• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
01:19
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ06:34
Strzyża PKM06:35
Uniwersytet Gdański [GDA]06:37
Bażyńskiego [GDA]06:38
Tetmajera06:39
Derdowskiego06:40
Obrońców Westerplatte06:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:44
Opacka06:46
Subisława06:48
Pomorska - Osiedle06:49
Osiedle Wejhera06:51
Helska06:52
Jelitkowo06:53
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:01
Helska07:03
Osiedle Wejhera07:05
Gospody07:06
Pomorska - Osiedle07:07
Subisława07:09
Opacka07:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:13
Obrońców Westerplatte07:15
Derdowskiego07:16
Tetmajera07:17
Bażyńskiego [GDA]07:18
Uniwersytet Gdański [GDA]07:19
Strzyża PKM07:21
Zajezdnia07:23
Zamenhofa [GDA]07:24
Wojska Polskiego07:26
Galeria Bałtycka07:28
Klonowa [GDA]07:30
Jaśkowa Dolina07:31
Miszewskiego07:33
Politechnika07:34
Opera Bałtycka07:36
Traugutta [GDA]07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Chodowieckiego07:39
Brama Oliwska07:40
Dworzec Główny07:42
Brama Wyżynna07:45
Śródmieście SKM07:48
Pohulanka07:49
Odrzańska07:51
Chałubińskiego07:53
Sikorskiego [GDA]07:54
Cieszyńskiego07:56
Cebertowicza07:57
Wilanowska07:59
Przemyska08:01
Płocka08:02
Łostowice Świętokrzyska08:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:21
Łostowice Świętokrzyska08:21
Płocka08:23
Przemyska08:25
Wilanowska08:26
Cebertowicza08:28
Cieszyńskiego08:29
Sikorskiego [GDA]08:31
Chałubińskiego08:33
Odrzańska08:35
Pohulanka08:36
Śródmieście SKM08:38
Brama Wyżynna08:40
Dworzec Główny08:42
Brama Oliwska08:45
Chodowieckiego08:46
Uniwersytet Medyczny08:47
Traugutta [GDA]08:49
Opera Bałtycka08:51
Politechnika08:52
Miszewskiego08:54
Jaśkowa Dolina08:56
Klonowa [GDA]08:57
Galeria Bałtycka08:59
Wojska Polskiego09:01
Zamenhofa [GDA]09:02
Zajezdnia09:03
Strzyża PKM09:04
Uniwersytet Gdański [GDA]09:06
Bażyńskiego [GDA]09:07
Tetmajera09:08
Derdowskiego09:09
Obrońców Westerplatte09:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:13
Opacka09:15
Subisława09:17
Pomorska - Osiedle09:18
Osiedle Wejhera09:20
Helska09:21
Jelitkowo09:22
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:41
Helska09:43
Osiedle Wejhera09:45
Gospody09:46
Pomorska - Osiedle09:47
Subisława09:49
Opacka09:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:53
Obrońców Westerplatte09:55
Derdowskiego09:56
Tetmajera09:57
Bażyńskiego [GDA]09:58
Uniwersytet Gdański [GDA]09:59
Strzyża PKM10:01
Zajezdnia10:03
Zamenhofa [GDA]10:04
Wojska Polskiego10:06
Galeria Bałtycka10:08
Klonowa [GDA]10:10
Jaśkowa Dolina10:11
Miszewskiego10:13
Politechnika10:14
Opera Bałtycka10:16
Traugutta [GDA]10:17
Uniwersytet Medyczny10:18
Chodowieckiego10:19
Brama Oliwska10:20
Dworzec Główny10:22
Brama Wyżynna10:25
Śródmieście SKM10:28
Pohulanka10:29
Odrzańska10:31
Chałubińskiego10:33
Sikorskiego [GDA]10:34
Cieszyńskiego10:36
Cebertowicza10:37
Wilanowska10:39
Przemyska10:41
Płocka10:42
Łostowice Świętokrzyska10:44
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:01
Łostowice Świętokrzyska11:01
Płocka11:03
Przemyska11:05
Wilanowska11:06
Cebertowicza11:08
Cieszyńskiego11:09
Sikorskiego [GDA]11:11
Chałubińskiego11:13
Odrzańska11:15
Pohulanka11:16
Śródmieście SKM11:18
Brama Wyżynna11:20
Dworzec Główny11:22
Brama Oliwska11:25
Chodowieckiego11:26
Uniwersytet Medyczny11:27
Traugutta [GDA]11:29
Opera Bałtycka11:31
Politechnika11:32
Miszewskiego11:34
Jaśkowa Dolina11:36
Klonowa [GDA]11:37
Galeria Bałtycka11:39
Wojska Polskiego11:41
Zamenhofa [GDA]11:42
Zajezdnia11:43
Strzyża PKM11:44
Uniwersytet Gdański [GDA]11:46
Bażyńskiego [GDA]11:47
Tetmajera11:48
Derdowskiego11:49
