17:36
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ04:48
Strzyża PKM04:49
Uniwersytet Gdański [GDA]04:51
Bażyńskiego [GDA]04:52
Tetmajera04:53
Derdowskiego04:54
Obrońców Westerplatte04:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:58
Opacka05:00
Subisława05:02
Pomorska - Osiedle05:03
Pomorska [GDA]05:05
Piastowska05:06
Czerwony Dwór05:08
Bora-Komorowskiego05:09
Kołobrzeska05:11
Zaspa05:13
Startowa05:14
Jana Pawła II05:15
Żwirki i Wigury [GDA]05:16
Bajana05:17
Legionów05:18
Plac Komorowskiego05:20
Mickiewicza [GDA]05:23
Reja [GDA]05:24
Wyspiańskiego05:26
Kliniczna05:27
Twarda05:29
Stocznia Północna05:30
Stocznia SKM05:32
Plac Solidarności05:34
Dworzec Główny05:36
Brama Wyżynna05:39
Okopowa05:41
Żabi Kruk05:42
Chmielna05:43
Akademia Muzyczna05:45
Brama Żuławska05:47
Głęboka05:49
Przeróbka05:51
Lenartowicza05:52
Sucharskiego05:54
Kaczeńce05:55
Ugory eMOCja05:56
Zimna05:57
Stogi05:59
Stogi06:00
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi06:14
Stogi06:15
Zimna06:17
Ugory eMOCja06:18
Kaczeńce06:19
Sucharskiego06:21
Lenartowicza06:22
Przeróbka06:23
Głęboka06:25
Brama Żuławska06:27
Akademia Muzyczna06:29
Chmielna06:30
Żabi Kruk06:31
Okopowa06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Plac Solidarności06:40
Stocznia SKM06:42
Stocznia Północna06:44
Twarda06:45
Kliniczna06:46
Wyspiańskiego06:48
Reja [GDA]06:49
Mickiewicza [GDA]06:51
Plac Komorowskiego06:53
Legionów06:55
Bajana06:56
Żwirki i Wigury [GDA]06:57
Jana Pawła II06:58
Startowa06:59
Zaspa07:00
Kołobrzeska07:02
Bora-Komorowskiego07:04
Czerwony Dwór07:06
Piastowska07:07
Pomorska [GDA]07:09
Osiedle Wejhera07:10
Helska07:11
Jelitkowo07:12
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo07:24
Helska07:26
Osiedle Wejhera07:28
Pomorska [GDA]07:29
Piastowska07:30
Czerwony Dwór07:32
Bora-Komorowskiego07:33
Kołobrzeska07:35
Zaspa07:37
Startowa07:38
Jana Pawła II07:39
Żwirki i Wigury [GDA]07:40
Bajana07:41
Legionów07:42
Plac Komorowskiego07:44
Mickiewicza [GDA]07:47
Reja [GDA]07:48
Wyspiańskiego07:50
Kliniczna07:51
Twarda07:53
Stocznia Północna07:54
Stocznia SKM07:56
Plac Solidarności07:58
Dworzec Główny08:00
Brama Wyżynna08:03
Okopowa08:05
Żabi Kruk08:06
Chmielna08:07
Akademia Muzyczna08:09
Brama Żuławska08:11
Głęboka08:13
Przeróbka08:15
Lenartowicza08:16
Sucharskiego08:18
Kaczeńce08:19
Ugory eMOCja08:20
Zimna08:21
Stogi08:23
Stogi08:24
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi08:43
Stogi08:44
Zimna08:46
Ugory eMOCja08:47
Kaczeńce08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:54
Brama Żuławska08:56
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Plac Solidarności09:09
Stocznia SKM09:11
Stocznia Północna09:13
Twarda09:14
Kliniczna09:15
Wyspiańskiego09:17
