• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
23:57
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia NOWY PORT04:07
Władysława IV [GDA]04:09
Nowy Port Góreckiego04:10
Marynarki Polskiej04:12
Śnieżna04:14
Stadion Energa Gdańsk04:16
Mostostal04:17
Żaglowa - AmberExpo04:18
Swojska04:20
Węzeł Kliniczna04:21
Kliniczna04:22
Wyspiańskiego04:24
Reja [GDA]04:25
Mickiewicza [GDA]04:27
Plac Komorowskiego04:29
Legionów04:31
Bajana04:33
Żwirki i Wigury [GDA]04:34
Jana Pawła II04:35
Startowa04:36
Zaspa04:37
Kołobrzeska04:38
Bora Komorowskiego04:40
Czerwony Dwór04:42
Piastowska04:43
Pomorska [GDA]04:45
Osiedle Wejhera04:46
Helska04:47
Jelitkowo04:48
Kurs nr 1 do Stogi Plaża
Jelitkowo04:50
Helska04:52
Osiedle Wejhera04:54
Pomorska [GDA]04:55
Piastowska04:56
Czerwony Dwór04:58
Bora Komorowskiego04:59
Kołobrzeska05:01
Zaspa05:03
Startowa05:04
Jana Pawła II05:05
Żwirki i Wigury [GDA]05:06
Bajana05:07
Legionów05:09
Plac Komorowskiego05:11
Mickiewicza [GDA]05:13
Reja [GDA]05:14
Wyspiańskiego05:16
Kliniczna05:17
Twarda05:19
Stocznia Północna05:20
Stocznia SKM05:22
Plac Solidarności05:24
Dworzec Główny05:26
Brama Wyżynna05:29
Okopowa05:31
Żabi Kruk05:32
Chmielna05:33
Akademia Muzyczna05:35
Brama Żuławska05:37
Głęboka05:39
Przeróbka05:41
Lenartowicza05:42
Sucharskiego05:44
Kaczeńce05:45
Lessowa05:46
Zimna05:47
Rozłogi05:50
Stogi Plaża05:52
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi Plaża06:01
Stogi Plaża06:02
Stogi06:05
Zimna06:07
Lessowa06:08
Kaczeńce06:09
Sucharskiego06:11
Lenartowicza06:12
Przeróbka06:13
Głęboka06:15
Brama Żuławska06:17
Akademia Muzyczna06:19
Chmielna06:20
Żabi Kruk06:21
Okopowa06:23
Brama Wyżynna06:25
Dworzec Główny06:27
Plac Solidarności06:30
Stocznia SKM06:32
Stocznia Północna06:34
Twarda06:35
Kliniczna06:36
Wyspiańskiego06:38
Reja [GDA]06:39
Mickiewicza [GDA]06:41
Plac Komorowskiego06:43
Legionów06:45
Bajana06:47
Żwirki i Wigury [GDA]06:48
Jana Pawła II06:49
Startowa06:50
Zaspa06:51
Kołobrzeska06:52
Bora Komorowskiego06:54
Czerwony Dwór06:56
Piastowska06:57
Pomorska [GDA]06:59
Osiedle Wejhera07:00
Helska07:01
Jelitkowo07:02
Kurs nr 3 do Stogi Plaża
Jelitkowo07:13
Helska07:15
Osiedle Wejhera07:17
Pomorska [GDA]07:18
Piastowska07:19
Czerwony Dwór07:21
Bora Komorowskiego07:22
Kołobrzeska07:24
Zaspa07:26
Startowa07:27
Jana Pawła II07:28
Żwirki i Wigury [GDA]07:29
Bajana07:30
Legionów07:32
Plac Komorowskiego07:34
Mickiewicza [GDA]07:36
Reja [GDA]07:37
Wyspiańskiego07:39
Kliniczna07:40
Twarda07:42
Stocznia Północna07:43
Stocznia SKM07:45
Plac Solidarności07:47
Dworzec Główny07:49
Brama Wyżynna07:52
Okopowa07:54
Żabi Kruk07:55
Chmielna07:56
Akademia Muzyczna07:58
Brama Żuławska08:00
Głęboka08:02
Przeróbka08:04
Lenartowicza08:05
Sucharskiego08:07
Kaczeńce08:08
Lessowa08:09
Zimna08:10
Rozłogi08:13
Stogi Plaża08:15