Obrońców Westerplatte11:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:53
Opacka11:55
Subisława11:57
Pomorska - Osiedle11:58
Osiedle Wejhera12:00
Helska12:01
Jelitkowo12:02
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:21
Helska12:23
Osiedle Wejhera12:25
Gospody12:26
Pomorska - Osiedle12:27
Subisława12:29
Opacka12:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:33
Obrońców Westerplatte12:35
Derdowskiego12:36
Tetmajera12:37
Bażyńskiego [GDA]12:38
Uniwersytet Gdański [GDA]12:39
Strzyża PKM12:41
Zajezdnia12:43
Zamenhofa [GDA]12:44
Wojska Polskiego12:46
Galeria Bałtycka12:48
Klonowa [GDA]12:50
Jaśkowa Dolina12:51
Miszewskiego12:53
Politechnika12:54
Opera Bałtycka12:56
Traugutta [GDA]12:57
Uniwersytet Medyczny12:58
Chodowieckiego12:59
Brama Oliwska13:00
Dworzec Główny13:02
Brama Wyżynna13:05
Śródmieście SKM13:08
Pohulanka13:09
Odrzańska13:11
Chałubińskiego13:13
Sikorskiego [GDA]13:14
Cieszyńskiego13:16
Cebertowicza13:17
Wilanowska13:19
Przemyska13:21
Płocka13:22
Łostowice Świętokrzyska13:24
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:41
Łostowice Świętokrzyska13:41
Płocka13:43
Przemyska13:45
Wilanowska13:46
Cebertowicza13:48
Cieszyńskiego13:49
Sikorskiego [GDA]13:51
Chałubińskiego13:53
Odrzańska13:55
Pohulanka13:56
Śródmieście SKM13:58
Brama Wyżynna14:00
Dworzec Główny14:02
Brama Oliwska14:05
Chodowieckiego14:06
Uniwersytet Medyczny14:07
Traugutta [GDA]14:09
Opera Bałtycka14:11
Politechnika14:12
Miszewskiego14:14
Jaśkowa Dolina14:16
Klonowa [GDA]14:17
Galeria Bałtycka14:19
Wojska Polskiego14:21
Zamenhofa [GDA]14:22
Zajezdnia14:23
Strzyża PKM14:24
Uniwersytet Gdański [GDA]14:26
Bażyńskiego [GDA]14:27
Tetmajera14:28
Derdowskiego14:29
Obrońców Westerplatte14:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:33
Opacka14:35
Subisława14:37
Pomorska - Osiedle14:38
Osiedle Wejhera14:40
Helska14:41
Jelitkowo14:42
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:01
Helska15:03
Osiedle Wejhera15:05
Gospody15:06
Pomorska - Osiedle15:07
Subisława15:09
Opacka15:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:13
Obrońców Westerplatte15:15
Derdowskiego15:16
Tetmajera15:17
Bażyńskiego [GDA]15:18
Uniwersytet Gdański [GDA]15:19
Strzyża PKM15:21
Zajezdnia15:23
Zamenhofa [GDA]15:24
Wojska Polskiego15:26
Galeria Bałtycka15:28
Klonowa [GDA]15:30
Jaśkowa Dolina15:31
Miszewskiego15:33
Politechnika15:34
Opera Bałtycka15:36
Traugutta [GDA]15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Chodowieckiego15:39
Brama Oliwska15:40
Dworzec Główny15:42
Brama Wyżynna15:45
Śródmieście SKM15:48
Pohulanka15:49
Odrzańska15:51
Chałubińskiego15:53
Sikorskiego [GDA]15:54
Cieszyńskiego15:56
Cebertowicza15:57
Wilanowska15:59
Przemyska16:01
Płocka16:02
Łostowice Świętokrzyska16:04
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:21
Łostowice Świętokrzyska16:21
Płocka16:23
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cebertowicza16:28
Cieszyńskiego16:29
Sikorskiego [GDA]16:31
Chałubińskiego16:33
Odrzańska16:35
Pohulanka16:36
Śródmieście SKM16:38
Brama Wyżynna16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Oliwska16:45
Chodowieckiego16:46
Uniwersytet Medyczny16:47
Traugutta [GDA]16:49
Opera Bałtycka16:51
Politechnika16:52
Miszewskiego16:54
Jaśkowa Dolina16:56
Klonowa [GDA]16:57
Galeria Bałtycka16:59
Wojska Polskiego17:01
Zamenhofa [GDA]17:02
Zajezdnia17:03
Strzyża PKM17:04
Uniwersytet Gdański [GDA]17:06
Bażyńskiego [GDA]17:07
Tetmajera17:08
Derdowskiego17:09
Obrońców Westerplatte17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Opacka17:15
Subisława17:17
Pomorska - Osiedle17:18
Osiedle Wejhera17:20
Helska17:21
Jelitkowo17:22
