• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:56
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:24
Strzyża PKM04:25
Uniwersytet Gdański [GDA]04:27
Bażyńskiego [GDA]04:28
Tetmajera04:29
Derdowskiego04:30
Obrońców Westerplatte04:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:34
Opacka04:36
Subisława04:38
Pomorska - Osiedle04:39
Osiedle Wejhera04:41
Helska04:42
Jelitkowo04:43
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo04:50
Helska04:52
Osiedle Wejhera04:54
Pomorska [GDA]04:55
Piastowska04:56
Czerwony Dwór04:58
Bora-Komorowskiego04:59
Kołobrzeska05:01
Zaspa05:03
Startowa05:04
Jana Pawła II05:05
Żwirki i Wigury [GDA]05:06
Bajana05:07
Legionów05:08
Plac Komorowskiego05:10
Mickiewicza [GDA]05:13
Reja [GDA]05:14
Wyspiańskiego05:16
Kliniczna05:17
Twarda05:19
Stocznia Północna05:20
Stocznia SKM05:22
Plac Solidarności05:24
Dworzec Główny05:26
Brama Wyżynna05:29
Okopowa05:31
Żabi Kruk05:32
Chmielna05:33
Akademia Muzyczna05:35
Brama Żuławska05:37
Głęboka05:39
Przeróbka05:41
Lenartowicza05:42
Sucharskiego05:44
Kaczeńce05:45
Ugory eMOCja05:46
Zimna05:47
Stogi05:49
Stogi05:50
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:04
Stogi06:05
Zimna06:07
Ugory eMOCja06:08
Kaczeńce06:09
Sucharskiego06:11
Lenartowicza06:12
Przeróbka06:13
Głęboka06:15
Brama Żuławska06:17
Akademia Muzyczna06:19
Chmielna06:20
Żabi Kruk06:21
Okopowa06:23
Brama Wyżynna06:25
Dworzec Główny06:27
Plac Solidarności06:30
Stocznia SKM06:32
Stocznia Północna06:34
Twarda06:35
Kliniczna06:36
Wyspiańskiego06:38
Reja [GDA]06:39
Mickiewicza [GDA]06:41
Plac Komorowskiego06:43
Legionów06:45
Bajana06:46
Żwirki i Wigury [GDA]06:47
Jana Pawła II06:48
Startowa06:49
Zaspa06:50
Kołobrzeska06:52
Bora-Komorowskiego06:54
Czerwony Dwór06:56
Piastowska06:57
Pomorska [GDA]06:59
Osiedle Wejhera07:00
Helska07:01
Jelitkowo07:02
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo07:14
Helska07:16
Osiedle Wejhera07:18
Pomorska [GDA]07:19
Piastowska07:20
Czerwony Dwór07:22
Bora-Komorowskiego07:23
Kołobrzeska07:25
Zaspa07:27
Startowa07:28
Jana Pawła II07:29
Żwirki i Wigury [GDA]07:30
Bajana07:31
Legionów07:32
Plac Komorowskiego07:34
Mickiewicza [GDA]07:37
Reja [GDA]07:38
Wyspiańskiego07:40
Kliniczna07:41
Twarda07:43
Stocznia Północna07:44
Stocznia SKM07:46
Plac Solidarności07:48
Dworzec Główny07:50
Brama Wyżynna07:53
Okopowa07:55
Żabi Kruk07:56
Chmielna07:57
Akademia Muzyczna07:59
Brama Żuławska08:01
Głęboka08:03
Przeróbka08:05
Lenartowicza08:06
Sucharskiego08:08
Kaczeńce08:09
Ugory eMOCja08:10
Zimna08:11
Stogi08:13
Stogi08:14
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi08:35
Stogi08:36
Zimna08:38
Ugory eMOCja08:39
Kaczeńce08:40
