• Limit osób w pojeździe: 50% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
16:56
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:12
Strzyża PKM05:13
Uniwersytet Gdański [GDA]05:15
Bażyńskiego [GDA]05:16
Tetmajera05:17
Derdowskiego05:18
Obrońców Westerplatte05:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:22
Opacka05:24
Subisława05:26
Pomorska - Osiedle05:27
Osiedle Wejhera05:29
Helska05:30
Jelitkowo05:31
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo05:35
Helska05:37
Osiedle Wejhera05:39
Pomorska [GDA]05:40
Piastowska05:41
Czerwony Dwór05:43
Bora Komorowskiego05:44
Kołobrzeska05:46
Zaspa05:48
Startowa05:49
Jana Pawła II05:50
Żwirki i Wigury [GDA]05:51
Bajana05:52
Legionów05:54
Plac Komorowskiego05:56
Mickiewicza [GDA]05:58
Reja [GDA]05:59
Wyspiańskiego06:01
Kliniczna06:02
Twarda06:04
Stocznia Północna06:05
Stocznia SKM06:07
Plac Solidarności06:09
Dworzec Główny06:11
Brama Wyżynna06:14
Okopowa06:16
Żabi Kruk06:17
Chmielna06:18
Akademia Muzyczna06:20
Brama Żuławska06:22
Głęboka06:24
Przeróbka06:26
Lenartowicza06:27
Sucharskiego06:29
Kaczeńce06:30
Lessowa06:31
Zimna06:32
Stogi06:34
Stogi06:35
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:43
Stogi06:44
Zimna06:46
Lessowa06:47
Kaczeńce06:48
Sucharskiego06:50
Lenartowicza06:51
Przeróbka06:52
Głęboka06:54
Brama Żuławska06:56
Akademia Muzyczna06:58
Chmielna06:59
Żabi Kruk07:00
Okopowa07:02
Brama Wyżynna07:04
Dworzec Główny07:06
Plac Solidarności07:09
Stocznia SKM07:11
Stocznia Północna07:13
Twarda07:14
Kliniczna07:15
Wyspiańskiego07:17
Reja [GDA]07:18
Mickiewicza [GDA]07:20
Plac Komorowskiego07:22
Legionów07:24
Bajana07:26
Żwirki i Wigury [GDA]07:27
Jana Pawła II07:28
Startowa07:29
Zaspa07:30
Kołobrzeska07:31
Bora Komorowskiego07:33
Czerwony Dwór07:35
Piastowska07:36
Pomorska [GDA]07:38
Osiedle Wejhera07:39
Helska07:40
Jelitkowo07:41
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo08:10
Helska08:12
Osiedle Wejhera08:14
Pomorska [GDA]08:15
Piastowska08:16
Czerwony Dwór08:18
Bora Komorowskiego08:19
Kołobrzeska08:21
Zaspa08:23
Startowa08:24
Jana Pawła II08:25
Żwirki i Wigury [GDA]08:26
Bajana08:27
Legionów08:29
Plac Komorowskiego08:31
Mickiewicza [GDA]08:33
Reja [GDA]08:34
Wyspiańskiego08:36
Kliniczna08:37
Twarda08:39
Stocznia Północna08:40
Stocznia SKM08:42
Plac Solidarności08:44
Dworzec Główny08:46
Brama Wyżynna08:49
Okopowa08:51
Żabi Kruk08:52
Chmielna08:53
Akademia Muzyczna08:55
Brama Żuławska08:57
Głęboka08:59
Przeróbka09:01
Lenartowicza09:02
Sucharskiego09:04
Kaczeńce09:05
Lessowa09:06
Zimna09:07
Stogi09:09
Stogi09:10
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi09:23
Stogi09:24
Zimna09:26
Lessowa09:27
Kaczeńce09:28
Sucharskiego09:30
Lenartowicza09:31
Przeróbka09:32
Głęboka09:34
Brama Żuławska09:36
Akademia Muzyczna09:38
Chmielna09:39
Żabi Kruk09:40
Okopowa09:42
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:46
Plac Solidarności09:49
Stocznia SKM09:51
Stocznia Północna09:53
Twarda09:54
Kliniczna09:55
Wyspiańskiego09:57
Reja [GDA]09:58
Mickiewicza [GDA]10:00
Plac Komorowskiego10:02
Legionów10:04
Bajana10:06
Żwirki i Wigury [GDA]10:07
Jana Pawła II10:08
Startowa10:09
Zaspa10:10
Kołobrzeska10:11
Bora Komorowskiego10:13
Czerwony Dwór10:15
Piastowska10:16
Pomorska [GDA]10:18
Osiedle Wejhera10:19
Helska10:20
Jelitkowo10:21
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo10:50
Helska10:52
Osiedle Wejhera10:54
Pomorska [GDA]10:55
Piastowska10:56
