• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:49
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ06:36
Strzyża PKM06:37
Uniwersytet Gdański [GDA]06:39
Bażyńskiego [GDA]06:40
Tetmajera06:41
Derdowskiego06:42
Obrońców Westerplatte06:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Opacka06:48
Subisława06:50
Pomorska - Osiedle06:51
Pomorska [GDA]06:53
Piastowska06:54
Czerwony Dwór06:56
Bora-Komorowskiego06:57
Kołobrzeska06:59
Zaspa07:01
Startowa07:02
Jana Pawła II07:03
Żwirki i Wigury [GDA]07:04
Bajana07:05
Legionów07:06
Plac Komorowskiego07:08
Mickiewicza [GDA]07:11
Reja [GDA]07:12
Wyspiańskiego07:14
Kliniczna07:15
Twarda07:17
Stocznia Północna07:18
Stocznia SKM07:20
Plac Solidarności07:22
Dworzec Główny07:24
Brama Wyżynna07:27
Okopowa07:29
Żabi Kruk07:30
Chmielna07:31
Akademia Muzyczna07:33
Brama Żuławska07:35
Głęboka07:37
Przeróbka07:39
Lenartowicza07:40
Sucharskiego07:42
Kaczeńce07:43
Ugory eMOCja07:44
Zimna07:45
Stogi07:47
Stogi07:48
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi08:03
Stogi08:04
Zimna08:06
Ugory eMOCja08:07
Kaczeńce08:08
Sucharskiego08:10
Lenartowicza08:11
Przeróbka08:12
Głęboka08:14
Brama Żuławska08:16
Akademia Muzyczna08:18
Chmielna08:19
Żabi Kruk08:20
Okopowa08:22
Brama Wyżynna08:24
Dworzec Główny08:26
Plac Solidarności08:29
Stocznia SKM08:31
Stocznia Północna08:33
Twarda08:34
Kliniczna08:35
Wyspiańskiego08:37
Reja [GDA]08:38
Mickiewicza [GDA]08:40
Plac Komorowskiego08:42
Legionów08:44
Bajana08:45
Żwirki i Wigury [GDA]08:46
Jana Pawła II08:47
Startowa08:48
Zaspa08:49
Kołobrzeska08:51
Bora-Komorowskiego08:53
Czerwony Dwór08:55
Piastowska08:56
Pomorska [GDA]08:58
Osiedle Wejhera08:59
Helska09:00
Jelitkowo09:01
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo09:08
Helska09:10
Osiedle Wejhera09:12
Pomorska [GDA]09:13
Piastowska09:14
Czerwony Dwór09:16
Bora-Komorowskiego09:17
Kołobrzeska09:19
Zaspa09:21
Startowa09:22
Jana Pawła II09:23
Żwirki i Wigury [GDA]09:24
Bajana09:25
Legionów09:26
Plac Komorowskiego09:28
Mickiewicza [GDA]09:31
Reja [GDA]09:32
Wyspiańskiego09:34
Kliniczna09:35
Twarda09:37
Stocznia Północna09:38
Stocznia SKM09:40
Plac Solidarności09:42
Dworzec Główny09:44
Brama Wyżynna09:47
Okopowa09:49
Żabi Kruk09:50
Chmielna09:51
Akademia Muzyczna09:53
Brama Żuławska09:55
Głęboka09:57
Przeróbka09:59
Lenartowicza10:00
Sucharskiego10:02
Kaczeńce10:03
Ugory eMOCja10:04
Zimna10:05
Stogi10:07
Stogi10:08
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi10:23
Stogi10:24
Zimna10:26
Ugory eMOCja10:27
Kaczeńce10:28
Sucharskiego10:30
Lenartowicza10:31
Przeróbka10:32
Głęboka10:34
Brama Żuławska10:36
Akademia Muzyczna10:38
Chmielna10:39
Żabi Kruk10:40
Okopowa10:42
Brama Wyżynna10:44
Dworzec Główny10:46
Plac Solidarności10:49
Stocznia SKM10:51
Stocznia Północna10:53
Twarda10:54
Kliniczna10:55
Wyspiańskiego10:57
Reja [GDA]10:58
Mickiewicza [GDA]11:00
Plac Komorowskiego11:02
Legionów11:04
Bajana11:05
Żwirki i Wigury [GDA]11:06
Jana Pawła II11:07
Startowa11:08
Zaspa11:09
Kołobrzeska11:11
Bora-Komorowskiego11:13
Czerwony Dwór11:15
