• W piątek, 9 czerwca na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 801 174 194, 695 174 194.  • W piątek, 9 czerwca na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • W piątek 09.06.2023 r. obowiązywać będą sobotnie rozkłady jazdy z wyjątkami. Szczegóły na www.ztm.gda.pl .
20:45
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ06:18
Strzyża PKM06:19
Uniwersytet Gdański [GDA]06:21
Bażyńskiego [GDA]06:22
Tetmajera06:23
Derdowskiego06:24
Obrońców Westerplatte06:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:28
Opacka06:30
Subisława06:32
Pomorska - Osiedle06:33
Pomorska [GDA]06:35
Piastowska06:36
Czerwony Dwór06:38
Bora-Komorowskiego06:39
Kołobrzeska06:41
Zaspa06:42
Startowa06:43
Jana Pawła II06:44
Żwirki i Wigury [GDA]06:45
Bajana06:46
Legionów06:47
Plac Komorowskiego06:49
Mickiewicza [GDA]06:52
Reja [GDA]06:53
Wyspiańskiego06:55
Politechnika SKM06:56
Twarda06:58
Stocznia Północna06:59
Stocznia SKM07:01
Plac Solidarności07:03
Dworzec Główny07:05
Brama Wyżynna07:08
Okopowa07:10
Żabi Kruk07:11
Chmielna07:12
Akademia Muzyczna07:14
Brama Żuławska07:16
Głęboka07:18
Przeróbka07:20
Lenartowicza07:21
Sucharskiego07:23
Kaczeńce07:24
Ugory eMOCja07:25
Zimna07:26
Stogi07:28
Stogi07:29
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi07:37
Stogi07:38
Zimna07:40
Ugory eMOCja07:41
Kaczeńce07:42
Sucharskiego07:44
Lenartowicza07:45
Przeróbka07:46
Głęboka07:48
Brama Żuławska07:50
Akademia Muzyczna07:51
Chmielna07:53
Żabi Kruk07:54
Okopowa07:56
Brama Wyżynna07:58
Dworzec Główny08:00
Plac Solidarności08:03
Stocznia SKM08:05
Stocznia Północna08:07
Twarda08:08
Politechnika SKM08:09
Wyspiańskiego08:11
Reja [GDA]08:12
Mickiewicza [GDA]08:14
Plac Komorowskiego08:16
Legionów08:18
Bajana08:19
Żwirki i Wigury [GDA]08:20
Jana Pawła II08:21
Startowa08:22
Zaspa08:23
Kołobrzeska08:25
Bora-Komorowskiego08:27
Czerwony Dwór08:29
Piastowska08:30
Pomorska [GDA]08:32
Osiedle Wejhera08:33
Helska08:34
Jelitkowo08:35
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo08:55
Helska08:57
Osiedle Wejhera08:59
Pomorska [GDA]09:00
Piastowska09:01
Czerwony Dwór09:03
Bora-Komorowskiego09:04
Kołobrzeska09:06
Zaspa09:07
Startowa09:08
Jana Pawła II09:09
Żwirki i Wigury [GDA]09:10
Bajana09:11
Legionów09:12
Plac Komorowskiego09:14
Mickiewicza [GDA]09:17
Reja [GDA]09:18
Wyspiańskiego09:20
Politechnika SKM09:21
Twarda09:23
Stocznia Północna09:24
Stocznia SKM09:26
Plac Solidarności09:28
Dworzec Główny09:30
Brama Wyżynna09:33
Okopowa09:35
Żabi Kruk09:36
Chmielna09:37
Akademia Muzyczna09:39
Brama Żuławska09:41
Głęboka09:43
Przeróbka09:45
Lenartowicza09:46
Sucharskiego09:48
Kaczeńce09:49
Ugory eMOCja09:50
Zimna09:51
Stogi09:53
Stogi09:54
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi10:15
Stogi10:16
Zimna10:18
Ugory eMOCja10:19
Kaczeńce10:20
Sucharskiego10:22
Lenartowicza10:23
Przeróbka10:24
Głęboka10:26
Brama Żuławska10:28
Akademia Muzyczna10:29
Chmielna10:31
Żabi Kruk10:32
Okopowa10:34
Brama Wyżynna10:36
Dworzec Główny10:38
Plac Solidarności10:41
Stocznia SKM10:43
Stocznia Północna10:45
Twarda10:46
Politechnika SKM10:47
Wyspiańskiego10:49
Reja [GDA]10:50
Mickiewicza [GDA]10:52
Plac Komorowskiego10:54