Czerwony Dwór10:58
Bora Komorowskiego10:59
Kołobrzeska11:01
Zaspa11:03
Startowa11:04
Jana Pawła II11:05
Żwirki i Wigury [GDA]11:06
Bajana11:07
Legionów11:09
Plac Komorowskiego11:11
Mickiewicza [GDA]11:13
Reja [GDA]11:14
Wyspiańskiego11:16
Kliniczna11:17
Twarda11:19
Stocznia Północna11:20
Stocznia SKM11:22
Plac Solidarności11:24
Dworzec Główny11:26
Brama Wyżynna11:29
Okopowa11:31
Żabi Kruk11:32
Chmielna11:33
Akademia Muzyczna11:35
Brama Żuławska11:37
Głęboka11:39
Przeróbka11:41
Lenartowicza11:42
Sucharskiego11:44
Kaczeńce11:45
Lessowa11:46
Zimna11:47
Stogi11:49
Stogi11:50
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi12:03
Stogi12:04
Zimna12:06
Lessowa12:07
Kaczeńce12:08
Sucharskiego12:10
Lenartowicza12:11
Przeróbka12:12
Głęboka12:14
Brama Żuławska12:16
Akademia Muzyczna12:18
Chmielna12:19
Żabi Kruk12:20
Okopowa12:22
Brama Wyżynna12:24
Dworzec Główny12:26
Plac Solidarności12:29
Stocznia SKM12:31
Stocznia Północna12:33
Twarda12:34
Kliniczna12:35
Wyspiańskiego12:37
Reja [GDA]12:38
Mickiewicza [GDA]12:40
Plac Komorowskiego12:42
Legionów12:44
Bajana12:46
Żwirki i Wigury [GDA]12:47
Jana Pawła II12:48
Startowa12:49
Zaspa12:50
Kołobrzeska12:51
Bora Komorowskiego12:53
Czerwony Dwór12:55
Piastowska12:56
Pomorska [GDA]12:58
Osiedle Wejhera12:59
Helska13:00
Jelitkowo13:01
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo13:30
Helska13:32
Osiedle Wejhera13:34
Pomorska [GDA]13:35
Piastowska13:36
Czerwony Dwór13:38
Bora Komorowskiego13:39
Kołobrzeska13:41
Zaspa13:43
Startowa13:44
Jana Pawła II13:45
Żwirki i Wigury [GDA]13:46
Bajana13:47
Legionów13:49
Plac Komorowskiego13:51
Mickiewicza [GDA]13:53
Reja [GDA]13:54
Wyspiańskiego13:56
Kliniczna13:57
Twarda13:59
Stocznia Północna14:00
Stocznia SKM14:02
Plac Solidarności14:04
Dworzec Główny14:06
Brama Wyżynna14:09
Okopowa14:11
Żabi Kruk14:12
Chmielna14:13
Akademia Muzyczna14:15
Brama Żuławska14:17
Głęboka14:19
Przeróbka14:21
Lenartowicza14:22
Sucharskiego14:24
Kaczeńce14:25
Lessowa14:26
Zimna14:27
Stogi14:29
Stogi14:30
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi14:43
Stogi14:44
Zimna14:46
Lessowa14:47
Kaczeńce14:48
Sucharskiego14:50
Lenartowicza14:51
Przeróbka14:52
Głęboka14:54
Brama Żuławska14:56
Akademia Muzyczna14:58
Chmielna14:59
Żabi Kruk15:00
Okopowa15:02
Brama Wyżynna15:04
Dworzec Główny15:06
Plac Solidarności15:09
Stocznia SKM15:11
Stocznia Północna15:13
Twarda15:14
Kliniczna15:15
Wyspiańskiego15:17
Reja [GDA]15:18
Mickiewicza [GDA]15:20
Plac Komorowskiego15:22
Legionów15:24
Bajana15:26
Żwirki i Wigury [GDA]15:27
Jana Pawła II15:28
Startowa15:29
Zaspa15:30
Kołobrzeska15:31
Bora Komorowskiego15:33
Czerwony Dwór15:35
Piastowska15:36
Pomorska [GDA]15:38
Osiedle Wejhera15:39
Helska15:40
Jelitkowo15:41
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo16:10
Helska16:12
Osiedle Wejhera16:14
Pomorska [GDA]16:15
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Bora Komorowskiego16:19
Kołobrzeska16:21
Zaspa16:23
Startowa16:24
Jana Pawła II16:25
Żwirki i Wigury [GDA]16:26
Bajana16:27
Legionów16:29
Plac Komorowskiego16:31
Mickiewicza [GDA]16:33
Reja [GDA]16:34
Wyspiańskiego16:36
Kliniczna16:37
Twarda16:39
Stocznia Północna16:40
Stocznia SKM16:42
Plac Solidarności16:44
Dworzec Główny16:46
Brama Wyżynna16:49
Okopowa16:51
Żabi Kruk16:52
Chmielna16:53
Akademia Muzyczna16:55
Brama Żuławska16:57
Głęboka16:59
Przeróbka17:01
Lenartowicza17:02
Sucharskiego17:04
Kaczeńce17:05
Lessowa17:06
Zimna17:07