Reja [GDA]09:18
Mickiewicza [GDA]09:20
Plac Komorowskiego09:22
Legionów09:24
Bajana09:25
Żwirki i Wigury [GDA]09:26
Jana Pawła II09:27
Startowa09:28
Zaspa09:29
Kołobrzeska09:31
Bora-Komorowskiego09:33
Czerwony Dwór09:35
Piastowska09:36
Pomorska [GDA]09:38
Osiedle Wejhera09:39
Helska09:40
Jelitkowo09:41
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo10:03
Helska10:05
Osiedle Wejhera10:07
Pomorska [GDA]10:08
Piastowska10:09
Czerwony Dwór10:11
Bora-Komorowskiego10:12
Kołobrzeska10:14
Zaspa10:16
Startowa10:17
Jana Pawła II10:18
Żwirki i Wigury [GDA]10:19
Bajana10:20
Legionów10:21
Plac Komorowskiego10:23
Mickiewicza [GDA]10:26
Reja [GDA]10:27
Wyspiańskiego10:29
Kliniczna10:30
Twarda10:32
Stocznia Północna10:33
Stocznia SKM10:35
Plac Solidarności10:37
Dworzec Główny10:39
Brama Wyżynna10:42
Okopowa10:44
Żabi Kruk10:45
Chmielna10:46
Akademia Muzyczna10:48
Brama Żuławska10:50
Głęboka10:52
Przeróbka10:54
Lenartowicza10:55
Sucharskiego10:57
Kaczeńce10:58
Ugory eMOCja10:59
Zimna11:00
Stogi11:02
Stogi11:03
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi11:23
Stogi11:24
Zimna11:26
Ugory eMOCja11:27
Kaczeńce11:28
Sucharskiego11:30
Lenartowicza11:31
Przeróbka11:32
Głęboka11:34
Brama Żuławska11:36
Akademia Muzyczna11:38
Chmielna11:39
Żabi Kruk11:40
Okopowa11:42
Brama Wyżynna11:44
Dworzec Główny11:46
Plac Solidarności11:49
Stocznia SKM11:51
Stocznia Północna11:53
Twarda11:54
Kliniczna11:55
Wyspiańskiego11:57
Reja [GDA]11:58
Mickiewicza [GDA]12:00
Plac Komorowskiego12:02
Legionów12:04
Bajana12:05
Żwirki i Wigury [GDA]12:06
Jana Pawła II12:07
Startowa12:08
Zaspa12:09
Kołobrzeska12:11
Bora-Komorowskiego12:13
Czerwony Dwór12:15
Piastowska12:16
Pomorska [GDA]12:18
Osiedle Wejhera12:19
Helska12:20
Jelitkowo12:21
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo12:31
Helska12:33
Osiedle Wejhera12:35
Pomorska [GDA]12:36
Piastowska12:37
Czerwony Dwór12:39
Bora-Komorowskiego12:40
Kołobrzeska12:42
Zaspa12:44
Startowa12:45
Jana Pawła II12:46
Żwirki i Wigury [GDA]12:47
Bajana12:48
Legionów12:49
Plac Komorowskiego12:51
Mickiewicza [GDA]12:54
Reja [GDA]12:55
Wyspiańskiego12:57
Kliniczna12:58
Twarda13:00
Stocznia Północna13:01
Stocznia SKM13:03
Plac Solidarności13:05
Dworzec Główny13:07
Brama Wyżynna13:10
Okopowa13:12
Żabi Kruk13:13
Chmielna13:14
Akademia Muzyczna13:16
Brama Żuławska13:18
Głęboka13:20
Przeróbka13:22
Lenartowicza13:23
Sucharskiego13:25
Kaczeńce13:26
Ugory eMOCja13:27
Zimna13:28
Stogi13:30
Stogi13:31
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi13:54
Stogi13:55
Zimna13:57
Ugory eMOCja13:58
Kaczeńce13:59
Sucharskiego14:01
Lenartowicza14:02
Przeróbka14:03
Głęboka14:05
Brama Żuławska14:07
Akademia Muzyczna14:09
Chmielna14:10
Żabi Kruk14:11
Okopowa14:13
Brama Wyżynna14:15
