18:26
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ06:18
Strzyża PKM06:19
Uniwersytet Gdański [GDA]06:21
Bażyńskiego [GDA]06:22
Tetmajera06:23
Derdowskiego06:24
Obrońców Westerplatte06:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:28
Opacka06:30
Subisława06:32
Pomorska - Osiedle06:33
Osiedle Wejhera06:35
Helska06:36
Jelitkowo06:37
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:41
Helska06:43
Osiedle Wejhera06:45
Gospody06:46
Pomorska - Osiedle06:47
Subisława06:49
Opacka06:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:53
Obrońców Westerplatte06:55
Derdowskiego06:56
Tetmajera06:57
Bażyńskiego [GDA]06:58
Uniwersytet Gdański [GDA]06:59
Strzyża PKM07:01
Zajezdnia07:03
Zamenhofa [GDA]07:04
Wojska Polskiego07:06
Galeria Bałtycka07:08
Klonowa [GDA]07:10
Jaśkowa Dolina07:11
Miszewskiego07:13
Politechnika07:14
Opera Bałtycka07:16
Traugutta [GDA]07:17
Uniwersytet Medyczny07:18
Chodowieckiego07:19
Brama Oliwska07:20
Dworzec Główny07:22
Brama Wyżynna07:25
Śródmieście SKM07:28
Pohulanka07:29
Odrzańska07:31
Chałubińskiego07:33
Sikorskiego [GDA]07:34
Cieszyńskiego07:36
Cebertowicza07:37
Wilanowska07:39
Przemyska07:41
Płocka07:42
Łostowice Świętokrzyska07:44
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:49
Łostowice Świętokrzyska07:49
Płocka07:51
Przemyska07:53
Wilanowska07:54
Cebertowicza07:56
Cieszyńskiego07:57
Sikorskiego [GDA]07:59
Chałubińskiego08:01
Odrzańska08:03
Pohulanka08:04
Śródmieście SKM08:06
Brama Wyżynna08:08
Dworzec Główny08:10
Brama Oliwska08:13
Chodowieckiego08:14
Uniwersytet Medyczny08:15
Traugutta [GDA]08:17
Opera Bałtycka08:19
Politechnika08:20
Miszewskiego08:22
Jaśkowa Dolina08:24
Klonowa [GDA]08:25
Galeria Bałtycka08:27
Wojska Polskiego08:29
Zamenhofa [GDA]08:30
Zajezdnia08:31
Strzyża PKM08:32
Uniwersytet Gdański [GDA]08:34
Bażyńskiego [GDA]08:35
Tetmajera08:36
Derdowskiego08:37
Obrońców Westerplatte08:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:41
Opacka08:43
Subisława08:45
Pomorska - Osiedle08:46
Osiedle Wejhera08:48
Helska08:49
Jelitkowo08:50
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo08:53
Helska08:55
Osiedle Wejhera08:57
Gospody08:58
Pomorska - Osiedle08:59
Subisława09:01
Opacka09:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:05
Obrońców Westerplatte09:07
Derdowskiego09:08
Tetmajera09:09
Bażyńskiego [GDA]09:10
Uniwersytet Gdański [GDA]09:11
Strzyża PKM09:13
Zajezdnia WRZESZCZ09:14