• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
23:42
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ04:44
Strzyża PKM04:45
Uniwersytet Gdański [GDA]04:47
Bażyńskiego [GDA]04:48
Tetmajera04:49
Derdowskiego04:50
Obrońców Westerplatte04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:54
Opacka04:56
Subisława04:58
Pomorska - Osiedle04:59
Pomorska [GDA]05:01
Piastowska05:02
Czerwony Dwór05:04
Bora-Komorowskiego05:05
Kołobrzeska05:07
Zaspa05:08
Startowa05:09
Jana Pawła II05:10
Żwirki i Wigury [GDA]05:11
Bajana05:12
Legionów05:13
Plac Komorowskiego05:15
Mickiewicza [GDA]05:18
Reja [GDA]05:19
Wyspiańskiego05:21
Politechnika SKM05:22
Twarda05:24
Stocznia Północna05:25
Stocznia SKM05:27
Plac Solidarności05:29
Dworzec Główny05:31
Brama Wyżynna05:34
Okopowa05:36
Żabi Kruk05:37
Chmielna05:38
Akademia Muzyczna05:40
Brama Żuławska05:42
Głęboka05:44
Przeróbka05:46
Lenartowicza05:47
Sucharskiego05:49
Kaczeńce05:50
Ugory eMOCja05:51
Zimna05:52
Stogi05:54
Stogi05:55
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi06:20
Stogi06:21
Zimna06:23
Ugory eMOCja06:24
Kaczeńce06:25
Sucharskiego06:27
Lenartowicza06:28
Przeróbka06:29
Głęboka06:31
Brama Żuławska06:33
Akademia Muzyczna06:34
Chmielna06:36
Żabi Kruk06:37
Okopowa06:39
Brama Wyżynna06:41
Dworzec Główny06:43
Plac Solidarności06:46
Stocznia SKM06:48
Stocznia Północna06:50
Twarda06:51
Politechnika SKM06:52
Wyspiańskiego06:54
Reja [GDA]06:55
Mickiewicza [GDA]06:57
Plac Komorowskiego06:59
Legionów07:01
Bajana07:02
Żwirki i Wigury [GDA]07:03
Jana Pawła II07:04
Startowa07:05
Zaspa07:06
Kołobrzeska07:08
Bora-Komorowskiego07:10
Czerwony Dwór07:12
Piastowska07:13
Pomorska [GDA]07:15
Osiedle Wejhera07:16
Helska07:17
Jelitkowo07:18
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo07:26
Helska07:28
Osiedle Wejhera07:30
Pomorska [GDA]07:31
Piastowska07:32
Czerwony Dwór07:34
Bora-Komorowskiego07:35
Kołobrzeska07:37
Zaspa07:38
Startowa07:39
Jana Pawła II07:40
Żwirki i Wigury [GDA]07:41
Bajana07:42
Legionów07:43
Plac Komorowskiego07:45
Mickiewicza [GDA]07:48
Reja [GDA]07:49
Wyspiańskiego07:51
Politechnika SKM07:52
Twarda07:54
Stocznia Północna07:55
Stocznia SKM07:57
Plac Solidarności07:59
Dworzec Główny08:01
Brama Wyżynna08:04
Okopowa08:06
Żabi Kruk08:07
Chmielna08:08
Akademia Muzyczna08:10
Brama Żuławska08:12
Głęboka08:14
Przeróbka08:16
Lenartowicza08:17
Sucharskiego08:19
Kaczeńce08:20
Ugory eMOCja08:21
Zimna08:22
Stogi08:24
Stogi08:25
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi08:50
Stogi08:51
Zimna08:53
Ugory eMOCja08:54
Kaczeńce08:55
Sucharskiego08:57
Lenartowicza08:58
Przeróbka08:59
Głęboka09:01
Brama Żuławska09:03
Akademia Muzyczna09:04
Chmielna09:06
Żabi Kruk09:07
Okopowa09:09
Brama Wyżynna09:11
Dworzec Główny09:13
Plac Solidarności09:16
Stocznia SKM09:18
