• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:45
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ04:05
Zajezdnia04:06
Zamenhofa [GDA]04:07
Wojska Polskiego04:09
Galeria Bałtycka04:11
Klonowa [GDA]04:13
Jaśkowa Dolina04:14
Miszewskiego04:16
Politechnika04:17
Kliniczna04:21
Twarda04:23
Stocznia Północna04:24
Stocznia SKM04:26
Plac Solidarności04:28
Dworzec Główny04:30
Brama Wyżynna04:33
Okopowa04:35
Żabi Kruk04:36
Chmielna04:37
Akademia Muzyczna04:39
Brama Żuławska04:41
Głęboka04:43
Przeróbka04:45
Lenartowicza04:46
Sucharskiego04:48
Kaczeńce04:49
Ugory eMOCja04:50
Zimna04:51
Stogi04:53
Stogi04:54
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi05:03
Stogi05:04
Zimna05:06
Ugory eMOCja05:07
Kaczeńce05:08
Sucharskiego05:10
Lenartowicza05:11
Przeróbka05:12
Głęboka05:14
Brama Żuławska05:16
Akademia Muzyczna05:18
Chmielna05:19
Żabi Kruk05:20
Okopowa05:22
Brama Wyżynna05:24
Dworzec Główny05:26
Plac Solidarności05:29
Stocznia SKM05:31
Stocznia Północna05:33
Twarda05:34
Kliniczna05:35
Wyspiańskiego05:37
Reja [GDA]05:38
Mickiewicza [GDA]05:40
Plac Komorowskiego05:42
Legionów05:44
Bajana05:45
Żwirki i Wigury [GDA]05:46
Jana Pawła II05:47
Startowa05:48
Zaspa05:49
Kołobrzeska05:51
Bora-Komorowskiego05:53
Czerwony Dwór05:55
Piastowska05:56
Pomorska [GDA]05:58
Osiedle Wejhera05:59
Helska06:00
Jelitkowo06:01
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo06:14
Helska06:16
Osiedle Wejhera06:18
Pomorska [GDA]06:19
Piastowska06:20
Czerwony Dwór06:22
Bora-Komorowskiego06:23
Kołobrzeska06:25
Zaspa06:27
Startowa06:28
Jana Pawła II06:29
Żwirki i Wigury [GDA]06:30
Bajana06:31
Legionów06:32
Plac Komorowskiego06:34
Mickiewicza [GDA]06:37
Reja [GDA]06:38
Wyspiańskiego06:40
Kliniczna06:41
Twarda06:43
Stocznia Północna06:44
Stocznia SKM06:46
Plac Solidarności06:48
Dworzec Główny06:50
Brama Wyżynna06:53
Okopowa06:55
Żabi Kruk06:56
Chmielna06:57
Akademia Muzyczna06:59
Brama Żuławska07:01
Głęboka07:03
Przeróbka07:05
Lenartowicza07:06
Sucharskiego07:08
Kaczeńce07:09
Ugory eMOCja07:10
Zimna07:11
Stogi07:13
Stogi07:14
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi07:24
Stogi07:25
Zimna07:27
Ugory eMOCja07:28
Kaczeńce07:29
Sucharskiego07:31
Lenartowicza07:32
Przeróbka07:33
Głęboka07:35
Brama Żuławska07:37
Akademia Muzyczna07:39
Chmielna07:40
Żabi Kruk07:41
Okopowa07:43
Brama Wyżynna07:45
Dworzec Główny07:47
Plac Solidarności07:50
Stocznia SKM07:52
Stocznia Północna07:54
Twarda07:55
Kliniczna07:56
Wyspiańskiego07:58
Reja [GDA]07:59
Mickiewicza [GDA]08:01
Plac Komorowskiego08:03
Legionów08:05
Bajana08:06
Żwirki i Wigury [GDA]08:07
Jana Pawła II08:08
Startowa08:09
Zaspa08:10
Kołobrzeska08:12
Bora-Komorowskiego08:14
Czerwony Dwór08:16
Piastowska08:17
Pomorska [GDA]08:19
Osiedle Wejhera08:20
Helska08:21
Jelitkowo08:22
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo08:43
Helska08:45
Osiedle Wejhera08:47
Pomorska [GDA]08:48
Piastowska08:49
Czerwony Dwór08:51
