• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
11:34
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ13:14
Strzyża PKM13:15
Uniwersytet Gdański [GDA]13:17
Bażyńskiego [GDA]13:18
Tetmajera13:19
Derdowskiego13:20
Obrońców Westerplatte13:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:24
Opacka13:26
Subisława13:28
Pomorska - Osiedle13:29
Osiedle Wejhera13:31
Helska13:32
Jelitkowo13:33
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:51
Helska13:53
Osiedle Wejhera13:55
Gospody13:56
Pomorska - Osiedle13:57
Subisława13:59
Opacka14:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:03
Obrońców Westerplatte14:05
Derdowskiego14:06
Tetmajera14:07
Bażyńskiego [GDA]14:08
Uniwersytet Gdański [GDA]14:09
Strzyża PKM14:11
Zajezdnia14:13
Zamenhofa [GDA]14:14
Wojska Polskiego14:16
Galeria Bałtycka14:18
Klonowa [GDA]14:20
Jaśkowa Dolina14:21
Miszewskiego14:23
Politechnika14:24
Opera Bałtycka14:26
Traugutta [GDA]14:27
Uniwersytet Medyczny14:28
Chodowieckiego14:29
Brama Oliwska14:30
Dworzec Główny14:32
Brama Wyżynna14:35
Śródmieście SKM14:37
Pohulanka14:39
Odrzańska14:40
Chałubińskiego14:42
Sikorskiego [GDA]14:44
Cieszyńskiego14:46
Cebertowicza14:47
Wilanowska14:49
Przemyska14:51
Płocka14:52
Łostowice Świętokrzyska14:54
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:58
Łostowice Świętokrzyska14:58
Płocka15:00
Przemyska15:02
Wilanowska15:03
Cebertowicza15:05
Cieszyńskiego15:06
Sikorskiego [GDA]15:08
Chałubińskiego15:10
Odrzańska15:12
Pohulanka15:13
Śródmieście SKM15:15
Brama Wyżynna15:17
Dworzec Główny15:19
Brama Oliwska15:22
Chodowieckiego15:23
Uniwersytet Medyczny15:24
Traugutta [GDA]15:26
Opera Bałtycka15:28
Politechnika15:29
Miszewskiego15:31
Jaśkowa Dolina15:33
Klonowa [GDA]15:34
Galeria Bałtycka15:36
Wojska Polskiego15:38
Zamenhofa [GDA]15:39
Zajezdnia15:40
Strzyża PKM15:41
Uniwersytet Gdański [GDA]15:43
Bażyńskiego [GDA]15:44
Tetmajera15:45
Derdowskiego15:46
Obrońców Westerplatte15:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:50
Opacka15:52
Subisława15:54
Pomorska - Osiedle15:55
Osiedle Wejhera15:57
Helska15:58
Jelitkowo15:59
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:11
Helska16:13
Osiedle Wejhera16:15
Gospody16:16
Pomorska - Osiedle16:17
Subisława16:19
Opacka16:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:23
Obrońców Westerplatte16:25
Derdowskiego16:26
Tetmajera16:27
Bażyńskiego [GDA]16:28
Uniwersytet Gdański [GDA]16:29
Strzyża PKM16:31
Zajezdnia16:33
Zamenhofa [GDA]16:34
Wojska Polskiego16:36
Galeria Bałtycka16:38
Klonowa [GDA]16:40
Jaśkowa Dolina16:41
Miszewskiego16:43
Politechnika16:44
Opera Bałtycka16:46
Traugutta [GDA]16:47
Uniwersytet Medyczny16:48
Chodowieckiego16:49
Brama Oliwska16:50
Dworzec Główny16:52
Brama Wyżynna16:55
Śródmieście SKM16:57
Pohulanka16:59
Odrzańska17:00
Chałubińskiego17:02
Sikorskiego [GDA]17:04
Cieszyńskiego17:06
Cebertowicza17:07
Wilanowska17:09
Przemyska17:11
Płocka17:12
Łostowice Świętokrzyska17:14
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska17:28
Łostowice Świętokrzyska17:28
Płocka17:30
Przemyska17:32
Wilanowska17:33
Cebertowicza17:35
Cieszyńskiego17:36
Sikorskiego [GDA]17:38
Chałubińskiego17:40
Odrzańska17:42
Pohulanka17:43
Śródmieście SKM17:45
Brama Wyżynna17:47
Dworzec Główny17:49
Brama Oliwska17:52
Chodowieckiego17:53
Uniwersytet Medyczny17:54
Traugutta [GDA]17:56
Opera Bałtycka17:58
Politechnika17:59
Miszewskiego18:01
Jaśkowa Dolina18:03
Klonowa [GDA]18:04
Galeria Bałtycka18:06
Wojska Polskiego18:08
Zamenhofa [GDA]18:09
Zajezdnia18:10
Strzyża PKM18:11
Uniwersytet Gdański [GDA]18:13
Bażyńskiego [GDA]18:14
Tetmajera18:15
Derdowskiego18:16
Obrońców Westerplatte18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:20
Opacka18:22
Subisława18:24
Pomorska - Osiedle18:25
Osiedle Wejhera18:27
Helska18:28
Jelitkowo18:29
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo18:34
Helska18:36
Osiedle Wejhera18:38
Gospody18:39
Pomorska - Osiedle18:40
Subisława18:42
Opacka18:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:46
Obrońców Westerplatte18:48
Derdowskiego18:49
Tetmajera18:50
Bażyńskiego [GDA]18:51
Uniwersytet Gdański [GDA]18:52
Strzyża PKM18:54
Zajezdnia WRZESZCZ18:55