Dworzec Główny14:17
Plac Solidarności14:20
Stocznia SKM14:22
Stocznia Północna14:24
Twarda14:25
Kliniczna14:26
Wyspiańskiego14:28
Reja [GDA]14:29
Mickiewicza [GDA]14:31
Plac Komorowskiego14:33
Legionów14:35
Bajana14:36
Żwirki i Wigury [GDA]14:37
Jana Pawła II14:38
Startowa14:39
Zaspa14:40
Kołobrzeska14:42
Bora-Komorowskiego14:44
Czerwony Dwór14:46
Piastowska14:47
Pomorska [GDA]14:49
Osiedle Wejhera14:50
Helska14:51
Jelitkowo14:52
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo15:03
Helska15:05
Osiedle Wejhera15:07
Pomorska [GDA]15:08
Piastowska15:09
Czerwony Dwór15:11
Bora-Komorowskiego15:12
Kołobrzeska15:14
Zaspa15:16
Startowa15:17
Jana Pawła II15:18
Żwirki i Wigury [GDA]15:19
Bajana15:20
Legionów15:21
Plac Komorowskiego15:23
Mickiewicza [GDA]15:26
Reja [GDA]15:27
Wyspiańskiego15:29
Kliniczna15:30
Twarda15:32
Stocznia Północna15:33
Stocznia SKM15:35
Plac Solidarności15:37
Dworzec Główny15:39
Brama Wyżynna15:42
Okopowa15:44
Żabi Kruk15:45
Chmielna15:46
Akademia Muzyczna15:48
Brama Żuławska15:50
Głęboka15:52
Przeróbka15:54
Lenartowicza15:55
Sucharskiego15:57
Kaczeńce15:58
Ugory eMOCja15:59
Zimna16:00
Stogi16:02
Stogi16:03
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi16:14
Stogi16:15
Zimna16:17
Ugory eMOCja16:18
Kaczeńce16:19
Sucharskiego16:21
Lenartowicza16:22
Przeróbka16:23
Głęboka16:25
Brama Żuławska16:27
Akademia Muzyczna16:29
Chmielna16:30
Żabi Kruk16:31
Okopowa16:33
Brama Wyżynna16:35
Dworzec Główny16:37
Plac Solidarności16:40
Stocznia SKM16:42
Stocznia Północna16:44
Twarda16:45
Kliniczna16:46
Wyspiańskiego16:48
Reja [GDA]16:49
Mickiewicza [GDA]16:51
Plac Komorowskiego16:53
Legionów16:55
Bajana16:56
Żwirki i Wigury [GDA]16:57
Jana Pawła II16:58
Startowa16:59
Zaspa17:00
Kołobrzeska17:02
Bora-Komorowskiego17:04
Czerwony Dwór17:06
Piastowska17:07
Pomorska [GDA]17:09
Osiedle Wejhera17:10
Helska17:11
Jelitkowo17:12
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo17:29
Helska17:31
Osiedle Wejhera17:33
Pomorska [GDA]17:34
Piastowska17:35
Czerwony Dwór17:37
Bora-Komorowskiego17:38
Kołobrzeska17:40
Zaspa17:42
Startowa17:43
Jana Pawła II17:44
Żwirki i Wigury [GDA]17:45
Bajana17:46
Legionów17:47
Plac Komorowskiego17:49
Mickiewicza [GDA]17:52
Reja [GDA]17:53
Wyspiańskiego17:55
Kliniczna17:56
Twarda17:58
Stocznia Północna17:59
Stocznia SKM18:01
Plac Solidarności18:03
Dworzec Główny18:05
Brama Wyżynna18:08
Okopowa18:10
Żabi Kruk18:11
Chmielna18:12
Akademia Muzyczna18:14
Brama Żuławska18:16
Głęboka18:18
Przeróbka18:20
Lenartowicza18:21
Sucharskiego18:23
Kaczeńce18:24
Ugory eMOCja18:25
Zimna18:26
Stogi18:28
Stogi18:29
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Stogi18:44
Stogi18:45
Zimna18:47
Ugory eMOCja18:48
Kaczeńce18:49
Sucharskiego18:51
