• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:31
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:44
Strzyża PKM04:45
Uniwersytet Gdański [GDA]04:47
Bażyńskiego [GDA]04:48
Tetmajera04:49
Derdowskiego04:50
Obrońców Westerplatte04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:54
Opacka04:56
Subisława04:58
Pomorska - Osiedle04:59
Osiedle Wejhera05:01
Helska05:02
Jelitkowo05:03
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo05:05
Helska05:07
Osiedle Wejhera05:09
Pomorska [GDA]05:10
Piastowska05:11
Czerwony Dwór05:13
Bora-Komorowskiego05:14
Kołobrzeska05:16
Zaspa05:18
Startowa05:19
Jana Pawła II05:20
Żwirki i Wigury [GDA]05:21
Bajana05:22
Legionów05:23
Plac Komorowskiego05:25
Mickiewicza [GDA]05:28
Reja [GDA]05:29
Wyspiańskiego05:31
Kliniczna05:32
Twarda05:34
Stocznia Północna05:35
Stocznia SKM05:37
Plac Solidarności05:39
Dworzec Główny05:41
Brama Wyżynna05:44
Okopowa05:46
Żabi Kruk05:47
Chmielna05:48
Akademia Muzyczna05:50
Brama Żuławska05:52
Głęboka05:54
Przeróbka05:56
Lenartowicza05:57
Sucharskiego05:59
Kaczeńce06:00
Ugory eMOCja06:01
Zimna06:02
Stogi06:04
Stogi06:05
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:28
Stogi06:29
Zimna06:31
Ugory eMOCja06:32
Kaczeńce06:33
Sucharskiego06:35
Lenartowicza06:36
Przeróbka06:37
Głęboka06:39
Brama Żuławska06:41
Akademia Muzyczna06:43
Chmielna06:44
Żabi Kruk06:45
Okopowa06:47
Brama Wyżynna06:49
Dworzec Główny06:51
Plac Solidarności06:54
Stocznia SKM06:56
Stocznia Północna06:58
Twarda06:59
Kliniczna07:00
Wyspiańskiego07:02
Reja [GDA]07:03
Mickiewicza [GDA]07:05
Plac Komorowskiego07:07
Legionów07:09
Bajana07:10
Żwirki i Wigury [GDA]07:11
Jana Pawła II07:12
Startowa07:13
Zaspa07:14
Kołobrzeska07:16
Bora-Komorowskiego07:18
Czerwony Dwór07:20
Piastowska07:21
Pomorska [GDA]07:23
Osiedle Wejhera07:24
Helska07:25
Jelitkowo07:26
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo07:28
Helska07:30
Osiedle Wejhera07:32
Pomorska [GDA]07:33
Piastowska07:34
Czerwony Dwór07:36
Bora-Komorowskiego07:37
Kołobrzeska07:39
Zaspa07:41
Startowa07:42
Jana Pawła II07:43
Żwirki i Wigury [GDA]07:44
Bajana07:45
Legionów07:46
Plac Komorowskiego07:48
Mickiewicza [GDA]07:51
Reja [GDA]07:52
Wyspiańskiego07:54
Kliniczna07:55
Twarda07:57
Stocznia Północna07:58
Stocznia SKM08:00
Plac Solidarności08:02
Dworzec Główny08:04
Brama Wyżynna08:07
Okopowa08:09
Żabi Kruk08:10
Chmielna08:11
Akademia Muzyczna08:13
Brama Żuławska08:15
Głęboka08:17
Przeróbka08:19
Lenartowicza08:20
Sucharskiego08:22
Kaczeńce08:23
Ugory eMOCja08:24
Zimna08:25
Stogi08:27
Stogi08:28
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi08:43
Stogi08:44
Zimna08:46
Ugory eMOCja08:47
Kaczeńce08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:54
Brama Żuławska08:56
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Plac Solidarności09:09
Stocznia SKM09:11
Stocznia Północna09:13
Twarda09:14
Kliniczna09:15
Wyspiańskiego09:17
Reja [GDA]09:18
Mickiewicza [GDA]09:20
Plac Komorowskiego09:22
Legionów09:24
Bajana09:25
