• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:22
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ04:52
Zajezdnia04:53
Zamenhofa [GDA]04:54
Wojska Polskiego04:56
Galeria Bałtycka04:58
Klonowa [GDA]05:00
Jaśkowa Dolina05:01
Miszewskiego05:03
Politechnika05:04
Kliniczna05:08
Twarda05:10
Stocznia Północna05:11
Stocznia SKM05:13
Plac Solidarności05:15
Dworzec Główny05:17
Brama Wyżynna05:20
Okopowa05:22
Żabi Kruk05:23
Chmielna05:24
Akademia Muzyczna05:26
Brama Żuławska05:28
Głęboka05:30
Przeróbka05:32
Lenartowicza05:33
Sucharskiego05:35
Kaczeńce05:36
Lessowa05:37
Zimna05:38
Rozłogi05:41
Stogi Plaża05:43
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi Plaża05:51
Stogi Plaża05:52
Stogi05:55
Zimna05:57
Lessowa05:58
Kaczeńce05:59
Sucharskiego06:01
Lenartowicza06:02
Przeróbka06:03
Głęboka06:05
Brama Żuławska06:07
Akademia Muzyczna06:09
Chmielna06:10
Żabi Kruk06:11
Okopowa06:13
Brama Wyżynna06:15
Dworzec Główny06:17
Plac Solidarności06:20
Stocznia SKM06:22
Stocznia Północna06:24
Twarda06:25
Kliniczna06:26
Wyspiańskiego06:28
Reja [GDA]06:29
Mickiewicza [GDA]06:31
Plac Komorowskiego06:33
Legionów06:35
Bajana06:37
Żwirki i Wigury [GDA]06:38
Jana Pawła II06:39
Startowa06:40
Zaspa06:41
Kołobrzeska06:42
Bora Komorowskiego06:44
Czerwony Dwór06:46
Piastowska06:47
Pomorska [GDA]06:49
Osiedle Wejhera06:50
Helska06:51
Jelitkowo06:52
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Jelitkowo07:03
Helska07:05
Osiedle Wejhera07:07
Pomorska [GDA]07:08
Piastowska07:09
Czerwony Dwór07:11
Bora Komorowskiego07:12
Kołobrzeska07:14
Zaspa07:16
Startowa07:17
Jana Pawła II07:18
Żwirki i Wigury [GDA]07:19
Bajana07:20
Legionów07:22
Plac Komorowskiego07:24
Mickiewicza [GDA]07:26
Reja [GDA]07:27
Wyspiańskiego07:29
Kliniczna07:30
Twarda07:32
Stocznia Północna07:33
Stocznia SKM07:35
Plac Solidarności07:37
Dworzec Główny07:39
Brama Wyżynna07:42
Okopowa07:44
Żabi Kruk07:45
Chmielna07:46
Akademia Muzyczna07:48
Brama Żuławska07:50
Głęboka07:52
Przeróbka07:54
Lenartowicza07:55
Sucharskiego07:57
Kaczeńce07:58
Lessowa07:59
Zimna08:00
Rozłogi08:03
Stogi Plaża08:05
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi Plaża08:12
Stogi Plaża08:13
Stogi08:16
Zimna08:18
Lessowa08:19
Kaczeńce08:20
Sucharskiego08:22
Lenartowicza08:23
Przeróbka08:24
Głęboka08:26
Brama Żuławska08:28
Akademia Muzyczna08:30
Chmielna08:31
Żabi Kruk08:32
Okopowa08:34
Brama Wyżynna08:36
Dworzec Główny08:38
Plac Solidarności08:41
Stocznia SKM08:43
Stocznia Północna08:45
Twarda08:46
Kliniczna08:47
Wyspiańskiego08:49
Reja [GDA]08:50
Mickiewicza [GDA]08:52
Plac Komorowskiego08:54
Legionów08:56
Bajana08:58
Żwirki i Wigury [GDA]08:59
Jana Pawła II09:00
Startowa09:01
Zaspa09:02
Kołobrzeska09:03
Bora Komorowskiego09:05
Czerwony Dwór09:07
Piastowska09:08
Pomorska [GDA]09:10
Osiedle Wejhera09:11
Helska09:12
Jelitkowo09:13
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Jelitkowo09:43
Helska09:45
Osiedle Wejhera09:47
Pomorska [GDA]09:48
Piastowska09:49
Czerwony Dwór09:51
Bora Komorowskiego09:52
Kołobrzeska09:54
