• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:08
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:38
Zajezdnia04:39
Zamenhofa [GDA]04:40
Wojska Polskiego04:42
Galeria Bałtycka04:44
Klonowa [GDA]04:46
Jaśkowa Dolina04:47
Miszewskiego04:49
Politechnika04:50
Wyspiańskiego04:54
Reja [GDA]04:55
Mickiewicza [GDA]04:57
Plac Komorowskiego04:59
Legionów05:01
Bajana05:02
Żwirki i Wigury [GDA]05:03
Jana Pawła II05:04
Startowa05:05
Zaspa05:06
Kołobrzeska05:08
Bora-Komorowskiego05:10
Czerwony Dwór05:12
Piastowska05:13
Pomorska [GDA]05:15
Osiedle Wejhera05:16
Helska05:17
Jelitkowo05:18
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo05:30
Helska05:32
Osiedle Wejhera05:34
Pomorska [GDA]05:35
Piastowska05:36
Czerwony Dwór05:38
Bora-Komorowskiego05:39
Kołobrzeska05:41
Zaspa05:43
Startowa05:44
Jana Pawła II05:45
Żwirki i Wigury [GDA]05:46
Bajana05:47
Legionów05:48
Plac Komorowskiego05:50
Mickiewicza [GDA]05:53
Reja [GDA]05:54
Wyspiańskiego05:56
Kliniczna05:57
Twarda05:59
Stocznia Północna06:00
Stocznia SKM06:02
Plac Solidarności06:04
Dworzec Główny06:06
Brama Wyżynna06:09
Okopowa06:11
Żabi Kruk06:12
Chmielna06:13
Akademia Muzyczna06:15
Brama Żuławska06:17
Głęboka06:19
Przeróbka06:21
Lenartowicza06:22
Sucharskiego06:24
Kaczeńce06:25
Ugory eMOCja06:26
Zimna06:27
Stogi06:29
Stogi06:30
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:44
Stogi06:45
Zimna06:47
Ugory eMOCja06:48
Kaczeńce06:49
Sucharskiego06:51
Lenartowicza06:52
Przeróbka06:53
Głęboka06:55
Brama Żuławska06:57
Akademia Muzyczna06:59
Chmielna07:00
Żabi Kruk07:01
Okopowa07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Plac Solidarności07:10
Stocznia SKM07:12
Stocznia Północna07:14
Twarda07:15
Kliniczna07:16
Wyspiańskiego07:18
Reja [GDA]07:19
Mickiewicza [GDA]07:21
Plac Komorowskiego07:23
Legionów07:25
Bajana07:26
Żwirki i Wigury [GDA]07:27
Jana Pawła II07:28
Startowa07:29
Zaspa07:30
Kołobrzeska07:32
Bora-Komorowskiego07:34
Czerwony Dwór07:36
Piastowska07:37
Pomorska [GDA]07:39
Osiedle Wejhera07:40
Helska07:41
Jelitkowo07:42
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo07:53
Helska07:55
Osiedle Wejhera07:57
Pomorska [GDA]07:58
Piastowska07:59
Czerwony Dwór08:01
Bora-Komorowskiego08:02
Kołobrzeska08:04
Zaspa08:06
Startowa08:07
Jana Pawła II08:08
Żwirki i Wigury [GDA]08:09
Bajana08:10
Legionów08:11
Plac Komorowskiego08:13
Mickiewicza [GDA]08:16
Reja [GDA]08:17
Wyspiańskiego08:19
Kliniczna08:20
Twarda08:22
Stocznia Północna08:23
Stocznia SKM08:25
Plac Solidarności08:27
Dworzec Główny08:29
Brama Wyżynna08:32
Okopowa08:34
Żabi Kruk08:35
Chmielna08:36
Akademia Muzyczna08:38
Brama Żuławska08:40
Głęboka08:42
Przeróbka08:44
Lenartowicza08:45
Sucharskiego08:47
Kaczeńce08:48
Ugory eMOCja08:49
Zimna08:50
Stogi08:52
Stogi08:53
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi09:03
Stogi09:04
Zimna09:06
