18:10
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:29
Strzyża PKM05:31
Zajezdnia05:32
Zamenhofa [GDA]05:33
Wojska Polskiego05:35
Galeria Bałtycka05:37
Klonowa [GDA]05:39
Jaśkowa Dolina05:40
Miszewskiego05:42
Politechnika05:43
Opera Bałtycka05:45
Traugutta [GDA]05:46
Uniwersytet Medyczny05:47
Chodowieckiego05:48
Brama Oliwska05:49
Dworzec Główny05:51
Brama Wyżynna05:54
Śródmieście SKM05:57
Pohulanka05:58
Odrzańska06:00
Chałubińskiego06:02
Sikorskiego [GDA]06:03
Cieszyńskiego06:05
Cebertowicza06:06
Wilanowska06:08
Przemyska06:10
Płocka06:11
Łostowice Świętokrzyska06:13
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:19
Łostowice Świętokrzyska06:19
Płocka06:21
Przemyska06:23
Wilanowska06:24
Cebertowicza06:26
Cieszyńskiego06:27
Sikorskiego [GDA]06:29
Chałubińskiego06:31
Odrzańska06:33
Pohulanka06:34
Śródmieście SKM06:36
Brama Wyżynna06:38
Dworzec Główny06:40
Brama Oliwska06:43
Chodowieckiego06:44
Uniwersytet Medyczny06:45
Traugutta [GDA]06:47
Opera Bałtycka06:49
Politechnika06:50
Miszewskiego06:52
Jaśkowa Dolina06:54
Klonowa [GDA]06:55
Galeria Bałtycka06:57
Wojska Polskiego06:59
Zamenhofa [GDA]07:00
Zajezdnia07:01
Strzyża PKM07:02
Uniwersytet Gdański [GDA]07:04
Bażyńskiego [GDA]07:05
Tetmajera07:06
Derdowskiego07:07
Obrońców Westerplatte07:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:11
Opacka07:13
Subisława07:15
Pomorska - Osiedle07:16
Osiedle Wejhera07:18
Helska07:19
Jelitkowo07:20
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:31
Helska07:33
Osiedle Wejhera07:35
Gospody07:36
Pomorska - Osiedle07:37
Subisława07:39
Opacka07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Obrońców Westerplatte07:45
Derdowskiego07:46
Tetmajera07:47
Bażyńskiego [GDA]07:48
Uniwersytet Gdański [GDA]07:49
Strzyża PKM07:51
Zajezdnia07:53
Zamenhofa [GDA]07:54
Wojska Polskiego07:56
Galeria Bałtycka07:58
Klonowa [GDA]08:00
Jaśkowa Dolina08:01
Miszewskiego08:03
Politechnika08:04
Opera Bałtycka08:06
Traugutta [GDA]08:07
Uniwersytet Medyczny08:08
Chodowieckiego08:09
Brama Oliwska08:10
Dworzec Główny08:12
Brama Wyżynna08:15
Śródmieście SKM08:18
Pohulanka08:19
Odrzańska08:21
Chałubińskiego08:23
Sikorskiego [GDA]08:24
Cieszyńskiego08:26
Cebertowicza08:27
Wilanowska08:29
Przemyska08:31
Płocka08:32
Łostowice Świętokrzyska08:34
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:43
Łostowice Świętokrzyska08:43
Płocka08:45
Przemyska08:47
Wilanowska08:48
Cebertowicza08:50
Cieszyńskiego08:51
Sikorskiego [GDA]08:53
Chałubińskiego08:55
Odrzańska08:57
Pohulanka08:58
Śródmieście SKM09:00
Brama Wyżynna09:02
Dworzec Główny09:04
Brama Oliwska09:07
Chodowieckiego09:08
Uniwersytet Medyczny09:09
Traugutta [GDA]09:11
Opera Bałtycka09:13
Politechnika09:14
Miszewskiego09:16
Jaśkowa Dolina09:18
Klonowa [GDA]09:19
Galeria Bałtycka09:21
Wojska Polskiego09:23
Zamenhofa [GDA]09:24
Zajezdnia09:25
Strzyża PKM09:26
Uniwersytet Gdański [GDA]09:28
Bażyńskiego [GDA]09:29
Tetmajera09:30
Derdowskiego09:31
Obrońców Westerplatte09:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:35
Opacka09:37
Subisława09:39
Pomorska - Osiedle09:40
Osiedle Wejhera09:42
Helska09:43
Jelitkowo09:44
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo09:53
Helska09:55
Osiedle Wejhera09:57
Gospody09:58
Pomorska - Osiedle09:59
Subisława10:01
Opacka10:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:05
Obrońców Westerplatte10:07
Derdowskiego10:08
Tetmajera10:09
Bażyńskiego [GDA]10:10
Uniwersytet Gdański [GDA]10:11
Strzyża PKM10:13
Zajezdnia WRZESZCZ10:14