• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:59
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ06:33
Strzyża PKM06:34
Uniwersytet Gdański [GDA]06:36
Bażyńskiego [GDA]06:37
Tetmajera06:38
Derdowskiego06:39
Obrońców Westerplatte06:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:43
Opacka06:45
Subisława06:47
Pomorska - Osiedle06:48
Osiedle Wejhera06:50
Helska06:51
Jelitkowo06:52
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:01
Helska07:03
Osiedle Wejhera07:05
Gospody07:06
Pomorska - Osiedle07:07
Subisława07:09
Opacka07:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:13
Obrońców Westerplatte07:15
Derdowskiego07:16
Tetmajera07:17
Bażyńskiego [GDA]07:18
Uniwersytet Gdański [GDA]07:19
Strzyża PKM07:21
Zajezdnia07:23
Zamenhofa [GDA]07:24
Wojska Polskiego07:26
Galeria Bałtycka07:28
Klonowa [GDA]07:30
Jaśkowa Dolina07:31
Miszewskiego07:33
Politechnika07:34
Opera Bałtycka07:36
Traugutta [GDA]07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Chodowieckiego07:39
Brama Oliwska07:40
Dworzec Główny07:42
Brama Wyżynna07:45
Śródmieście SKM07:48
Pohulanka07:49
Odrzańska07:51
Chałubińskiego07:53
Sikorskiego [GDA]07:54
Cieszyńskiego07:56
Cebertowicza07:57
Wilanowska07:59
Przemyska08:01
Płocka08:02
Łostowice Świętokrzyska08:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:09
Łostowice Świętokrzyska08:09
Płocka08:11
Przemyska08:13
Wilanowska08:14
Cebertowicza08:16
Cieszyńskiego08:17
Sikorskiego [GDA]08:19
Chałubińskiego08:21
Odrzańska08:23
Pohulanka08:24
Śródmieście SKM08:26
Brama Wyżynna08:28
Dworzec Główny08:30
Brama Oliwska08:33
Chodowieckiego08:34
Uniwersytet Medyczny08:35
Traugutta [GDA]08:37
Opera Bałtycka08:39
Politechnika08:40
Miszewskiego08:42
Jaśkowa Dolina08:44
Klonowa [GDA]08:45
Galeria Bałtycka08:47
Wojska Polskiego08:49
Zamenhofa [GDA]08:50
Zajezdnia08:51
Strzyża PKM08:52
Uniwersytet Gdański [GDA]08:54
Bażyńskiego [GDA]08:55
Tetmajera08:56
Derdowskiego08:57
Obrońców Westerplatte08:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:01
Opacka09:03
Subisława09:05
Pomorska - Osiedle09:06
Osiedle Wejhera09:08
Helska09:09
Jelitkowo09:10
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo09:13
Helska09:15
Osiedle Wejhera09:17
Gospody09:18
Pomorska - Osiedle09:19
Subisława09:21
Opacka09:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:25
Obrońców Westerplatte09:27
Derdowskiego09:28
Tetmajera09:29
Bażyńskiego [GDA]09:30
Uniwersytet Gdański [GDA]09:31
Strzyża PKM09:33
Zajezdnia WRZESZCZ09:34