Ugory eMOCja09:07
Kaczeńce09:08
Sucharskiego09:10
Lenartowicza09:11
Przeróbka09:12
Głęboka09:14
Brama Żuławska09:16
Akademia Muzyczna09:18
Chmielna09:19
Żabi Kruk09:20
Okopowa09:22
Brama Wyżynna09:24
Dworzec Główny09:26
Plac Solidarności09:29
Stocznia SKM09:31
Stocznia Północna09:33
Twarda09:34
Kliniczna09:35
Wyspiańskiego09:37
Reja [GDA]09:38
Mickiewicza [GDA]09:40
Plac Komorowskiego09:42
Legionów09:44
Bajana09:45
Żwirki i Wigury [GDA]09:46
Jana Pawła II09:47
Startowa09:48
Zaspa09:49
Kołobrzeska09:51
Bora-Komorowskiego09:53
Czerwony Dwór09:55
Piastowska09:56
Pomorska [GDA]09:58
Osiedle Wejhera09:59
Helska10:00
Jelitkowo10:01
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo10:31
Helska10:33
Osiedle Wejhera10:35
Pomorska [GDA]10:36
Piastowska10:37
Czerwony Dwór10:39
Bora-Komorowskiego10:40
Kołobrzeska10:42
Zaspa10:44
Startowa10:45
Jana Pawła II10:46
Żwirki i Wigury [GDA]10:47
Bajana10:48
Legionów10:49
Plac Komorowskiego10:51
Mickiewicza [GDA]10:54
Reja [GDA]10:55
Wyspiańskiego10:57
Kliniczna10:58
Twarda11:00
Stocznia Północna11:01
Stocznia SKM11:03
Plac Solidarności11:05
Dworzec Główny11:07
Brama Wyżynna11:10
Okopowa11:12
Żabi Kruk11:13
Chmielna11:14
Akademia Muzyczna11:16
Brama Żuławska11:18
Głęboka11:20
Przeróbka11:22
Lenartowicza11:23
Sucharskiego11:25
Kaczeńce11:26
Ugory eMOCja11:27
Zimna11:28
Stogi11:30
Stogi11:31
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:43
Stogi11:44
Zimna11:46
Ugory eMOCja11:47
Kaczeńce11:48
Sucharskiego11:50
Lenartowicza11:51
Przeróbka11:52
Głęboka11:54
Brama Żuławska11:56
Akademia Muzyczna11:58
Chmielna11:59
Żabi Kruk12:00
Okopowa12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Plac Solidarności12:09
Stocznia SKM12:11
Stocznia Północna12:13
Twarda12:14
Kliniczna12:15
Wyspiańskiego12:17
Reja [GDA]12:18
Mickiewicza [GDA]12:20
Plac Komorowskiego12:22
Legionów12:24
Bajana12:25
Żwirki i Wigury [GDA]12:26
Jana Pawła II12:27
Startowa12:28
Zaspa12:29
Kołobrzeska12:31
Bora-Komorowskiego12:33
Czerwony Dwór12:35
Piastowska12:36
Pomorska [GDA]12:38
Osiedle Wejhera12:39
Helska12:40
Jelitkowo12:41
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo13:03
Helska13:05
Osiedle Wejhera13:07
Pomorska [GDA]13:08
Piastowska13:09
Czerwony Dwór13:11
Bora-Komorowskiego13:12
Kołobrzeska13:14
Zaspa13:16
Startowa13:17
Jana Pawła II13:18
Żwirki i Wigury [GDA]13:19
Bajana13:20
Legionów13:21
Plac Komorowskiego13:23
Mickiewicza [GDA]13:26
Reja [GDA]13:27
Wyspiańskiego13:29
Kliniczna13:30
Twarda13:32
Stocznia Północna13:33
Stocznia SKM13:35
Plac Solidarności13:37
Dworzec Główny13:39
Brama Wyżynna13:42
Okopowa13:44
Żabi Kruk13:45
Chmielna13:46
Akademia Muzyczna13:48
Brama Żuławska13:50
Głęboka13:52
Przeróbka13:54
Lenartowicza13:55
Sucharskiego13:57
Kaczeńce13:58
Ugory eMOCja13:59
Zimna14:00
Stogi14:02
Stogi14:03
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi14:14
