• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:21
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ16:15
Strzyża PKM16:16
Uniwersytet Gdański [GDA]16:18
Bażyńskiego [GDA]16:19
Tetmajera16:20
Derdowskiego16:21
Obrońców Westerplatte16:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:25
Opacka16:27
Subisława16:29
Pomorska - Osiedle16:30
Osiedle Wejhera16:32
Helska16:33
Jelitkowo16:34
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo16:50
Helska16:52
Osiedle Wejhera16:54
Pomorska [GDA]16:55
Piastowska16:56
Czerwony Dwór16:58
Bora Komorowskiego16:59
Kołobrzeska17:01
Zaspa17:03
Startowa17:04
Jana Pawła II17:05
Żwirki i Wigury [GDA]17:06
Bajana17:07
Legionów17:09
Plac Komorowskiego17:11
Mickiewicza [GDA]17:13
Reja [GDA]17:14
Wyspiańskiego17:16
Kliniczna17:17
Twarda17:19
Stocznia Północna17:20
Stocznia SKM17:22
Plac Solidarności17:24
Dworzec Główny17:26
Brama Wyżynna17:29
Okopowa17:31
Żabi Kruk17:32
Chmielna17:33
Akademia Muzyczna17:35
Brama Żuławska17:37
Głęboka17:39
Przeróbka17:41
Lenartowicza17:42
Sucharskiego17:44
Kaczeńce17:45
Lessowa17:46
Zimna17:47
Stogi17:49
Stogi17:50
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi18:03
Stogi18:04
Zimna18:06
Lessowa18:07
Kaczeńce18:08
Sucharskiego18:10
Lenartowicza18:11
Przeróbka18:12
Głęboka18:14
Brama Żuławska18:16
Akademia Muzyczna18:18
Chmielna18:19
Żabi Kruk18:20
Okopowa18:22
Brama Wyżynna18:24
Dworzec Główny18:26
Plac Solidarności18:29
Stocznia SKM18:31
Stocznia Północna18:33
Twarda18:34
Kliniczna18:35
Wyspiańskiego18:37
Reja [GDA]18:38
Mickiewicza [GDA]18:40
Plac Komorowskiego18:42
Legionów18:44
Bajana18:46
Żwirki i Wigury [GDA]18:47
Jana Pawła II18:48
Startowa18:49
Zaspa18:50
Kołobrzeska18:51
Bora Komorowskiego18:53
Czerwony Dwór18:55
Piastowska18:56
Pomorska [GDA]18:58
Osiedle Wejhera18:59
Helska19:00
Jelitkowo19:01
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo19:30
Helska19:32
Osiedle Wejhera19:34
Pomorska [GDA]19:35
Piastowska19:36
Czerwony Dwór19:38
Bora Komorowskiego19:39
Kołobrzeska19:41
Zaspa19:43
Startowa19:44
Jana Pawła II19:45
Żwirki i Wigury [GDA]19:46
Bajana19:47
Legionów19:49
Plac Komorowskiego19:51
Mickiewicza [GDA]19:53
Reja [GDA]19:54
Wyspiańskiego19:56
Kliniczna19:57
Twarda19:59
Stocznia Północna20:00
Stocznia SKM20:02
Plac Solidarności20:04
Dworzec Główny20:06
Brama Wyżynna20:09
Okopowa20:11
Żabi Kruk20:12
Chmielna20:13
Akademia Muzyczna20:15
Brama Żuławska20:17
Głęboka20:19
Przeróbka20:21
Lenartowicza20:22
Sucharskiego20:24
Kaczeńce20:25
Lessowa20:26
Zimna20:27
Stogi20:29
Stogi20:30
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi20:43
Stogi20:44
Zimna20:46
Lessowa20:47
Kaczeńce20:48
Sucharskiego20:50
Lenartowicza20:51
Przeróbka20:52
Głęboka20:54
Brama Żuławska20:56
Akademia Muzyczna20:58
Chmielna20:59
Żabi Kruk21:00
Okopowa21:02
Brama Wyżynna21:04
Dworzec Główny21:06
Plac Solidarności21:09
Stocznia SKM21:11
Stocznia Północna21:13
Twarda21:14
Kliniczna21:15
Wyspiańskiego21:17
Reja [GDA]21:18
Mickiewicza [GDA]21:20
Plac Komorowskiego21:22
Legionów21:24
Bajana21:26
Żwirki i Wigury [GDA]21:27
Jana Pawła II21:28
Startowa21:29
Zaspa21:30
Kołobrzeska21:31
Bora Komorowskiego21:33
Czerwony Dwór21:35
Piastowska21:36
Pomorska [GDA]21:38
Osiedle Wejhera21:39
Helska21:40
Jelitkowo21:41