Stogi17:09
Stogi17:10
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi17:23
Stogi17:24
Zimna17:26
Lessowa17:27
Kaczeńce17:28
Sucharskiego17:30
Lenartowicza17:31
Przeróbka17:32
Głęboka17:34
Brama Żuławska17:36
Akademia Muzyczna17:38
Chmielna17:39
Żabi Kruk17:40
Okopowa17:42
Brama Wyżynna17:44
Dworzec Główny17:46
Plac Solidarności17:49
Stocznia SKM17:51
Stocznia Północna17:53
Twarda17:54
Kliniczna17:55
Wyspiańskiego17:57
Reja [GDA]17:58
Mickiewicza [GDA]18:00
Plac Komorowskiego18:02
Legionów18:04
Bajana18:06
Żwirki i Wigury [GDA]18:07
Jana Pawła II18:08
Startowa18:09
Zaspa18:10
Kołobrzeska18:11
Bora Komorowskiego18:13
Czerwony Dwór18:15
Piastowska18:16
Pomorska [GDA]18:18
Osiedle Wejhera18:19
Helska18:20
Jelitkowo18:21
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo18:50
Helska18:52
Osiedle Wejhera18:54
Pomorska [GDA]18:55
Piastowska18:56
Czerwony Dwór18:58
Bora Komorowskiego18:59
Kołobrzeska19:01
Zaspa19:03
Startowa19:04
Jana Pawła II19:05
Żwirki i Wigury [GDA]19:06
Bajana19:07
Legionów19:09
Plac Komorowskiego19:11
Mickiewicza [GDA]19:13
Reja [GDA]19:14
Wyspiańskiego19:16
Kliniczna19:17
Twarda19:19
Stocznia Północna19:20
Stocznia SKM19:22
Plac Solidarności19:24
Dworzec Główny19:26
Brama Wyżynna19:29
Okopowa19:31
Żabi Kruk19:32
Chmielna19:33
Akademia Muzyczna19:35
Brama Żuławska19:37
Głęboka19:39
Przeróbka19:41
Lenartowicza19:42
Sucharskiego19:44
Kaczeńce19:45
Lessowa19:46
Zimna19:47
Stogi19:49
Stogi19:50
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi20:03
Stogi20:04
Zimna20:06
Lessowa20:07
Kaczeńce20:08
Sucharskiego20:10
Lenartowicza20:11
Przeróbka20:12
Głęboka20:14
Brama Żuławska20:16
Akademia Muzyczna20:18
Chmielna20:19
Żabi Kruk20:20
Okopowa20:22
Brama Wyżynna20:24
Dworzec Główny20:26
Plac Solidarności20:29
Stocznia SKM20:31
Stocznia Północna20:33
Twarda20:34
Kliniczna20:35
Wyspiańskiego20:37
Reja [GDA]20:38
Mickiewicza [GDA]20:40
Plac Komorowskiego20:42
Legionów20:44
Bajana20:46
Żwirki i Wigury [GDA]20:47
Jana Pawła II20:48
Startowa20:49
Zaspa20:50
Kołobrzeska20:51
Bora Komorowskiego20:53
Czerwony Dwór20:55
Piastowska20:56
Pomorska [GDA]20:58
Osiedle Wejhera20:59
Helska21:00
Jelitkowo21:01
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:39
Pomorska [GDA]21:40
Piastowska21:41
Czerwony Dwór21:43
Bora Komorowskiego21:44
Kołobrzeska21:46
Zaspa21:48
Startowa21:49
Jana Pawła II21:50
Żwirki i Wigury [GDA]21:51
Bajana21:52
Legionów21:54
Plac Komorowskiego21:56
Mickiewicza [GDA]21:58
Reja [GDA]21:59
Wyspiańskiego22:01
Kliniczna22:02
Twarda22:04
Stocznia Północna22:05
Stocznia SKM22:07
Plac Solidarności22:09
Dworzec Główny22:11
Brama Wyżynna22:14
Okopowa22:16
Żabi Kruk22:17
Chmielna22:18
Akademia Muzyczna22:20
Brama Żuławska22:22
Głęboka22:24
Przeróbka22:26
Lenartowicza22:27
Sucharskiego22:29
Kaczeńce22:30
Lessowa22:31
Zimna22:32
Stogi22:34
Stogi22:35
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi22:51
Stogi22:52
Zimna22:54
Lessowa22:55
Kaczeńce22:56
Sucharskiego22:58
Lenartowicza22:59
Przeróbka23:00
Głęboka23:02
Brama Żuławska23:04
Akademia Muzyczna23:05
Chmielna23:06
Żabi Kruk23:07
Okopowa23:09
Brama Wyżynna23:11
Dworzec Główny23:13
Plac Solidarności23:16
Stocznia SKM23:17
Stocznia Północna23:19
Twarda23:20
Kliniczna23:21
Politechnika23:25
Miszewskiego23:27
Jaśkowa Dolina23:29
Klonowa [GDA]23:30
Galeria Bałtycka23:32
Wojska Polskiego23:34
Zamenhofa [GDA]23:35
Zajezdnia23:36
Strzyża PKM23:37
Zajezdnia WRZESZCZ23:39