• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:24
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:44
Strzyża PKM04:45
Uniwersytet Gdański [GDA]04:47
Bażyńskiego [GDA]04:48
Tetmajera04:49
Derdowskiego04:50
Obrońców Westerplatte04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:54
Opacka04:56
Subisława04:58
Pomorska - Osiedle04:59
Osiedle Wejhera05:01
Helska05:02
Jelitkowo05:03
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo05:05
Helska05:07
Osiedle Wejhera05:09
Pomorska [GDA]05:10
Piastowska05:11
Czerwony Dwór05:13
Bora Komorowskiego05:14
Kołobrzeska05:16
Zaspa05:18
Startowa05:19
Jana Pawła II05:20
Żwirki i Wigury [GDA]05:21
Bajana05:22
Legionów05:24
Plac Komorowskiego05:26
Mickiewicza [GDA]05:28
Reja [GDA]05:29
Wyspiańskiego05:31
Kliniczna05:32
Twarda05:34
Stocznia Północna05:35
Stocznia SKM05:37
Plac Solidarności05:39
Dworzec Główny05:41
Brama Wyżynna05:44
Okopowa05:46
Żabi Kruk05:47
Chmielna05:48
Akademia Muzyczna05:50
Brama Żuławska05:52
Głęboka05:54
Przeróbka05:56
Przeróbka05:57
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka06:07
Przeróbka06:07
Głęboka06:09
Brama Żuławska06:11
Akademia Muzyczna06:13
Chmielna06:14
Żabi Kruk06:15
Okopowa06:17
Brama Wyżynna06:19
Dworzec Główny06:21
Plac Solidarności06:24
Stocznia SKM06:26
Stocznia Północna06:28
Twarda06:29
Kliniczna06:30
Wyspiańskiego06:32
Reja [GDA]06:33
Mickiewicza [GDA]06:35
Plac Komorowskiego06:37
Legionów06:39
Bajana06:41
Żwirki i Wigury [GDA]06:42
Jana Pawła II06:43
Startowa06:44
Zaspa06:45
Kołobrzeska06:46
Bora Komorowskiego06:48
Czerwony Dwór06:50
Piastowska06:51
Pomorska [GDA]06:53
Osiedle Wejhera06:54
Helska06:55
Jelitkowo06:56
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo07:10
Helska07:12
Osiedle Wejhera07:14
Pomorska [GDA]07:15
Piastowska07:16
Czerwony Dwór07:18
Bora Komorowskiego07:19
Kołobrzeska07:21
Zaspa07:23
Startowa07:24
Jana Pawła II07:25
Żwirki i Wigury [GDA]07:26
Bajana07:27
Legionów07:29
Plac Komorowskiego07:31
Mickiewicza [GDA]07:33
Reja [GDA]07:34
Wyspiańskiego07:36
Kliniczna07:37
Twarda07:39
Stocznia Północna07:40
Stocznia SKM07:42
Plac Solidarności07:44
Dworzec Główny07:46
Brama Wyżynna07:49
Okopowa07:51
Żabi Kruk07:52
Chmielna07:53
Akademia Muzyczna07:55
Brama Żuławska07:57
Głęboka07:59
Przeróbka08:01
Przeróbka08:02
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka08:12
Przeróbka08:12
Głęboka08:14
Brama Żuławska08:16
Akademia Muzyczna08:18
Chmielna08:19
Żabi Kruk08:20
Okopowa08:22
Brama Wyżynna08:24
Dworzec Główny08:26
Plac Solidarności08:29
Stocznia SKM08:31
Stocznia Północna08:33
Twarda08:34
Kliniczna08:35
Wyspiańskiego08:37
Reja [GDA]08:38
Mickiewicza [GDA]08:40
Plac Komorowskiego08:42
Legionów08:44
Bajana08:46
Żwirki i Wigury [GDA]08:47
Jana Pawła II08:48
Startowa08:49
Zaspa08:50
Kołobrzeska08:51
Bora Komorowskiego08:53
Czerwony Dwór08:55
Piastowska08:56
Pomorska [GDA]08:58
Osiedle Wejhera08:59
Helska09:00
Jelitkowo09:01
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo09:30
Helska09:32
Osiedle Wejhera09:34
Pomorska [GDA]09:35
Piastowska09:36
Czerwony Dwór09:38
Bora Komorowskiego09:39
Kołobrzeska09:41
Zaspa09:43
Startowa09:44
Jana Pawła II09:45
Żwirki i Wigury [GDA]09:46
Bajana09:47
Legionów09:49