Legionów10:56
Bajana10:57
Żwirki i Wigury [GDA]10:58
Jana Pawła II10:59
Startowa11:00
Zaspa11:01
Kołobrzeska11:03
Bora-Komorowskiego11:05
Czerwony Dwór11:07
Piastowska11:08
Pomorska [GDA]11:10
Osiedle Wejhera11:11
Helska11:12
Jelitkowo11:13
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo11:35
Helska11:37
Osiedle Wejhera11:39
Pomorska [GDA]11:40
Piastowska11:41
Czerwony Dwór11:43
Bora-Komorowskiego11:44
Kołobrzeska11:46
Zaspa11:47
Startowa11:48
Jana Pawła II11:49
Żwirki i Wigury [GDA]11:50
Bajana11:51
Legionów11:52
Plac Komorowskiego11:54
Mickiewicza [GDA]11:57
Reja [GDA]11:58
Wyspiańskiego12:00
Politechnika SKM12:01
Twarda12:03
Stocznia Północna12:04
Stocznia SKM12:06
Plac Solidarności12:08
Dworzec Główny12:10
Brama Wyżynna12:13
Okopowa12:15
Żabi Kruk12:16
Chmielna12:17
Akademia Muzyczna12:19
Brama Żuławska12:21
Głęboka12:23
Przeróbka12:25
Lenartowicza12:26
Sucharskiego12:28
Kaczeńce12:29
Ugory eMOCja12:30
Zimna12:31
Stogi12:33
Stogi12:34
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi12:53
Stogi12:54
Zimna12:56
Ugory eMOCja12:57
Kaczeńce12:58
Sucharskiego13:00
Lenartowicza13:01
Przeróbka13:02
Głęboka13:04
Brama Żuławska13:06
Akademia Muzyczna13:07
Chmielna13:09
Żabi Kruk13:10
Okopowa13:12
Brama Wyżynna13:14
Dworzec Główny13:16
Plac Solidarności13:19
Stocznia SKM13:21
Stocznia Północna13:23
Twarda13:24
Politechnika SKM13:25
Wyspiańskiego13:27
Reja [GDA]13:28
Mickiewicza [GDA]13:30
Plac Komorowskiego13:32
Legionów13:34
Bajana13:35
Żwirki i Wigury [GDA]13:36
Jana Pawła II13:37
Startowa13:38
Zaspa13:39
Kołobrzeska13:41
Bora-Komorowskiego13:43
Czerwony Dwór13:45
Piastowska13:46
Pomorska [GDA]13:48
Osiedle Wejhera13:49
Helska13:50
Jelitkowo13:51
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo14:10
Helska14:12
Osiedle Wejhera14:14
Pomorska [GDA]14:15
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Bora-Komorowskiego14:19
Kołobrzeska14:21
Zaspa14:22
Startowa14:23
Jana Pawła II14:24
Żwirki i Wigury [GDA]14:25
Bajana14:26
Legionów14:27
Plac Komorowskiego14:29
Mickiewicza [GDA]14:32
Reja [GDA]14:33
Wyspiańskiego14:35
Politechnika SKM14:36
Twarda14:38
Stocznia Północna14:39
Stocznia SKM14:41
Plac Solidarności14:43
Dworzec Główny14:45
Brama Wyżynna14:48
Okopowa14:50
Żabi Kruk14:51
Chmielna14:52
Akademia Muzyczna14:54
Brama Żuławska14:56
Głęboka14:58
Przeróbka15:00
Lenartowicza15:01
Sucharskiego15:03
Kaczeńce15:04
Ugory eMOCja15:05
Zimna15:06
Stogi15:08
Stogi15:09
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi15:18
Stogi15:19
Zimna15:21
Ugory eMOCja15:22
Kaczeńce15:23
Sucharskiego15:25
Lenartowicza15:26
Przeróbka15:27
Głęboka15:29
Brama Żuławska15:31
Akademia Muzyczna15:32
Chmielna15:34
Żabi Kruk15:35
Okopowa15:37
Brama Wyżynna15:39
Dworzec Główny15:41
Plac Solidarności15:44
Stocznia SKM15:46
Stocznia Północna15:48
Twarda15:49
Politechnika SKM15:50
Wyspiańskiego15:52
Reja [GDA]15:53
Mickiewicza [GDA]15:55
Plac Komorowskiego15:57
Legionów15:59
Bajana16:00
Żwirki i Wigury [GDA]16:01
Jana Pawła II16:02
Startowa16:03
Zaspa16:04
Kołobrzeska16:06
Bora-Komorowskiego16:08
Czerwony Dwór16:10
Piastowska16:11
Pomorska [GDA]16:13
Osiedle Wejhera16:14
