16:18
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ06:12
Strzyża PKM06:13
Uniwersytet Gdański [GDA]06:15
Bażyńskiego [GDA]06:16
Tetmajera06:17
Derdowskiego06:18
Obrońców Westerplatte06:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:22
Opacka06:24
Subisława06:26
Pomorska - Osiedle06:27
Osiedle Wejhera06:29
Helska06:30
Jelitkowo06:31
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo06:34
Helska06:36
Osiedle Wejhera06:38
Pomorska [GDA]06:39
Piastowska06:40
Czerwony Dwór06:42
Bora-Komorowskiego06:43
Kołobrzeska06:45
Zaspa06:47
Startowa06:48
Jana Pawła II06:49
Żwirki i Wigury [GDA]06:50
Bajana06:51
Legionów06:52
Plac Komorowskiego06:54
Mickiewicza [GDA]06:57
Reja [GDA]06:58
Wyspiańskiego07:00
Kliniczna07:01
Twarda07:03
Stocznia Północna07:04
Stocznia SKM07:06
Plac Solidarności07:08
Dworzec Główny07:10
Brama Wyżynna07:13
Okopowa07:15
Żabi Kruk07:16
Chmielna07:17
Akademia Muzyczna07:19
Brama Żuławska07:21
Głęboka07:23
Przeróbka07:25
Lenartowicza07:26
Sucharskiego07:28
Kaczeńce07:29
Ugory eMOCja07:30
Zimna07:31
Stogi07:33
Stogi07:34
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi07:44
Stogi07:45
Zimna07:47
Ugory eMOCja07:48
Kaczeńce07:49
Sucharskiego07:51
Lenartowicza07:52
Przeróbka07:53
Głęboka07:55
Brama Żuławska07:57
Akademia Muzyczna07:59
Chmielna08:00
Żabi Kruk08:01
Okopowa08:03
Brama Wyżynna08:05
Dworzec Główny08:07
Plac Solidarności08:10
Stocznia SKM08:12
Stocznia Północna08:14
Twarda08:15
Kliniczna08:16
Wyspiańskiego08:18
Reja [GDA]08:19
Mickiewicza [GDA]08:21
Plac Komorowskiego08:23
Legionów08:25
Bajana08:26
Żwirki i Wigury [GDA]08:27
Jana Pawła II08:28
Startowa08:29
Zaspa08:30
Kołobrzeska08:32
Bora-Komorowskiego08:34
Czerwony Dwór08:36
Piastowska08:37
Pomorska [GDA]08:39
Osiedle Wejhera08:40
Helska08:41
Jelitkowo08:42
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo09:03
Helska09:05
Osiedle Wejhera09:07
Pomorska [GDA]09:08
Piastowska09:09
Czerwony Dwór09:11
Bora-Komorowskiego09:12
Kołobrzeska09:14
Zaspa09:16
Startowa09:17
Jana Pawła II09:18
Żwirki i Wigury [GDA]09:19
Bajana09:20
Legionów09:21
Plac Komorowskiego09:23
Mickiewicza [GDA]09:26
Reja [GDA]09:27
Wyspiańskiego09:29
Kliniczna09:30
Twarda09:32
Stocznia Północna09:33
Stocznia SKM09:35
Plac Solidarności09:37
Dworzec Główny09:39
Brama Wyżynna09:42
Okopowa09:44
Żabi Kruk09:45
Chmielna09:46
Akademia Muzyczna09:48
Brama Żuławska09:50
Głęboka09:52
Przeróbka09:54
Lenartowicza09:55
Sucharskiego09:57
Kaczeńce09:58
Ugory eMOCja09:59
Zimna10:00
Stogi10:02
Stogi10:03
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi10:23
Stogi10:24
Zimna10:26
Ugory eMOCja10:27
Kaczeńce10:28
Sucharskiego10:30
Lenartowicza10:31
Przeróbka10:32
Głęboka10:34
Brama Żuławska10:36
Akademia Muzyczna10:38
Chmielna10:39
Żabi Kruk10:40
Okopowa10:42
Brama Wyżynna10:44
Dworzec Główny10:46
Plac Solidarności10:49
Stocznia SKM10:51
Stocznia Północna10:53
Twarda10:54
Kliniczna10:55
Wyspiańskiego10:57
Reja [GDA]10:58
Mickiewicza [GDA]11:00
Plac Komorowskiego11:02
Legionów11:04
Bajana11:05
Żwirki i Wigury [GDA]11:06
Jana Pawła II11:07
Startowa11:08
Zaspa11:09
Kołobrzeska11:11
Bora-Komorowskiego11:13
Czerwony Dwór11:15
Piastowska11:16
Pomorska [GDA]11:18
Osiedle Wejhera11:19
Helska11:20
Jelitkowo11:21
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo11:31
Helska11:33
Osiedle Wejhera11:35
Pomorska [GDA]11:36
Piastowska11:37
Czerwony Dwór11:39
Bora-Komorowskiego11:40
Kołobrzeska11:42
Zaspa11:44
Startowa11:45
Jana Pawła II11:46
Żwirki i Wigury [GDA]11:47
Bajana11:48
Legionów11:49
Plac Komorowskiego11:51
Mickiewicza [GDA]11:54
Reja [GDA]11:55
Wyspiańskiego11:57
Kliniczna11:58
Twarda12:00
Stocznia Północna12:01
Stocznia SKM12:03
Plac Solidarności12:05
Dworzec Główny12:07
Brama Wyżynna12:10
Okopowa12:12
Żabi Kruk12:13
Chmielna12:14
Akademia Muzyczna12:16
Brama Żuławska12:18
Głęboka12:20
Przeróbka12:22
Lenartowicza12:23
Sucharskiego12:25
Kaczeńce12:26