Żwirki i Wigury [GDA]09:26
Jana Pawła II09:27
Startowa09:28
Zaspa09:29
Kołobrzeska09:31
Bora-Komorowskiego09:33
Czerwony Dwór09:35
Piastowska09:36
Pomorska [GDA]09:38
Osiedle Wejhera09:39
Helska09:40
Jelitkowo09:41
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo09:48
Helska09:50
Osiedle Wejhera09:52
Pomorska [GDA]09:53
Piastowska09:54
Czerwony Dwór09:56
Bora-Komorowskiego09:57
Kołobrzeska09:59
Zaspa10:01
Startowa10:02
Jana Pawła II10:03
Żwirki i Wigury [GDA]10:04
Bajana10:05
Legionów10:06
Plac Komorowskiego10:08
Mickiewicza [GDA]10:11
Reja [GDA]10:12
Wyspiańskiego10:14
Kliniczna10:15
Twarda10:17
Stocznia Północna10:18
Stocznia SKM10:20
Plac Solidarności10:22
Dworzec Główny10:24
Brama Wyżynna10:27
Okopowa10:29
Żabi Kruk10:30
Chmielna10:31
Akademia Muzyczna10:33
Brama Żuławska10:35
Głęboka10:37
Przeróbka10:39
Lenartowicza10:40
Sucharskiego10:42
Kaczeńce10:43
Ugory eMOCja10:44
Zimna10:45
Stogi10:47
Stogi10:48
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:03
Stogi11:04
Zimna11:06
Ugory eMOCja11:07
Kaczeńce11:08
Sucharskiego11:10
Lenartowicza11:11
Przeróbka11:12
Głęboka11:14
Brama Żuławska11:16
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Plac Solidarności11:29
Stocznia SKM11:31
Stocznia Północna11:33
Twarda11:34
Kliniczna11:35
Wyspiańskiego11:37
Reja [GDA]11:38
Mickiewicza [GDA]11:40
Plac Komorowskiego11:42
Legionów11:44
Bajana11:45
Żwirki i Wigury [GDA]11:46
Jana Pawła II11:47
Startowa11:48
Zaspa11:49
Kołobrzeska11:51
Bora-Komorowskiego11:53
Czerwony Dwór11:55
Piastowska11:56
Pomorska [GDA]11:58
Osiedle Wejhera11:59
Helska12:00
Jelitkowo12:01
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo12:08
Helska12:10
Osiedle Wejhera12:12
Pomorska [GDA]12:13
Piastowska12:14
Czerwony Dwór12:16
Bora-Komorowskiego12:17
Kołobrzeska12:19
Zaspa12:21
Startowa12:22
Jana Pawła II12:23
Żwirki i Wigury [GDA]12:24
Bajana12:25
Legionów12:26
Plac Komorowskiego12:28
Mickiewicza [GDA]12:31
Reja [GDA]12:32
Wyspiańskiego12:34
Kliniczna12:35
Twarda12:37
Stocznia Północna12:38
Stocznia SKM12:40
Plac Solidarności12:42
Dworzec Główny12:44
Brama Wyżynna12:47
Okopowa12:49
Żabi Kruk12:50
Chmielna12:51
Akademia Muzyczna12:53
Brama Żuławska12:55
Głęboka12:57
Przeróbka12:59
Lenartowicza13:00
Sucharskiego13:02
Kaczeńce13:03
Ugory eMOCja13:04
Zimna13:05
Stogi13:07
Stogi13:08
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi13:23
Stogi13:24
Zimna13:26
Ugory eMOCja13:27
Kaczeńce13:28
Sucharskiego13:30
Lenartowicza13:31
Przeróbka13:32
Głęboka13:34
Brama Żuławska13:36
Akademia Muzyczna13:38
Chmielna13:39
Żabi Kruk13:40
Okopowa13:42
Brama Wyżynna13:44
Dworzec Główny13:46
Plac Solidarności13:49
Stocznia SKM13:51
Stocznia Północna13:53
Twarda13:54
Kliniczna13:55
Wyspiańskiego13:57
Reja [GDA]13:58
Mickiewicza [GDA]14:00
Plac Komorowskiego14:02
Legionów14:04
Bajana14:05
Żwirki i Wigury [GDA]14:06
Jana Pawła II14:07
Startowa14:08
Zaspa14:09
Kołobrzeska14:11
Bora-Komorowskiego14:13
Czerwony Dwór14:15
Piastowska14:16
Pomorska [GDA]14:18
Osiedle Wejhera14:19
Helska14:20