Bora-Komorowskiego08:52
Kołobrzeska08:54
Zaspa08:56
Startowa08:57
Jana Pawła II08:58
Żwirki i Wigury [GDA]08:59
Bajana09:00
Legionów09:01
Plac Komorowskiego09:03
Mickiewicza [GDA]09:06
Reja [GDA]09:07
Wyspiańskiego09:09
Kliniczna09:10
Twarda09:12
Stocznia Północna09:13
Stocznia SKM09:15
Plac Solidarności09:17
Dworzec Główny09:19
Brama Wyżynna09:22
Okopowa09:24
Żabi Kruk09:25
Chmielna09:26
Akademia Muzyczna09:28
Brama Żuławska09:30
Głęboka09:32
Przeróbka09:34
Lenartowicza09:35
Sucharskiego09:37
Kaczeńce09:38
Ugory eMOCja09:39
Zimna09:40
Stogi09:42
Stogi09:43
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi10:01
Stogi10:02
Zimna10:04
Ugory eMOCja10:05
Kaczeńce10:06
Sucharskiego10:08
Lenartowicza10:09
Przeróbka10:10
Głęboka10:12
Brama Żuławska10:14
Akademia Muzyczna10:16
Chmielna10:17
Żabi Kruk10:18
Okopowa10:20
Brama Wyżynna10:22
Dworzec Główny10:24
Plac Solidarności10:27
Stocznia SKM10:29
Stocznia Północna10:31
Twarda10:32
Kliniczna10:33
Wyspiańskiego10:35
Reja [GDA]10:36
Mickiewicza [GDA]10:38
Plac Komorowskiego10:40
Legionów10:42
Bajana10:43
Żwirki i Wigury [GDA]10:44
Jana Pawła II10:45
Startowa10:46
Zaspa10:47
Kołobrzeska10:49
Bora-Komorowskiego10:51
Czerwony Dwór10:53
Piastowska10:54
Pomorska [GDA]10:56
Osiedle Wejhera10:57
Helska10:58
Jelitkowo10:59
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo11:11
Helska11:13
Osiedle Wejhera11:15
Pomorska [GDA]11:16
Piastowska11:17
Czerwony Dwór11:19
Bora-Komorowskiego11:20
Kołobrzeska11:22
Zaspa11:24
Startowa11:25
Jana Pawła II11:26
Żwirki i Wigury [GDA]11:27
Bajana11:28
Legionów11:29
Plac Komorowskiego11:31
Mickiewicza [GDA]11:34
Reja [GDA]11:35
Wyspiańskiego11:37
Kliniczna11:38
Twarda11:40
Stocznia Północna11:41
Stocznia SKM11:43
Plac Solidarności11:45
Dworzec Główny11:47
Brama Wyżynna11:50
Okopowa11:52
Żabi Kruk11:53
Chmielna11:54
Akademia Muzyczna11:56
Brama Żuławska11:58
Głęboka12:00
Przeróbka12:02
Lenartowicza12:03
Sucharskiego12:05
Kaczeńce12:06
Ugory eMOCja12:07
Zimna12:08
Stogi12:10
Stogi12:11
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi12:35
Stogi12:36
Zimna12:38
Ugory eMOCja12:39
Kaczeńce12:40
Sucharskiego12:42
Lenartowicza12:43
Przeróbka12:44
Głęboka12:46
Brama Żuławska12:48
Akademia Muzyczna12:50
Chmielna12:51
Żabi Kruk12:52
Okopowa12:54
Brama Wyżynna12:56
Dworzec Główny12:58
Plac Solidarności13:01
Stocznia SKM13:03
Stocznia Północna13:05
Twarda13:06
Kliniczna13:07
Wyspiańskiego13:09
Reja [GDA]13:10
Mickiewicza [GDA]13:12
Plac Komorowskiego13:14
Legionów13:16
Bajana13:17
Żwirki i Wigury [GDA]13:18
Jana Pawła II13:19
Startowa13:20
Zaspa13:21
Kołobrzeska13:23
Bora-Komorowskiego13:25
Czerwony Dwór13:27
Piastowska13:28
Pomorska [GDA]13:30
Osiedle Wejhera13:31
Helska13:32
Jelitkowo13:33
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo13:43
Helska13:45
Osiedle Wejhera13:47
Pomorska [GDA]13:48
Piastowska13:49
Czerwony Dwór13:51
Bora-Komorowskiego13:52
Kołobrzeska13:54
