• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.
07:33
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:09
Strzyża PKM04:10
Uniwersytet Gdański [GDA]04:12
Bażyńskiego [GDA]04:13
Tetmajera04:14
Derdowskiego04:15
Obrońców Westerplatte04:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:19
Opacka04:21
Subisława04:23
Pomorska - Osiedle04:24
Osiedle Wejhera04:26
Helska04:27
Jelitkowo04:28
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo04:30
Helska04:32
Osiedle Wejhera04:34
Pomorska [GDA]04:35
Piastowska04:36
Czerwony Dwór04:38
Bora Komorowskiego04:39
Kołobrzeska04:41
Zaspa04:43
Startowa04:44
Jana Pawła II04:45
Żwirki i Wigury [GDA]04:46
Bajana04:47
Legionów04:49
Plac Komorowskiego04:51
Mickiewicza [GDA]04:53
Reja [GDA]04:54
Wyspiańskiego04:56
Kliniczna04:57
Twarda04:59
Stocznia Północna05:00
Stocznia SKM05:02
Plac Solidarności05:04
Dworzec Główny05:06
Brama Wyżynna05:09
Okopowa05:11
Żabi Kruk05:12
Chmielna05:13
Akademia Muzyczna05:15
Brama Żuławska05:17
Głęboka05:19
Przeróbka05:21
Przeróbka05:22
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka05:32
Przeróbka05:32
Głęboka05:34
Brama Żuławska05:36
Akademia Muzyczna05:38
Chmielna05:39
Żabi Kruk05:40
Okopowa05:42
Brama Wyżynna05:44
Dworzec Główny05:46
Plac Solidarności05:49
Stocznia SKM05:51
Stocznia Północna05:53
Twarda05:54
Kliniczna05:55
Wyspiańskiego05:57
Reja [GDA]05:58
Mickiewicza [GDA]06:00
Plac Komorowskiego06:02
Legionów06:04
Bajana06:06
Żwirki i Wigury [GDA]06:07
Jana Pawła II06:08
Startowa06:09
Zaspa06:10
Kołobrzeska06:11
Bora Komorowskiego06:13
Czerwony Dwór06:15
Piastowska06:16
Pomorska [GDA]06:18
Osiedle Wejhera06:19
Helska06:20
Jelitkowo06:21
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo06:33
Helska06:35
Osiedle Wejhera06:37
Pomorska [GDA]06:38
Piastowska06:39
Czerwony Dwór06:41
Bora Komorowskiego06:42
Kołobrzeska06:44
Zaspa06:46
Startowa06:47
Jana Pawła II06:48
Żwirki i Wigury [GDA]06:49
Bajana06:50
Legionów06:52
Plac Komorowskiego06:54
Mickiewicza [GDA]06:56
Reja [GDA]06:57
Wyspiańskiego06:59
Kliniczna07:00
Twarda07:02
Stocznia Północna07:03
Stocznia SKM07:05
Plac Solidarności07:07
Dworzec Główny07:09
Brama Wyżynna07:12
Okopowa07:14
Żabi Kruk07:15
Chmielna07:16
Akademia Muzyczna07:18
Brama Żuławska07:20
Głęboka07:22
Przeróbka07:24
Przeróbka07:25
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka07:33
Przeróbka07:33
Głęboka07:35
Brama Żuławska07:37
Akademia Muzyczna07:39
Chmielna07:40
Żabi Kruk07:41
Okopowa07:43
Brama Wyżynna07:45
Dworzec Główny07:47
Plac Solidarności07:50
Stocznia SKM07:52
Stocznia Północna07:54
Twarda07:55
Kliniczna07:56
Wyspiańskiego07:58
Reja [GDA]07:59
Mickiewicza [GDA]08:01
Plac Komorowskiego08:03
Legionów08:05
Bajana08:07
Żwirki i Wigury [GDA]08:08
Jana Pawła II08:09
Startowa08:10
Zaspa08:11
Kołobrzeska08:12
Bora Komorowskiego08:14
Czerwony Dwór08:16
Piastowska08:17
Pomorska [GDA]08:19
Osiedle Wejhera08:20
Helska08:21
Jelitkowo08:22
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo08:40
Helska08:42
