• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
05:32
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:15
Strzyża PKM05:16
Uniwersytet Gdański [GDA]05:18
Bażyńskiego [GDA]05:19
Tetmajera05:20
Derdowskiego05:21
Obrońców Westerplatte05:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:25
Opacka05:27
Subisława05:29
Pomorska - Osiedle05:30
Osiedle Wejhera05:32
Helska05:33
Jelitkowo05:34
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo05:53
Helska05:55
Osiedle Wejhera05:57
Pomorska [GDA]05:58
Piastowska05:59
Czerwony Dwór06:01
Bora Komorowskiego06:02
Kołobrzeska06:04
Zaspa06:06
Startowa06:07
Jana Pawła II06:08
Żwirki i Wigury [GDA]06:09
Bajana06:10
Legionów06:12
Plac Komorowskiego06:14
Mickiewicza [GDA]06:16
Reja [GDA]06:17
Wyspiańskiego06:19
Kliniczna06:20
Twarda06:22
Stocznia Północna06:23
Stocznia SKM06:25
Plac Solidarności06:27
Dworzec Główny06:29
Brama Wyżynna06:32
Okopowa06:34
Żabi Kruk06:35
Chmielna06:36
Akademia Muzyczna06:38
Brama Żuławska06:40
Głęboka06:42
Przeróbka06:44
Lenartowicza06:45
Sucharskiego06:47
Kaczeńce06:48
Lessowa06:49
Zimna06:50
Stogi06:52
Stogi06:53
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi07:04
Stogi07:05
Zimna07:07
Lessowa07:08
Kaczeńce07:09
Sucharskiego07:11
Lenartowicza07:12
Przeróbka07:13
Głęboka07:15
Brama Żuławska07:17
Akademia Muzyczna07:19
Chmielna07:20
Żabi Kruk07:21
Okopowa07:23
Brama Wyżynna07:25
Dworzec Główny07:27
Plac Solidarności07:30
Stocznia SKM07:32
Stocznia Północna07:34
Twarda07:35
Kliniczna07:36
Wyspiańskiego07:38
Reja [GDA]07:39
Mickiewicza [GDA]07:41
Plac Komorowskiego07:43
Legionów07:45
Bajana07:47
Żwirki i Wigury [GDA]07:48
Jana Pawła II07:49
Startowa07:50
Zaspa07:51
Kołobrzeska07:52
Bora Komorowskiego07:54
Czerwony Dwór07:56
Piastowska07:57
Pomorska [GDA]07:59
Osiedle Wejhera08:00
Helska08:01
Jelitkowo08:02
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo08:29
Helska08:31
Osiedle Wejhera08:33
Pomorska [GDA]08:34
Piastowska08:35
Czerwony Dwór08:37
Bora Komorowskiego08:38
Kołobrzeska08:40
Zaspa08:42
Startowa08:43
Jana Pawła II08:44
Żwirki i Wigury [GDA]08:45
Bajana08:46
Legionów08:48
Plac Komorowskiego08:50
Mickiewicza [GDA]08:52
Reja [GDA]08:53
Wyspiańskiego08:55
Kliniczna08:56
Twarda08:58
Stocznia Północna08:59
Stocznia SKM09:01
Plac Solidarności09:03
Dworzec Główny09:05
Brama Wyżynna09:08
Okopowa09:10
Żabi Kruk09:11
Chmielna09:12
Akademia Muzyczna09:14
Brama Żuławska09:16
Głęboka09:18
Przeróbka09:20
Lenartowicza09:21
Sucharskiego09:23
Kaczeńce09:24
Lessowa09:25
Zimna09:26
Stogi09:28
Stogi09:29
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi09:43
Stogi09:44
Zimna09:46
Lessowa09:47
Kaczeńce09:48
Sucharskiego09:50
Lenartowicza09:51