Jelitkowo14:21
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo14:28
Helska14:30
Osiedle Wejhera14:32
Pomorska [GDA]14:33
Piastowska14:34
Czerwony Dwór14:36
Bora-Komorowskiego14:37
Kołobrzeska14:39
Zaspa14:41
Startowa14:42
Jana Pawła II14:43
Żwirki i Wigury [GDA]14:44
Bajana14:45
Legionów14:46
Plac Komorowskiego14:48
Mickiewicza [GDA]14:51
Reja [GDA]14:52
Wyspiańskiego14:54
Kliniczna14:55
Twarda14:57
Stocznia Północna14:58
Stocznia SKM15:00
Plac Solidarności15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Wyżynna15:07
Okopowa15:09
Żabi Kruk15:10
Chmielna15:11
Akademia Muzyczna15:13
Brama Żuławska15:15
Głęboka15:17
Przeróbka15:19
Lenartowicza15:20
Sucharskiego15:22
Kaczeńce15:23
Ugory eMOCja15:24
Zimna15:25
Stogi15:27
Stogi15:28
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi15:43
Stogi15:44
Zimna15:46
Ugory eMOCja15:47
Kaczeńce15:48
Sucharskiego15:50
Lenartowicza15:51
Przeróbka15:52
Głęboka15:54
Brama Żuławska15:56
Akademia Muzyczna15:58
Chmielna15:59
Żabi Kruk16:00
Okopowa16:02
Brama Wyżynna16:04
Dworzec Główny16:06
Plac Solidarności16:09
Stocznia SKM16:11
Stocznia Północna16:13
Twarda16:14
Kliniczna16:15
Wyspiańskiego16:17
Reja [GDA]16:18
Mickiewicza [GDA]16:20
Plac Komorowskiego16:22
Legionów16:24
Bajana16:25
Żwirki i Wigury [GDA]16:26
Jana Pawła II16:27
Startowa16:28
Zaspa16:29
Kołobrzeska16:31
Bora-Komorowskiego16:33
Czerwony Dwór16:35
Piastowska16:36
Pomorska [GDA]16:38
Osiedle Wejhera16:39
Helska16:40
Jelitkowo16:41
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo16:48
Helska16:50
Osiedle Wejhera16:52
Pomorska [GDA]16:53
Piastowska16:54
Czerwony Dwór16:56
Bora-Komorowskiego16:57
Kołobrzeska16:59
Zaspa17:01
Startowa17:02
Jana Pawła II17:03
Żwirki i Wigury [GDA]17:04
Bajana17:05
Legionów17:06
Plac Komorowskiego17:08
Mickiewicza [GDA]17:11
Reja [GDA]17:12
Wyspiańskiego17:14
Kliniczna17:15
Twarda17:17
Stocznia Północna17:18
Stocznia SKM17:20
Plac Solidarności17:22
Dworzec Główny17:24
Brama Wyżynna17:27
Okopowa17:29
Żabi Kruk17:30
Chmielna17:31
Akademia Muzyczna17:33
Brama Żuławska17:35
Głęboka17:37
Przeróbka17:39
Lenartowicza17:40
Sucharskiego17:42
Kaczeńce17:43
Ugory eMOCja17:44
Zimna17:45
Stogi17:47
Stogi17:48
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi18:03
Stogi18:04
Zimna18:06
Ugory eMOCja18:07
Kaczeńce18:08
Sucharskiego18:10
Lenartowicza18:11
Przeróbka18:12
Głęboka18:14
Brama Żuławska18:16
Akademia Muzyczna18:18
Chmielna18:19
Żabi Kruk18:20
Okopowa18:22
Brama Wyżynna18:24
Dworzec Główny18:26
Plac Solidarności18:29
Stocznia SKM18:31
Stocznia Północna18:33
Twarda18:34
Kliniczna18:35
Wyspiańskiego18:37
Reja [GDA]18:38
Mickiewicza [GDA]18:40
Plac Komorowskiego18:42
Legionów18:44
Bajana18:45
Żwirki i Wigury [GDA]18:46
Jana Pawła II18:47
Startowa18:48
Zaspa18:49
Kołobrzeska18:51
Bora-Komorowskiego18:53
Czerwony Dwór18:55
Piastowska18:56
Pomorska [GDA]18:58
Osiedle Wejhera18:59
Helska19:00
Jelitkowo19:01
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo19:08
Helska19:10
Osiedle Wejhera19:12