Osiedle Wejhera08:44
Pomorska [GDA]08:45
Piastowska08:46
Czerwony Dwór08:48
Bora Komorowskiego08:49
Kołobrzeska08:51
Zaspa08:53
Startowa08:54
Jana Pawła II08:55
Żwirki i Wigury [GDA]08:56
Bajana08:57
Legionów08:59
Plac Komorowskiego09:01
Mickiewicza [GDA]09:03
Reja [GDA]09:04
Wyspiańskiego09:06
Kliniczna09:07
Twarda09:09
Stocznia Północna09:10
Stocznia SKM09:12
Plac Solidarności09:14
Dworzec Główny09:16
Brama Wyżynna09:19
Okopowa09:21
Żabi Kruk09:22
Chmielna09:23
Akademia Muzyczna09:25
Brama Żuławska09:27
Głęboka09:29
Przeróbka09:31
Przeróbka09:32
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka09:36
Przeróbka09:36
Głęboka09:38
Brama Żuławska09:40
Akademia Muzyczna09:42
Chmielna09:43
Żabi Kruk09:44
Okopowa09:46
Brama Wyżynna09:48
Dworzec Główny09:50
Plac Solidarności09:53
Stocznia SKM09:55
Stocznia Północna09:57
Twarda09:58
Kliniczna09:59
Wyspiańskiego10:01
Reja [GDA]10:02
Mickiewicza [GDA]10:04
Plac Komorowskiego10:06
Legionów10:08
Bajana10:10
Żwirki i Wigury [GDA]10:11
Jana Pawła II10:12
Startowa10:13
Zaspa10:14
Kołobrzeska10:15
Bora Komorowskiego10:17
Czerwony Dwór10:19
Piastowska10:20
Pomorska [GDA]10:22
Osiedle Wejhera10:23
Helska10:24
Jelitkowo10:25
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo10:52
Helska10:54
Osiedle Wejhera10:56
Pomorska [GDA]10:57
Piastowska10:58
Czerwony Dwór11:00
Bora Komorowskiego11:01
Kołobrzeska11:03
Zaspa11:05
Startowa11:06
Jana Pawła II11:07
Żwirki i Wigury [GDA]11:08
Bajana11:09
Legionów11:11
Plac Komorowskiego11:13
Mickiewicza [GDA]11:15
Reja [GDA]11:16
Wyspiańskiego11:18
Kliniczna11:19
Twarda11:21
Stocznia Północna11:22
Stocznia SKM11:24
Plac Solidarności11:26
Dworzec Główny11:28
Brama Wyżynna11:31
Okopowa11:33
Żabi Kruk11:34
Chmielna11:35
Akademia Muzyczna11:37
Brama Żuławska11:39
Głęboka11:41
Przeróbka11:43
Przeróbka11:44
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka11:47
Przeróbka11:47
Głęboka11:49
Brama Żuławska11:51
Akademia Muzyczna11:53
Chmielna11:54
Żabi Kruk11:55
Okopowa11:57
Brama Wyżynna11:59
Dworzec Główny12:01
Plac Solidarności12:04
Stocznia SKM12:06
Stocznia Północna12:08
Twarda12:09
Kliniczna12:10
Wyspiańskiego12:12
Reja [GDA]12:13
Mickiewicza [GDA]12:15
Plac Komorowskiego12:17
Legionów12:19
Bajana12:21
Żwirki i Wigury [GDA]12:22
Jana Pawła II12:23
Startowa12:24
Zaspa12:25
Kołobrzeska12:26
Bora Komorowskiego12:28
Czerwony Dwór12:30
Piastowska12:31
Pomorska [GDA]12:33
Osiedle Wejhera12:34
Helska12:35
Jelitkowo12:36
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo12:52
Helska12:54
Osiedle Wejhera12:56
Pomorska [GDA]12:57
Piastowska12:58
Czerwony Dwór13:00
Bora Komorowskiego13:01
Kołobrzeska13:03
Zaspa13:05
Startowa13:06
Jana Pawła II13:07
Żwirki i Wigury [GDA]13:08
Bajana13:09
Legionów13:11
Plac Komorowskiego13:13
Mickiewicza [GDA]13:15
Reja [GDA]13:16
Wyspiańskiego13:18
Kliniczna13:19
Twarda13:21
Stocznia Północna13:22
Stocznia SKM13:24
Plac Solidarności13:26
Dworzec Główny13:28
Brama Wyżynna13:31
Okopowa13:33
Żabi Kruk13:34
Chmielna13:35
Akademia Muzyczna13:37
