• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:29
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ04:13
Strzyża PKM04:14
Uniwersytet Gdański [GDA]04:16
Bażyńskiego [GDA]04:17
Tetmajera04:18
Derdowskiego04:19
Obrońców Westerplatte04:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:23
Opacka04:25
Subisława04:27
Pomorska - Osiedle04:28
Pomorska [GDA]04:30
Piastowska04:31
Czerwony Dwór04:33
Bora-Komorowskiego04:34
Kołobrzeska04:36
Zaspa04:37
Startowa04:38
Jana Pawła II04:39
Żwirki i Wigury [GDA]04:40
Bajana04:41
Legionów04:42
Plac Komorowskiego04:44
Mickiewicza [GDA]04:47
Reja [GDA]04:48
Wyspiańskiego04:50
Politechnika SKM04:51
Twarda04:53
Stocznia Północna04:54
Stocznia SKM04:56
Plac Solidarności04:58
Dworzec Główny05:00
Brama Wyżynna05:03
Okopowa05:05
Żabi Kruk05:06
Chmielna05:07
Akademia Muzyczna05:09
Brama Żuławska05:11
Głęboka05:13
Przeróbka05:15
Lenartowicza05:16
Sucharskiego05:18
Kaczeńce05:19
Ugory eMOCja05:20
Zimna05:21
Stogi05:23
Stogi05:24
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi05:28
Stogi05:29
Zimna05:31
Ugory eMOCja05:32
Kaczeńce05:33
Sucharskiego05:35
Lenartowicza05:36
Przeróbka05:37
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:42
Chmielna05:44
Żabi Kruk05:45
Okopowa05:47
Brama Wyżynna05:49
Dworzec Główny05:51
Plac Solidarności05:54
Stocznia SKM05:56
Stocznia Północna05:58
Twarda05:59
Politechnika SKM06:00
Wyspiańskiego06:02
Reja [GDA]06:03
Mickiewicza [GDA]06:05
Plac Komorowskiego06:07
Legionów06:09
Bajana06:10
Żwirki i Wigury [GDA]06:11
Jana Pawła II06:12
Startowa06:13
Zaspa06:14
Kołobrzeska06:16
Bora-Komorowskiego06:18
Czerwony Dwór06:20
Piastowska06:21
Pomorska [GDA]06:23
Osiedle Wejhera06:24
Helska06:25
Jelitkowo06:26
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo06:40
Helska06:42
Osiedle Wejhera06:44
Pomorska [GDA]06:45
Piastowska06:46
Czerwony Dwór06:48
Bora-Komorowskiego06:49
Kołobrzeska06:51
Zaspa06:52
Startowa06:53
Jana Pawła II06:54
Żwirki i Wigury [GDA]06:55
Bajana06:56
Legionów06:57
Plac Komorowskiego06:59
Mickiewicza [GDA]07:02
Reja [GDA]07:03
Wyspiańskiego07:05
Politechnika SKM07:06
Twarda07:08
Stocznia Północna07:09
Stocznia SKM07:11
Plac Solidarności07:13
Dworzec Główny07:15
Brama Wyżynna07:18
Okopowa07:20
Żabi Kruk07:21
Chmielna07:22
Akademia Muzyczna07:24
Brama Żuławska07:26
Głęboka07:28
Przeróbka07:30
Lenartowicza07:31
Sucharskiego07:33
Kaczeńce07:34
Ugory eMOCja07:35
Zimna07:36
Stogi07:38
Stogi07:39
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi07:47
Stogi07:48
Zimna07:50
Ugory eMOCja07:51
Kaczeńce07:52
Sucharskiego07:54
Lenartowicza07:55
Przeróbka07:56
Głęboka07:58
Brama Żuławska08:00
Akademia Muzyczna08:01
Chmielna08:03
Żabi Kruk08:04
Okopowa08:06
Brama Wyżynna08:08
Dworzec Główny08:10
Plac Solidarności08:13
Stocznia SKM08:15
Stocznia Północna08:17
Twarda08:18
Politechnika SKM08:19
Wyspiańskiego08:21
Reja [GDA]08:22
Mickiewicza [GDA]08:24
Plac Komorowskiego08:26
Legionów08:28
Bajana08:29
Żwirki i Wigury [GDA]08:30
Jana Pawła II08:31
Startowa08:32
Zaspa08:33
Kołobrzeska08:35
Bora-Komorowskiego08:37
Czerwony Dwór08:39
