• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:54
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia NOWY PORT04:20
Władysława IV [GDA]04:22
Nowy Port Góreckiego04:23
Marynarki Polskiej04:25
Śnieżna04:27
Stadion Energa Gdańsk04:29
Mostostal04:30
Żaglowa - AmberExpo04:31
Swojska04:33
Węzeł Kliniczna04:34
Kliniczna04:35
Wyspiańskiego04:37
Reja [GDA]04:38
Mickiewicza [GDA]04:40
Plac Komorowskiego04:42
Legionów04:44
Bajana04:46
Żwirki i Wigury [GDA]04:47
Jana Pawła II04:48
Startowa04:49
Zaspa04:50
Kołobrzeska04:51
Bora Komorowskiego04:53
Czerwony Dwór04:55
Piastowska04:56
Pomorska [GDA]04:58
Osiedle Wejhera04:59
Helska05:00
Jelitkowo05:01
Kurs nr 1 do Stogi Plaża
Jelitkowo05:10
Helska05:12
Osiedle Wejhera05:14
Pomorska [GDA]05:15
Piastowska05:16
Czerwony Dwór05:18
Bora Komorowskiego05:19
Kołobrzeska05:21
Zaspa05:23
Startowa05:24
Jana Pawła II05:25
Żwirki i Wigury [GDA]05:26
Bajana05:27
Legionów05:29
Plac Komorowskiego05:31
Mickiewicza [GDA]05:33
Reja [GDA]05:34
Wyspiańskiego05:36
Kliniczna05:37
Twarda05:39
Stocznia Północna05:40
Stocznia SKM05:42
Plac Solidarności05:44
Dworzec Główny05:46
Brama Wyżynna05:49
Okopowa05:51
Żabi Kruk05:52
Chmielna05:53
Akademia Muzyczna05:55
Brama Żuławska05:57
Głęboka05:59
Przeróbka06:01
Lenartowicza06:02
Sucharskiego06:04
Kaczeńce06:05
Lessowa06:06
Zimna06:07
Rozłogi06:10
Stogi Plaża06:12
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi Plaża06:21
Stogi Plaża06:22
Stogi06:25
Zimna06:27
Lessowa06:28
Kaczeńce06:29
Sucharskiego06:31
Lenartowicza06:32
Przeróbka06:33
Głęboka06:35
Brama Żuławska06:37
Akademia Muzyczna06:39
Chmielna06:40
Żabi Kruk06:41
Okopowa06:43
Brama Wyżynna06:45
Dworzec Główny06:47
Plac Solidarności06:50
Stocznia SKM06:52
Stocznia Północna06:54
Twarda06:55
Kliniczna06:56
Wyspiańskiego06:58
Reja [GDA]06:59
Mickiewicza [GDA]07:01
Plac Komorowskiego07:03
Legionów07:05
Bajana07:07
Żwirki i Wigury [GDA]07:08
Jana Pawła II07:09
Startowa07:10
Zaspa07:11
Kołobrzeska07:12
Bora Komorowskiego07:14
Czerwony Dwór07:16
Piastowska07:17
Pomorska [GDA]07:19
Osiedle Wejhera07:20
Helska07:21
Jelitkowo07:22
Kurs nr 3 do Stogi Plaża
Jelitkowo07:33
Helska07:35
Osiedle Wejhera07:37
Pomorska [GDA]07:38
Piastowska07:39
Czerwony Dwór07:41
Bora Komorowskiego07:42
Kołobrzeska07:44
Zaspa07:46
Startowa07:47
Jana Pawła II07:48
Żwirki i Wigury [GDA]07:49
Bajana07:50
Legionów07:52
Plac Komorowskiego07:54
Mickiewicza [GDA]07:56
Reja [GDA]07:57
Wyspiańskiego07:59
Kliniczna08:00
Twarda08:02
Stocznia Północna08:03
Stocznia SKM08:05
Plac Solidarności08:07
Dworzec Główny08:09
Brama Wyżynna08:12
Okopowa08:14
Żabi Kruk08:15
Chmielna08:16
Akademia Muzyczna08:18
Brama Żuławska08:20
Głęboka08:22
Przeróbka08:24
Lenartowicza08:25
Sucharskiego08:27
Kaczeńce08:28
Lessowa08:29
Zimna08:30
Rozłogi08:33
Stogi Plaża08:35
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi Plaża08:40
Stogi Plaża08:41
Stogi08:44
Zimna08:46
Lessowa08:47
Kaczeńce08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:54
Brama Żuławska08:56
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Plac Solidarności09:09
Stocznia SKM09:11
Stocznia Północna09:13
Twarda09:14
Kliniczna09:15
Wyspiańskiego09:17
Reja [GDA]09:18
Mickiewicza [GDA]09:20
Plac Komorowskiego09:22
Legionów09:24
Bajana09:26
Żwirki i Wigury [GDA]09:27