Przeróbka09:52
Głęboka09:54
Brama Żuławska09:56
Akademia Muzyczna09:58
Chmielna09:59
Żabi Kruk10:00
Okopowa10:02
Brama Wyżynna10:04
Dworzec Główny10:06
Plac Solidarności10:09
Stocznia SKM10:11
Stocznia Północna10:13
Twarda10:14
Kliniczna10:15
Wyspiańskiego10:17
Reja [GDA]10:18
Mickiewicza [GDA]10:20
Plac Komorowskiego10:22
Legionów10:24
Bajana10:26
Żwirki i Wigury [GDA]10:27
Jana Pawła II10:28
Startowa10:29
Zaspa10:30
Kołobrzeska10:31
Bora Komorowskiego10:33
Czerwony Dwór10:35
Piastowska10:36
Pomorska [GDA]10:38
Osiedle Wejhera10:39
Helska10:40
Jelitkowo10:41
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo11:03
Helska11:05
Osiedle Wejhera11:07
Pomorska [GDA]11:08
Piastowska11:09
Czerwony Dwór11:11
Bora Komorowskiego11:12
Kołobrzeska11:14
Zaspa11:16
Startowa11:17
Jana Pawła II11:18
Żwirki i Wigury [GDA]11:19
Bajana11:20
Legionów11:22
Plac Komorowskiego11:24
Mickiewicza [GDA]11:26
Reja [GDA]11:27
Wyspiańskiego11:29
Kliniczna11:30
Twarda11:32
Stocznia Północna11:33
Stocznia SKM11:35
Plac Solidarności11:37
Dworzec Główny11:39
Brama Wyżynna11:42
Okopowa11:44
Żabi Kruk11:45
Chmielna11:46
Akademia Muzyczna11:48
Brama Żuławska11:50
Głęboka11:52
Przeróbka11:54
Lenartowicza11:55
Sucharskiego11:57
Kaczeńce11:58
Lessowa11:59
Zimna12:00
Stogi12:02
Stogi12:03
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi12:15
Stogi12:16
Zimna12:18
Lessowa12:19
Kaczeńce12:20
Sucharskiego12:22
Lenartowicza12:23
Przeróbka12:24
Głęboka12:26
Brama Żuławska12:28
Akademia Muzyczna12:30
Chmielna12:31
Żabi Kruk12:32
Okopowa12:34
Brama Wyżynna12:36
Dworzec Główny12:38
Plac Solidarności12:41
Stocznia SKM12:43
Stocznia Północna12:45
Twarda12:46
Kliniczna12:47
Wyspiańskiego12:49
Reja [GDA]12:50
Mickiewicza [GDA]12:52
Plac Komorowskiego12:54
Legionów12:56
Bajana12:58
Żwirki i Wigury [GDA]12:59
Jana Pawła II13:00
Startowa13:01
Zaspa13:02
Kołobrzeska13:03
Bora Komorowskiego13:05
Czerwony Dwór13:07
Piastowska13:08
Pomorska [GDA]13:10
Osiedle Wejhera13:11
Helska13:12
Jelitkowo13:13
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo13:31
Helska13:33
Osiedle Wejhera13:35
Pomorska [GDA]13:36
Piastowska13:37
Czerwony Dwór13:39
Bora Komorowskiego13:40
Kołobrzeska13:42
Zaspa13:44
Startowa13:45
Jana Pawła II13:46
Żwirki i Wigury [GDA]13:47
Bajana13:48
Legionów13:50
Plac Komorowskiego13:52
Mickiewicza [GDA]13:54
Reja [GDA]13:55
Wyspiańskiego13:57
Kliniczna13:58
Twarda14:00
Stocznia Północna14:01
Stocznia SKM14:03
Plac Solidarności14:05
Dworzec Główny14:07
Brama Wyżynna14:10
Okopowa14:12
Żabi Kruk14:13
Chmielna14:14
Akademia Muzyczna14:16
Brama Żuławska14:18
Głęboka14:20
Przeróbka14:22
Lenartowicza14:23
Sucharskiego14:25
Kaczeńce14:26
Lessowa14:27
Zimna14:28
Stogi14:30
