• 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl .  • 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl
18:33
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:10
Strzyża PKM04:11
Uniwersytet Gdański [GDA]04:13
Bażyńskiego [GDA]04:14
Tetmajera04:15
Derdowskiego04:16
Obrońców Westerplatte04:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:20
Opacka04:22
Subisława04:24
Pomorska - Osiedle04:25
Osiedle Wejhera04:27
Helska04:28
Jelitkowo04:29
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo04:36
Helska04:38
Osiedle Wejhera04:40
Gospody04:41
Pomorska - Osiedle04:42
Subisława04:44
Opacka04:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:48
Obrońców Westerplatte04:50
Derdowskiego04:51
Tetmajera04:52
Bażyńskiego [GDA]04:53
Uniwersytet Gdański [GDA]04:54
Strzyża PKM04:56
Zajezdnia04:58
Zamenhofa [GDA]04:59
Wojska Polskiego05:01
Galeria Bałtycka05:03
Klonowa [GDA]05:04
Jaśkowa Dolina05:06
Miszewskiego05:08
Politechnika05:09
Opera Bałtycka05:11
Traugutta [GDA]05:12
Uniwersytet Medyczny05:13
Chodowieckiego05:14
Brama Oliwska05:15
Dworzec Główny05:17
Brama Wyżynna05:20
Śródmieście SKM05:23
Pohulanka05:24
Odrzańska05:26
Chałubińskiego05:28
Sikorskiego [GDA]05:29
Cieszyńskiego05:31
Cebertowicza05:32
Wilanowska05:34
Przemyska05:36
Płocka05:37
Łostowice Świętokrzyska05:39
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska05:43
Łostowice Świętokrzyska05:43
Płocka05:45
Przemyska05:47
Wilanowska05:48
Cebertowicza05:50
Cieszyńskiego05:51
Sikorskiego [GDA]05:53
Chałubińskiego05:55
Odrzańska05:57
Pohulanka05:58
Śródmieście SKM06:00
Brama Wyżynna06:02
Dworzec Główny06:04
Brama Oliwska06:07
Chodowieckiego06:08
Uniwersytet Medyczny06:09
Traugutta [GDA]06:11
Opera Bałtycka06:13
Politechnika06:14
Miszewskiego06:16
Jaśkowa Dolina06:18
Klonowa [GDA]06:19
Galeria Bałtycka06:21
Wojska Polskiego06:23
Zamenhofa [GDA]06:24
Zajezdnia06:25
Strzyża PKM06:26
Uniwersytet Gdański [GDA]06:28
Bażyńskiego [GDA]06:29
Tetmajera06:30
Derdowskiego06:31
Obrońców Westerplatte06:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:35
Opacka06:37
Subisława06:39
Pomorska - Osiedle06:40
Osiedle Wejhera06:42
Helska06:43
Jelitkowo06:44
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:50
Helska06:52
Osiedle Wejhera06:54
Gospody06:55
Pomorska - Osiedle06:56
Subisława06:58
Opacka07:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:02
Obrońców Westerplatte07:04
Derdowskiego07:05
Tetmajera07:06
Bażyńskiego [GDA]07:07
Uniwersytet Gdański [GDA]07:08
Strzyża PKM07:10
Zajezdnia07:12
Zamenhofa [GDA]07:13
Wojska Polskiego07:15
Galeria Bałtycka07:17
Klonowa [GDA]07:18
Jaśkowa Dolina07:20
Miszewskiego07:22
Politechnika07:23
Opera Bałtycka07:25
Traugutta [GDA]07:26
Uniwersytet Medyczny07:27
Chodowieckiego07:28
Brama Oliwska07:29
Dworzec Główny07:31
Brama Wyżynna07:34
Śródmieście SKM07:37
Pohulanka07:38
Odrzańska07:40
Chałubińskiego07:42
Sikorskiego [GDA]07:43
Cieszyńskiego07:45
Cebertowicza07:46
Wilanowska07:48
Przemyska07:50
Płocka07:51
Łostowice Świętokrzyska07:53
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:03
Łostowice Świętokrzyska08:03
Płocka08:05
Przemyska08:07
Wilanowska08:08
Cebertowicza08:10
Cieszyńskiego08:11
Sikorskiego [GDA]08:13
Chałubińskiego08:15
Odrzańska08:17
Pohulanka08:18
Śródmieście SKM08:20
Brama Wyżynna08:22
Dworzec Główny08:24
Brama Oliwska08:27
Chodowieckiego08:28
Uniwersytet Medyczny08:29
Traugutta [GDA]08:31
Opera Bałtycka08:33
Politechnika08:34
Miszewskiego08:36
Jaśkowa Dolina08:38
Klonowa [GDA]08:39
Galeria Bałtycka08:41
Wojska Polskiego08:43
Zamenhofa [GDA]08:44
Zajezdnia08:45
Strzyża PKM08:46
Zajezdnia WRZESZCZ08:48