• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:51
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:14
Strzyża PKM04:15
Uniwersytet Gdański [GDA]04:17
Bażyńskiego [GDA]04:18
Tetmajera04:19
Derdowskiego04:20
Obrońców Westerplatte04:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:24
Opacka04:26
Subisława04:28
Pomorska - Osiedle04:29
Osiedle Wejhera04:31
Helska04:32
Jelitkowo04:33
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo04:35
Helska04:37
Osiedle Wejhera04:39
Pomorska [GDA]04:40
Piastowska04:41
Czerwony Dwór04:43
Bora Komorowskiego04:44
Kołobrzeska04:46
Zaspa04:48
Startowa04:49
Jana Pawła II04:50
Żwirki i Wigury [GDA]04:51
Bajana04:52
Legionów04:54
Plac Komorowskiego04:56
Mickiewicza [GDA]04:58
Reja [GDA]04:59
Wyspiańskiego05:01
Kliniczna05:02
Twarda05:04
Stocznia Północna05:05
Stocznia SKM05:07
Plac Solidarności05:09
Dworzec Główny05:11
Brama Wyżynna05:14
Okopowa05:16
Żabi Kruk05:17
Chmielna05:18
Akademia Muzyczna05:20
Brama Żuławska05:22
Głęboka05:24
Przeróbka05:26
Lenartowicza05:27
Sucharskiego05:29
Kaczeńce05:30
Lessowa05:31
Zimna05:32
Stogi05:34
Stogi05:35
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi05:58
Stogi05:59
Zimna06:01
Lessowa06:02
Kaczeńce06:03
Sucharskiego06:05
Lenartowicza06:06
Przeróbka06:07
Głęboka06:09
Brama Żuławska06:11
Akademia Muzyczna06:13
Chmielna06:14
Żabi Kruk06:15
Okopowa06:17
Brama Wyżynna06:19
Dworzec Główny06:21
Plac Solidarności06:24
Stocznia SKM06:26
Stocznia Północna06:28
Twarda06:29
Kliniczna06:30
Wyspiańskiego06:32
Reja [GDA]06:33
Mickiewicza [GDA]06:35
Plac Komorowskiego06:37
Legionów06:39
Bajana06:41
Żwirki i Wigury [GDA]06:42
Jana Pawła II06:43
Startowa06:44
Zaspa06:45
Kołobrzeska06:46
Bora Komorowskiego06:48
Czerwony Dwór06:50
Piastowska06:51
Pomorska [GDA]06:53
Osiedle Wejhera06:54
Helska06:55
Jelitkowo06:56
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo07:10
Helska07:12
Osiedle Wejhera07:14
Pomorska [GDA]07:15
Piastowska07:16
Czerwony Dwór07:18
Bora Komorowskiego07:19
Kołobrzeska07:21
Zaspa07:23
Startowa07:24
Jana Pawła II07:25
Żwirki i Wigury [GDA]07:26
Bajana07:27
Legionów07:29
Plac Komorowskiego07:31
Mickiewicza [GDA]07:33
Reja [GDA]07:34
Wyspiańskiego07:36
Kliniczna07:37
Twarda07:39
Stocznia Północna07:40
Stocznia SKM07:42
Plac Solidarności07:44
Dworzec Główny07:46
Brama Wyżynna07:49
Okopowa07:51
Żabi Kruk07:52
Chmielna07:53
Akademia Muzyczna07:55
Brama Żuławska07:57
Głęboka07:59
Przeróbka08:01
Lenartowicza08:02
Sucharskiego08:04
Kaczeńce08:05
Lessowa08:06
Zimna08:07
Stogi08:09
Stogi08:10
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi08:23
Stogi08:24
Zimna08:26
Lessowa08:27
Kaczeńce08:28
Sucharskiego08:30
Lenartowicza08:31
Przeróbka08:32
