• Limit osób w pojeździe: 75% miejsc stojących i siedzących. Wolnych musi pozostać przynajmniej 25% miejsc siedzących. Zasłaniaj usta i nos!
23:03
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ13:54
Strzyża PKM13:55
Uniwersytet Gdański [GDA]13:57
Bażyńskiego [GDA]13:58
Tetmajera13:59
Derdowskiego14:00
Obrońców Westerplatte14:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:04
Opacka14:06
Subisława14:08
Pomorska - Osiedle14:09
Osiedle Wejhera14:11
Helska14:12
Jelitkowo14:13
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:21
Helska14:23
Osiedle Wejhera14:25
Gospody14:26
Pomorska - Osiedle14:27
Subisława14:29
Opacka14:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:33
Obrońców Westerplatte14:35
Derdowskiego14:36
Tetmajera14:37
Bażyńskiego [GDA]14:38
Uniwersytet Gdański [GDA]14:39
Strzyża PKM14:41
Zajezdnia14:43
Zamenhofa [GDA]14:44
Wojska Polskiego14:46
Galeria Bałtycka14:48
Klonowa [GDA]14:50
Jaśkowa Dolina14:51
Miszewskiego14:53
Politechnika14:54
Opera Bałtycka14:56
Traugutta [GDA]14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Chodowieckiego14:59
Brama Oliwska15:00
Dworzec Główny15:02
Brama Wyżynna15:05
Śródmieście SKM15:07
Pohulanka15:09
Odrzańska15:10
Chałubińskiego15:12
Sikorskiego [GDA]15:14
Cieszyńskiego15:16
Cebertowicza15:17
Wilanowska15:19
Przemyska15:21
Płocka15:22
Łostowice Świętokrzyska15:24
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:28
Łostowice Świętokrzyska15:28
Płocka15:30
Przemyska15:32
Wilanowska15:33
Cebertowicza15:35
Cieszyńskiego15:36
Sikorskiego [GDA]15:38
Chałubińskiego15:40
Odrzańska15:42
Pohulanka15:43
Śródmieście SKM15:45
Brama Wyżynna15:47
Dworzec Główny15:49
Brama Oliwska15:52
Chodowieckiego15:53
Uniwersytet Medyczny15:54
Traugutta [GDA]15:56
Opera Bałtycka15:58
Politechnika15:59
Miszewskiego16:01
Jaśkowa Dolina16:03
Klonowa [GDA]16:04
Galeria Bałtycka16:06
Wojska Polskiego16:08
Zamenhofa [GDA]16:09
Zajezdnia16:10
Strzyża PKM16:11
Uniwersytet Gdański [GDA]16:13
Bażyńskiego [GDA]16:14
Tetmajera16:15
Derdowskiego16:16
Obrońców Westerplatte16:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:20
Opacka16:22
Subisława16:24
Pomorska - Osiedle16:25
Osiedle Wejhera16:27
Helska16:28
Jelitkowo16:29
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:41
Helska16:43
Osiedle Wejhera16:45
Gospody16:46
Pomorska - Osiedle16:47
Subisława16:49
Opacka16:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Obrońców Westerplatte16:55
Derdowskiego16:56
Tetmajera16:57
Bażyńskiego [GDA]16:58
Uniwersytet Gdański [GDA]16:59
Strzyża PKM17:01
Zajezdnia17:03
Zamenhofa [GDA]17:04
Wojska Polskiego17:06
Galeria Bałtycka17:08
Klonowa [GDA]17:10
Jaśkowa Dolina17:11
Miszewskiego17:13
Politechnika17:14
Opera Bałtycka17:16
Traugutta [GDA]17:17
Uniwersytet Medyczny17:18
Chodowieckiego17:19
Brama Oliwska17:20
Dworzec Główny17:22
Brama Wyżynna17:25
Śródmieście SKM17:27
Pohulanka17:29
Odrzańska17:30
Chałubińskiego17:32
Sikorskiego [GDA]17:34
Cieszyńskiego17:36
Cebertowicza17:37
Wilanowska17:39
Przemyska17:41
Płocka17:42
Łostowice Świętokrzyska17:44
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:58
Łostowice Świętokrzyska17:58
Płocka18:00
Przemyska18:02
Wilanowska18:03
Cebertowicza18:05
Cieszyńskiego18:06
Sikorskiego [GDA]18:08
Chałubińskiego18:10
Odrzańska18:12
Pohulanka18:13
Śródmieście SKM18:15
Brama Wyżynna18:17
Dworzec Główny18:19
Brama Oliwska18:22
Chodowieckiego18:23
Uniwersytet Medyczny18:24
Traugutta [GDA]18:26
Opera Bałtycka18:28
Politechnika18:29
Miszewskiego18:31
Jaśkowa Dolina18:33
Klonowa [GDA]18:34
Galeria Bałtycka18:36
Wojska Polskiego18:38
Zamenhofa [GDA]18:39
Zajezdnia18:40
Strzyża PKM18:41
Zajezdnia WRZESZCZ18:43