• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:05
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:58
Strzyża PKM05:59
Uniwersytet Gdański [GDA]06:01
Bażyńskiego [GDA]06:02
Tetmajera06:03
Derdowskiego06:04
Obrońców Westerplatte06:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:08
Opacka06:10
Subisława06:12
Pomorska - Osiedle06:13
Osiedle Wejhera06:15
Helska06:16
Jelitkowo06:17
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:21
Helska06:23
Osiedle Wejhera06:25
Gospody06:26
Pomorska - Osiedle06:27
Subisława06:29
Opacka06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:33
Obrońców Westerplatte06:35
Derdowskiego06:36
Tetmajera06:37
Bażyńskiego [GDA]06:38
Uniwersytet Gdański [GDA]06:39
Strzyża PKM06:41
Zajezdnia06:43
Zamenhofa [GDA]06:44
Wojska Polskiego06:46
Galeria Bałtycka06:48
Klonowa [GDA]06:50
Jaśkowa Dolina06:51
Miszewskiego06:53
Politechnika06:54
Opera Bałtycka06:56
Traugutta [GDA]06:57
Uniwersytet Medyczny06:58
Chodowieckiego06:59
Brama Oliwska07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Wyżynna07:05
Śródmieście SKM07:08
Pohulanka07:09
Odrzańska07:11
Chałubińskiego07:13
Sikorskiego [GDA]07:14
Cieszyńskiego07:16
Cebertowicza07:17
Wilanowska07:19
Przemyska07:21
Płocka07:22
Łostowice Świętokrzyska07:24
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:29
Łostowice Świętokrzyska07:29
Płocka07:31
Przemyska07:33
Wilanowska07:34
Cebertowicza07:36
Cieszyńskiego07:37
Sikorskiego [GDA]07:39
Chałubińskiego07:41
Odrzańska07:43
Pohulanka07:44
Śródmieście SKM07:46
Brama Wyżynna07:48
Dworzec Główny07:50
Brama Oliwska07:53
Chodowieckiego07:54
Uniwersytet Medyczny07:55
Traugutta [GDA]07:57
Opera Bałtycka07:59
Politechnika08:00
Miszewskiego08:02
Jaśkowa Dolina08:04
Klonowa [GDA]08:05
Galeria Bałtycka08:07
Wojska Polskiego08:09
Zamenhofa [GDA]08:10
Zajezdnia08:11
Strzyża PKM08:12
Uniwersytet Gdański [GDA]08:14
Bażyńskiego [GDA]08:15
Tetmajera08:16
Derdowskiego08:17
Obrońców Westerplatte08:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:21
Opacka08:23
Subisława08:25
Pomorska - Osiedle08:26
Osiedle Wejhera08:28
Helska08:29
Jelitkowo08:30
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo08:33
Helska08:35
Osiedle Wejhera08:37
Gospody08:38
Pomorska - Osiedle08:39
Subisława08:41
Opacka08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:45
Obrońców Westerplatte08:47
Derdowskiego08:48
Tetmajera08:49
Bażyńskiego [GDA]08:50
Uniwersytet Gdański [GDA]08:51
Strzyża PKM08:53
Zajezdnia WRZESZCZ08:54