Sucharskiego08:42
Lenartowicza08:43
Przeróbka08:44
Głęboka08:46
Brama Żuławska08:48
Akademia Muzyczna08:50
Chmielna08:51
Żabi Kruk08:52
Okopowa08:54
Brama Wyżynna08:56
Dworzec Główny08:58
Plac Solidarności09:01
Stocznia SKM09:03
Stocznia Północna09:05
Twarda09:06
Kliniczna09:07
Wyspiańskiego09:09
Reja [GDA]09:10
Mickiewicza [GDA]09:12
Plac Komorowskiego09:14
Legionów09:16
Bajana09:17
Żwirki i Wigury [GDA]09:18
Jana Pawła II09:19
Startowa09:20
Zaspa09:21
Kołobrzeska09:23
Bora-Komorowskiego09:25
Czerwony Dwór09:27
Piastowska09:28
Pomorska [GDA]09:30
Osiedle Wejhera09:31
Helska09:32
Jelitkowo09:33
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo09:51
Helska09:53
Osiedle Wejhera09:55
Pomorska [GDA]09:56
Piastowska09:57
Czerwony Dwór09:59
Bora-Komorowskiego10:00
Kołobrzeska10:02
Zaspa10:04
Startowa10:05
Jana Pawła II10:06
Żwirki i Wigury [GDA]10:07
Bajana10:08
Legionów10:09
Plac Komorowskiego10:11
Mickiewicza [GDA]10:14
Reja [GDA]10:15
Wyspiańskiego10:17
Kliniczna10:18
Twarda10:20
Stocznia Północna10:21
Stocznia SKM10:23
Plac Solidarności10:25
Dworzec Główny10:27
Brama Wyżynna10:30
Okopowa10:32
Żabi Kruk10:33
Chmielna10:34
Akademia Muzyczna10:36
Brama Żuławska10:38
Głęboka10:40
Przeróbka10:42
Lenartowicza10:43
Sucharskiego10:45
Kaczeńce10:46
Ugory eMOCja10:47
Zimna10:48
Stogi10:50
Stogi10:51
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:15
Stogi11:16
Zimna11:18
Ugory eMOCja11:19
Kaczeńce11:20
Sucharskiego11:22
Lenartowicza11:23
Przeróbka11:24
Głęboka11:26
Brama Żuławska11:28
Akademia Muzyczna11:30
Chmielna11:31
Żabi Kruk11:32
Okopowa11:34
Brama Wyżynna11:36
Dworzec Główny11:38
Plac Solidarności11:41
Stocznia SKM11:43
Stocznia Północna11:45
Twarda11:46
Kliniczna11:47
Wyspiańskiego11:49
Reja [GDA]11:50
Mickiewicza [GDA]11:52
Plac Komorowskiego11:54
Legionów11:56
Bajana11:57
Żwirki i Wigury [GDA]11:58
Jana Pawła II11:59
Startowa12:00
Zaspa12:01
Kołobrzeska12:03
Bora-Komorowskiego12:05
Czerwony Dwór12:07
Piastowska12:08
Pomorska [GDA]12:10
Osiedle Wejhera12:11
Helska12:12
Jelitkowo12:13
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo12:23
Helska12:25
Osiedle Wejhera12:27
Pomorska [GDA]12:28
Piastowska12:29
Czerwony Dwór12:31
Bora-Komorowskiego12:32
Kołobrzeska12:34
Zaspa12:36
Startowa12:37
Jana Pawła II12:38
Żwirki i Wigury [GDA]12:39
Bajana12:40
Legionów12:41
Plac Komorowskiego12:43
Mickiewicza [GDA]12:46
Reja [GDA]12:47
Wyspiańskiego12:49
Kliniczna12:50
Twarda12:52
Stocznia Północna12:53
Stocznia SKM12:55
Plac Solidarności12:57
Dworzec Główny12:59
Brama Wyżynna13:02
Okopowa13:04
Żabi Kruk13:05
Chmielna13:06
Akademia Muzyczna13:08
Brama Żuławska13:10
Głęboka13:12
Przeróbka13:14
Lenartowicza13:15