Brama Żuławska13:39
Głęboka13:41
Przeróbka13:43
Przeróbka13:44
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka13:47
Przeróbka13:47
Głęboka13:49
Brama Żuławska13:51
Akademia Muzyczna13:53
Chmielna13:54
Żabi Kruk13:55
Okopowa13:57
Brama Wyżynna13:59
Dworzec Główny14:01
Plac Solidarności14:04
Stocznia SKM14:06
Stocznia Północna14:08
Twarda14:09
Kliniczna14:10
Wyspiańskiego14:12
Reja [GDA]14:13
Mickiewicza [GDA]14:15
Plac Komorowskiego14:17
Legionów14:19
Bajana14:21
Żwirki i Wigury [GDA]14:22
Jana Pawła II14:23
Startowa14:24
Zaspa14:25
Kołobrzeska14:26
Bora Komorowskiego14:28
Czerwony Dwór14:30
Piastowska14:31
Pomorska [GDA]14:33
Osiedle Wejhera14:34
Helska14:35
Jelitkowo14:36
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo14:53
Helska14:55
Osiedle Wejhera14:57
Pomorska [GDA]14:58
Piastowska14:59
Czerwony Dwór15:01
Bora Komorowskiego15:02
Kołobrzeska15:04
Zaspa15:06
Startowa15:07
Jana Pawła II15:08
Żwirki i Wigury [GDA]15:09
Bajana15:10
Legionów15:12
Plac Komorowskiego15:14
Mickiewicza [GDA]15:16
Reja [GDA]15:17
Wyspiańskiego15:19
Kliniczna15:20
Twarda15:22
Stocznia Północna15:23
Stocznia SKM15:25
Plac Solidarności15:27
Dworzec Główny15:29
Brama Wyżynna15:32
Okopowa15:34
Żabi Kruk15:35
Chmielna15:36
Akademia Muzyczna15:38
Brama Żuławska15:40
Głęboka15:42
Przeróbka15:44
Przeróbka15:45
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka15:53
Przeróbka15:53
Głęboka15:55
Brama Żuławska15:57
Akademia Muzyczna15:59
Chmielna16:00
Żabi Kruk16:01
Okopowa16:03
Brama Wyżynna16:05
Dworzec Główny16:07
Plac Solidarności16:10
Stocznia SKM16:12
Stocznia Północna16:14
Twarda16:15
Kliniczna16:16
Wyspiańskiego16:18
Reja [GDA]16:19
Mickiewicza [GDA]16:21
Plac Komorowskiego16:23
Legionów16:25
Bajana16:27
Żwirki i Wigury [GDA]16:28
Jana Pawła II16:29
Startowa16:30
Zaspa16:31
Kołobrzeska16:32
Bora Komorowskiego16:34
Czerwony Dwór16:36
Piastowska16:37
Pomorska [GDA]16:39
Osiedle Wejhera16:40
Helska16:41
Jelitkowo16:42
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo16:58
Helska17:00
Osiedle Wejhera17:02
Pomorska [GDA]17:03
Piastowska17:04
Czerwony Dwór17:06
Bora Komorowskiego17:07
Kołobrzeska17:09
Zaspa17:11
Startowa17:12
Jana Pawła II17:13
Żwirki i Wigury [GDA]17:14
Bajana17:15
Legionów17:17
Plac Komorowskiego17:19
Mickiewicza [GDA]17:21
Reja [GDA]17:22
Wyspiańskiego17:24
Kliniczna17:25
Twarda17:27
Stocznia Północna17:28
Stocznia SKM17:30
Plac Solidarności17:32
Dworzec Główny17:34
Brama Wyżynna17:37
Okopowa17:39
Żabi Kruk17:40
Chmielna17:41
Akademia Muzyczna17:43
Brama Żuławska17:45
Głęboka17:47
Przeróbka17:49
Przeróbka17:50
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka17:52
Przeróbka17:52
Głęboka17:54
Brama Żuławska17:56
Akademia Muzyczna17:58
Chmielna17:59
Żabi Kruk18:00
Okopowa18:02
Brama Wyżynna18:04
Dworzec Główny18:06
Plac Solidarności18:09
Stocznia SKM18:11
Stocznia Północna18:13
Twarda18:14
Kliniczna18:15
Wyspiańskiego18:17
Reja [GDA]18:18
Mickiewicza [GDA]18:20
Plac Komorowskiego18:22
Legionów18:24
Bajana18:26