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi Plaża08:20
Stogi Plaża08:21
Stogi08:24
Zimna08:26
Lessowa08:27
Kaczeńce08:28
Sucharskiego08:30
Lenartowicza08:31
Przeróbka08:32
Głęboka08:34
Brama Żuławska08:36
Akademia Muzyczna08:38
Chmielna08:39
Żabi Kruk08:40
Okopowa08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Plac Solidarności08:49
Stocznia SKM08:51
Stocznia Północna08:53
Twarda08:54
Kliniczna08:55
Wyspiańskiego08:57
Reja [GDA]08:58
Mickiewicza [GDA]09:00
Plac Komorowskiego09:02
Legionów09:04
Bajana09:06
Żwirki i Wigury [GDA]09:07
Jana Pawła II09:08
Startowa09:09
Zaspa09:10
Kołobrzeska09:11
Bora Komorowskiego09:13
Czerwony Dwór09:15
Piastowska09:16
Pomorska [GDA]09:18
Osiedle Wejhera09:19
Helska09:20
Jelitkowo09:21
Kurs nr 5 do Stogi Plaża
Jelitkowo09:51
Helska09:53
Osiedle Wejhera09:55
Pomorska [GDA]09:56
Piastowska09:57
Czerwony Dwór09:59
Bora Komorowskiego10:00
Kołobrzeska10:02
Zaspa10:04
Startowa10:05
Jana Pawła II10:06
Żwirki i Wigury [GDA]10:07
Bajana10:08
Legionów10:10
Plac Komorowskiego10:12
Mickiewicza [GDA]10:14
Reja [GDA]10:15
Wyspiańskiego10:17
Kliniczna10:18
Twarda10:20
Stocznia Północna10:21
Stocznia SKM10:23
Plac Solidarności10:25
Dworzec Główny10:27
Brama Wyżynna10:30
Okopowa10:32
Żabi Kruk10:33
Chmielna10:34
Akademia Muzyczna10:36
Brama Żuławska10:38
Głęboka10:40
Przeróbka10:42
Lenartowicza10:43
Sucharskiego10:45
Kaczeńce10:46
Lessowa10:47
Zimna10:48
Rozłogi10:51
Stogi Plaża10:53
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi Plaża11:00
Stogi Plaża11:01
Stogi11:04
Zimna11:06
Lessowa11:07
Kaczeńce11:08
Sucharskiego11:10
Lenartowicza11:11
Przeróbka11:12
Głęboka11:14
Brama Żuławska11:16
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Plac Solidarności11:29
Stocznia SKM11:31
Stocznia Północna11:33
Twarda11:34
Kliniczna11:35
Wyspiańskiego11:37
Reja [GDA]11:38
Mickiewicza [GDA]11:40
Plac Komorowskiego11:42
Legionów11:44
Bajana11:46
Żwirki i Wigury [GDA]11:47
Jana Pawła II11:48
Startowa11:49
Zaspa11:50
Kołobrzeska11:51
Bora Komorowskiego11:53
Czerwony Dwór11:55
Piastowska11:56
Pomorska [GDA]11:58
Osiedle Wejhera11:59
Helska12:00
Jelitkowo12:01
Kurs nr 7 do Stogi Plaża
Jelitkowo12:23
Helska12:25
Osiedle Wejhera12:27
Pomorska [GDA]12:28
Piastowska12:29
Czerwony Dwór12:31
Bora Komorowskiego12:32
Kołobrzeska12:34
Zaspa12:36
Startowa12:37
Jana Pawła II12:38
Żwirki i Wigury [GDA]12:39
Bajana12:40
Legionów12:42
Plac Komorowskiego12:44
Mickiewicza [GDA]12:46
Reja [GDA]12:47
Wyspiańskiego12:49
Kliniczna12:50
Twarda12:52
Stocznia Północna12:53
Stocznia SKM12:55
Plac Solidarności12:57
Dworzec Główny12:59
Brama Wyżynna13:02
Okopowa13:04
Żabi Kruk13:05
Chmielna13:06
Akademia Muzyczna13:08
Brama Żuławska13:10
Głęboka13:12
Przeróbka13:14
Lenartowicza13:15
Sucharskiego13:17
Kaczeńce13:18
Lessowa13:19
Zimna13:20