Lenartowicza18:52
Przeróbka18:53
Głęboka18:55
Brama Żuławska18:57
Akademia Muzyczna18:59
Chmielna19:00
Żabi Kruk19:01
Okopowa19:03
Brama Wyżynna19:05
Dworzec Główny19:07
Plac Solidarności19:10
Stocznia SKM19:12
Stocznia Północna19:14
Twarda19:15
Kliniczna19:16
Wyspiańskiego19:18
Reja [GDA]19:19
Mickiewicza [GDA]19:21
Plac Komorowskiego19:23
Legionów19:25
Bajana19:26
Żwirki i Wigury [GDA]19:27
Jana Pawła II19:28
Startowa19:29
Zaspa19:30
Kołobrzeska19:32
Bora-Komorowskiego19:34
Czerwony Dwór19:36
Piastowska19:37
Pomorska [GDA]19:39
Osiedle Wejhera19:40
Helska19:41
Jelitkowo19:42
Kurs nr 12 do Stogi
Jelitkowo20:10
Helska20:12
Osiedle Wejhera20:14
Pomorska [GDA]20:15
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:18
Bora-Komorowskiego20:19
Kołobrzeska20:21
Zaspa20:23
Startowa20:24
Jana Pawła II20:25
Żwirki i Wigury [GDA]20:26
Bajana20:27
Legionów20:28
Plac Komorowskiego20:30
Mickiewicza [GDA]20:33
Reja [GDA]20:34
Wyspiańskiego20:36
Kliniczna20:37
Twarda20:39
Stocznia Północna20:40
Stocznia SKM20:42
Plac Solidarności20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:49
Okopowa20:51
Żabi Kruk20:52
Chmielna20:53
Akademia Muzyczna20:55
Brama Żuławska20:57
Głęboka20:59
Przeróbka21:01
Lenartowicza21:02
Sucharskiego21:04
Kaczeńce21:05
Ugory eMOCja21:06
Zimna21:07
Stogi21:09
Stogi21:10
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Stogi21:28
Stogi21:29
Zimna21:31
Ugory eMOCja21:32
Kaczeńce21:33
Sucharskiego21:35
Lenartowicza21:36
Przeróbka21:37
Głęboka21:39
Brama Żuławska21:41
Akademia Muzyczna21:43
Chmielna21:44
Żabi Kruk21:45
Okopowa21:47
Brama Wyżynna21:49
Dworzec Główny21:51
Plac Solidarności21:54
Stocznia SKM21:56
Stocznia Północna21:58
Twarda21:59
Kliniczna22:00
Wyspiańskiego22:02
Reja [GDA]22:03
Mickiewicza [GDA]22:05
Plac Komorowskiego22:07
Legionów22:09
Bajana22:10
Żwirki i Wigury [GDA]22:11
Jana Pawła II22:12
Startowa22:13
Zaspa22:14
Kołobrzeska22:16
Bora-Komorowskiego22:18
Czerwony Dwór22:20
Piastowska22:21
Pomorska [GDA]22:23
Osiedle Wejhera22:24
Helska22:25
Jelitkowo22:26
Kurs nr 14 do Stogi
Jelitkowo22:35
Helska22:37
Osiedle Wejhera22:39
Pomorska [GDA]22:40
Piastowska22:41
Czerwony Dwór22:43
Bora-Komorowskiego22:44
Kołobrzeska22:46
Zaspa22:48
Startowa22:49
Jana Pawła II22:50
Żwirki i Wigury [GDA]22:51
Bajana22:52
Legionów22:53
Plac Komorowskiego22:55
Mickiewicza [GDA]22:58
Reja [GDA]22:59
Wyspiańskiego23:01
Kliniczna23:02
Twarda23:04
Stocznia Północna23:05
Stocznia SKM23:07
Plac Solidarności23:09
Dworzec Główny23:11
Brama Wyżynna23:13
Okopowa23:15
Żabi Kruk23:16
Chmielna23:17
Akademia Muzyczna23:19
Brama Żuławska23:21
Głęboka23:23
Przeróbka23:25
Lenartowicza23:26
Sucharskiego23:28
Kaczeńce23:29
Ugory eMOCja23:30
Zimna23:31
Stogi23:33
Stogi23:34