Zaspa09:56
Startowa09:57
Jana Pawła II09:58
Żwirki i Wigury [GDA]09:59
Bajana10:00
Legionów10:02
Plac Komorowskiego10:04
Mickiewicza [GDA]10:06
Reja [GDA]10:07
Wyspiańskiego10:09
Kliniczna10:10
Twarda10:12
Stocznia Północna10:13
Stocznia SKM10:15
Plac Solidarności10:17
Dworzec Główny10:19
Brama Wyżynna10:22
Okopowa10:24
Żabi Kruk10:25
Chmielna10:26
Akademia Muzyczna10:28
Brama Żuławska10:30
Głęboka10:32
Przeróbka10:34
Lenartowicza10:35
Sucharskiego10:37
Kaczeńce10:38
Lessowa10:39
Zimna10:40
Rozłogi10:43
Stogi Plaża10:45
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi Plaża10:52
Stogi Plaża10:53
Stogi10:56
Zimna10:58
Lessowa10:59
Kaczeńce11:00
Sucharskiego11:02
Lenartowicza11:03
Przeróbka11:04
Głęboka11:06
Brama Żuławska11:08
Akademia Muzyczna11:10
Chmielna11:11
Żabi Kruk11:12
Okopowa11:14
Brama Wyżynna11:16
Dworzec Główny11:18
Plac Solidarności11:21
Stocznia SKM11:23
Stocznia Północna11:25
Twarda11:26
Kliniczna11:27
Wyspiańskiego11:29
Reja [GDA]11:30
Mickiewicza [GDA]11:32
Plac Komorowskiego11:34
Legionów11:36
Bajana11:38
Żwirki i Wigury [GDA]11:39
Jana Pawła II11:40
Startowa11:41
Zaspa11:42
Kołobrzeska11:43
Bora Komorowskiego11:45
Czerwony Dwór11:47
Piastowska11:48
Pomorska [GDA]11:50
Osiedle Wejhera11:51
Helska11:52
Jelitkowo11:53
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Jelitkowo12:11
Helska12:13
Osiedle Wejhera12:15
Pomorska [GDA]12:16
Piastowska12:17
Czerwony Dwór12:19
Bora Komorowskiego12:20
Kołobrzeska12:22
Zaspa12:24
Startowa12:25
Jana Pawła II12:26
Żwirki i Wigury [GDA]12:27
Bajana12:28
Legionów12:30
Plac Komorowskiego12:32
Mickiewicza [GDA]12:34
Reja [GDA]12:35
Wyspiańskiego12:37
Kliniczna12:38
Twarda12:40
Stocznia Północna12:41
Stocznia SKM12:43
Plac Solidarności12:45
Dworzec Główny12:47
Brama Wyżynna12:50
Okopowa12:52
Żabi Kruk12:53
Chmielna12:54
Akademia Muzyczna12:56
Brama Żuławska12:58
Głęboka13:00
Przeróbka13:02
Lenartowicza13:03
Sucharskiego13:05
Kaczeńce13:06
Lessowa13:07
Zimna13:08
Rozłogi13:11
Stogi Plaża13:13
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi Plaża13:20
Stogi Plaża13:21
Stogi13:24
Zimna13:26
Lessowa13:27
Kaczeńce13:28
Sucharskiego13:30
Lenartowicza13:31
Przeróbka13:32
Głęboka13:34
Brama Żuławska13:36
Akademia Muzyczna13:38
Chmielna13:39
Żabi Kruk13:40
Okopowa13:42
Brama Wyżynna13:44
Dworzec Główny13:46
Plac Solidarności13:49
Stocznia SKM13:51
Stocznia Północna13:53
Twarda13:54
Kliniczna13:55
Wyspiańskiego13:57
Reja [GDA]13:58
Mickiewicza [GDA]14:00
Plac Komorowskiego14:02
Legionów14:04
Bajana14:06
Żwirki i Wigury [GDA]14:07
Jana Pawła II14:08
Startowa14:09
Zaspa14:10
Kołobrzeska14:11
Bora Komorowskiego14:13
Czerwony Dwór14:15
Piastowska14:16
Pomorska [GDA]14:18
Osiedle Wejhera14:19
Helska14:20
Jelitkowo14:21
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Jelitkowo14:43
Helska14:45
Osiedle Wejhera14:47
Pomorska [GDA]14:48
Piastowska14:49
Czerwony Dwór14:51
Bora Komorowskiego14:52
Kołobrzeska14:54
Zaspa14:56
Startowa14:57
Jana Pawła II14:58
Żwirki i Wigury [GDA]14:59
Bajana15:00
Legionów15:02
