• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
05:07
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:27
Strzyża PKM05:28
Uniwersytet Gdański [GDA]05:30
Bażyńskiego [GDA]05:31
Tetmajera05:32
Derdowskiego05:33
Obrońców Westerplatte05:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Opacka05:39
Subisława05:41
Pomorska - Osiedle05:42
Osiedle Wejhera05:44
Helska05:45
Jelitkowo05:46
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:50
Helska05:52
Osiedle Wejhera05:54
Gospody05:55
Pomorska - Osiedle05:56
Subisława05:58
Opacka06:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:02
Obrońców Westerplatte06:04
Derdowskiego06:05
Tetmajera06:06
Bażyńskiego [GDA]06:07
Uniwersytet Gdański [GDA]06:08
Strzyża PKM06:10
Zajezdnia06:12
Zamenhofa [GDA]06:13
Wojska Polskiego06:15
Galeria Bałtycka06:17
Klonowa [GDA]06:18
Jaśkowa Dolina06:20
Miszewskiego06:22
Politechnika06:23
Opera Bałtycka06:25
Traugutta [GDA]06:26
Uniwersytet Medyczny06:27
Chodowieckiego06:28
Brama Oliwska06:29
Dworzec Główny06:31
Brama Wyżynna06:34
Śródmieście SKM06:37
Pohulanka06:38
Odrzańska06:40
Chałubińskiego06:42
Sikorskiego [GDA]06:43
Cieszyńskiego06:45
Cebertowicza06:46
Wilanowska06:48
Przemyska06:50
Płocka06:51
Łostowice Świętokrzyska06:53
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:03
Łostowice Świętokrzyska07:03
Płocka07:05
Przemyska07:07
Wilanowska07:08
Cebertowicza07:10
Cieszyńskiego07:11
Sikorskiego [GDA]07:13
Chałubińskiego07:15
Odrzańska07:17
Pohulanka07:18
Śródmieście SKM07:20
Brama Wyżynna07:22
Dworzec Główny07:24
Brama Oliwska07:27
Chodowieckiego07:28
Uniwersytet Medyczny07:29
Traugutta [GDA]07:31
Opera Bałtycka07:33
Politechnika07:34
Miszewskiego07:36
Jaśkowa Dolina07:38
Klonowa [GDA]07:39
Galeria Bałtycka07:41
Wojska Polskiego07:43
Zamenhofa [GDA]07:44
Zajezdnia07:45
Strzyża PKM07:46
Uniwersytet Gdański [GDA]07:48
Bażyńskiego [GDA]07:49
Tetmajera07:50
Derdowskiego07:51
Obrońców Westerplatte07:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:55
Opacka07:57
Subisława07:59
Pomorska - Osiedle08:00
Osiedle Wejhera08:02
Helska08:03
Jelitkowo08:04
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo08:12
Helska08:14
Osiedle Wejhera08:16
Gospody08:17
Pomorska - Osiedle08:18
Subisława08:20
Opacka08:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:24
Obrońców Westerplatte08:26
Derdowskiego08:27
Tetmajera08:28
Bażyńskiego [GDA]08:29
Uniwersytet Gdański [GDA]08:30
Strzyża PKM08:32
Zajezdnia WRZESZCZ08:33