Sucharskiego13:17
Kaczeńce13:18
Ugory eMOCja13:19
Zimna13:20
Stogi13:22
Stogi13:23
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi13:43
Stogi13:44
Zimna13:46
Ugory eMOCja13:47
Kaczeńce13:48
Sucharskiego13:50
Lenartowicza13:51
Przeróbka13:52
Głęboka13:54
Brama Żuławska13:56
Akademia Muzyczna13:58
Chmielna13:59
Żabi Kruk14:00
Okopowa14:02
Brama Wyżynna14:04
Dworzec Główny14:06
Plac Solidarności14:09
Stocznia SKM14:11
Stocznia Północna14:13
Twarda14:14
Kliniczna14:15
Wyspiańskiego14:17
Reja [GDA]14:18
Mickiewicza [GDA]14:20
Plac Komorowskiego14:22
Legionów14:24
Bajana14:25
Żwirki i Wigury [GDA]14:26
Jana Pawła II14:27
Startowa14:28
Zaspa14:29
Kołobrzeska14:31
Bora-Komorowskiego14:33
Czerwony Dwór14:35
Piastowska14:36
Pomorska [GDA]14:38
Osiedle Wejhera14:39
Helska14:40
Jelitkowo14:41
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo14:53
Helska14:55
Osiedle Wejhera14:57
Pomorska [GDA]14:58
Piastowska14:59
Czerwony Dwór15:01
Bora-Komorowskiego15:02
Kołobrzeska15:04
Zaspa15:06
Startowa15:07
Jana Pawła II15:08
Żwirki i Wigury [GDA]15:09
Bajana15:10
Legionów15:11
Plac Komorowskiego15:13
Mickiewicza [GDA]15:16
Reja [GDA]15:17
Wyspiańskiego15:19
Kliniczna15:20
Twarda15:22
Stocznia Północna15:23
Stocznia SKM15:25
Plac Solidarności15:27
Dworzec Główny15:29
Brama Wyżynna15:32
Okopowa15:34
Żabi Kruk15:35
Chmielna15:36
Akademia Muzyczna15:38
Brama Żuławska15:40
Głęboka15:42
Przeróbka15:44
Lenartowicza15:45
Sucharskiego15:47
Kaczeńce15:48
Ugory eMOCja15:49
Zimna15:50
Stogi15:52
Stogi15:53
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi16:04
Stogi16:05
Zimna16:07
Ugory eMOCja16:08
Kaczeńce16:09
Sucharskiego16:11
Lenartowicza16:12
Przeróbka16:13
Głęboka16:15
Brama Żuławska16:17
Akademia Muzyczna16:19
Chmielna16:20
Żabi Kruk16:21
Okopowa16:23
Brama Wyżynna16:25
Dworzec Główny16:27
Plac Solidarności16:30
Stocznia SKM16:32
Stocznia Północna16:34
Twarda16:35
Kliniczna16:36
Wyspiańskiego16:38
Reja [GDA]16:39
Mickiewicza [GDA]16:41
Plac Komorowskiego16:43
Legionów16:45
Bajana16:46
Żwirki i Wigury [GDA]16:47
Jana Pawła II16:48
Startowa16:49
Zaspa16:50
Kołobrzeska16:52
Bora-Komorowskiego16:54
Czerwony Dwór16:56
Piastowska16:57
Pomorska [GDA]16:59
Osiedle Wejhera17:00
Helska17:01
Jelitkowo17:02
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo17:13
Helska17:15
Osiedle Wejhera17:17
Pomorska [GDA]17:18
Piastowska17:19
Czerwony Dwór17:21
Bora-Komorowskiego17:22
Kołobrzeska17:24
Zaspa17:26
Startowa17:27
Jana Pawła II17:28
Żwirki i Wigury [GDA]17:29
Bajana17:30
Legionów17:31
Plac Komorowskiego17:33
Mickiewicza [GDA]17:36
Reja [GDA]17:37
Wyspiańskiego17:39
Kliniczna17:40
Twarda17:42
Stocznia Północna17:43