Helska16:15
Jelitkowo16:16
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo16:20
Helska16:22
Osiedle Wejhera16:24
Pomorska [GDA]16:25
Piastowska16:26
Czerwony Dwór16:28
Bora-Komorowskiego16:29
Kołobrzeska16:31
Zaspa16:32
Startowa16:33
Jana Pawła II16:34
Żwirki i Wigury [GDA]16:35
Bajana16:36
Legionów16:37
Plac Komorowskiego16:39
Mickiewicza [GDA]16:42
Reja [GDA]16:43
Wyspiańskiego16:45
Politechnika SKM16:46
Twarda16:48
Stocznia Północna16:49
Stocznia SKM16:51
Plac Solidarności16:53
Dworzec Główny16:55
Brama Wyżynna16:58
Okopowa17:00
Żabi Kruk17:01
Chmielna17:02
Akademia Muzyczna17:04
Brama Żuławska17:06
Głęboka17:08
Przeróbka17:10
Lenartowicza17:11
Sucharskiego17:13
Kaczeńce17:14
Ugory eMOCja17:15
Zimna17:16
Stogi17:18
Stogi17:19
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi17:28
Stogi17:29
Zimna17:31
Ugory eMOCja17:32
Kaczeńce17:33
Sucharskiego17:35
Lenartowicza17:36
Przeróbka17:37
Głęboka17:39
Brama Żuławska17:41
Akademia Muzyczna17:42
Chmielna17:44
Żabi Kruk17:45
Okopowa17:47
Brama Wyżynna17:49
Dworzec Główny17:51
Plac Solidarności17:54
Stocznia SKM17:56
Stocznia Północna17:58
Twarda17:59
Politechnika SKM18:00
Wyspiańskiego18:02
Reja [GDA]18:03
Mickiewicza [GDA]18:05
Plac Komorowskiego18:07
Legionów18:09
Bajana18:10
Żwirki i Wigury [GDA]18:11
Jana Pawła II18:12
Startowa18:13
Zaspa18:14
Kołobrzeska18:16
Bora-Komorowskiego18:18
Czerwony Dwór18:20
Piastowska18:21
Pomorska [GDA]18:23
Osiedle Wejhera18:24
Helska18:25
Jelitkowo18:26
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo18:55
Helska18:57
Osiedle Wejhera18:59
Pomorska [GDA]19:00
Piastowska19:01
Czerwony Dwór19:03
Bora-Komorowskiego19:04
Kołobrzeska19:06
Zaspa19:07
Startowa19:08
Jana Pawła II19:09
Żwirki i Wigury [GDA]19:10
Bajana19:11
Legionów19:12
Plac Komorowskiego19:14
Mickiewicza [GDA]19:17
Reja [GDA]19:18
Wyspiańskiego19:20
Politechnika SKM19:21
Twarda19:23
Stocznia Północna19:24
Stocznia SKM19:26
Plac Solidarności19:28
Dworzec Główny19:30
Brama Wyżynna19:33
Okopowa19:35
Żabi Kruk19:36
Chmielna19:37
Akademia Muzyczna19:39
Brama Żuławska19:41
Głęboka19:43
Przeróbka19:45
Lenartowicza19:46
Sucharskiego19:48
Kaczeńce19:49
Ugory eMOCja19:50
Zimna19:51
Stogi19:53
Stogi19:54
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi20:01
Stogi20:02
Zimna20:04
Ugory eMOCja20:05
Kaczeńce20:06
Sucharskiego20:08
Lenartowicza20:09
Przeróbka20:10
Głęboka20:12
Brama Żuławska20:14
Akademia Muzyczna20:15
Chmielna20:17
Żabi Kruk20:18
Okopowa20:20
Brama Wyżynna20:22
Dworzec Główny20:24
Plac Solidarności20:27
Stocznia SKM20:29
Stocznia Północna20:31
Twarda20:32
Politechnika SKM20:33
Wyspiańskiego20:35
Reja [GDA]20:36
Mickiewicza [GDA]20:38
Plac Komorowskiego20:40
Legionów20:42
Bajana20:43
Żwirki i Wigury [GDA]20:44
Jana Pawła II20:45
Startowa20:46
Zaspa20:47
Kołobrzeska20:49
Bora-Komorowskiego20:51
Czerwony Dwór20:53
Piastowska20:54
Pomorska [GDA]20:56
Gospody20:57
Pomorska - Osiedle20:58
Subisława21:00
Opacka21:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:04
Obrońców Westerplatte21:06
Derdowskiego21:07
Tetmajera21:08
Bażyńskiego [GDA]21:09
Uniwersytet Gdański [GDA]21:10
Strzyża PKM21:12
Zajezdnia WRZESZCZ21:13