• W godz. 8:15-9:00 tram. 4 od Urzędu Miejskiego pojadą przez Hucisko i Dworzec Gł. Szczeguły na str. ztm.gda.pl  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:30
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:51
Strzyża PKM04:52
Uniwersytet Gdański [GDA]04:54
Bażyńskiego [GDA]04:55
Tetmajera04:56
Derdowskiego04:57
Obrońców Westerplatte04:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:01
Opacka05:03
Subisława05:05
Pomorska - Osiedle05:06
Osiedle Wejhera05:08
Helska05:09
Jelitkowo05:10
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo05:20
Helska05:22
Osiedle Wejhera05:24
Pomorska [GDA]05:25
Piastowska05:26
Czerwony Dwór05:28
Bora Komorowskiego05:29
Kołobrzeska05:31
Zaspa05:33
Startowa05:34
Jana Pawła II05:35
Żwirki i Wigury [GDA]05:36
Bajana05:37
Legionów05:39
Plac Komorowskiego05:41
Mickiewicza [GDA]05:43
Reja [GDA]05:44
Wyspiańskiego05:46
Kliniczna05:47
Twarda05:49
Stocznia Północna05:50
Stocznia SKM05:52
Plac Solidarności05:54
Dworzec Główny05:56
Brama Wyżynna05:59
Okopowa06:01
Żabi Kruk06:02
Chmielna06:03
Akademia Muzyczna06:05
Brama Żuławska06:07
Głęboka06:09
Przeróbka06:11
Lenartowicza06:12
Sucharskiego06:14
Kaczeńce06:15
Lessowa06:16
Zimna06:17
Stogi06:19
Stogi06:20
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:34
Stogi06:35
Zimna06:37
Lessowa06:38
Kaczeńce06:39
Sucharskiego06:41
Lenartowicza06:42
Przeróbka06:43
Głęboka06:45
Brama Żuławska06:47
Akademia Muzyczna06:49
Chmielna06:50
Żabi Kruk06:51
Okopowa06:53
Brama Wyżynna06:55
Dworzec Główny06:57
Plac Solidarności07:00
Stocznia SKM07:02
Stocznia Północna07:04
Twarda07:05
Kliniczna07:06
Wyspiańskiego07:08
Reja [GDA]07:09
Mickiewicza [GDA]07:11
Plac Komorowskiego07:13
Legionów07:15
Bajana07:17
Żwirki i Wigury [GDA]07:18
Jana Pawła II07:19
Startowa07:20
Zaspa07:21
Kołobrzeska07:22
Bora Komorowskiego07:24
Czerwony Dwór07:26
Piastowska07:27
Pomorska [GDA]07:29
Osiedle Wejhera07:30
Helska07:31
Jelitkowo07:32
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo07:43
Helska07:45
Osiedle Wejhera07:47
Pomorska [GDA]07:48
Piastowska07:49
Czerwony Dwór07:51
Bora Komorowskiego07:52
Kołobrzeska07:54
Zaspa07:56
Startowa07:57
Jana Pawła II07:58
Żwirki i Wigury [GDA]07:59
Bajana08:00
Legionów08:02
Plac Komorowskiego08:04
Mickiewicza [GDA]08:06
Reja [GDA]08:07
Wyspiańskiego08:09
Kliniczna08:10
Twarda08:12
Stocznia Północna08:13
Stocznia SKM08:15
Plac Solidarności08:17
Dworzec Główny08:19
Brama Wyżynna08:22
Okopowa08:24
Żabi Kruk08:25
Chmielna08:26
Akademia Muzyczna08:28
Brama Żuławska08:30
Głęboka08:32
Przeróbka08:34
Lenartowicza08:35
Sucharskiego08:37
Kaczeńce08:38
Lessowa08:39
Zimna08:40
Stogi08:42
Stogi08:43
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi08:55
Stogi08:56
Zimna08:58