Głęboka08:34
Brama Żuławska08:36
Akademia Muzyczna08:38
Chmielna08:39
Żabi Kruk08:40
Okopowa08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Plac Solidarności08:49
Stocznia SKM08:51
Stocznia Północna08:53
Twarda08:54
Kliniczna08:55
Wyspiańskiego08:57
Reja [GDA]08:58
Mickiewicza [GDA]09:00
Plac Komorowskiego09:02
Legionów09:04
Bajana09:06
Żwirki i Wigury [GDA]09:07
Jana Pawła II09:08
Startowa09:09
Zaspa09:10
Kołobrzeska09:11
Bora Komorowskiego09:13
Czerwony Dwór09:15
Piastowska09:16
Pomorska [GDA]09:18
Osiedle Wejhera09:19
Helska09:20
Jelitkowo09:21
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo09:50
Helska09:52
Osiedle Wejhera09:54
Pomorska [GDA]09:55
Piastowska09:56
Czerwony Dwór09:58
Bora Komorowskiego09:59
Kołobrzeska10:01
Zaspa10:03
Startowa10:04
Jana Pawła II10:05
Żwirki i Wigury [GDA]10:06
Bajana10:07
Legionów10:09
Plac Komorowskiego10:11
Mickiewicza [GDA]10:13
Reja [GDA]10:14
Wyspiańskiego10:16
Kliniczna10:17
Twarda10:19
Stocznia Północna10:20
Stocznia SKM10:22
Plac Solidarności10:24
Dworzec Główny10:26
Brama Wyżynna10:29
Okopowa10:31
Żabi Kruk10:32
Chmielna10:33
Akademia Muzyczna10:35
Brama Żuławska10:37
Głęboka10:39
Przeróbka10:41
Lenartowicza10:42
Sucharskiego10:44
Kaczeńce10:45
Lessowa10:46
Zimna10:47
Stogi10:49
Stogi10:50
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:03
Stogi11:04
Zimna11:06
Lessowa11:07
Kaczeńce11:08
Sucharskiego11:10
Lenartowicza11:11
Przeróbka11:12
Głęboka11:14
Brama Żuławska11:16
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Plac Solidarności11:29
Stocznia SKM11:31
Stocznia Północna11:33
Twarda11:34
Kliniczna11:35
Wyspiańskiego11:37
Reja [GDA]11:38
Mickiewicza [GDA]11:40
Plac Komorowskiego11:42
Legionów11:44
Bajana11:46
Żwirki i Wigury [GDA]11:47
Jana Pawła II11:48
Startowa11:49
Zaspa11:50
Kołobrzeska11:51
Bora Komorowskiego11:53
Czerwony Dwór11:55
Piastowska11:56
Pomorska [GDA]11:58
Osiedle Wejhera11:59
Helska12:00
Jelitkowo12:01
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo12:30
Helska12:32
Osiedle Wejhera12:34
Pomorska [GDA]12:35
Piastowska12:36
Czerwony Dwór12:38
Bora Komorowskiego12:39
Kołobrzeska12:41
Zaspa12:43
Startowa12:44
Jana Pawła II12:45
Żwirki i Wigury [GDA]12:46
Bajana12:47
Legionów12:49
Plac Komorowskiego12:51
Mickiewicza [GDA]12:53
Reja [GDA]12:54
Wyspiańskiego12:56
Kliniczna12:57
Twarda12:59
Stocznia Północna13:00
Stocznia SKM13:02
Plac Solidarności13:04
Dworzec Główny13:06
Brama Wyżynna13:09
Okopowa13:11
Żabi Kruk13:12
Chmielna13:13
Akademia Muzyczna13:15
Brama Żuławska13:17
Głęboka13:19
Przeróbka13:21
Lenartowicza13:22
Sucharskiego13:24
Kaczeńce13:25
Lessowa13:26
Zimna13:27
Stogi13:29
Stogi13:30
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi13:43
