• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
10:55
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:24
Strzyża PKM04:25
Uniwersytet Gdański [GDA]04:27
Bażyńskiego [GDA]04:28
Tetmajera04:29
Derdowskiego04:30
Obrońców Westerplatte04:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:34
Opacka04:36
Subisława04:38
Pomorska - Osiedle04:39
Osiedle Wejhera04:41
Helska04:42
Jelitkowo04:43
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo04:50
Helska04:52
Osiedle Wejhera04:54
Pomorska [GDA]04:55
Piastowska04:56
Czerwony Dwór04:58
Bora-Komorowskiego04:59
Kołobrzeska05:01
Zaspa05:03
Startowa05:04
Jana Pawła II05:05
Żwirki i Wigury [GDA]05:06
Bajana05:07
Legionów05:08
Plac Komorowskiego05:10
Mickiewicza [GDA]05:13
Reja [GDA]05:14
Wyspiańskiego05:16
Kliniczna05:17
Twarda05:19
Stocznia Północna05:20
Stocznia SKM05:22
Plac Solidarności05:24
Dworzec Główny05:26
Brama Wyżynna05:29
Okopowa05:31
Żabi Kruk05:32
Chmielna05:33
Akademia Muzyczna05:35
Brama Żuławska05:37
Głęboka05:39
Przeróbka05:41
Lenartowicza05:42
Sucharskiego05:44
Kaczeńce05:45
Ugory eMOCja05:46
Zimna05:47
Stogi05:49
Stogi05:50
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:04
Stogi06:05
Zimna06:07
Ugory eMOCja06:08
Kaczeńce06:09
Sucharskiego06:11
Lenartowicza06:12
Przeróbka06:13
Głęboka06:15
Brama Żuławska06:17
Akademia Muzyczna06:19
Chmielna06:20
Żabi Kruk06:21
Okopowa06:23
Brama Wyżynna06:25
Dworzec Główny06:27
Plac Solidarności06:30
Stocznia SKM06:32
Stocznia Północna06:34
Twarda06:35
Kliniczna06:36
Wyspiańskiego06:38
Reja [GDA]06:39
Mickiewicza [GDA]06:41
Plac Komorowskiego06:43
Legionów06:45
Bajana06:46
Żwirki i Wigury [GDA]06:47
Jana Pawła II06:48
Startowa06:49
Zaspa06:50
Kołobrzeska06:52
Bora-Komorowskiego06:54
Czerwony Dwór06:56
Piastowska06:57
Pomorska [GDA]06:59
Osiedle Wejhera07:00
Helska07:01
Jelitkowo07:02
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo07:13
Helska07:15
Osiedle Wejhera07:17
Pomorska [GDA]07:18
Piastowska07:19
Czerwony Dwór07:21
Bora-Komorowskiego07:22
Kołobrzeska07:24
Zaspa07:26
Startowa07:27
Jana Pawła II07:28
Żwirki i Wigury [GDA]07:29
Bajana07:30
Legionów07:31
Plac Komorowskiego07:33
Mickiewicza [GDA]07:36
Reja [GDA]07:37
Wyspiańskiego07:39
Kliniczna07:40
Twarda07:42
Stocznia Północna07:43
Stocznia SKM07:45
Plac Solidarności07:47
Dworzec Główny07:49
Brama Wyżynna07:52
Okopowa07:54
Żabi Kruk07:55
Chmielna07:56
Akademia Muzyczna07:58
Brama Żuławska08:00
Głęboka08:02
Przeróbka08:04
Lenartowicza08:05
Sucharskiego08:07
Kaczeńce08:08
Ugory eMOCja08:09
Zimna08:10
Stogi08:12
Stogi08:13
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi08:23
Stogi08:24
Zimna08:26
Ugory eMOCja08:27
Kaczeńce08:28
Sucharskiego08:30
Lenartowicza08:31
Przeróbka08:32
Głęboka08:34
Brama Żuławska08:36
Akademia Muzyczna08:38
Chmielna08:39
Żabi Kruk08:40
Okopowa08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Plac Solidarności08:49
Stocznia SKM08:51
Stocznia Północna08:53
Twarda08:54
Kliniczna08:55
Wyspiańskiego08:57
Reja [GDA]08:58
Mickiewicza [GDA]09:00
Plac Komorowskiego09:02
Legionów09:04
Bajana09:05
Żwirki i Wigury [GDA]09:06
Jana Pawła II09:07
Startowa09:08
Zaspa09:09
Kołobrzeska09:11
Bora-Komorowskiego09:13
Czerwony Dwór09:15
Piastowska09:16
Pomorska [GDA]09:18
Osiedle Wejhera09:19
Helska09:20
Jelitkowo09:21
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo09:51
Helska09:53
Osiedle Wejhera09:55
Pomorska [GDA]09:56
Piastowska09:57
Czerwony Dwór09:59
Bora-Komorowskiego10:00
Kołobrzeska10:02
Zaspa10:04
Startowa10:05
Jana Pawła II10:06
Żwirki i Wigury [GDA]10:07
Bajana10:08
Legionów10:09
Plac Komorowskiego10:11
Mickiewicza [GDA]10:14
Reja [GDA]10:15
Wyspiańskiego10:17
Kliniczna10:18
Twarda10:20
Stocznia Północna10:21
Stocznia SKM10:23
Plac Solidarności10:25
Dworzec Główny10:27
Brama Wyżynna10:30
Okopowa10:32
Żabi Kruk10:33
Chmielna10:34
Akademia Muzyczna10:36
Brama Żuławska10:38
Głęboka10:40
Przeróbka10:42
Lenartowicza10:43
Sucharskiego10:45
Kaczeńce10:46