Stocznia Północna09:20
Twarda09:21
Politechnika SKM09:22
Wyspiańskiego09:24
Reja [GDA]09:25
Mickiewicza [GDA]09:27
Plac Komorowskiego09:29
Legionów09:31
Bajana09:32
Żwirki i Wigury [GDA]09:33
Jana Pawła II09:34
Startowa09:35
Zaspa09:36
Kołobrzeska09:38
Bora-Komorowskiego09:40
Czerwony Dwór09:42
Piastowska09:43
Pomorska [GDA]09:45
Osiedle Wejhera09:46
Helska09:47
Jelitkowo09:48
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo09:54
Helska09:56
Osiedle Wejhera09:58
Pomorska [GDA]09:59
Piastowska10:00
Czerwony Dwór10:02
Bora-Komorowskiego10:03
Kołobrzeska10:05
Zaspa10:06
Startowa10:07
Jana Pawła II10:08
Żwirki i Wigury [GDA]10:09
Bajana10:10
Legionów10:11
Plac Komorowskiego10:13
Mickiewicza [GDA]10:16
Reja [GDA]10:17
Wyspiańskiego10:19
Politechnika SKM10:20
Twarda10:22
Stocznia Północna10:23
Stocznia SKM10:25
Plac Solidarności10:27
Dworzec Główny10:29
Brama Wyżynna10:32
Okopowa10:34
Żabi Kruk10:35
Chmielna10:36
Akademia Muzyczna10:38
Brama Żuławska10:40
Głęboka10:42
Przeróbka10:44
Lenartowicza10:45
Sucharskiego10:47
Kaczeńce10:48
Ugory eMOCja10:49
Zimna10:50
Stogi10:52
Stogi10:53
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi11:20
Stogi11:21
Zimna11:23
Ugory eMOCja11:24
Kaczeńce11:25
Sucharskiego11:27
Lenartowicza11:28
Przeróbka11:29
Głęboka11:31
Brama Żuławska11:33
Akademia Muzyczna11:34
Chmielna11:36
Żabi Kruk11:37
Okopowa11:39
Brama Wyżynna11:41
Dworzec Główny11:43
Plac Solidarności11:46
Stocznia SKM11:48
Stocznia Północna11:50
Twarda11:51
Politechnika SKM11:52
Wyspiańskiego11:54
Reja [GDA]11:55
Mickiewicza [GDA]11:57
Plac Komorowskiego11:59
Legionów12:01
Bajana12:02
Żwirki i Wigury [GDA]12:03
Jana Pawła II12:04
Startowa12:05
Zaspa12:06
Kołobrzeska12:08
Bora-Komorowskiego12:10
Czerwony Dwór12:12
Piastowska12:13
Pomorska [GDA]12:15
Osiedle Wejhera12:16
Helska12:17
Jelitkowo12:18
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo12:35
Helska12:37
Osiedle Wejhera12:39
Pomorska [GDA]12:40
Piastowska12:41
Czerwony Dwór12:43
Bora-Komorowskiego12:44
Kołobrzeska12:46
Zaspa12:47
Startowa12:48
Jana Pawła II12:49
Żwirki i Wigury [GDA]12:50
Bajana12:51
Legionów12:52
Plac Komorowskiego12:54
Mickiewicza [GDA]12:57
Reja [GDA]12:58
Wyspiańskiego13:00
Politechnika SKM13:01
Twarda13:03
Stocznia Północna13:04
Stocznia SKM13:06
Plac Solidarności13:08
Dworzec Główny13:10
Brama Wyżynna13:13
Okopowa13:15
Żabi Kruk13:16
Chmielna13:17
Akademia Muzyczna13:19
Brama Żuławska13:21
Głęboka13:23
Przeróbka13:25
Lenartowicza13:26
Sucharskiego13:28
Kaczeńce13:29
Ugory eMOCja13:30
Zimna13:31
Stogi13:33
Stogi13:34
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi13:43
Stogi13:44
Zimna13:46
Ugory eMOCja13:47
Kaczeńce13:48
Sucharskiego13:50
Lenartowicza13:51
Przeróbka13:52
Głęboka13:54
Brama Żuławska13:56