Stogi14:15
Zimna14:17
Ugory eMOCja14:18
Kaczeńce14:19
Sucharskiego14:21
Lenartowicza14:22
Przeróbka14:23
Głęboka14:25
Brama Żuławska14:27
Akademia Muzyczna14:29
Chmielna14:30
Żabi Kruk14:31
Okopowa14:33
Brama Wyżynna14:35
Dworzec Główny14:37
Plac Solidarności14:40
Stocznia SKM14:42
Stocznia Północna14:44
Twarda14:45
Kliniczna14:46
Wyspiańskiego14:48
Reja [GDA]14:49
Mickiewicza [GDA]14:51
Plac Komorowskiego14:53
Legionów14:55
Bajana14:56
Żwirki i Wigury [GDA]14:57
Jana Pawła II14:58
Startowa14:59
Zaspa15:00
Kołobrzeska15:02
Bora-Komorowskiego15:04
Czerwony Dwór15:06
Piastowska15:07
Pomorska [GDA]15:09
Osiedle Wejhera15:10
Helska15:11
Jelitkowo15:12
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo15:33
Helska15:35
Osiedle Wejhera15:37
Pomorska [GDA]15:38
Piastowska15:39
Czerwony Dwór15:41
Bora-Komorowskiego15:42
Kołobrzeska15:44
Zaspa15:46
Startowa15:47
Jana Pawła II15:48
Żwirki i Wigury [GDA]15:49
Bajana15:50
Legionów15:51
Plac Komorowskiego15:53
Mickiewicza [GDA]15:56
Reja [GDA]15:57
Wyspiańskiego15:59
Kliniczna16:00
Twarda16:02
Stocznia Północna16:03
Stocznia SKM16:05
Plac Solidarności16:07
Dworzec Główny16:09
Brama Wyżynna16:12
Okopowa16:14
Żabi Kruk16:15
Chmielna16:16
Akademia Muzyczna16:18
Brama Żuławska16:20
Głęboka16:22
Przeróbka16:24
Lenartowicza16:25
Sucharskiego16:27
Kaczeńce16:28
Ugory eMOCja16:29
Zimna16:30
Stogi16:32
Stogi16:33
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi16:44
Stogi16:45
Zimna16:47
Ugory eMOCja16:48
Kaczeńce16:49
Sucharskiego16:51
Lenartowicza16:52
Przeróbka16:53
Głęboka16:55
Brama Żuławska16:57
Akademia Muzyczna16:59
Chmielna17:00
Żabi Kruk17:01
Okopowa17:03
Brama Wyżynna17:05
Dworzec Główny17:07
Plac Solidarności17:10
Stocznia SKM17:12
Stocznia Północna17:14
Twarda17:15
Kliniczna17:16
Wyspiańskiego17:18
Reja [GDA]17:19
Mickiewicza [GDA]17:21
Plac Komorowskiego17:23
Legionów17:25
Bajana17:26
Żwirki i Wigury [GDA]17:27
Jana Pawła II17:28
Startowa17:29
Zaspa17:30
Kołobrzeska17:32
Bora-Komorowskiego17:34
Czerwony Dwór17:36
Piastowska17:37
Pomorska [GDA]17:39
Osiedle Wejhera17:40
Helska17:41
Jelitkowo17:42
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo17:50
Helska17:52
Osiedle Wejhera17:54
Pomorska [GDA]17:55
Piastowska17:56
Czerwony Dwór17:58
Bora-Komorowskiego17:59
Kołobrzeska18:01
Zaspa18:03
Startowa18:04
Jana Pawła II18:05
Żwirki i Wigury [GDA]18:06
Bajana18:07
Legionów18:08
Plac Komorowskiego18:10
Mickiewicza [GDA]18:13
Reja [GDA]18:14
Wyspiańskiego18:16
Kliniczna18:17
Twarda18:19
Stocznia Północna18:20
Stocznia SKM18:22
Plac Solidarności18:24
Dworzec Główny18:26
Brama Wyżynna18:29
Okopowa18:31
Żabi Kruk18:32
Chmielna18:33
Akademia Muzyczna18:35
Brama Żuławska18:37
Głęboka18:39
Przeróbka18:41
Lenartowicza18:42
Sucharskiego18:44
Kaczeńce18:45
Ugory eMOCja18:46
Zimna18:47
Stogi18:49
Stogi18:50