Jana Pawła II09:28
Startowa09:29
Zaspa09:30
Kołobrzeska09:31
Bora Komorowskiego09:33
Czerwony Dwór09:35
Piastowska09:36
Pomorska [GDA]09:38
Osiedle Wejhera09:39
Helska09:40
Jelitkowo09:41
Kurs nr 5 do Stogi Plaża
Jelitkowo10:11
Helska10:13
Osiedle Wejhera10:15
Pomorska [GDA]10:16
Piastowska10:17
Czerwony Dwór10:19
Bora Komorowskiego10:20
Kołobrzeska10:22
Zaspa10:24
Startowa10:25
Jana Pawła II10:26
Żwirki i Wigury [GDA]10:27
Bajana10:28
Legionów10:30
Plac Komorowskiego10:32
Mickiewicza [GDA]10:34
Reja [GDA]10:35
Wyspiańskiego10:37
Kliniczna10:38
Twarda10:40
Stocznia Północna10:41
Stocznia SKM10:43
Plac Solidarności10:45
Dworzec Główny10:47
Brama Wyżynna10:50
Okopowa10:52
Żabi Kruk10:53
Chmielna10:54
Akademia Muzyczna10:56
Brama Żuławska10:58
Głęboka11:00
Przeróbka11:02
Lenartowicza11:03
Sucharskiego11:05
Kaczeńce11:06
Lessowa11:07
Zimna11:08
Rozłogi11:11
Stogi Plaża11:13
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi Plaża11:20
Stogi Plaża11:21
Stogi11:24
Zimna11:26
Lessowa11:27
Kaczeńce11:28
Sucharskiego11:30
Lenartowicza11:31
Przeróbka11:32
Głęboka11:34
Brama Żuławska11:36
Akademia Muzyczna11:38
Chmielna11:39
Żabi Kruk11:40
Okopowa11:42
Brama Wyżynna11:44
Dworzec Główny11:46
Plac Solidarności11:49
Stocznia SKM11:51
Stocznia Północna11:53
Twarda11:54
Kliniczna11:55
Wyspiańskiego11:57
Reja [GDA]11:58
Mickiewicza [GDA]12:00
Plac Komorowskiego12:02
Legionów12:04
Bajana12:06
Żwirki i Wigury [GDA]12:07
Jana Pawła II12:08
Startowa12:09
Zaspa12:10
Kołobrzeska12:11
Bora Komorowskiego12:13
Czerwony Dwór12:15
Piastowska12:16
Pomorska [GDA]12:18
Osiedle Wejhera12:19
Helska12:20
Jelitkowo12:21
Kurs nr 7 do Stogi Plaża
Jelitkowo12:43
Helska12:45
Osiedle Wejhera12:47
Pomorska [GDA]12:48
Piastowska12:49
Czerwony Dwór12:51
Bora Komorowskiego12:52
Kołobrzeska12:54
Zaspa12:56
Startowa12:57
Jana Pawła II12:58
Żwirki i Wigury [GDA]12:59
Bajana13:00
Legionów13:02
Plac Komorowskiego13:04
Mickiewicza [GDA]13:06
Reja [GDA]13:07
Wyspiańskiego13:09
Kliniczna13:10
Twarda13:12
Stocznia Północna13:13
Stocznia SKM13:15
Plac Solidarności13:17
Dworzec Główny13:19
Brama Wyżynna13:22
Okopowa13:24
Żabi Kruk13:25
Chmielna13:26
Akademia Muzyczna13:28
Brama Żuławska13:30
Głęboka13:32
Przeróbka13:34
Lenartowicza13:35
Sucharskiego13:37
Kaczeńce13:38
Lessowa13:39
Zimna13:40
Rozłogi13:43
Stogi Plaża13:45
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi Plaża13:51
Stogi Plaża13:52
Stogi13:55
Zimna13:57
Lessowa13:58
Kaczeńce13:59
Sucharskiego14:01
Lenartowicza14:02
Przeróbka14:03
Głęboka14:05
Brama Żuławska14:07
Akademia Muzyczna14:09
Chmielna14:10
Żabi Kruk14:11
Okopowa14:13
Brama Wyżynna14:15
Dworzec Główny14:17
Plac Solidarności14:20
Stocznia SKM14:22
Stocznia Północna14:24
Twarda14:25
Kliniczna14:26
Wyspiańskiego14:28
Reja [GDA]14:29
Mickiewicza [GDA]14:31
Plac Komorowskiego14:33
Legionów14:35
Bajana14:37
Żwirki i Wigury [GDA]14:38
Jana Pawła II14:39
Startowa14:40
Zaspa14:41
Kołobrzeska14:42
Bora Komorowskiego14:44
Czerwony Dwór14:46
Piastowska14:47
Pomorska [GDA]14:49
Osiedle Wejhera14:50
Helska14:51
Jelitkowo14:52
Kurs nr 9 do Stogi Plaża
Jelitkowo15:13
Helska15:15
Osiedle Wejhera15:17
Pomorska [GDA]15:18
Piastowska15:19
Czerwony Dwór15:21
Bora Komorowskiego15:22
Kołobrzeska15:24
Zaspa15:26
Startowa15:27