Pomorska [GDA]19:13
Piastowska19:14
Czerwony Dwór19:16
Bora-Komorowskiego19:17
Kołobrzeska19:19
Zaspa19:21
Startowa19:22
Jana Pawła II19:23
Żwirki i Wigury [GDA]19:24
Bajana19:25
Legionów19:26
Plac Komorowskiego19:28
Mickiewicza [GDA]19:31
Reja [GDA]19:32
Wyspiańskiego19:34
Kliniczna19:35
Twarda19:37
Stocznia Północna19:38
Stocznia SKM19:40
Plac Solidarności19:42
Dworzec Główny19:44
Brama Wyżynna19:47
Okopowa19:49
Żabi Kruk19:50
Chmielna19:51
Akademia Muzyczna19:53
Brama Żuławska19:55
Głęboka19:57
Przeróbka19:59
Lenartowicza20:00
Sucharskiego20:02
Kaczeńce20:03
Ugory eMOCja20:04
Zimna20:05
Stogi20:07
Stogi20:08
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Stogi20:23
Stogi20:24
Zimna20:26
Ugory eMOCja20:27
Kaczeńce20:28
Sucharskiego20:30
Lenartowicza20:31
Przeróbka20:32
Głęboka20:34
Brama Żuławska20:36
Akademia Muzyczna20:38
Chmielna20:39
Żabi Kruk20:40
Okopowa20:42
Brama Wyżynna20:44
Dworzec Główny20:46
Plac Solidarności20:49
Stocznia SKM20:51
Stocznia Północna20:53
Twarda20:54
Kliniczna20:55
Wyspiańskiego20:57
Reja [GDA]20:58
Mickiewicza [GDA]21:00
Plac Komorowskiego21:02
Legionów21:04
Bajana21:05
Żwirki i Wigury [GDA]21:06
Jana Pawła II21:07
Startowa21:08
Zaspa21:09
Kołobrzeska21:11
Bora-Komorowskiego21:13
Czerwony Dwór21:15
Piastowska21:16
Pomorska [GDA]21:18
Osiedle Wejhera21:19
Helska21:20
Jelitkowo21:21
Kurs nr 15 do Stogi
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:39
Pomorska [GDA]21:40
Piastowska21:41
Czerwony Dwór21:43
Bora-Komorowskiego21:44
Kołobrzeska21:46
Zaspa21:48
Startowa21:49
Jana Pawła II21:50
Żwirki i Wigury [GDA]21:51
Bajana21:52
Legionów21:53
Plac Komorowskiego21:55
Mickiewicza [GDA]21:58
Reja [GDA]21:59
Wyspiańskiego22:01
Kliniczna22:02
Twarda22:04
Stocznia Północna22:05
Stocznia SKM22:07
Plac Solidarności22:09
Dworzec Główny22:11
Brama Wyżynna22:14
Okopowa22:16
Żabi Kruk22:17
Chmielna22:18
Akademia Muzyczna22:20
Brama Żuławska22:22
Głęboka22:24
Przeróbka22:26
Lenartowicza22:27
Sucharskiego22:29
Kaczeńce22:30
Ugory eMOCja22:31
Zimna22:32
Stogi22:34
Stogi22:35
Kurs nr 16 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi22:58
Stogi22:59
Zimna23:01
Ugory eMOCja23:02
Kaczeńce23:03
Sucharskiego23:05
Lenartowicza23:06
Przeróbka23:07
Głęboka23:09
Brama Żuławska23:11
Akademia Muzyczna23:12
Chmielna23:13
Żabi Kruk23:14
Okopowa23:16
Brama Wyżynna23:18
Dworzec Główny23:20
Plac Solidarności23:23
Stocznia SKM23:24
Stocznia Północna23:26
Twarda23:27
Kliniczna23:28
Wyspiańskiego23:30
Reja [GDA]23:31
Mickiewicza [GDA]23:33
Plac Komorowskiego23:35
Legionów23:36
Bajana23:37
Żwirki i Wigury [GDA]23:38
Jana Pawła II23:39
Startowa23:40
Zaspa23:41
Kołobrzeska23:42
Bora-Komorowskiego23:44
Czerwony Dwór23:46
Piastowska23:47
Pomorska [GDA]23:49
Gospody23:50
Pomorska - Osiedle23:51
Subisława23:53
Opacka23:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:57
Obrońców Westerplatte23:59
Derdowskiego00:00
Tetmajera00:01
Bażyńskiego [GDA]00:02
Uniwersytet Gdański [GDA]00:03
Strzyża PKM00:05
Zajezdnia WRZESZCZ00:06