04
Helska12:05
Jelitkowo12:06
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:17
Helska12:19
Osiedle Wejhera12:21
Gospody12:22
Pomorska - Osiedle12:23
Subisława12:25
Opacka12:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Obrońców Westerplatte12:31
Derdowskiego12:32
Tetmajera12:33
Bażyńskiego [GDA]12:34
Uniwersytet Gdański [GDA]12:35
Strzyża PKM12:37
Zajezdnia12:39
Zamenhofa [GDA]12:40
Wojska Polskiego12:42
Galeria Bałtycka12:44
Klonowa [GDA]12:45
Jaśkowa Dolina12:47
Miszewskiego12:49
Politechnika12:50
Opera Bałtycka12:52
Traugutta [GDA]12:53
Uniwersytet Medyczny12:54
Chodowieckiego12:55
Brama Oliwska12:56
Dworzec Główny12:58
Brama Wyżynna13:01
Śródmieście SKM13:04
Pohulanka13:05
Odrzańska13:07
Chałubińskiego13:09
Sikorskiego [GDA]13:10
Cieszyńskiego13:12
Cebertowicza13:13
Wilanowska13:15
Przemyska13:17
Płocka13:18
Łostowice Świętokrzyska13:20
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:42
Łostowice Świętokrzyska13:42
Płocka13:44
Przemyska13:46
Wilanowska13:47
Cebertowicza13:49
Cieszyńskiego13:50
Sikorskiego [GDA]13:52
Chałubińskiego13:54
Odrzańska13:56
Pohulanka13:57
Śródmieście SKM13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Brama Oliwska14:06
Chodowieckiego14:07
Uniwersytet Medyczny14:08
Traugutta [GDA]14:10
Opera Bałtycka14:12
Politechnika14:13
Miszewskiego14:15
Jaśkowa Dolina14:17
Klonowa [GDA]14:18
Galeria Bałtycka14:20
Wojska Polskiego14:22
Zamenhofa [GDA]14:23
Zajezdnia14:24
Strzyża PKM14:25
Uniwersytet Gdański [GDA]14:27
Bażyńskiego [GDA]14:28
Tetmajera14:29
Derdowskiego14:30
Obrońców Westerplatte14:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:34
Opacka14:36
Subisława14:38
Pomorska - Osiedle14:39
Osiedle Wejhera14:41
Helska14:42
Jelitkowo14:43
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:57
Helska14:59
Osiedle Wejhera15:01
Gospody15:02
Pomorska - Osiedle15:03
Subisława15:05
Opacka15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:09
Obrońców Westerplatte15:11
Derdowskiego15:12
Tetmajera15:13
Bażyńskiego [GDA]15:14
Uniwersytet Gdański [GDA]15:15
Strzyża PKM15:17
Zajezdnia15:19
Zamenhofa [GDA]15:20
Wojska Polskiego15:22
Galeria Bałtycka15:24
Klonowa [GDA]15:25
Jaśkowa Dolina15:27
Miszewskiego15:29
Politechnika15:30
Opera Bałtycka15:32
Traugutta [GDA]15:33
Uniwersytet Medyczny15:34
Chodowieckiego15:35
Brama Oliwska15:36
Dworzec Główny15:38
Brama Wyżynna15:41
Śródmieście SKM15:44
Pohulanka15:45
Odrzańska15:47
Chałubińskiego15:49
Sikorskiego [GDA]15:50
Cieszyńskiego15:52
Cebertowicza15:53
Wilanowska15:55
Przemyska15:57
Płocka15:58
Łostowice Świętokrzyska16:00
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:22
Łostowice Świętokrzyska16:22
Płocka16:24
Przemyska16:26
Wilanowska16:27
Cebertowicza16:29
Cieszyńskiego16:30
Sikorskiego [GDA]16:32
Chałubińskiego16:34
Odrzańska16:36
Pohulanka16:37
Śródmieście SKM16:39
Brama Wyżynna16:41
Dworzec Główny16:43
Brama Oliwska16:46
Chodowieckiego16:47
Uniwersytet Medyczny16:48
Traugutta [GDA]16:50
Opera Bałtycka16:52
Politechnika16:53
Miszewskiego16:55
Jaśkowa Dolina16:57
Klonowa [GDA]16:58
Galeria Bałtycka17:00
Wojska Polskiego17:02
Zamenhofa [GDA]17:03
Zajezdnia17:04
Strzyża PKM17:05
Uniwersytet Gdański [GDA]17:07
Bażyńskiego [GDA]17:08
Tetmajera17:09
Derdowskiego17:10
Obrońców Westerplatte17:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:14
Opacka17:16
Subisława17:18
Pomorska - Osiedle17:19
Osiedle Wejhera17:21
Helska17:22
Jelitkowo17:23
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:37
Helska17:39
Osiedle Wejhera17:41
Gospody17:42
Pomorska - Osiedle17:43
Subisława17:45