Stogi13:44
Zimna13:46
Lessowa13:47
Kaczeńce13:48
Sucharskiego13:50
Lenartowicza13:51
Przeróbka13:52
Głęboka13:54
Brama Żuławska13:56
Akademia Muzyczna13:58
Chmielna13:59
Żabi Kruk14:00
Okopowa14:02
Brama Wyżynna14:04
Dworzec Główny14:06
Plac Solidarności14:09
Stocznia SKM14:11
Stocznia Północna14:13
Twarda14:14
Kliniczna14:15
Wyspiańskiego14:17
Reja [GDA]14:18
Mickiewicza [GDA]14:20
Plac Komorowskiego14:22
Legionów14:24
Bajana14:26
Żwirki i Wigury [GDA]14:27
Jana Pawła II14:28
Startowa14:29
Zaspa14:30
Kołobrzeska14:31
Bora Komorowskiego14:33
Czerwony Dwór14:35
Piastowska14:36
Pomorska [GDA]14:38
Osiedle Wejhera14:39
Helska14:40
Jelitkowo14:41
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo15:10
Helska15:12
Osiedle Wejhera15:14
Pomorska [GDA]15:15
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Bora Komorowskiego15:19
Kołobrzeska15:21
Zaspa15:23
Startowa15:24
Jana Pawła II15:25
Żwirki i Wigury [GDA]15:26
Bajana15:27
Legionów15:29
Plac Komorowskiego15:31
Mickiewicza [GDA]15:33
Reja [GDA]15:34
Wyspiańskiego15:36
Kliniczna15:37
Twarda15:39
Stocznia Północna15:40
Stocznia SKM15:42
Plac Solidarności15:44
Dworzec Główny15:46
Brama Wyżynna15:49
Okopowa15:51
Żabi Kruk15:52
Chmielna15:53
Akademia Muzyczna15:55
Brama Żuławska15:57
Głęboka15:59
Przeróbka16:01
Lenartowicza16:02
Sucharskiego16:04
Kaczeńce16:05
Lessowa16:06
Zimna16:07
Stogi16:09
Stogi16:10
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi16:23
Stogi16:24
Zimna16:26
Lessowa16:27
Kaczeńce16:28
Sucharskiego16:30
Lenartowicza16:31
Przeróbka16:32
Głęboka16:34
Brama Żuławska16:36
Akademia Muzyczna16:38
Chmielna16:39
Żabi Kruk16:40
Okopowa16:42
Brama Wyżynna16:44
Dworzec Główny16:46
Plac Solidarności16:49
Stocznia SKM16:51
Stocznia Północna16:53
Twarda16:54
Kliniczna16:55
Wyspiańskiego16:57
Reja [GDA]16:58
Mickiewicza [GDA]17:00
Plac Komorowskiego17:02
Legionów17:04
Bajana17:06
Żwirki i Wigury [GDA]17:07
Jana Pawła II17:08
Startowa17:09
Zaspa17:10
Kołobrzeska17:11
Bora Komorowskiego17:13
Czerwony Dwór17:15
Piastowska17:16
Pomorska [GDA]17:18
Osiedle Wejhera17:19
Helska17:20
Jelitkowo17:21
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo17:50
Helska17:52
Osiedle Wejhera17:54
Pomorska [GDA]17:55
Piastowska17:56
Czerwony Dwór17:58
Bora Komorowskiego17:59
Kołobrzeska18:01
Zaspa18:03
Startowa18:04
Jana Pawła II18:05
Żwirki i Wigury [GDA]18:06
Bajana18:07
Legionów18:09
Plac Komorowskiego18:11
Mickiewicza [GDA]18:13
Reja [GDA]18:14
Wyspiańskiego18:16
Kliniczna18:17
Twarda18:19
Stocznia Północna18:20
Stocznia SKM18:22
Plac Solidarności18:24
Dworzec Główny18:26
Brama Wyżynna18:29
Okopowa18:31
Żabi Kruk18:32
Chmielna18:33
Akademia Muzyczna18:35
Brama Żuławska18:37