Plac Komorowskiego09:51
Mickiewicza [GDA]09:53
Reja [GDA]09:54
Wyspiańskiego09:56
Kliniczna09:57
Twarda09:59
Stocznia Północna10:00
Stocznia SKM10:02
Plac Solidarności10:04
Dworzec Główny10:06
Brama Wyżynna10:09
Okopowa10:11
Żabi Kruk10:12
Chmielna10:13
Akademia Muzyczna10:15
Brama Żuławska10:17
Głęboka10:19
Przeróbka10:21
Przeróbka10:22
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka10:32
Przeróbka10:32
Głęboka10:34
Brama Żuławska10:36
Akademia Muzyczna10:38
Chmielna10:39
Żabi Kruk10:40
Okopowa10:42
Brama Wyżynna10:44
Dworzec Główny10:46
Plac Solidarności10:49
Stocznia SKM10:51
Stocznia Północna10:53
Twarda10:54
Kliniczna10:55
Wyspiańskiego10:57
Reja [GDA]10:58
Mickiewicza [GDA]11:00
Plac Komorowskiego11:02
Legionów11:04
Bajana11:06
Żwirki i Wigury [GDA]11:07
Jana Pawła II11:08
Startowa11:09
Zaspa11:10
Kołobrzeska11:11
Bora Komorowskiego11:13
Czerwony Dwór11:15
Piastowska11:16
Pomorska [GDA]11:18
Osiedle Wejhera11:19
Helska11:20
Jelitkowo11:21
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo11:50
Helska11:52
Osiedle Wejhera11:54
Pomorska [GDA]11:55
Piastowska11:56
Czerwony Dwór11:58
Bora Komorowskiego11:59
Kołobrzeska12:01
Zaspa12:03
Startowa12:04
Jana Pawła II12:05
Żwirki i Wigury [GDA]12:06
Bajana12:07
Legionów12:09
Plac Komorowskiego12:11
Mickiewicza [GDA]12:13
Reja [GDA]12:14
Wyspiańskiego12:16
Kliniczna12:17
Twarda12:19
Stocznia Północna12:20
Stocznia SKM12:22
Plac Solidarności12:24
Dworzec Główny12:26
Brama Wyżynna12:29
Okopowa12:31
Żabi Kruk12:32
Chmielna12:33
Akademia Muzyczna12:35
Brama Żuławska12:37
Głęboka12:39
Przeróbka12:41
Przeróbka12:42
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka12:52
Przeróbka12:52
Głęboka12:54
Brama Żuławska12:56
Akademia Muzyczna12:58
Chmielna12:59
Żabi Kruk13:00
Okopowa13:02
Brama Wyżynna13:04
Dworzec Główny13:06
Plac Solidarności13:09
Stocznia SKM13:11
Stocznia Północna13:13
Twarda13:14
Kliniczna13:15
Wyspiańskiego13:17
Reja [GDA]13:18
Mickiewicza [GDA]13:20
Plac Komorowskiego13:22
Legionów13:24
Bajana13:26
Żwirki i Wigury [GDA]13:27
Jana Pawła II13:28
Startowa13:29
Zaspa13:30
Kołobrzeska13:31
Bora Komorowskiego13:33
Czerwony Dwór13:35
Piastowska13:36
Pomorska [GDA]13:38
Osiedle Wejhera13:39
Helska13:40
Jelitkowo13:41
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo14:10
Helska14:12
Osiedle Wejhera14:14
Pomorska [GDA]14:15
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Bora Komorowskiego14:19
Kołobrzeska14:21
Zaspa14:23
Startowa14:24
Jana Pawła II14:25
Żwirki i Wigury [GDA]14:26
Bajana14:27
Legionów14:29
Plac Komorowskiego14:31
Mickiewicza [GDA]14:33
Reja [GDA]14:34
Wyspiańskiego14:36
Kliniczna14:37
Twarda14:39
Stocznia Północna14:40
Stocznia SKM14:42
Plac Solidarności14:44
Dworzec Główny14:46
Brama Wyżynna14:49
Okopowa14:51
Żabi Kruk14:52
Chmielna14:53
Akademia Muzyczna14:55
Brama Żuławska14:57
Głęboka14:59
Przeróbka15:01
Przeróbka15:02
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka15:12
Przeróbka15:12
Głęboka15:14
Brama Żuławska15:16
Akademia Muzyczna15:18
Chmielna15:19
Żabi Kruk15:20
Okopowa15:22
Brama Wyżynna15:24
Dworzec Główny15:26
Plac Solidarności15:29
Stocznia SKM15:31
Stocznia Północna15:33
Twarda15:34
Kliniczna15:35
Wyspiańskiego15:37