Zaspa13:56
Startowa13:57
Jana Pawła II13:58
Żwirki i Wigury [GDA]13:59
Bajana14:00
Legionów14:01
Plac Komorowskiego14:03
Mickiewicza [GDA]14:06
Reja [GDA]14:07
Wyspiańskiego14:09
Kliniczna14:10
Twarda14:12
Stocznia Północna14:13
Stocznia SKM14:15
Plac Solidarności14:17
Dworzec Główny14:19
Brama Wyżynna14:22
Okopowa14:24
Żabi Kruk14:25
Chmielna14:26
Akademia Muzyczna14:28
Brama Żuławska14:30
Głęboka14:32
Przeróbka14:34
Lenartowicza14:35
Sucharskiego14:37
Kaczeńce14:38
Ugory eMOCja14:39
Zimna14:40
Stogi14:42
Stogi14:43
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi14:54
Stogi14:55
Zimna14:57
Ugory eMOCja14:58
Kaczeńce14:59
Sucharskiego15:01
Lenartowicza15:02
Przeróbka15:03
Głęboka15:05
Brama Żuławska15:07
Akademia Muzyczna15:09
Chmielna15:10
Żabi Kruk15:11
Okopowa15:13
Brama Wyżynna15:15
Dworzec Główny15:17
Plac Solidarności15:20
Stocznia SKM15:22
Stocznia Północna15:24
Twarda15:25
Kliniczna15:26
Wyspiańskiego15:28
Reja [GDA]15:29
Mickiewicza [GDA]15:31
Plac Komorowskiego15:33
Legionów15:35
Bajana15:36
Żwirki i Wigury [GDA]15:37
Jana Pawła II15:38
Startowa15:39
Zaspa15:40
Kołobrzeska15:42
Bora-Komorowskiego15:44
Czerwony Dwór15:46
Piastowska15:47
Pomorska [GDA]15:49
Osiedle Wejhera15:50
Helska15:51
Jelitkowo15:52
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo16:03
Helska16:05
Osiedle Wejhera16:07
Pomorska [GDA]16:08
Piastowska16:09
Czerwony Dwór16:11
Bora-Komorowskiego16:12
Kołobrzeska16:14
Zaspa16:16
Startowa16:17
Jana Pawła II16:18
Żwirki i Wigury [GDA]16:19
Bajana16:20
Legionów16:21
Plac Komorowskiego16:23
Mickiewicza [GDA]16:26
Reja [GDA]16:27
Wyspiańskiego16:29
Kliniczna16:30
Twarda16:32
Stocznia Północna16:33
Stocznia SKM16:35
Plac Solidarności16:37
Dworzec Główny16:39
Brama Wyżynna16:42
Okopowa16:44
Żabi Kruk16:45
Chmielna16:46
Akademia Muzyczna16:48
Brama Żuławska16:50
Głęboka16:52
Przeróbka16:54
Lenartowicza16:55
Sucharskiego16:57
Kaczeńce16:58
Ugory eMOCja16:59
Zimna17:00
Stogi17:02
Stogi17:03
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi17:24
Stogi17:25
Zimna17:27
Ugory eMOCja17:28
Kaczeńce17:29
Sucharskiego17:31
Lenartowicza17:32
Przeróbka17:33
Głęboka17:35
Brama Żuławska17:37
Akademia Muzyczna17:39
Chmielna17:40
Żabi Kruk17:41
Okopowa17:43
Brama Wyżynna17:45
Dworzec Główny17:47
Plac Solidarności17:50
Stocznia SKM17:52
Stocznia Północna17:54
Twarda17:55
Kliniczna17:56
Wyspiańskiego17:58
Reja [GDA]17:59
Mickiewicza [GDA]18:01
Plac Komorowskiego18:03
Legionów18:05
Bajana18:06
Żwirki i Wigury [GDA]18:07
Jana Pawła II18:08
Startowa18:09
Zaspa18:10
Kołobrzeska18:12
Bora-Komorowskiego18:14
Czerwony Dwór18:16
Piastowska18:17
Pomorska [GDA]18:19
Gospody18:20
Pomorska - Osiedle18:21
Subisława18:23
Opacka18:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:27
Obrońców Westerplatte18:29
Derdowskiego18:30
Tetmajera18:31
Bażyńskiego [GDA]18:32
Uniwersytet Gdański [GDA]18:33
Strzyża PKM18:35
Zajezdnia WRZESZCZ18:36