Piastowska08:40
Pomorska [GDA]08:42
Osiedle Wejhera08:43
Helska08:44
Jelitkowo08:45
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo09:07
Helska09:09
Osiedle Wejhera09:11
Pomorska [GDA]09:12
Piastowska09:13
Czerwony Dwór09:15
Bora-Komorowskiego09:16
Kołobrzeska09:18
Zaspa09:19
Startowa09:20
Jana Pawła II09:21
Żwirki i Wigury [GDA]09:22
Bajana09:23
Legionów09:24
Plac Komorowskiego09:26
Mickiewicza [GDA]09:29
Reja [GDA]09:30
Wyspiańskiego09:32
Politechnika SKM09:33
Twarda09:35
Stocznia Północna09:36
Stocznia SKM09:38
Plac Solidarności09:40
Dworzec Główny09:42
Brama Wyżynna09:45
Okopowa09:47
Żabi Kruk09:48
Chmielna09:49
Akademia Muzyczna09:51
Brama Żuławska09:53
Głęboka09:55
Przeróbka09:57
Lenartowicza09:58
Sucharskiego10:00
Kaczeńce10:01
Ugory eMOCja10:02
Zimna10:03
Stogi10:05
Stogi10:06
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi10:15
Stogi10:16
Zimna10:18
Ugory eMOCja10:19
Kaczeńce10:20
Sucharskiego10:22
Lenartowicza10:23
Przeróbka10:24
Głęboka10:26
Brama Żuławska10:28
Akademia Muzyczna10:29
Chmielna10:31
Żabi Kruk10:32
Okopowa10:34
Brama Wyżynna10:36
Dworzec Główny10:38
Plac Solidarności10:41
Stocznia SKM10:43
Stocznia Północna10:45
Twarda10:46
Politechnika SKM10:47
Wyspiańskiego10:49
Reja [GDA]10:50
Mickiewicza [GDA]10:52
Plac Komorowskiego10:54
Legionów10:56
Bajana10:57
Żwirki i Wigury [GDA]10:58
Jana Pawła II10:59
Startowa11:00
Zaspa11:01
Kołobrzeska11:03
Bora-Komorowskiego11:05
Czerwony Dwór11:07
Piastowska11:08
Pomorska [GDA]11:10
Osiedle Wejhera11:11
Helska11:12
Jelitkowo11:13
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo11:35
Helska11:37
Osiedle Wejhera11:39
Pomorska [GDA]11:40
Piastowska11:41
Czerwony Dwór11:43
Bora-Komorowskiego11:44
Kołobrzeska11:46
Zaspa11:47
Startowa11:48
Jana Pawła II11:49
Żwirki i Wigury [GDA]11:50
Bajana11:51
Legionów11:52
Plac Komorowskiego11:54
Mickiewicza [GDA]11:57
Reja [GDA]11:58
Wyspiańskiego12:00
Politechnika SKM12:01
Twarda12:03
Stocznia Północna12:04
Stocznia SKM12:06
Plac Solidarności12:08
Dworzec Główny12:10
Brama Wyżynna12:13
Okopowa12:15
Żabi Kruk12:16
Chmielna12:17
Akademia Muzyczna12:19
Brama Żuławska12:21
Głęboka12:23
Przeróbka12:25
Lenartowicza12:26
Sucharskiego12:28
Kaczeńce12:29
Ugory eMOCja12:30
Zimna12:31
Stogi12:33
Stogi12:34
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi12:43
Stogi12:44
Zimna12:46
Ugory eMOCja12:47
Kaczeńce12:48
Sucharskiego12:50
Lenartowicza12:51
Przeróbka12:52
Głęboka12:54
Brama Żuławska12:56
Akademia Muzyczna12:57
Chmielna12:59
Żabi Kruk13:00
Okopowa13:02
Brama Wyżynna13:04
Dworzec Główny13:06
Plac Solidarności13:09
Stocznia SKM13:11
Stocznia Północna13:13
Twarda13:14
Politechnika SKM13:15
Wyspiańskiego13:17
Reja [GDA]13:18
Mickiewicza [GDA]13:20
Plac Komorowskiego13:22
Legionów13:24
Bajana13:25
Żwirki i Wigury [GDA]13:26
Jana Pawła II13:27
Startowa13:28
Zaspa13:29
Kołobrzeska13:31
Bora-Komorowskiego13:33
Czerwony Dwór13:35
Piastowska13:36
Pomorska [GDA]13:38
Osiedle Wejhera13:39
Helska13:40
Jelitkowo13:41
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo14:00
Helska14:02