Żwirki i Wigury [GDA]18:27
Jana Pawła II18:28
Startowa18:29
Zaspa18:30
Kołobrzeska18:31
Bora Komorowskiego18:33
Czerwony Dwór18:35
Piastowska18:36
Pomorska [GDA]18:38
Osiedle Wejhera18:39
Helska18:40
Jelitkowo18:41
Kurs nr 15 do Przeróbka
Jelitkowo19:10
Helska19:12
Osiedle Wejhera19:14
Pomorska [GDA]19:15
Piastowska19:16
Czerwony Dwór19:18
Bora Komorowskiego19:19
Kołobrzeska19:21
Zaspa19:23
Startowa19:24
Jana Pawła II19:25
Żwirki i Wigury [GDA]19:26
Bajana19:27
Legionów19:29
Plac Komorowskiego19:31
Mickiewicza [GDA]19:33
Reja [GDA]19:34
Wyspiańskiego19:36
Kliniczna19:37
Twarda19:39
Stocznia Północna19:40
Stocznia SKM19:42
Plac Solidarności19:44
Dworzec Główny19:46
Brama Wyżynna19:49
Okopowa19:51
Żabi Kruk19:52
Chmielna19:53
Akademia Muzyczna19:55
Brama Żuławska19:57
Głęboka19:59
Przeróbka20:01
Przeróbka20:02
Kurs nr 16 do Jelitkowo
Przeróbka20:12
Przeróbka20:12
Głęboka20:14
Brama Żuławska20:16
Akademia Muzyczna20:18
Chmielna20:19
Żabi Kruk20:20
Okopowa20:22
Brama Wyżynna20:24
Dworzec Główny20:26
Plac Solidarności20:29
Stocznia SKM20:31
Stocznia Północna20:33
Twarda20:34
Kliniczna20:35
Wyspiańskiego20:37
Reja [GDA]20:38
Mickiewicza [GDA]20:40
Plac Komorowskiego20:42
Legionów20:44
Bajana20:46
Żwirki i Wigury [GDA]20:47
Jana Pawła II20:48
Startowa20:49
Zaspa20:50
Kołobrzeska20:51
Bora Komorowskiego20:53
Czerwony Dwór20:55
Piastowska20:56
Pomorska [GDA]20:58
Osiedle Wejhera20:59
Helska21:00
Jelitkowo21:01
Kurs nr 17 do Przeróbka
Jelitkowo21:05
Helska21:07
Osiedle Wejhera21:09
Pomorska [GDA]21:10
Piastowska21:11
Czerwony Dwór21:13
Bora Komorowskiego21:14
Kołobrzeska21:16
Zaspa21:18
Startowa21:19
Jana Pawła II21:20
Żwirki i Wigury [GDA]21:21
Bajana21:22
Legionów21:24
Plac Komorowskiego21:26
Mickiewicza [GDA]21:28
Reja [GDA]21:29
Wyspiańskiego21:31
Kliniczna21:32
Twarda21:34
Stocznia Północna21:35
Stocznia SKM21:37
Plac Solidarności21:39
Dworzec Główny21:41
Brama Wyżynna21:44
Okopowa21:46
Żabi Kruk21:47
Chmielna21:48
Akademia Muzyczna21:50
Brama Żuławska21:52
Głęboka21:54
Przeróbka21:56
Przeróbka21:57
Kurs nr 18 do Jelitkowo
Przeróbka22:07
Przeróbka22:07
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:13
Chmielna22:14
Żabi Kruk22:15
Okopowa22:17
Brama Wyżynna22:19
Dworzec Główny22:21
Plac Solidarności22:24
Stocznia SKM22:26
Stocznia Północna22:28
Twarda22:29
Kliniczna22:30
Wyspiańskiego22:32
Reja [GDA]22:33
Mickiewicza [GDA]22:35
Plac Komorowskiego22:37
Legionów22:39
Bajana22:41
Żwirki i Wigury [GDA]22:42
Jana Pawła II22:43
Startowa22:44
Zaspa22:45
Kołobrzeska22:46
Bora Komorowskiego22:48
Czerwony Dwór22:50
Piastowska22:51
Pomorska [GDA]22:53
Osiedle Wejhera22:54
Helska22:55
Jelitkowo22:56
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo23:00
Helska23:02
Osiedle Wejhera23:03
Gospody23:04
Pomorska - Osiedle23:05
Subisława23:07
Opacka23:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:11
Obrońców Westerplatte23:14
Derdowskiego23:15
Tetmajera23:16
Bażyńskiego [GDA]23:17
Uniwersytet Gdański [GDA]23:18
Strzyża PKM23:20
Zajezdnia WRZESZCZ23:21