Menu
09:00
Kurs nr 0 do Jelitkowo | |
---|---|
Zajezdnia WRZESZCZ | 05:47 |
Strzyża PKM | 05:48 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 05:50 |
Bażyńskiego [GDA] | 05:51 |
Tetmajera | 05:52 |
Derdowskiego | 05:53 |
Obrońców Westerplatte | 05:54 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 05:57 |
Opacka | 05:59 |
Subisława | 06:01 |
Pomorska - Osiedle | 06:02 |
Osiedle Wejhera | 06:04 |
Helska | 06:05 |
Jelitkowo | 06:06 |
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Jelitkowo | 06:10 |
Helska | 06:12 |
Osiedle Wejhera | 06:14 |
Gospody | 06:15 |
Pomorska - Osiedle | 06:16 |
Subisława | 06:18 |
Opacka | 06:20 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 06:22 |
Obrońców Westerplatte | 06:24 |
Derdowskiego | 06:25 |
Tetmajera | 06:26 |
Bażyńskiego [GDA] | 06:27 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 06:28 |
Strzyża PKM | 06:30 |
Zajezdnia | 06:32 |
Zamenhofa [GDA] | 06:33 |
Wojska Polskiego | 06:35 |
Galeria Bałtycka | 06:37 |
Klonowa [GDA] | 06:38 |
Jaśkowa Dolina | 06:40 |
Miszewskiego | 06:42 |
Politechnika | 06:43 |
Opera Bałtycka | 06:45 |
Traugutta [GDA] | 06:46 |
Uniwersytet Medyczny | 06:47 |
Chodowieckiego | 06:48 |
Brama Oliwska | 06:49 |
Dworzec Główny | 06:51 |
Brama Wyżynna | 06:54 |
Śródmieście SKM | 06:57 |
Pohulanka | 06:58 |
Odrzańska | 07:00 |
Chałubińskiego | 07:02 |
Sikorskiego [GDA] | 07:03 |
Cieszyńskiego | 07:05 |
Cebertowicza | 07:06 |
Wilanowska | 07:08 |
Przemyska | 07:10 |
Płocka | 07:11 |
Łostowice Świętokrzyska | 07:13 |
Kurs nr 2 do Jelitkowo | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 07:23 |
Łostowice Świętokrzyska | 07:23 |
Płocka | 07:25 |
Przemyska | 07:27 |
Wilanowska | 07:28 |
Cebertowicza | 07:30 |
Cieszyńskiego | 07:31 |
Sikorskiego [GDA] | 07:33 |
Chałubińskiego | 07:35 |
Odrzańska | 07:37 |
Pohulanka | 07:38 |
Śródmieście SKM | 07:40 |
Brama Wyżynna | 07:42 |
Dworzec Główny | 07:44 |
Brama Oliwska | 07:47 |
Chodowieckiego | 07:48 |
Uniwersytet Medyczny | 07:49 |
Traugutta [GDA] | 07:51 |
Opera Bałtycka | 07:53 |
Politechnika | 07:54 |
Miszewskiego | 07:56 |
Jaśkowa Dolina | 07:58 |
Klonowa [GDA] | 07:59 |
Galeria Bałtycka | 08:01 |
Wojska Polskiego | 08:03 |
Zamenhofa [GDA] | 08:04 |
Zajezdnia | 08:05 |
Strzyża PKM | 08:06 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 08:08 |
Bażyńskiego [GDA] | 08:09 |
Tetmajera | 08:10 |
Derdowskiego | 08:11 |
Obrońców Westerplatte | 08:12 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 08:15 |
Opacka | 08:17 |
Subisława | 08:19 |
Pomorska - Osiedle | 08:20 |
Osiedle Wejhera | 08:22 |
Helska | 08:23 |
Jelitkowo | 08:24 |
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ | |
---|---|
Jelitkowo | 08:32 |
Helska | 08:34 |
Osiedle Wejhera | 08:36 |
Gospody | 08:37 |
Pomorska - Osiedle | 08:38 |
Subisława | 08:40 |
Opacka | 08:42 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 08:44 |
Obrońców Westerplatte | 08:46 |
Derdowskiego | 08:47 |
Tetmajera | 08:48 |
Bażyńskiego [GDA] | 08:49 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 08:50 |
Strzyża PKM | 08:52 |
Zajezdnia WRZESZCZ | 08:53 |