Piastowska11:16
Pomorska [GDA]11:18
Osiedle Wejhera11:19
Helska11:20
Jelitkowo11:21
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo11:28
Helska11:30
Osiedle Wejhera11:32
Pomorska [GDA]11:33
Piastowska11:34
Czerwony Dwór11:36
Bora-Komorowskiego11:37
Kołobrzeska11:39
Zaspa11:41
Startowa11:42
Jana Pawła II11:43
Żwirki i Wigury [GDA]11:44
Bajana11:45
Legionów11:46
Plac Komorowskiego11:48
Mickiewicza [GDA]11:51
Reja [GDA]11:52
Wyspiańskiego11:54
Kliniczna11:55
Twarda11:57
Stocznia Północna11:58
Stocznia SKM12:00
Plac Solidarności12:02
Dworzec Główny12:04
Brama Wyżynna12:07
Okopowa12:09
Żabi Kruk12:10
Chmielna12:11
Akademia Muzyczna12:13
Brama Żuławska12:15
Głęboka12:17
Przeróbka12:19
Lenartowicza12:20
Sucharskiego12:22
Kaczeńce12:23
Ugory eMOCja12:24
Zimna12:25
Stogi12:27
Stogi12:28
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi12:43
Stogi12:44
Zimna12:46
Ugory eMOCja12:47
Kaczeńce12:48
Sucharskiego12:50
Lenartowicza12:51
Przeróbka12:52
Głęboka12:54
Brama Żuławska12:56
Akademia Muzyczna12:58
Chmielna12:59
Żabi Kruk13:00
Okopowa13:02
Brama Wyżynna13:04
Dworzec Główny13:06
Plac Solidarności13:09
Stocznia SKM13:11
Stocznia Północna13:13
Twarda13:14
Kliniczna13:15
Wyspiańskiego13:17
Reja [GDA]13:18
Mickiewicza [GDA]13:20
Plac Komorowskiego13:22
Legionów13:24
Bajana13:25
Żwirki i Wigury [GDA]13:26
Jana Pawła II13:27
Startowa13:28
Zaspa13:29
Kołobrzeska13:31
Bora-Komorowskiego13:33
Czerwony Dwór13:35
Piastowska13:36
Pomorska [GDA]13:38
Osiedle Wejhera13:39
Helska13:40
Jelitkowo13:41
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo13:48
Helska13:50
Osiedle Wejhera13:52
Pomorska [GDA]13:53
Piastowska13:54
Czerwony Dwór13:56
Bora-Komorowskiego13:57
Kołobrzeska13:59
Zaspa14:01
Startowa14:02
Jana Pawła II14:03
Żwirki i Wigury [GDA]14:04
Bajana14:05
Legionów14:06
Plac Komorowskiego14:08
Mickiewicza [GDA]14:11
Reja [GDA]14:12
Wyspiańskiego14:14
Kliniczna14:15
Twarda14:17
Stocznia Północna14:18
Stocznia SKM14:20
Plac Solidarności14:22
Dworzec Główny14:24
Brama Wyżynna14:27
Okopowa14:29
Żabi Kruk14:30
Chmielna14:31
Akademia Muzyczna14:33
Brama Żuławska14:35
Głęboka14:37
Przeróbka14:39
Lenartowicza14:40
Sucharskiego14:42
Kaczeńce14:43
Ugory eMOCja14:44
Zimna14:45
Stogi14:47
Stogi14:48
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi15:03
Stogi15:04
Zimna15:06
Ugory eMOCja15:07
Kaczeńce15:08
Sucharskiego15:10
Lenartowicza15:11
Przeróbka15:12
Głęboka15:14
Brama Żuławska15:16
Akademia Muzyczna15:18
Chmielna15:19
Żabi Kruk15:20
Okopowa15:22
Brama Wyżynna15:24
Dworzec Główny15:26
Plac Solidarności15:29
Stocznia SKM15:31
Stocznia Północna15:33
Twarda15:34
Kliniczna15:35
Wyspiańskiego15:37
Reja [GDA]15:38
Mickiewicza [GDA]15:40
Plac Komorowskiego15:42
Legionów15:44
Bajana15:45
Żwirki i Wigury [GDA]15:46
Jana Pawła II15:47
Startowa15:48
Zaspa15:49
Kołobrzeska15:51
Bora-Komorowskiego15:53
Czerwony Dwór15:55
Piastowska15:56
Pomorska [GDA]15:58
Osiedle Wejhera15:59
Helska16:00
Jelitkowo16:01
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo16:08
Helska16:10