Stogi14:31
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi14:44
Stogi14:45
Zimna14:47
Lessowa14:48
Kaczeńce14:49
Sucharskiego14:51
Lenartowicza14:52
Przeróbka14:53
Głęboka14:55
Brama Żuławska14:57
Akademia Muzyczna14:59
Chmielna15:00
Żabi Kruk15:01
Okopowa15:03
Brama Wyżynna15:05
Dworzec Główny15:07
Plac Solidarności15:10
Stocznia SKM15:12
Stocznia Północna15:14
Twarda15:15
Kliniczna15:16
Wyspiańskiego15:18
Reja [GDA]15:19
Mickiewicza [GDA]15:21
Plac Komorowskiego15:23
Legionów15:25
Bajana15:27
Żwirki i Wigury [GDA]15:28
Jana Pawła II15:29
Startowa15:30
Zaspa15:31
Kołobrzeska15:32
Bora Komorowskiego15:34
Czerwony Dwór15:36
Piastowska15:37
Pomorska [GDA]15:39
Osiedle Wejhera15:40
Helska15:41
Jelitkowo15:42
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo16:03
Helska16:05
Osiedle Wejhera16:07
Pomorska [GDA]16:08
Piastowska16:09
Czerwony Dwór16:11
Bora Komorowskiego16:12
Kołobrzeska16:14
Zaspa16:16
Startowa16:17
Jana Pawła II16:18
Żwirki i Wigury [GDA]16:19
Bajana16:20
Legionów16:22
Plac Komorowskiego16:24
Mickiewicza [GDA]16:26
Reja [GDA]16:27
Wyspiańskiego16:29
Kliniczna16:30
Twarda16:32
Stocznia Północna16:33
Stocznia SKM16:35
Plac Solidarności16:37
Dworzec Główny16:39
Brama Wyżynna16:42
Okopowa16:44
Żabi Kruk16:45
Chmielna16:46
Akademia Muzyczna16:48
Brama Żuławska16:50
Głęboka16:52
Przeróbka16:54
Lenartowicza16:55
Sucharskiego16:57
Kaczeńce16:58
Lessowa16:59
Zimna17:00
Stogi17:02
Stogi17:03
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi17:16
Stogi17:17
Zimna17:19
Lessowa17:20
Kaczeńce17:21
Sucharskiego17:23
Lenartowicza17:24
Przeróbka17:25
Głęboka17:27
Brama Żuławska17:29
Akademia Muzyczna17:31
Chmielna17:32
Żabi Kruk17:33
Okopowa17:35
Brama Wyżynna17:37
Dworzec Główny17:39
Plac Solidarności17:42
Stocznia SKM17:44
Stocznia Północna17:46
Twarda17:47
Kliniczna17:48
Wyspiańskiego17:50
Reja [GDA]17:51
Mickiewicza [GDA]17:53
Plac Komorowskiego17:55
Legionów17:57
Bajana17:59
Żwirki i Wigury [GDA]18:00
Jana Pawła II18:01
Startowa18:02
Zaspa18:03
Kołobrzeska18:04
Bora Komorowskiego18:06
Czerwony Dwór18:08
Piastowska18:09
Pomorska [GDA]18:11
Osiedle Wejhera18:12
Helska18:13
Jelitkowo18:14
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo18:30
Helska18:32
Osiedle Wejhera18:34
Pomorska [GDA]18:35
Piastowska18:36
Czerwony Dwór18:38
Bora Komorowskiego18:39
Kołobrzeska18:41
Zaspa18:43
Startowa18:44
Jana Pawła II18:45
Żwirki i Wigury [GDA]18:46
Bajana18:47
Legionów18:49
Plac Komorowskiego18:51
Mickiewicza [GDA]18:53
Reja [GDA]18:54
Wyspiańskiego18:56
Kliniczna18:57
Twarda18:59
Stocznia Północna19:00
Stocznia SKM19:02
Plac Solidarności19:04
Dworzec Główny19:06
Brama Wyżynna19:09
Okopowa19:11
Żabi Kruk19:12
Chmielna19:13