Jana Pawła II15:28
Żwirki i Wigury [GDA]15:29
Bajana15:30
Legionów15:32
Plac Komorowskiego15:34
Mickiewicza [GDA]15:36
Reja [GDA]15:37
Wyspiańskiego15:39
Kliniczna15:40
Twarda15:42
Stocznia Północna15:43
Stocznia SKM15:45
Plac Solidarności15:47
Dworzec Główny15:49
Brama Wyżynna15:52
Okopowa15:54
Żabi Kruk15:55
Chmielna15:56
Akademia Muzyczna15:58
Brama Żuławska16:00
Głęboka16:02
Przeróbka16:04
Lenartowicza16:05
Sucharskiego16:07
Kaczeńce16:08
Lessowa16:09
Zimna16:10
Rozłogi16:13
Stogi Plaża16:15
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi Plaża16:21
Stogi Plaża16:22
Stogi16:25
Zimna16:27
Lessowa16:28
Kaczeńce16:29
Sucharskiego16:31
Lenartowicza16:32
Przeróbka16:33
Głęboka16:35
Brama Żuławska16:37
Akademia Muzyczna16:39
Chmielna16:40
Żabi Kruk16:41
Okopowa16:43
Brama Wyżynna16:45
Dworzec Główny16:47
Plac Solidarności16:50
Stocznia SKM16:52
Stocznia Północna16:54
Twarda16:55
Kliniczna16:56
Wyspiańskiego16:58
Reja [GDA]16:59
Mickiewicza [GDA]17:01
Plac Komorowskiego17:03
Legionów17:05
Bajana17:07
Żwirki i Wigury [GDA]17:08
Jana Pawła II17:09
Startowa17:10
Zaspa17:11
Kołobrzeska17:12
Bora Komorowskiego17:14
Czerwony Dwór17:16
Piastowska17:17
Pomorska [GDA]17:19
Osiedle Wejhera17:20
Helska17:21
Jelitkowo17:22
Kurs nr 11 do Stogi Plaża
Jelitkowo17:33
Helska17:35
Osiedle Wejhera17:37
Pomorska [GDA]17:38
Piastowska17:39
Czerwony Dwór17:41
Bora Komorowskiego17:42
Kołobrzeska17:44
Zaspa17:46
Startowa17:47
Jana Pawła II17:48
Żwirki i Wigury [GDA]17:49
Bajana17:50
Legionów17:52
Plac Komorowskiego17:54
Mickiewicza [GDA]17:56
Reja [GDA]17:57
Wyspiańskiego17:59
Kliniczna18:00
Twarda18:02
Stocznia Północna18:03
Stocznia SKM18:05
Plac Solidarności18:07
Dworzec Główny18:09
Brama Wyżynna18:12
Okopowa18:14
Żabi Kruk18:15
Chmielna18:16
Akademia Muzyczna18:18
Brama Żuławska18:20
Głęboka18:22
Przeróbka18:24
Lenartowicza18:25
Sucharskiego18:27
Kaczeńce18:28
Lessowa18:29
Zimna18:30
Rozłogi18:33
Stogi Plaża18:35
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi Plaża18:41
Stogi Plaża18:42
Stogi18:45
Zimna18:47
Lessowa18:48
Kaczeńce18:49
Sucharskiego18:51
Lenartowicza18:52
Przeróbka18:53
Głęboka18:55
Brama Żuławska18:57
Akademia Muzyczna18:59
Chmielna19:00
Żabi Kruk19:01
Okopowa19:03
Brama Wyżynna19:05
Dworzec Główny19:07
Plac Solidarności19:10
Stocznia SKM19:12
Stocznia Północna19:14
Twarda19:15
Kliniczna19:16
Wyspiańskiego19:18
Reja [GDA]19:19
Mickiewicza [GDA]19:21
Plac Komorowskiego19:23
Legionów19:25
Bajana19:27
Żwirki i Wigury [GDA]19:28
Jana Pawła II19:29
Startowa19:30
Zaspa19:31
Kołobrzeska19:32
Bora Komorowskiego19:34
Czerwony Dwór19:36
Piastowska19:37
Pomorska [GDA]19:39
Osiedle Wejhera19:40
Helska19:41
Jelitkowo19:42
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Jelitkowo19:45
Helska19:47
Osiedle Wejhera19:49
Pomorska [GDA]19:50
Piastowska19:51
Czerwony Dwór19:53
Bora Komorowskiego19:54
Kołobrzeska19:56
Zaspa19:58
Startowa19:59
Jana Pawła II20:00
Żwirki i Wigury [GDA]20:01
Bajana20:02
Legionów20:04
Plac Komorowskiego20:06
Mickiewicza [GDA]20:08
Reja [GDA]20:09
Wyspiańskiego20:11
Kliniczna20:12
Węzeł Kliniczna20:14
Swojska20:15
Żaglowa - AmberExpo20:17
Mostostal20:18
Stadion Energa Gdańsk20:19
Śnieżna20:21
Marynarki Polskiej20:23
Plac Wolności20:24
Nowy Port Zajezdnia20:25
Zajezdnia NOWY PORT20:27