Osiedle Wejhera16:12
Pomorska [GDA]16:13
Piastowska16:14
Czerwony Dwór16:16
Bora-Komorowskiego16:17
Kołobrzeska16:19
Zaspa16:21
Startowa16:22
Jana Pawła II16:23
Żwirki i Wigury [GDA]16:24
Bajana16:25
Legionów16:26
Plac Komorowskiego16:28
Mickiewicza [GDA]16:31
Reja [GDA]16:32
Wyspiańskiego16:34
Kliniczna16:35
Twarda16:37
Stocznia Północna16:38
Stocznia SKM16:40
Plac Solidarności16:42
Dworzec Główny16:44
Brama Wyżynna16:47
Okopowa16:49
Żabi Kruk16:50
Chmielna16:51
Akademia Muzyczna16:53
Brama Żuławska16:55
Głęboka16:57
Przeróbka16:59
Lenartowicza17:00
Sucharskiego17:02
Kaczeńce17:03
Ugory eMOCja17:04
Zimna17:05
Stogi17:07
Stogi17:08
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi17:23
Stogi17:24
Zimna17:26
Ugory eMOCja17:27
Kaczeńce17:28
Sucharskiego17:30
Lenartowicza17:31
Przeróbka17:32
Głęboka17:34
Brama Żuławska17:36
Akademia Muzyczna17:38
Chmielna17:39
Żabi Kruk17:40
Okopowa17:42
Brama Wyżynna17:44
Dworzec Główny17:46
Plac Solidarności17:49
Stocznia SKM17:51
Stocznia Północna17:53
Twarda17:54
Kliniczna17:55
Wyspiańskiego17:57
Reja [GDA]17:58
Mickiewicza [GDA]18:00
Plac Komorowskiego18:02
Legionów18:04
Bajana18:05
Żwirki i Wigury [GDA]18:06
Jana Pawła II18:07
Startowa18:08
Zaspa18:09
Kołobrzeska18:11
Bora-Komorowskiego18:13
Czerwony Dwór18:15
Piastowska18:16
Pomorska [GDA]18:18
Osiedle Wejhera18:19
Helska18:20
Jelitkowo18:21
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo18:28
Helska18:30
Osiedle Wejhera18:32
Pomorska [GDA]18:33
Piastowska18:34
Czerwony Dwór18:36
Bora-Komorowskiego18:37
Kołobrzeska18:39
Zaspa18:41
Startowa18:42
Jana Pawła II18:43
Żwirki i Wigury [GDA]18:44
Bajana18:45
Legionów18:46
Plac Komorowskiego18:48
Mickiewicza [GDA]18:51
Reja [GDA]18:52
Wyspiańskiego18:54
Kliniczna18:55
Twarda18:57
Stocznia Północna18:58
Stocznia SKM19:00
Plac Solidarności19:02
Dworzec Główny19:04
Brama Wyżynna19:07
Okopowa19:09
Żabi Kruk19:10
Chmielna19:11
Akademia Muzyczna19:13
Brama Żuławska19:15
Głęboka19:17
Przeróbka19:19
Lenartowicza19:20
Sucharskiego19:22
Kaczeńce19:23
Ugory eMOCja19:24
Zimna19:25
Stogi19:27
Stogi19:28
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi19:43
Stogi19:44
Zimna19:46
Ugory eMOCja19:47
Kaczeńce19:48
Sucharskiego19:50
Lenartowicza19:51
Przeróbka19:52
Głęboka19:54
Brama Żuławska19:56
Akademia Muzyczna19:58
Chmielna19:59
Żabi Kruk20:00
Okopowa20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Plac Solidarności20:09
Stocznia SKM20:11
Stocznia Północna20:13
Twarda20:14
Kliniczna20:15
Wyspiańskiego20:17
Reja [GDA]20:18
Mickiewicza [GDA]20:20
Plac Komorowskiego20:22
Legionów20:24
Bajana20:25
Żwirki i Wigury [GDA]20:26
Jana Pawła II20:27
Startowa20:28
Zaspa20:29
Kołobrzeska20:31
Bora-Komorowskiego20:33
Czerwony Dwór20:35
Piastowska20:36
Pomorska [GDA]20:38
Gospody20:39
Pomorska - Osiedle20:40
Subisława20:42
Opacka20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:46
Obrońców Westerplatte20:48
Derdowskiego20:49
Tetmajera20:50
Bażyńskiego [GDA]20:51
Uniwersytet Gdański [GDA]20:52
Strzyża PKM20:54
Zajezdnia WRZESZCZ20:55