Osiedle Wejhera14:04
Pomorska [GDA]14:05
Piastowska14:06
Czerwony Dwór14:08
Bora-Komorowskiego14:09
Kołobrzeska14:11
Zaspa14:12
Startowa14:13
Jana Pawła II14:14
Żwirki i Wigury [GDA]14:15
Bajana14:16
Legionów14:17
Plac Komorowskiego14:19
Mickiewicza [GDA]14:22
Reja [GDA]14:23
Wyspiańskiego14:25
Politechnika SKM14:26
Twarda14:28
Stocznia Północna14:29
Stocznia SKM14:31
Plac Solidarności14:33
Dworzec Główny14:35
Brama Wyżynna14:38
Okopowa14:40
Żabi Kruk14:41
Chmielna14:42
Akademia Muzyczna14:44
Brama Żuławska14:46
Głęboka14:48
Przeróbka14:50
Lenartowicza14:51
Sucharskiego14:53
Kaczeńce14:54
Ugory eMOCja14:55
Zimna14:56
Stogi14:58
Stogi14:59
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi15:08
Stogi15:09
Zimna15:11
Ugory eMOCja15:12
Kaczeńce15:13
Sucharskiego15:15
Lenartowicza15:16
Przeróbka15:17
Głęboka15:19
Brama Żuławska15:21
Akademia Muzyczna15:22
Chmielna15:24
Żabi Kruk15:25
Okopowa15:27
Brama Wyżynna15:29
Dworzec Główny15:31
Plac Solidarności15:34
Stocznia SKM15:36
Stocznia Północna15:38
Twarda15:39
Politechnika SKM15:40
Wyspiańskiego15:42
Reja [GDA]15:43
Mickiewicza [GDA]15:45
Plac Komorowskiego15:47
Legionów15:49
Bajana15:50
Żwirki i Wigury [GDA]15:51
Jana Pawła II15:52
Startowa15:53
Zaspa15:54
Kołobrzeska15:56
Bora-Komorowskiego15:58
Czerwony Dwór16:00
Piastowska16:01
Pomorska [GDA]16:03
Osiedle Wejhera16:04
Helska16:05
Jelitkowo16:06
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo16:10
Helska16:12
Osiedle Wejhera16:14
Pomorska [GDA]16:15
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Bora-Komorowskiego16:19
Kołobrzeska16:21
Zaspa16:22
Startowa16:23
Jana Pawła II16:24
Żwirki i Wigury [GDA]16:25
Bajana16:26
Legionów16:27
Plac Komorowskiego16:29
Mickiewicza [GDA]16:32
Reja [GDA]16:33
Wyspiańskiego16:35
Politechnika SKM16:36
Twarda16:38
Stocznia Północna16:39
Stocznia SKM16:41
Plac Solidarności16:43
Dworzec Główny16:45
Brama Wyżynna16:48
Okopowa16:50
Żabi Kruk16:51
Chmielna16:52
Akademia Muzyczna16:54
Brama Żuławska16:56
Głęboka16:58
Przeróbka17:00
Lenartowicza17:01
Sucharskiego17:03
Kaczeńce17:04
Ugory eMOCja17:05
Zimna17:06
Stogi17:08
Stogi17:09
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi17:17
Stogi17:18
Zimna17:20
Ugory eMOCja17:21
Kaczeńce17:22
Sucharskiego17:24
Lenartowicza17:25
Przeróbka17:26
Głęboka17:28
Brama Żuławska17:30
Akademia Muzyczna17:31
Chmielna17:33
Żabi Kruk17:34
Okopowa17:36
Brama Wyżynna17:38
Dworzec Główny17:40
Plac Solidarności17:43
Stocznia SKM17:45
Stocznia Północna17:47
Twarda17:48
Politechnika SKM17:49
Wyspiańskiego17:51
Reja [GDA]17:52
Mickiewicza [GDA]17:54
Plac Komorowskiego17:56
Legionów17:58
Bajana17:59
Żwirki i Wigury [GDA]18:00
Jana Pawła II18:01
Startowa18:02
Zaspa18:03
Kołobrzeska18:05
Bora-Komorowskiego18:07
Czerwony Dwór18:09
Piastowska18:10
Pomorska [GDA]18:12
Gospody18:13
Pomorska - Osiedle18:14
Subisława18:16
Opacka18:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:20
Obrońców Westerplatte18:22
Derdowskiego18:23
Tetmajera18:24
Bażyńskiego [GDA]18:25
Uniwersytet Gdański [GDA]18:26
Strzyża PKM18:28
Zajezdnia WRZESZCZ18:29