Akademia Muzyczna13:57
Chmielna13:59
Żabi Kruk14:00
Okopowa14:02
Brama Wyżynna14:04
Dworzec Główny14:06
Plac Solidarności14:09
Stocznia SKM14:11
Stocznia Północna14:13
Twarda14:14
Politechnika SKM14:15
Wyspiańskiego14:17
Reja [GDA]14:18
Mickiewicza [GDA]14:20
Plac Komorowskiego14:22
Legionów14:24
Bajana14:25
Żwirki i Wigury [GDA]14:26
Jana Pawła II14:27
Startowa14:28
Zaspa14:29
Kołobrzeska14:31
Bora-Komorowskiego14:33
Czerwony Dwór14:35
Piastowska14:36
Pomorska [GDA]14:38
Osiedle Wejhera14:39
Helska14:40
Jelitkowo14:41
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo14:55
Helska14:57
Osiedle Wejhera14:59
Pomorska [GDA]15:00
Piastowska15:01
Czerwony Dwór15:03
Bora-Komorowskiego15:04
Kołobrzeska15:06
Zaspa15:07
Startowa15:08
Jana Pawła II15:09
Żwirki i Wigury [GDA]15:10
Bajana15:11
Legionów15:12
Plac Komorowskiego15:14
Mickiewicza [GDA]15:17
Reja [GDA]15:18
Wyspiańskiego15:20
Politechnika SKM15:21
Twarda15:23
Stocznia Północna15:24
Stocznia SKM15:26
Plac Solidarności15:28
Dworzec Główny15:30
Brama Wyżynna15:33
Okopowa15:35
Żabi Kruk15:36
Chmielna15:37
Akademia Muzyczna15:39
Brama Żuławska15:41
Głęboka15:43
Przeróbka15:45
Lenartowicza15:46
Sucharskiego15:48
Kaczeńce15:49
Ugory eMOCja15:50
Zimna15:51
Stogi15:53
Stogi15:54
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi16:03
Stogi16:04
Zimna16:06
Ugory eMOCja16:07
Kaczeńce16:08
Sucharskiego16:10
Lenartowicza16:11
Przeróbka16:12
Głęboka16:14
Brama Żuławska16:16
Akademia Muzyczna16:17
Chmielna16:19
Żabi Kruk16:20
Okopowa16:22
Brama Wyżynna16:24
Dworzec Główny16:26
Plac Solidarności16:29
Stocznia SKM16:31
Stocznia Północna16:33
Twarda16:34
Politechnika SKM16:35
Wyspiańskiego16:37
Reja [GDA]16:38
Mickiewicza [GDA]16:40
Plac Komorowskiego16:42
Legionów16:44
Bajana16:45
Żwirki i Wigury [GDA]16:46
Jana Pawła II16:47
Startowa16:48
Zaspa16:49
Kołobrzeska16:51
Bora-Komorowskiego16:53
Czerwony Dwór16:55
Piastowska16:56
Pomorska [GDA]16:58
Osiedle Wejhera16:59
Helska17:00
Jelitkowo17:01
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo17:35
Helska17:37
Osiedle Wejhera17:39
Pomorska [GDA]17:40
Piastowska17:41
Czerwony Dwór17:43
Bora-Komorowskiego17:44
Kołobrzeska17:46
Zaspa17:47
Startowa17:48
Jana Pawła II17:49
Żwirki i Wigury [GDA]17:50
Bajana17:51
Legionów17:52
Plac Komorowskiego17:54
Mickiewicza [GDA]17:57
Reja [GDA]17:58
Wyspiańskiego18:00
Politechnika SKM18:01
Twarda18:03
Stocznia Północna18:04
Stocznia SKM18:06
Plac Solidarności18:08
Dworzec Główny18:10
Brama Wyżynna18:13
Okopowa18:15
Żabi Kruk18:16
Chmielna18:17
Akademia Muzyczna18:19
Brama Żuławska18:21
Głęboka18:23
Przeróbka18:25
Lenartowicza18:26
Sucharskiego18:28
Kaczeńce18:29
Ugory eMOCja18:30
Zimna18:31
Stogi18:33
Stogi18:34
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Stogi18:43
Stogi18:44
Zimna18:46