Rozłogi13:23
Stogi Plaża13:25
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi Plaża13:32
Stogi Plaża13:33
Stogi13:36
Zimna13:38
Lessowa13:39
Kaczeńce13:40
Sucharskiego13:42
Lenartowicza13:43
Przeróbka13:44
Głęboka13:46
Brama Żuławska13:48
Akademia Muzyczna13:50
Chmielna13:51
Żabi Kruk13:52
Okopowa13:54
Brama Wyżynna13:56
Dworzec Główny13:58
Plac Solidarności14:01
Stocznia SKM14:03
Stocznia Północna14:05
Twarda14:06
Kliniczna14:07
Wyspiańskiego14:09
Reja [GDA]14:10
Mickiewicza [GDA]14:12
Plac Komorowskiego14:14
Legionów14:16
Bajana14:18
Żwirki i Wigury [GDA]14:19
Jana Pawła II14:20
Startowa14:21
Zaspa14:22
Kołobrzeska14:23
Bora Komorowskiego14:25
Czerwony Dwór14:27
Piastowska14:28
Pomorska [GDA]14:30
Osiedle Wejhera14:31
Helska14:32
Jelitkowo14:33
Kurs nr 9 do Stogi Plaża
Jelitkowo14:53
Helska14:55
Osiedle Wejhera14:57
Pomorska [GDA]14:58
Piastowska14:59
Czerwony Dwór15:01
Bora Komorowskiego15:02
Kołobrzeska15:04
Zaspa15:06
Startowa15:07
Jana Pawła II15:08
Żwirki i Wigury [GDA]15:09
Bajana15:10
Legionów15:12
Plac Komorowskiego15:14
Mickiewicza [GDA]15:16
Reja [GDA]15:17
Wyspiańskiego15:19
Kliniczna15:20
Twarda15:22
Stocznia Północna15:23
Stocznia SKM15:25
Plac Solidarności15:27
Dworzec Główny15:29
Brama Wyżynna15:32
Okopowa15:34
Żabi Kruk15:35
Chmielna15:36
Akademia Muzyczna15:38
Brama Żuławska15:40
Głęboka15:42
Przeróbka15:44
Lenartowicza15:45
Sucharskiego15:47
Kaczeńce15:48
Lessowa15:49
Zimna15:50
Rozłogi15:53
Stogi Plaża15:55
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi Plaża16:01
Stogi Plaża16:02
Stogi16:05
Zimna16:07
Lessowa16:08
Kaczeńce16:09
Sucharskiego16:11
Lenartowicza16:12
Przeróbka16:13
Głęboka16:15
Brama Żuławska16:17
Akademia Muzyczna16:19
Chmielna16:20
Żabi Kruk16:21
Okopowa16:23
Brama Wyżynna16:25
Dworzec Główny16:27
Plac Solidarności16:30
Stocznia SKM16:32
Stocznia Północna16:34
Twarda16:35
Kliniczna16:36
Wyspiańskiego16:38
Reja [GDA]16:39
Mickiewicza [GDA]16:41
Plac Komorowskiego16:43
Legionów16:45
Bajana16:47
Żwirki i Wigury [GDA]16:48
Jana Pawła II16:49
Startowa16:50
Zaspa16:51
Kołobrzeska16:52
Bora Komorowskiego16:54
Czerwony Dwór16:56
Piastowska16:57
Pomorska [GDA]16:59
Osiedle Wejhera17:00
Helska17:01
Jelitkowo17:02
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Jelitkowo17:10
Helska17:12
Osiedle Wejhera17:14
Pomorska [GDA]17:15
Piastowska17:16
Czerwony Dwór17:18
Bora Komorowskiego17:19
Kołobrzeska17:21
Zaspa17:23
Startowa17:24
Jana Pawła II17:25
Żwirki i Wigury [GDA]17:26
Bajana17:27
Legionów17:29
Plac Komorowskiego17:31
Mickiewicza [GDA]17:33
Reja [GDA]17:34
Wyspiańskiego17:36
Kliniczna17:37
Węzeł Kliniczna17:39
Swojska17:40
Żaglowa - AmberExpo17:42
Mostostal17:43
Stadion Energa Gdańsk17:44
Śnieżna17:46
Marynarki Polskiej17:48
Plac Wolności17:49
Nowy Port Zajezdnia17:50
Zajezdnia NOWY PORT17:52