Opacka17:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:49
Obrońców Westerplatte17:51
Derdowskiego17:52
Tetmajera17:53
Bażyńskiego [GDA]17:54
Uniwersytet Gdański [GDA]17:55
Strzyża PKM17:57
Zajezdnia17:59
Zamenhofa [GDA]18:00
Wojska Polskiego18:02
Galeria Bałtycka18:04
Klonowa [GDA]18:05
Jaśkowa Dolina18:07
Miszewskiego18:09
Politechnika18:10
Opera Bałtycka18:12
Traugutta [GDA]18:13
Uniwersytet Medyczny18:14
Chodowieckiego18:15
Brama Oliwska18:16
Dworzec Główny18:18
Brama Wyżynna18:21
Śródmieście SKM18:24
Pohulanka18:25
Odrzańska18:27
Chałubińskiego18:29
Sikorskiego [GDA]18:30
Cieszyńskiego18:32
Cebertowicza18:33
Wilanowska18:35
Przemyska18:37
Płocka18:38
Łostowice Świętokrzyska18:40
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:02
Łostowice Świętokrzyska19:02
Płocka19:04
Przemyska19:06
Wilanowska19:07
Cebertowicza19:09
Cieszyńskiego19:10
Sikorskiego [GDA]19:12
Chałubińskiego19:14
Odrzańska19:16
Pohulanka19:17
Śródmieście SKM19:19
Brama Wyżynna19:21
Dworzec Główny19:23
Brama Oliwska19:26
Chodowieckiego19:27
Uniwersytet Medyczny19:28
Traugutta [GDA]19:30
Opera Bałtycka19:32
Politechnika19:33
Miszewskiego19:35
Jaśkowa Dolina19:37
Klonowa [GDA]19:38
Galeria Bałtycka19:40
Wojska Polskiego19:42
Zamenhofa [GDA]19:43
Zajezdnia19:44
Strzyża PKM19:45
Uniwersytet Gdański [GDA]19:47
Bażyńskiego [GDA]19:48
Tetmajera19:49
Derdowskiego19:50
Obrońców Westerplatte19:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:54
Opacka19:56
Subisława19:58
Pomorska - Osiedle19:59
Osiedle Wejhera20:01
Helska20:02
Jelitkowo20:03
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:12
Helska20:14
Osiedle Wejhera20:16
Gospody20:17
Pomorska - Osiedle20:18
Subisława20:20
Opacka20:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:24
Obrońców Westerplatte20:26
Derdowskiego20:27
Tetmajera20:28
Bażyńskiego [GDA]20:29
Uniwersytet Gdański [GDA]20:30
Strzyża PKM20:32
Zajezdnia20:34
Zamenhofa [GDA]20:35
Wojska Polskiego20:37
Galeria Bałtycka20:39
Klonowa [GDA]20:40
Jaśkowa Dolina20:42
Miszewskiego20:44
Politechnika20:45
Opera Bałtycka20:47
Traugutta [GDA]20:48
Uniwersytet Medyczny20:49
Chodowieckiego20:50
Brama Oliwska20:51
Dworzec Główny20:53
Brama Wyżynna20:56
Śródmieście SKM20:59
Pohulanka21:00
Odrzańska21:02
Chałubińskiego21:04
Sikorskiego [GDA]21:05
Cieszyńskiego21:07
Cebertowicza21:08
Wilanowska21:10
Przemyska21:12
Płocka21:13
Łostowice Świętokrzyska21:15
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:35
Łostowice Świętokrzyska21:35
Płocka21:37
Przemyska21:39
Wilanowska21:40
Cebertowicza21:42
Cieszyńskiego21:43
Sikorskiego [GDA]21:45
Chałubińskiego21:47
Odrzańska21:49
Pohulanka21:50
Śródmieście SKM21:52
Brama Wyżynna21:54
Dworzec Główny21:56
Brama Oliwska21:59
Chodowieckiego22:00
Uniwersytet Medyczny22:01
Traugutta [GDA]22:03
Opera Bałtycka22:05
Politechnika22:06
Miszewskiego22:08
Jaśkowa Dolina22:10
Klonowa [GDA]22:11
Galeria Bałtycka22:13
Wojska Polskiego22:15
Zamenhofa [GDA]22:16
Zajezdnia22:17
Strzyża PKM22:18
Uniwersytet Gdański [GDA]22:20
Bażyńskiego [GDA]22:21
Tetmajera22:22
Derdowskiego22:23
Obrońców Westerplatte22:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:27
Opacka22:29
Subisława22:31
Pomorska - Osiedle22:32
Osiedle Wejhera22:34
Helska22:35
Jelitkowo22:36
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:36
Helska22:38
Osiedle Wejhera22:40
Gospody22:41
Pomorska - Osiedle22:42
Subisława22:44
Opacka22:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:48
Obrońców Westerplatte22:50
Derdowskiego22:51
Tetmajera22:52
Bażyńskiego [GDA]22:53
Uniwersytet Gdański [GDA]22:54
Strzyża PKM22:56
Zajezdnia WRZESZCZ22:57