Lessowa08:59
Kaczeńce09:00
Sucharskiego09:02
Lenartowicza09:03
Przeróbka09:04
Głęboka09:06
Brama Żuławska09:08
Akademia Muzyczna09:10
Chmielna09:11
Żabi Kruk09:12
Okopowa09:14
Brama Wyżynna09:16
Dworzec Główny09:18
Plac Solidarności09:21
Stocznia SKM09:23
Stocznia Północna09:25
Twarda09:26
Kliniczna09:27
Wyspiańskiego09:29
Reja [GDA]09:30
Mickiewicza [GDA]09:32
Plac Komorowskiego09:34
Legionów09:36
Bajana09:38
Żwirki i Wigury [GDA]09:39
Jana Pawła II09:40
Startowa09:41
Zaspa09:42
Kołobrzeska09:43
Bora Komorowskiego09:45
Czerwony Dwór09:47
Piastowska09:48
Pomorska [GDA]09:50
Osiedle Wejhera09:51
Helska09:52
Jelitkowo09:53
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo10:23
Helska10:25
Osiedle Wejhera10:27
Pomorska [GDA]10:28
Piastowska10:29
Czerwony Dwór10:31
Bora Komorowskiego10:32
Kołobrzeska10:34
Zaspa10:36
Startowa10:37
Jana Pawła II10:38
Żwirki i Wigury [GDA]10:39
Bajana10:40
Legionów10:42
Plac Komorowskiego10:44
Mickiewicza [GDA]10:46
Reja [GDA]10:47
Wyspiańskiego10:49
Kliniczna10:50
Twarda10:52
Stocznia Północna10:53
Stocznia SKM10:55
Plac Solidarności10:57
Dworzec Główny10:59
Brama Wyżynna11:02
Okopowa11:04
Żabi Kruk11:05
Chmielna11:06
Akademia Muzyczna11:08
Brama Żuławska11:10
Głęboka11:12
Przeróbka11:14
Lenartowicza11:15
Sucharskiego11:17
Kaczeńce11:18
Lessowa11:19
Zimna11:20
Stogi11:22
Stogi11:23
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:35
Stogi11:36
Zimna11:38
Lessowa11:39
Kaczeńce11:40
Sucharskiego11:42
Lenartowicza11:43
Przeróbka11:44
Głęboka11:46
Brama Żuławska11:48
Akademia Muzyczna11:50
Chmielna11:51
Żabi Kruk11:52
Okopowa11:54
Brama Wyżynna11:56
Dworzec Główny11:58
Plac Solidarności12:01
Stocznia SKM12:03
Stocznia Północna12:05
Twarda12:06
Kliniczna12:07
Wyspiańskiego12:09
Reja [GDA]12:10
Mickiewicza [GDA]12:12
Plac Komorowskiego12:14
Legionów12:16
Bajana12:18
Żwirki i Wigury [GDA]12:19
Jana Pawła II12:20
Startowa12:21
Zaspa12:22
Kołobrzeska12:23
Bora Komorowskiego12:25
Czerwony Dwór12:27
Piastowska12:28
Pomorska [GDA]12:30
Osiedle Wejhera12:31
Helska12:32
Jelitkowo12:33
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo12:51
Helska12:53
Osiedle Wejhera12:55
Pomorska [GDA]12:56
Piastowska12:57
Czerwony Dwór12:59
Bora Komorowskiego13:00
Kołobrzeska13:02
Zaspa13:04
Startowa13:05
Jana Pawła II13:06
Żwirki i Wigury [GDA]13:07
Bajana13:08
Legionów13:10
Plac Komorowskiego13:12
Mickiewicza [GDA]13:14
Reja [GDA]13:15
Wyspiańskiego13:17
Kliniczna13:18
Twarda13:20
Stocznia Północna13:21
Stocznia SKM13:23
Plac Solidarności13:25
Dworzec Główny13:27
Brama Wyżynna13:30
Okopowa13:32
Żabi Kruk13:33
Chmielna13:34
Akademia Muzyczna13:36
Brama Żuławska13:38
Głęboka13:40
Przeróbka13:42
Lenartowicza13:43
Sucharskiego13:45
Kaczeńce13:46
Lessowa13:47