Ugory eMOCja18:47
Kaczeńce18:48
Sucharskiego18:50
Lenartowicza18:51
Przeróbka18:52
Głęboka18:54
Brama Żuławska18:56
Akademia Muzyczna18:57
Chmielna18:59
Żabi Kruk19:00
Okopowa19:02
Brama Wyżynna19:04
Dworzec Główny19:06
Plac Solidarności19:09
Stocznia SKM19:11
Stocznia Północna19:13
Twarda19:14
Politechnika SKM19:15
Wyspiańskiego19:17
Reja [GDA]19:18
Mickiewicza [GDA]19:20
Plac Komorowskiego19:22
Legionów19:24
Bajana19:25
Żwirki i Wigury [GDA]19:26
Jana Pawła II19:27
Startowa19:28
Zaspa19:29
Kołobrzeska19:31
Bora-Komorowskiego19:33
Czerwony Dwór19:35
Piastowska19:36
Pomorska [GDA]19:38
Osiedle Wejhera19:39
Helska19:40
Jelitkowo19:41
Kurs nr 12 do Stogi
Jelitkowo19:54
Helska19:56
Osiedle Wejhera19:58
Pomorska [GDA]19:59
Piastowska20:00
Czerwony Dwór20:02
Bora-Komorowskiego20:03
Kołobrzeska20:05
Zaspa20:06
Startowa20:07
Jana Pawła II20:08
Żwirki i Wigury [GDA]20:09
Bajana20:10
Legionów20:11
Plac Komorowskiego20:13
Mickiewicza [GDA]20:16
Reja [GDA]20:17
Wyspiańskiego20:19
Politechnika SKM20:20
Twarda20:22
Stocznia Północna20:23
Stocznia SKM20:25
Plac Solidarności20:27
Dworzec Główny20:29
Brama Wyżynna20:32
Okopowa20:34
Żabi Kruk20:35
Chmielna20:36
Akademia Muzyczna20:38
Brama Żuławska20:40
Głęboka20:42
Przeróbka20:44
Lenartowicza20:45
Sucharskiego20:47
Kaczeńce20:48
Ugory eMOCja20:49
Zimna20:50
Stogi20:52
Stogi20:53
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Stogi21:20
Stogi21:21
Zimna21:23
Ugory eMOCja21:24
Kaczeńce21:25
Sucharskiego21:27
Lenartowicza21:28
Przeróbka21:29
Głęboka21:31
Brama Żuławska21:33
Akademia Muzyczna21:34
Chmielna21:36
Żabi Kruk21:37
Okopowa21:39
Brama Wyżynna21:41
Dworzec Główny21:43
Plac Solidarności21:46
Stocznia SKM21:48
Stocznia Północna21:50
Twarda21:51
Politechnika SKM21:52
Wyspiańskiego21:54
Reja [GDA]21:55
Mickiewicza [GDA]21:57
Plac Komorowskiego21:59
Legionów22:01
Bajana22:02
Żwirki i Wigury [GDA]22:03
Jana Pawła II22:04
Startowa22:05
Zaspa22:06
Kołobrzeska22:08
Bora-Komorowskiego22:10
Czerwony Dwór22:12
Piastowska22:13
Pomorska [GDA]22:15
Osiedle Wejhera22:16
Helska22:17
Jelitkowo22:18
Kurs nr 14 do Stogi
Jelitkowo22:26
Helska22:28
Osiedle Wejhera22:30
Pomorska [GDA]22:31
Piastowska22:32
Czerwony Dwór22:34
Bora-Komorowskiego22:35
Kołobrzeska22:37
Zaspa22:38
Startowa22:39
Jana Pawła II22:40
Żwirki i Wigury [GDA]22:41
Bajana22:42
Legionów22:43
Plac Komorowskiego22:45
Mickiewicza [GDA]22:48
Reja [GDA]22:49
Wyspiańskiego22:51
Politechnika SKM22:52
Twarda22:54
Stocznia Północna22:55
Stocznia SKM22:57
Plac Solidarności22:59
Dworzec Główny23:01
Brama Wyżynna23:03
Okopowa23:05
Żabi Kruk23:06
Chmielna23:07
Akademia Muzyczna23:09
Brama Żuławska23:11
Głęboka23:13
Przeróbka23:15
Lenartowicza23:16
Sucharskiego23:18
Kaczeńce23:19
Ugory eMOCja23:20
Zimna23:21
Stogi23:22
Stogi23:23