• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
01:11
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:29
Strzyża PKM05:31
Zajezdnia05:32
Zamenhofa [GDA]05:33
Wojska Polskiego05:35
Galeria Bałtycka05:37
Klonowa [GDA]05:39
Jaśkowa Dolina05:40
Miszewskiego05:42
Politechnika05:43
Opera Bałtycka05:45
Traugutta [GDA]05:46
Uniwersytet Medyczny05:47
Chodowieckiego05:48
Brama Oliwska05:49
Dworzec Główny05:51
Brama Wyżynna05:54
Śródmieście SKM05:56
Pohulanka05:58
Odrzańska05:59
Chałubińskiego06:01
Sikorskiego [GDA]06:03
Cieszyńskiego06:05
Cebertowicza06:06
Wilanowska06:08
Przemyska06:10
Płocka06:11
Łostowice Świętokrzyska06:13
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:18
Łostowice Świętokrzyska06:18
Płocka06:20
Przemyska06:22
Wilanowska06:23
Cebertowicza06:25
Cieszyńskiego06:26
Sikorskiego [GDA]06:28
Chałubińskiego06:30
Odrzańska06:32
Pohulanka06:33
Śródmieście SKM06:35
Brama Wyżynna06:37
Dworzec Główny06:39
Brama Oliwska06:42
Chodowieckiego06:43
Uniwersytet Medyczny06:44
Traugutta [GDA]06:46
Opera Bałtycka06:48
Politechnika06:49
Miszewskiego06:51
Jaśkowa Dolina06:53
Klonowa [GDA]06:54
Galeria Bałtycka06:56
Wojska Polskiego06:58
Zamenhofa [GDA]06:59
Zajezdnia07:00
Strzyża PKM07:01
Uniwersytet Gdański [GDA]07:03
Bażyńskiego [GDA]07:04
Tetmajera07:05
Derdowskiego07:06
Obrońców Westerplatte07:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:10
Opacka07:12
Subisława07:14
Pomorska - Osiedle07:15
Osiedle Wejhera07:17
Helska07:18
Jelitkowo07:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:31
Helska07:33
Osiedle Wejhera07:35
Gospody07:36
Pomorska - Osiedle07:37
Subisława07:39
Opacka07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Obrońców Westerplatte07:45
Derdowskiego07:46
Tetmajera07:47
Bażyńskiego [GDA]07:48
Uniwersytet Gdański [GDA]07:50
Strzyża PKM07:52
Zajezdnia07:53
Zamenhofa [GDA]07:54
Wojska Polskiego07:56
Galeria Bałtycka07:58
Klonowa [GDA]08:00
Jaśkowa Dolina08:01
Miszewskiego08:03
Politechnika08:04
Opera Bałtycka08:06
Traugutta [GDA]08:07
Uniwersytet Medyczny08:08
Chodowieckiego08:09
Brama Oliwska08:10
Dworzec Główny08:12
Brama Wyżynna08:15
Śródmieście SKM08:17
Pohulanka08:19
Odrzańska08:20
Chałubińskiego08:22
Sikorskiego [GDA]08:24
Cieszyńskiego08:26
Cebertowicza08:27
Wilanowska08:29
Przemyska08:31
Płocka08:32
Łostowice Świętokrzyska08:34
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:43
Łostowice Świętokrzyska08:43
Płocka08:45
Przemyska08:47
Wilanowska08:48
Cebertowicza08:50
Cieszyńskiego08:51
Sikorskiego [GDA]08:53
Chałubińskiego08:55
Odrzańska08:57
Pohulanka08:58
Śródmieście SKM09:00
Brama Wyżynna09:02
Dworzec Główny09:04
Brama Oliwska09:07
Chodowieckiego09:08
Uniwersytet Medyczny09:09
Traugutta [GDA]09:11
Opera Bałtycka09:13
Politechnika09:14
Miszewskiego09:16
Jaśkowa Dolina09:18
Klonowa [GDA]09:19
Galeria Bałtycka09:21
Wojska Polskiego09:23
Zamenhofa [GDA]09:24
Zajezdnia09:25
Strzyża PKM09:26
Uniwersytet Gdański [GDA]09:28
Bażyńskiego [GDA]09:29
Tetmajera09:30
Derdowskiego09:31
Obrońców Westerplatte09:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:35
Opacka09:37
Subisława09:39
Pomorska - Osiedle09:40
Osiedle Wejhera09:42
Helska09:43
Jelitkowo09:44
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo09:52
Helska09:54
Osiedle Wejhera09:56
Gospody09:57
Pomorska - Osiedle09:58
Subisława10:00
Opacka10:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:04
Obrońców Westerplatte10:06
Derdowskiego10:07
Tetmajera10:08
Bażyńskiego [GDA]10:09
Uniwersytet Gdański [GDA]10:11
Strzyża PKM10:13
Zajezdnia WRZESZCZ10:14