Reja [GDA]15:38
Mickiewicza [GDA]15:40
Plac Komorowskiego15:42
Legionów15:44
Bajana15:46
Żwirki i Wigury [GDA]15:47
Jana Pawła II15:48
Startowa15:49
Zaspa15:50
Kołobrzeska15:51
Bora Komorowskiego15:53
Czerwony Dwór15:55
Piastowska15:56
Pomorska [GDA]15:58
Osiedle Wejhera15:59
Helska16:00
Jelitkowo16:01
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo16:30
Helska16:32
Osiedle Wejhera16:34
Pomorska [GDA]16:35
Piastowska16:36
Czerwony Dwór16:38
Bora Komorowskiego16:39
Kołobrzeska16:41
Zaspa16:43
Startowa16:44
Jana Pawła II16:45
Żwirki i Wigury [GDA]16:46
Bajana16:47
Legionów16:49
Plac Komorowskiego16:51
Mickiewicza [GDA]16:53
Reja [GDA]16:54
Wyspiańskiego16:56
Kliniczna16:57
Twarda16:59
Stocznia Północna17:00
Stocznia SKM17:02
Plac Solidarności17:04
Dworzec Główny17:06
Brama Wyżynna17:09
Okopowa17:11
Żabi Kruk17:12
Chmielna17:13
Akademia Muzyczna17:15
Brama Żuławska17:17
Głęboka17:19
Przeróbka17:21
Przeróbka17:22
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka17:32
Przeróbka17:32
Głęboka17:34
Brama Żuławska17:36
Akademia Muzyczna17:38
Chmielna17:39
Żabi Kruk17:40
Okopowa17:42
Brama Wyżynna17:44
Dworzec Główny17:46
Plac Solidarności17:49
Stocznia SKM17:51
Stocznia Północna17:53
Twarda17:54
Kliniczna17:55
Wyspiańskiego17:57
Reja [GDA]17:58
Mickiewicza [GDA]18:00
Plac Komorowskiego18:02
Legionów18:04
Bajana18:06
Żwirki i Wigury [GDA]18:07
Jana Pawła II18:08
Startowa18:09
Zaspa18:10
Kołobrzeska18:11
Bora Komorowskiego18:13
Czerwony Dwór18:15
Piastowska18:16
Pomorska [GDA]18:18
Osiedle Wejhera18:19
Helska18:20
Jelitkowo18:21
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo18:50
Helska18:52
Osiedle Wejhera18:54
Pomorska [GDA]18:55
Piastowska18:56
Czerwony Dwór18:58
Bora Komorowskiego18:59
Kołobrzeska19:01
Zaspa19:03
Startowa19:04
Jana Pawła II19:05
Żwirki i Wigury [GDA]19:06
Bajana19:07
Legionów19:09
Plac Komorowskiego19:11
Mickiewicza [GDA]19:13
Reja [GDA]19:14
Wyspiańskiego19:16
Kliniczna19:17
Twarda19:19
Stocznia Północna19:20
Stocznia SKM19:22
Plac Solidarności19:24
Dworzec Główny19:26
Brama Wyżynna19:29
Okopowa19:31
Żabi Kruk19:32
Chmielna19:33
Akademia Muzyczna19:35
Brama Żuławska19:37
Głęboka19:39
Przeróbka19:41
Przeróbka19:42
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka19:52
Przeróbka19:52
Głęboka19:54
Brama Żuławska19:56
Akademia Muzyczna19:58
Chmielna19:59
Żabi Kruk20:00
Okopowa20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Plac Solidarności20:09
Stocznia SKM20:11
Stocznia Północna20:13
Twarda20:14
Kliniczna20:15
Wyspiańskiego20:17
Reja [GDA]20:18
Mickiewicza [GDA]20:20
Plac Komorowskiego20:22
Legionów20:24
Bajana20:26
Żwirki i Wigury [GDA]20:27
Jana Pawła II20:28
Startowa20:29
Zaspa20:30
Kołobrzeska20:31
Bora Komorowskiego20:33
Czerwony Dwór20:35
Piastowska20:36
Pomorska [GDA]20:38
Osiedle Wejhera20:39
Helska20:40
Jelitkowo20:41
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo20:43
Helska20:45
Osiedle Wejhera20:47
Gospody20:48
Pomorska - Osiedle20:49
Subisława20:51
Opacka20:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:55
Obrońców Westerplatte20:58
Derdowskiego20:59
Tetmajera21:00
Bażyńskiego [GDA]21:01
Uniwersytet Gdański [GDA]21:03
Strzyża PKM21:05
Zajezdnia WRZESZCZ21:06