Ugory eMOCja12:27
Zimna12:28
Stogi12:30
Stogi12:31
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi12:55
Stogi12:56
Zimna12:58
Ugory eMOCja12:59
Kaczeńce13:00
Sucharskiego13:02
Lenartowicza13:03
Przeróbka13:04
Głęboka13:06
Brama Żuławska13:08
Akademia Muzyczna13:10
Chmielna13:11
Żabi Kruk13:12
Okopowa13:14
Brama Wyżynna13:16
Dworzec Główny13:18
Plac Solidarności13:21
Stocznia SKM13:23
Stocznia Północna13:25
Twarda13:26
Kliniczna13:27
Wyspiańskiego13:29
Reja [GDA]13:30
Mickiewicza [GDA]13:32
Plac Komorowskiego13:34
Legionów13:36
Bajana13:37
Żwirki i Wigury [GDA]13:38
Jana Pawła II13:39
Startowa13:40
Zaspa13:41
Kołobrzeska13:43
Bora-Komorowskiego13:45
Czerwony Dwór13:47
Piastowska13:48
Pomorska [GDA]13:50
Osiedle Wejhera13:51
Helska13:52
Jelitkowo13:53
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo14:03
Helska14:05
Osiedle Wejhera14:07
Pomorska [GDA]14:08
Piastowska14:09
Czerwony Dwór14:11
Bora-Komorowskiego14:12
Kołobrzeska14:14
Zaspa14:16
Startowa14:17
Jana Pawła II14:18
Żwirki i Wigury [GDA]14:19
Bajana14:20
Legionów14:21
Plac Komorowskiego14:23
Mickiewicza [GDA]14:26
Reja [GDA]14:27
Wyspiańskiego14:29
Kliniczna14:30
Twarda14:32
Stocznia Północna14:33
Stocznia SKM14:35
Plac Solidarności14:37
Dworzec Główny14:39
Brama Wyżynna14:42
Okopowa14:44
Żabi Kruk14:45
Chmielna14:46
Akademia Muzyczna14:48
Brama Żuławska14:50
Głęboka14:52
Przeróbka14:54
Lenartowicza14:55
Sucharskiego14:57
Kaczeńce14:58
Ugory eMOCja14:59
Zimna15:00
Stogi15:02
Stogi15:03
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi15:14
Stogi15:15
Zimna15:17
Ugory eMOCja15:18
Kaczeńce15:19
Sucharskiego15:21
Lenartowicza15:22
Przeróbka15:23
Głęboka15:25
Brama Żuławska15:27
Akademia Muzyczna15:29
Chmielna15:30
Żabi Kruk15:31
Okopowa15:33
Brama Wyżynna15:35
Dworzec Główny15:37
Plac Solidarności15:40
Stocznia SKM15:42
Stocznia Północna15:44
Twarda15:45
Kliniczna15:46
Wyspiańskiego15:48
Reja [GDA]15:49
Mickiewicza [GDA]15:51
Plac Komorowskiego15:53
Legionów15:55
Bajana15:56
Żwirki i Wigury [GDA]15:57
Jana Pawła II15:58
Startowa15:59
Zaspa16:00
Kołobrzeska16:02
Bora-Komorowskiego16:04
Czerwony Dwór16:06
Piastowska16:07
Pomorska [GDA]16:09
Osiedle Wejhera16:10
Helska16:11
Jelitkowo16:12
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo16:23
Helska16:25
Osiedle Wejhera16:27
Pomorska [GDA]16:28
Piastowska16:29
Czerwony Dwór16:31
Bora-Komorowskiego16:32
Kołobrzeska16:34
Zaspa16:36
Startowa16:37
Jana Pawła II16:38
Żwirki i Wigury [GDA]16:39
Bajana16:40
Legionów16:41
Plac Komorowskiego16:43
Mickiewicza [GDA]16:46
Reja [GDA]16:47
Wyspiańskiego16:49
Kliniczna16:50
Twarda16:52
Stocznia Północna16:53
Stocznia SKM16:55
Plac Solidarności16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Wyżynna17:02
Okopowa17:04
Żabi Kruk17:05
Chmielna17:06
Akademia Muzyczna17:08
Brama Żuławska17:10
Głęboka17:12
Przeróbka17:14
Lenartowicza17:15
Sucharskiego17:17
Kaczeńce17:18
Ugory eMOCja17:19
Zimna17:20
Stogi17:22
Stogi17:23
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi17:44
Stogi17:45
Zimna17:47
Ugory eMOCja17:48
Kaczeńce17:49
Sucharskiego17:51
Lenartowicza17:52
Przeróbka17:53
Głęboka17:55
Brama Żuławska17:57
Akademia Muzyczna17:59
Chmielna18:00
Żabi Kruk18:01
Okopowa18:03
Brama Wyżynna18:05
Dworzec Główny18:07
Plac Solidarności18:10
Stocznia SKM18:12
Stocznia Północna18:14
Twarda18:15
Kliniczna18:16
Wyspiańskiego18:18
Reja [GDA]18:19
Mickiewicza [GDA]18:21
Plac Komorowskiego18:23
Legionów18:25
Bajana18:26
Żwirki i Wigury [GDA]18:27
Jana Pawła II18:28
Startowa18:29
Zaspa18:30
Kołobrzeska18:32
Bora-Komorowskiego18:34
Czerwony Dwór18:36
Piastowska18:37
Pomorska [GDA]18:39
Gospody18:40
Pomorska - Osiedle18:41
Subisława18:43
Opacka18:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:47
Obrońców Westerplatte18:49
Derdowskiego18:50
Tetmajera18:51
Bażyńskiego [GDA]18:52
Uniwersytet Gdański [GDA]18:53
Strzyża PKM18:55
Zajezdnia WRZESZCZ18:56