Plac Komorowskiego15:04
Mickiewicza [GDA]15:06
Reja [GDA]15:07
Wyspiańskiego15:09
Kliniczna15:10
Twarda15:12
Stocznia Północna15:13
Stocznia SKM15:15
Plac Solidarności15:17
Dworzec Główny15:19
Brama Wyżynna15:22
Okopowa15:24
Żabi Kruk15:25
Chmielna15:26
Akademia Muzyczna15:28
Brama Żuławska15:30
Głęboka15:32
Przeróbka15:34
Lenartowicza15:35
Sucharskiego15:37
Kaczeńce15:38
Lessowa15:39
Zimna15:40
Rozłogi15:43
Stogi Plaża15:45
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi Plaża15:51
Stogi Plaża15:52
Stogi15:55
Zimna15:57
Lessowa15:58
Kaczeńce15:59
Sucharskiego16:01
Lenartowicza16:02
Przeróbka16:03
Głęboka16:05
Brama Żuławska16:07
Akademia Muzyczna16:09
Chmielna16:10
Żabi Kruk16:11
Okopowa16:13
Brama Wyżynna16:15
Dworzec Główny16:17
Plac Solidarności16:20
Stocznia SKM16:22
Stocznia Północna16:24
Twarda16:25
Kliniczna16:26
Wyspiańskiego16:28
Reja [GDA]16:29
Mickiewicza [GDA]16:31
Plac Komorowskiego16:33
Legionów16:35
Bajana16:37
Żwirki i Wigury [GDA]16:38
Jana Pawła II16:39
Startowa16:40
Zaspa16:41
Kołobrzeska16:42
Bora Komorowskiego16:44
Czerwony Dwór16:46
Piastowska16:47
Pomorska [GDA]16:49
Osiedle Wejhera16:50
Helska16:51
Jelitkowo16:52
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Jelitkowo17:13
Helska17:15
Osiedle Wejhera17:17
Pomorska [GDA]17:18
Piastowska17:19
Czerwony Dwór17:21
Bora Komorowskiego17:22
Kołobrzeska17:24
Zaspa17:26
Startowa17:27
Jana Pawła II17:28
Żwirki i Wigury [GDA]17:29
Bajana17:30
Legionów17:32
Plac Komorowskiego17:34
Mickiewicza [GDA]17:36
Reja [GDA]17:37
Wyspiańskiego17:39
Kliniczna17:40
Twarda17:42
Stocznia Północna17:43
Stocznia SKM17:45
Plac Solidarności17:47
Dworzec Główny17:49
Brama Wyżynna17:52
Okopowa17:54
Żabi Kruk17:55
Chmielna17:56
Akademia Muzyczna17:58
Brama Żuławska18:00
Głęboka18:02
Przeróbka18:04
Lenartowicza18:05
Sucharskiego18:07
Kaczeńce18:08
Lessowa18:09
Zimna18:10
Rozłogi18:13
Stogi Plaża18:15
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Stogi Plaża18:21
Stogi Plaża18:22
Stogi18:25
Zimna18:27
Lessowa18:28
Kaczeńce18:29
Sucharskiego18:31
Lenartowicza18:32
Przeróbka18:33
Głęboka18:35
Brama Żuławska18:37
Akademia Muzyczna18:39
Chmielna18:40
Żabi Kruk18:41
Okopowa18:43
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47
Plac Solidarności18:50
Stocznia SKM18:52
Stocznia Północna18:54
Twarda18:55
Kliniczna18:56
Wyspiańskiego18:58
Reja [GDA]18:59
Mickiewicza [GDA]19:01
Plac Komorowskiego19:03
Legionów19:05
Bajana19:07
Żwirki i Wigury [GDA]19:08
Jana Pawła II19:09
Startowa19:10
Zaspa19:11
Kołobrzeska19:12
Bora Komorowskiego19:14
Czerwony Dwór19:16
Piastowska19:17
Pomorska [GDA]19:19
Osiedle Wejhera19:20
Helska19:21
Jelitkowo19:22
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo19:25
Helska19:27
Osiedle Wejhera19:29
Gospody19:30
Pomorska - Osiedle19:31
Subisława19:33
Opacka19:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:37
Obrońców Westerplatte19:39
Derdowskiego19:40
Tetmajera19:41
Bażyńskiego [GDA]19:42
Uniwersytet Gdański [GDA]19:44
Strzyża PKM19:46
Zajezdnia WRZESZCZ19:47