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:41
Helska17:43
Osiedle Wejhera17:45
Gospody17:46
Pomorska - Osiedle17:47
Subisława17:49
Opacka17:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Obrońców Westerplatte17:55
Derdowskiego17:56
Tetmajera17:57
Bażyńskiego [GDA]17:58
Uniwersytet Gdański [GDA]17:59
Strzyża PKM18:01
Zajezdnia18:03
Zamenhofa [GDA]18:04
Wojska Polskiego18:06
Galeria Bałtycka18:08
Klonowa [GDA]18:10
Jaśkowa Dolina18:11
Miszewskiego18:13
Politechnika18:14
Opera Bałtycka18:16
Traugutta [GDA]18:17
Uniwersytet Medyczny18:18
Chodowieckiego18:19
Brama Oliwska18:20
Dworzec Główny18:22
Brama Wyżynna18:25
Śródmieście SKM18:28
Pohulanka18:29
Odrzańska18:31
Chałubińskiego18:33
Sikorskiego [GDA]18:34
Cieszyńskiego18:36
Cebertowicza18:37
Wilanowska18:39
Przemyska18:41
Płocka18:42
Łostowice Świętokrzyska18:44
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:01
Łostowice Świętokrzyska19:01
Płocka19:03
Przemyska19:05
Wilanowska19:06
Cebertowicza19:08
Cieszyńskiego19:09
Sikorskiego [GDA]19:11
Chałubińskiego19:13
Odrzańska19:15
Pohulanka19:16
Śródmieście SKM19:18
Brama Wyżynna19:20
Dworzec Główny19:22
Brama Oliwska19:25
Chodowieckiego19:26
Uniwersytet Medyczny19:27
Traugutta [GDA]19:29
Opera Bałtycka19:31
Politechnika19:32
Miszewskiego19:34
Jaśkowa Dolina19:36
Klonowa [GDA]19:37
Galeria Bałtycka19:39
Wojska Polskiego19:41
Zamenhofa [GDA]19:42
Zajezdnia19:43
Strzyża PKM19:44
Uniwersytet Gdański [GDA]19:46
Bażyńskiego [GDA]19:47
Tetmajera19:48
Derdowskiego19:49
Obrońców Westerplatte19:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:53
Opacka19:55
Subisława19:57
Pomorska - Osiedle19:58
Osiedle Wejhera20:00
Helska20:01
Jelitkowo20:02
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:27
Helska20:29
Osiedle Wejhera20:31
Gospody20:32
Pomorska - Osiedle20:33
Subisława20:35
Opacka20:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:39
Obrońców Westerplatte20:41
Derdowskiego20:42
Tetmajera20:43
Bażyńskiego [GDA]20:44
Uniwersytet Gdański [GDA]20:45
Strzyża PKM20:47
Zajezdnia20:49
Zamenhofa [GDA]20:50
Wojska Polskiego20:52
Galeria Bałtycka20:54
Klonowa [GDA]20:56
Jaśkowa Dolina20:57
Miszewskiego20:59
Politechnika21:00
Opera Bałtycka21:02
Traugutta [GDA]21:03
Uniwersytet Medyczny21:04
Chodowieckiego21:05
Brama Oliwska21:06
Dworzec Główny21:08
Brama Wyżynna21:11
Śródmieście SKM21:14
Pohulanka21:15
Odrzańska21:17
Chałubińskiego21:19
Sikorskiego [GDA]21:20
Cieszyńskiego21:22
Cebertowicza21:23
Wilanowska21:25
Przemyska21:27
Płocka21:28
Łostowice Świętokrzyska21:30
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:32
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego [GDA]21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:56
Chodowieckiego21:57
Uniwersytet Medyczny21:58
Traugutta [GDA]22:00
Opera Bałtycka22:02
Politechnika22:03
Miszewskiego22:05
Jaśkowa Dolina22:07
Klonowa [GDA]22:08
Galeria Bałtycka22:10
Wojska Polskiego22:12
Zamenhofa [GDA]22:13
Zajezdnia22:14
Strzyża PKM22:15
Uniwersytet Gdański [GDA]22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Tetmajera22:19
Derdowskiego22:20
Obrońców Westerplatte22:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Opacka22:26
Subisława22:28
Pomorska - Osiedle22:29
Osiedle Wejhera22:31
Helska22:32
Jelitkowo22:33
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:34
Helska22:36
Osiedle Wejhera22:38
Gospody22:39
Pomorska - Osiedle22:40
Subisława22:42
Opacka22:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:46
Obrońców Westerplatte22:48
Derdowskiego22:49
Tetmajera22:50
Bażyńskiego [GDA]22:51
Uniwersytet Gdański [GDA]22:52
Strzyża PKM22:54
Zajezdnia WRZESZCZ22:55