Akademia Muzyczna19:15
Brama Żuławska19:17
Głęboka19:19
Przeróbka19:21
Lenartowicza19:22
Sucharskiego19:24
Kaczeńce19:25
Lessowa19:26
Zimna19:27
Stogi19:29
Stogi19:30
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi19:43
Stogi19:44
Zimna19:46
Lessowa19:47
Kaczeńce19:48
Sucharskiego19:50
Lenartowicza19:51
Przeróbka19:52
Głęboka19:54
Brama Żuławska19:56
Akademia Muzyczna19:58
Chmielna19:59
Żabi Kruk20:00
Okopowa20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Plac Solidarności20:09
Stocznia SKM20:11
Stocznia Północna20:13
Twarda20:14
Kliniczna20:15
Wyspiańskiego20:17
Reja [GDA]20:18
Mickiewicza [GDA]20:20
Plac Komorowskiego20:22
Legionów20:24
Bajana20:26
Żwirki i Wigury [GDA]20:27
Jana Pawła II20:28
Startowa20:29
Zaspa20:30
Kołobrzeska20:31
Bora Komorowskiego20:33
Czerwony Dwór20:35
Piastowska20:36
Pomorska [GDA]20:38
Osiedle Wejhera20:39
Helska20:40
Jelitkowo20:41
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo21:05
Helska21:07
Osiedle Wejhera21:09
Pomorska [GDA]21:10
Piastowska21:11
Czerwony Dwór21:13
Bora Komorowskiego21:14
Kołobrzeska21:16
Zaspa21:18
Startowa21:19
Jana Pawła II21:20
Żwirki i Wigury [GDA]21:21
Bajana21:22
Legionów21:24
Plac Komorowskiego21:26
Mickiewicza [GDA]21:28
Reja [GDA]21:29
Wyspiańskiego21:31
Kliniczna21:32
Twarda21:34
Stocznia Północna21:35
Stocznia SKM21:37
Plac Solidarności21:39
Dworzec Główny21:41
Brama Wyżynna21:44
Okopowa21:46
Żabi Kruk21:47
Chmielna21:48
Akademia Muzyczna21:50
Brama Żuławska21:52
Głęboka21:54
Przeróbka21:56
Lenartowicza21:57
Sucharskiego21:59
Kaczeńce22:00
Lessowa22:01
Zimna22:02
Stogi22:04
Stogi22:05
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Stogi22:29
Stogi22:30
Zimna22:32
Lessowa22:33
Kaczeńce22:34
Sucharskiego22:36
Lenartowicza22:37
Przeróbka22:38
Głęboka22:40
Brama Żuławska22:42
Akademia Muzyczna22:43
Chmielna22:44
Żabi Kruk22:45
Okopowa22:47
Brama Wyżynna22:49
Dworzec Główny22:51
Plac Solidarności22:54
Stocznia SKM22:55
Stocznia Północna22:57
Twarda22:58
Kliniczna22:59
Wyspiańskiego23:01
Reja [GDA]23:02
Mickiewicza [GDA]23:04
Plac Komorowskiego23:06
Legionów23:07
Bajana23:08
Żwirki i Wigury [GDA]23:09
Jana Pawła II23:10
Startowa23:11
Zaspa23:12
Kołobrzeska23:13
Bora Komorowskiego23:15
Czerwony Dwór23:17
Piastowska23:18
Pomorska [GDA]23:20
Osiedle Wejhera23:21
Helska23:22
Jelitkowo23:23
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo23:26
Helska23:28
Osiedle Wejhera23:29
Gospody23:30
Pomorska - Osiedle23:31
Subisława23:33
Opacka23:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:37
Obrońców Westerplatte23:39
Derdowskiego23:40
Tetmajera23:41
Bażyńskiego [GDA]23:42
Uniwersytet Gdański [GDA]23:43
Strzyża PKM23:45
Zajezdnia WRZESZCZ23:46