Zimna13:48
Stogi13:50
Stogi13:51
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi14:04
Stogi14:05
Zimna14:07
Lessowa14:08
Kaczeńce14:09
Sucharskiego14:11
Lenartowicza14:12
Przeróbka14:13
Głęboka14:15
Brama Żuławska14:17
Akademia Muzyczna14:19
Chmielna14:20
Żabi Kruk14:21
Okopowa14:23
Brama Wyżynna14:25
Dworzec Główny14:27
Plac Solidarności14:30
Stocznia SKM14:32
Stocznia Północna14:34
Twarda14:35
Kliniczna14:36
Wyspiańskiego14:38
Reja [GDA]14:39
Mickiewicza [GDA]14:41
Plac Komorowskiego14:43
Legionów14:45
Bajana14:47
Żwirki i Wigury [GDA]14:48
Jana Pawła II14:49
Startowa14:50
Zaspa14:51
Kołobrzeska14:52
Bora Komorowskiego14:54
Czerwony Dwór14:56
Piastowska14:57
Pomorska [GDA]14:59
Osiedle Wejhera15:00
Helska15:01
Jelitkowo15:02
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo15:23
Helska15:25
Osiedle Wejhera15:27
Pomorska [GDA]15:28
Piastowska15:29
Czerwony Dwór15:31
Bora Komorowskiego15:32
Kołobrzeska15:34
Zaspa15:36
Startowa15:37
Jana Pawła II15:38
Żwirki i Wigury [GDA]15:39
Bajana15:40
Legionów15:42
Plac Komorowskiego15:44
Mickiewicza [GDA]15:46
Reja [GDA]15:47
Wyspiańskiego15:49
Kliniczna15:50
Twarda15:52
Stocznia Północna15:53
Stocznia SKM15:55
Plac Solidarności15:57
Dworzec Główny15:59
Brama Wyżynna16:02
Okopowa16:04
Żabi Kruk16:05
Chmielna16:06
Akademia Muzyczna16:08
Brama Żuławska16:10
Głęboka16:12
Przeróbka16:14
Lenartowicza16:15
Sucharskiego16:17
Kaczeńce16:18
Lessowa16:19
Zimna16:20
Stogi16:22
Stogi16:23
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi16:34
Stogi16:35
Zimna16:37
Lessowa16:38
Kaczeńce16:39
Sucharskiego16:41
Lenartowicza16:42
Przeróbka16:43
Głęboka16:45
Brama Żuławska16:47
Akademia Muzyczna16:49
Chmielna16:50
Żabi Kruk16:51
Okopowa16:53
Brama Wyżynna16:55
Dworzec Główny16:57
Plac Solidarności17:00
Stocznia SKM17:02
Stocznia Północna17:04
Twarda17:05
Kliniczna17:06
Wyspiańskiego17:08
Reja [GDA]17:09
Mickiewicza [GDA]17:11
Plac Komorowskiego17:13
Legionów17:15
Bajana17:17
Żwirki i Wigury [GDA]17:18
Jana Pawła II17:19
Startowa17:20
Zaspa17:21
Kołobrzeska17:22
Bora Komorowskiego17:24
Czerwony Dwór17:26
Piastowska17:27
Pomorska [GDA]17:29
Osiedle Wejhera17:30
Helska17:31
Jelitkowo17:32
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo17:50
Helska17:52
Osiedle Wejhera17:54
Pomorska [GDA]17:55
Piastowska17:56
Czerwony Dwór17:58
Bora Komorowskiego17:59
Kołobrzeska18:01
Zaspa18:03
Startowa18:04
Jana Pawła II18:05
Żwirki i Wigury [GDA]18:06
Bajana18:07
Legionów18:09
Plac Komorowskiego18:11
Mickiewicza [GDA]18:13
Reja [GDA]18:14
Wyspiańskiego18:16
Kliniczna18:17
Twarda18:19
Stocznia Północna18:20
Stocznia SKM18:22
Plac Solidarności18:24
Dworzec Główny18:26
Brama Wyżynna18:29
Okopowa18:31
Żabi Kruk18:32
Chmielna18:33