Głęboka18:39
Przeróbka18:41
Lenartowicza18:42
Sucharskiego18:44
Kaczeńce18:45
Lessowa18:46
Zimna18:47
Stogi18:49
Stogi18:50
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi19:03
Stogi19:04
Zimna19:06
Lessowa19:07
Kaczeńce19:08
Sucharskiego19:10
Lenartowicza19:11
Przeróbka19:12
Głęboka19:14
Brama Żuławska19:16
Akademia Muzyczna19:18
Chmielna19:19
Żabi Kruk19:20
Okopowa19:22
Brama Wyżynna19:24
Dworzec Główny19:26
Plac Solidarności19:29
Stocznia SKM19:31
Stocznia Północna19:33
Twarda19:34
Kliniczna19:35
Wyspiańskiego19:37
Reja [GDA]19:38
Mickiewicza [GDA]19:40
Plac Komorowskiego19:42
Legionów19:44
Bajana19:46
Żwirki i Wigury [GDA]19:47
Jana Pawła II19:48
Startowa19:49
Zaspa19:50
Kołobrzeska19:51
Bora Komorowskiego19:53
Czerwony Dwór19:55
Piastowska19:56
Pomorska [GDA]19:58
Osiedle Wejhera19:59
Helska20:00
Jelitkowo20:01
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo20:10
Helska20:12
Osiedle Wejhera20:14
Pomorska [GDA]20:15
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:18
Bora Komorowskiego20:19
Kołobrzeska20:21
Zaspa20:23
Startowa20:24
Jana Pawła II20:25
Żwirki i Wigury [GDA]20:26
Bajana20:27
Legionów20:29
Plac Komorowskiego20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Reja [GDA]20:34
Wyspiańskiego20:36
Kliniczna20:37
Twarda20:39
Stocznia Północna20:40
Stocznia SKM20:42
Plac Solidarności20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:49
Okopowa20:51
Żabi Kruk20:52
Chmielna20:53
Akademia Muzyczna20:55
Brama Żuławska20:57
Głęboka20:59
Przeróbka21:01
Lenartowicza21:02
Sucharskiego21:04
Kaczeńce21:05
Lessowa21:06
Zimna21:07
Stogi21:09
Stogi21:10
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Stogi21:28
Stogi21:29
Zimna21:31
Lessowa21:32
Kaczeńce21:33
Sucharskiego21:35
Lenartowicza21:36
Przeróbka21:37
Głęboka21:39
Brama Żuławska21:41
Akademia Muzyczna21:43
Chmielna21:44
Żabi Kruk21:45
Okopowa21:47
Brama Wyżynna21:49
Dworzec Główny21:51
Plac Solidarności21:54
Stocznia SKM21:56
Stocznia Północna21:58
Twarda21:59
Kliniczna22:00
Wyspiańskiego22:02
Reja [GDA]22:03
Mickiewicza [GDA]22:05
Plac Komorowskiego22:07
Legionów22:09
Bajana22:11
Żwirki i Wigury [GDA]22:12
Jana Pawła II22:13
Startowa22:14
Zaspa22:15
Kołobrzeska22:16
Bora Komorowskiego22:18
Czerwony Dwór22:20
Piastowska22:21
Pomorska [GDA]22:23
Osiedle Wejhera22:24
Helska22:25
Jelitkowo22:26
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:40
Helska22:42
Osiedle Wejhera22:43
Gospody22:44
Pomorska - Osiedle22:45
Subisława22:47
Opacka22:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:51
Obrońców Westerplatte22:53
Derdowskiego22:54
Tetmajera22:55
Bażyńskiego [GDA]22:56
Uniwersytet Gdański [GDA]22:57
Strzyża PKM22:59
Zajezdnia WRZESZCZ23:00