Ugory eMOCja10:47
Zimna10:48
Stogi10:50
Stogi10:51
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:03
Stogi11:04
Zimna11:06
Ugory eMOCja11:07
Kaczeńce11:08
Sucharskiego11:10
Lenartowicza11:11
Przeróbka11:12
Głęboka11:14
Brama Żuławska11:16
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Plac Solidarności11:29
Stocznia SKM11:31
Stocznia Północna11:33
Twarda11:34
Kliniczna11:35
Wyspiańskiego11:37
Reja [GDA]11:38
Mickiewicza [GDA]11:40
Plac Komorowskiego11:42
Legionów11:44
Bajana11:45
Żwirki i Wigury [GDA]11:46
Jana Pawła II11:47
Startowa11:48
Zaspa11:49
Kołobrzeska11:51
Bora-Komorowskiego11:53
Czerwony Dwór11:55
Piastowska11:56
Pomorska [GDA]11:58
Osiedle Wejhera11:59
Helska12:00
Jelitkowo12:01
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo12:23
Helska12:25
Osiedle Wejhera12:27
Pomorska [GDA]12:28
Piastowska12:29
Czerwony Dwór12:31
Bora-Komorowskiego12:32
Kołobrzeska12:34
Zaspa12:36
Startowa12:37
Jana Pawła II12:38
Żwirki i Wigury [GDA]12:39
Bajana12:40
Legionów12:41
Plac Komorowskiego12:43
Mickiewicza [GDA]12:46
Reja [GDA]12:47
Wyspiańskiego12:49
Kliniczna12:50
Twarda12:52
Stocznia Północna12:53
Stocznia SKM12:55
Plac Solidarności12:57
Dworzec Główny12:59
Brama Wyżynna13:02
Okopowa13:04
Żabi Kruk13:05
Chmielna13:06
Akademia Muzyczna13:08
Brama Żuławska13:10
Głęboka13:12
Przeróbka13:14
Lenartowicza13:15
Sucharskiego13:17
Kaczeńce13:18
Ugory eMOCja13:19
Zimna13:20
Stogi13:22
Stogi13:23
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi13:35
Stogi13:36
Zimna13:38
Ugory eMOCja13:39
Kaczeńce13:40
Sucharskiego13:42
Lenartowicza13:43
Przeróbka13:44
Głęboka13:46
Brama Żuławska13:48
Akademia Muzyczna13:50
Chmielna13:51
Żabi Kruk13:52
Okopowa13:54
Brama Wyżynna13:56
Dworzec Główny13:58
Plac Solidarności14:01
Stocznia SKM14:03
Stocznia Północna14:05
Twarda14:06
Kliniczna14:07
Wyspiańskiego14:09
Reja [GDA]14:10
Mickiewicza [GDA]14:12
Plac Komorowskiego14:14
Legionów14:16
Bajana14:17
Żwirki i Wigury [GDA]14:18
Jana Pawła II14:19
Startowa14:20
Zaspa14:21
Kołobrzeska14:23
Bora-Komorowskiego14:25
Czerwony Dwór14:27
Piastowska14:28
Pomorska [GDA]14:30
Osiedle Wejhera14:31
Helska14:32
Jelitkowo14:33
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo14:53
Helska14:55
Osiedle Wejhera14:57
Pomorska [GDA]14:58
Piastowska14:59
Czerwony Dwór15:01
Bora-Komorowskiego15:02
Kołobrzeska15:04
Zaspa15:06
Startowa15:07
Jana Pawła II15:08
Żwirki i Wigury [GDA]15:09
Bajana15:10
Legionów15:11
Plac Komorowskiego15:13
Mickiewicza [GDA]15:16
Reja [GDA]15:17
Wyspiańskiego15:19
Kliniczna15:20
Twarda15:22
Stocznia Północna15:23
Stocznia SKM15:25
Plac Solidarności15:27
Dworzec Główny15:29
Brama Wyżynna15:32
Okopowa15:34
Żabi Kruk15:35
Chmielna15:36
Akademia Muzyczna15:38
Brama Żuławska15:40
Głęboka15:42
Przeróbka15:44
Lenartowicza15:45
Sucharskiego15:47
Kaczeńce15:48
Ugory eMOCja15:49
Zimna15:50
Stogi15:52
Stogi15:53
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi16:04
Stogi16:05
Zimna16:07
Ugory eMOCja16:08
Kaczeńce16:09
Sucharskiego16:11
Lenartowicza16:12
Przeróbka16:13
Głęboka16:15
Brama Żuławska16:17
Akademia Muzyczna16:19
Chmielna16:20
Żabi Kruk16:21
Okopowa16:23
Brama Wyżynna16:25
Dworzec Główny16:27
Plac Solidarności16:30
Stocznia SKM16:32
Stocznia Północna16:34
Twarda16:35
Kliniczna16:36
Wyspiańskiego16:38
Reja [GDA]16:39
Mickiewicza [GDA]16:41
Plac Komorowskiego16:43
Legionów16:45
Bajana16:46
Żwirki i Wigury [GDA]16:47
Jana Pawła II16:48
Startowa16:49
Zaspa16:50
Kołobrzeska16:52
Bora-Komorowskiego16:54
Czerwony Dwór16:56
Piastowska16:57
Pomorska [GDA]16:59
Osiedle Wejhera17:00
Helska17:01
Jelitkowo17:02
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo17:08
Helska17:10
Osiedle Wejhera17:12
Gospody17:13
Pomorska - Osiedle17:14
Subisława17:16
Opacka17:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:20
Obrońców Westerplatte17:22
Derdowskiego17:23
Tetmajera17:24
Bażyńskiego [GDA]17:25
Uniwersytet Gdański [GDA]17:26
Strzyża PKM17:28
Zajezdnia WRZESZCZ17:29