Akademia Muzyczna18:35
Brama Żuławska18:37
Głęboka18:39
Przeróbka18:41
Lenartowicza18:42
Sucharskiego18:44
Kaczeńce18:45
Lessowa18:46
Zimna18:47
Stogi18:49
Stogi18:50
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi19:03
Stogi19:04
Zimna19:06
Lessowa19:07
Kaczeńce19:08
Sucharskiego19:10
Lenartowicza19:11
Przeróbka19:12
Głęboka19:14
Brama Żuławska19:16
Akademia Muzyczna19:18
Chmielna19:19
Żabi Kruk19:20
Okopowa19:22
Brama Wyżynna19:24
Dworzec Główny19:26
Plac Solidarności19:29
Stocznia SKM19:31
Stocznia Północna19:33
Twarda19:34
Kliniczna19:35
Wyspiańskiego19:37
Reja [GDA]19:38
Mickiewicza [GDA]19:40
Plac Komorowskiego19:42
Legionów19:44
Bajana19:46
Żwirki i Wigury [GDA]19:47
Jana Pawła II19:48
Startowa19:49
Zaspa19:50
Kołobrzeska19:51
Bora Komorowskiego19:53
Czerwony Dwór19:55
Piastowska19:56
Pomorska [GDA]19:58
Osiedle Wejhera19:59
Helska20:00
Jelitkowo20:01
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo20:10
Helska20:12
Osiedle Wejhera20:14
Pomorska [GDA]20:15
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:18
Bora Komorowskiego20:19
Kołobrzeska20:21
Zaspa20:23
Startowa20:24
Jana Pawła II20:25
Żwirki i Wigury [GDA]20:26
Bajana20:27
Legionów20:29
Plac Komorowskiego20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Reja [GDA]20:34
Wyspiańskiego20:36
Kliniczna20:37
Twarda20:39
Stocznia Północna20:40
Stocznia SKM20:42
Plac Solidarności20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:49
Okopowa20:51
Żabi Kruk20:52
Chmielna20:53
Akademia Muzyczna20:55
Brama Żuławska20:57
Głęboka20:59
Przeróbka21:01
Lenartowicza21:02
Sucharskiego21:04
Kaczeńce21:05
Lessowa21:06
Zimna21:07
Stogi21:09
Stogi21:10
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Stogi21:28
Stogi21:29
Zimna21:31
Lessowa21:32
Kaczeńce21:33
Sucharskiego21:35
Lenartowicza21:36
Przeróbka21:37
Głęboka21:39
Brama Żuławska21:41
Akademia Muzyczna21:43
Chmielna21:44
Żabi Kruk21:45
Okopowa21:47
Brama Wyżynna21:49
Dworzec Główny21:51
Plac Solidarności21:54
Stocznia SKM21:56
Stocznia Północna21:58
Twarda21:59
Kliniczna22:00
Wyspiańskiego22:02
Reja [GDA]22:03
Mickiewicza [GDA]22:05
Plac Komorowskiego22:07
Legionów22:09
Bajana22:11
Żwirki i Wigury [GDA]22:12
Jana Pawła II22:13
Startowa22:14
Zaspa22:15
Kołobrzeska22:16
Bora Komorowskiego22:18
Czerwony Dwór22:20
Piastowska22:21
Pomorska [GDA]22:23
Osiedle Wejhera22:24
Helska22:25
Jelitkowo22:26
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:26
Helska22:28
Osiedle Wejhera22:30
Gospody22:31
Pomorska - Osiedle22:32
Subisława22:34
Opacka22:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:38
Obrońców Westerplatte22:40
Derdowskiego22:41
Tetmajera22:42
Bażyńskiego [GDA]22:43
Uniwersytet Gdański [GDA]22:44
Strzyża PKM22:46
Zajezdnia WRZESZCZ22:47