Stocznia SKM17:45
Plac Solidarności17:47
Dworzec Główny17:49
Brama Wyżynna17:52
Okopowa17:54
Żabi Kruk17:55
Chmielna17:56
Akademia Muzyczna17:58
Brama Żuławska18:00
Głęboka18:02
Przeróbka18:04
Lenartowicza18:05
Sucharskiego18:07
Kaczeńce18:08
Ugory eMOCja18:09
Zimna18:10
Stogi18:12
Stogi18:13
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi18:36
Stogi18:37
Zimna18:39
Ugory eMOCja18:40
Kaczeńce18:41
Sucharskiego18:43
Lenartowicza18:44
Przeróbka18:45
Głęboka18:47
Brama Żuławska18:49
Akademia Muzyczna18:51
Chmielna18:52
Żabi Kruk18:53
Okopowa18:55
Brama Wyżynna18:57
Dworzec Główny18:59
Plac Solidarności19:02
Stocznia SKM19:04
Stocznia Północna19:06
Twarda19:07
Kliniczna19:08
Wyspiańskiego19:10
Reja [GDA]19:11
Mickiewicza [GDA]19:13
Plac Komorowskiego19:15
Legionów19:17
Bajana19:18
Żwirki i Wigury [GDA]19:19
Jana Pawła II19:20
Startowa19:21
Zaspa19:22
Kołobrzeska19:24
Bora-Komorowskiego19:26
Czerwony Dwór19:28
Piastowska19:29
Pomorska [GDA]19:31
Osiedle Wejhera19:32
Helska19:33
Jelitkowo19:34
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo19:50
Helska19:52
Osiedle Wejhera19:54
Pomorska [GDA]19:55
Piastowska19:56
Czerwony Dwór19:58
Bora-Komorowskiego19:59
Kołobrzeska20:01
Zaspa20:03
Startowa20:04
Jana Pawła II20:05
Żwirki i Wigury [GDA]20:06
Bajana20:07
Legionów20:08
Plac Komorowskiego20:10
Mickiewicza [GDA]20:13
Reja [GDA]20:14
Wyspiańskiego20:16
Kliniczna20:17
Twarda20:19
Stocznia Północna20:20
Stocznia SKM20:22
Plac Solidarności20:24
Dworzec Główny20:26
Brama Wyżynna20:29
Okopowa20:31
Żabi Kruk20:32
Chmielna20:33
Akademia Muzyczna20:35
Brama Żuławska20:37
Głęboka20:39
Przeróbka20:41
Lenartowicza20:42
Sucharskiego20:44
Kaczeńce20:45
Ugory eMOCja20:46
Zimna20:47
Stogi20:49
Stogi20:50
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi21:01
Stogi21:02
Zimna21:04
Ugory eMOCja21:05
Kaczeńce21:06
Sucharskiego21:08
Lenartowicza21:09
Przeróbka21:10
Głęboka21:12
Brama Żuławska21:14
Akademia Muzyczna21:16
Chmielna21:17
Żabi Kruk21:18
Okopowa21:20
Brama Wyżynna21:22
Dworzec Główny21:24
Plac Solidarności21:27
Stocznia SKM21:29
Stocznia Północna21:31
Twarda21:32
Kliniczna21:33
Wyspiańskiego21:35
Reja [GDA]21:36
Mickiewicza [GDA]21:38
Plac Komorowskiego21:40
Legionów21:42
Bajana21:43
Żwirki i Wigury [GDA]21:44
Jana Pawła II21:45
Startowa21:46
Zaspa21:47
Kołobrzeska21:49
Bora-Komorowskiego21:51
Czerwony Dwór21:53
Piastowska21:54
Pomorska [GDA]21:56
Gospody21:57
Pomorska - Osiedle21:58
Subisława22:00
Opacka22:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:04
Obrońców Westerplatte22:06
Derdowskiego22:07
Tetmajera22:08
Bażyńskiego [GDA]22:09
Uniwersytet Gdański [GDA]22:10
Strzyża PKM22:12
Zajezdnia WRZESZCZ22:13