10:56
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ05:32
Strzyża PKM05:33
Uniwersytet Gdański [GDA]05:35
Bażyńskiego [GDA]05:36
Tetmajera05:37
Derdowskiego05:38
Obrońców Westerplatte05:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:42
Opacka05:44
Subisława05:46
Pomorska - Osiedle05:47
Pomorska [GDA]05:49
Piastowska05:50
Czerwony Dwór05:52
Bora-Komorowskiego05:53
Kołobrzeska05:55
Zaspa05:57
Startowa05:58
Jana Pawła II05:59
Żwirki i Wigury [GDA]06:00
Bajana06:01
Legionów06:02
Plac Komorowskiego06:04
Mickiewicza [GDA]06:07
Reja [GDA]06:08
Wyspiańskiego06:10
Kliniczna06:11
Twarda06:13
Stocznia Północna06:14
Stocznia SKM06:16
Plac Solidarności06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Wyżynna06:23
Okopowa06:25
Żabi Kruk06:26
Chmielna06:27
Akademia Muzyczna06:29
Brama Żuławska06:31
Głęboka06:33
Przeróbka06:35
Lenartowicza06:36
Sucharskiego06:38
Kaczeńce06:39
Ugory eMOCja06:40
Zimna06:41
Stogi06:43
Stogi06:44
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi06:54
Stogi06:55
Zimna06:57
Ugory eMOCja06:58
Kaczeńce06:59
Sucharskiego07:01
Lenartowicza07:02
Przeróbka07:03
Głęboka07:05
Brama Żuławska07:07
Akademia Muzyczna07:09
Chmielna07:10
Żabi Kruk07:11
Okopowa07:13
Brama Wyżynna07:15
Dworzec Główny07:17
Plac Solidarności07:20
Stocznia SKM07:22
Stocznia Północna07:24
Twarda07:25
Kliniczna07:26
Wyspiańskiego07:28
Reja [GDA]07:29
Mickiewicza [GDA]07:31
Plac Komorowskiego07:33
Legionów07:35
Bajana07:36
Żwirki i Wigury [GDA]07:37
Jana Pawła II07:38
Startowa07:39
Zaspa07:40
Kołobrzeska07:42
Bora-Komorowskiego07:44
Czerwony Dwór07:46
Piastowska07:47
Pomorska [GDA]07:49
Osiedle Wejhera07:50
Helska07:51
Jelitkowo07:52
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo08:03
Helska08:05
Osiedle Wejhera08:07
Pomorska [GDA]08:08
Piastowska08:09
Czerwony Dwór08:11
Bora-Komorowskiego08:12
Kołobrzeska08:14
Zaspa08:16
Startowa08:17
Jana Pawła II08:18
Żwirki i Wigury [GDA]08:19
Bajana08:20
Legionów08:21
Plac Komorowskiego08:23
Mickiewicza [GDA]08:26
Reja [GDA]08:27
Wyspiańskiego08:29
Kliniczna08:30
Twarda08:32
Stocznia Północna08:33
Stocznia SKM08:35
Plac Solidarności08:37
Dworzec Główny08:39
Brama Wyżynna08:42
Okopowa08:44
Żabi Kruk08:45
Chmielna08:46
Akademia Muzyczna08:48
Brama Żuławska08:50
Głęboka08:52
Przeróbka08:54
Lenartowicza08:55
Sucharskiego08:57
Kaczeńce08:58
Ugory eMOCja08:59
Zimna09:00
Stogi09:02
Stogi09:03
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi09:23
Stogi09:24
Zimna09:26
Ugory eMOCja09:27
Kaczeńce09:28
Sucharskiego09:30
Lenartowicza09:31
Przeróbka09:32
Głęboka09:34
Brama Żuławska09:36
Akademia Muzyczna09:38
Chmielna09:39
Żabi Kruk09:40
Okopowa09:42
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:46
Plac Solidarności09:49
Stocznia SKM09:51
Stocznia Północna09:53
Twarda09:54
Kliniczna09:55
Wyspiańskiego09:57
Reja [GDA]09:58
Mickiewicza [GDA]10:00
Plac Komorowskiego10:02
Legionów10:04
Bajana10:05
Żwirki i Wigury [GDA]10:06
Jana Pawła II10:07
Startowa10:08
Zaspa10:09
Kołobrzeska10:11
Bora-Komorowskiego10:13
Czerwony Dwór10:15
Piastowska10:16
Pomorska [GDA]10:18
Osiedle Wejhera10:19
Helska10:20
Jelitkowo10:21
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo10:43
Helska10:45
Osiedle Wejhera10:47
Pomorska [GDA]10:48
Piastowska10:49
Czerwony Dwór10:51
Bora-Komorowskiego10:52
Kołobrzeska10:54
Zaspa10:56
Startowa10:57
Jana Pawła II10:58
Żwirki i Wigury [GDA]10:59
Bajana11:00
Legionów11:01
Plac Komorowskiego11:03
Mickiewicza [GDA]11:06
Reja [GDA]11:07
Wyspiańskiego11:09
Kliniczna11:10
Twarda11:12
Stocznia Północna11:13
Stocznia SKM11:15
Plac Solidarności11:17
Dworzec Główny11:19
Brama Wyżynna11:22
Okopowa11:24
Żabi Kruk11:25
Chmielna11:26
Akademia Muzyczna11:28
Brama Żuławska11:30
Głęboka11:32
Przeróbka11:34
Lenartowicza11:35
Sucharskiego11:37
Kaczeńce11:38
Ugory eMOCja11:39
Zimna11:40
Stogi11:42
Stogi11:43
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi12:03
Stogi12:04
Zimna12:06
Ugory eMOCja12:07
Kaczeńce12:08
Sucharskiego12:10
Lenartowicza12:11
Przeróbka12:12
Głęboka12:14
Brama Żuławska12:16
Akademia Muzyczna12:18
Chmielna12:19
Żabi Kruk12:20
Okopowa12:22
Brama Wyżynna12:24
Dworzec Główny12:26
Plac Solidarności12:29
Stocznia SKM12:31
Stocznia Północna12:33
Twarda12:34
Kliniczna12:35
Wyspiańskiego12:37
Reja [GDA]12:38
Mickiewicza [GDA]12:40
Plac Komorowskiego12:42
Legionów12:44
Bajana12:45
Żwirki i Wigury [GDA]12:46
Jana Pawła II12:47
Startowa12:48
Zaspa12:49
Kołobrzeska12:51
Bora-Komorowskiego12:53
Czerwony Dwór12:55
Piastowska12:56
Pomorska [GDA]12:58
Osiedle Wejhera12:59
Helska13:00
Jelitkowo13:01
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo13:11
Helska13:13
Osiedle Wejhera13:15
Pomorska [GDA]13:16
Piastowska13:17
Czerwony Dwór13:19
Bora-Komorowskiego13:20
Kołobrzeska13:22
Zaspa13:24
Startowa13:25
Jana Pawła II13:26
Żwirki i Wigury [GDA]13:27
Bajana13:28
Legionów13:29
Plac Komorowskiego13:31
Mickiewicza [GDA]13:34
Reja [GDA]13:35
Wyspiańskiego13:37
Kliniczna13:38
Twarda13:40
Stocznia Północna13:41
Stocznia SKM13:43
Plac Solidarności13:45
Dworzec Główny13:47
Brama Wyżynna13:50
Okopowa13:52
Żabi Kruk13:53
Chmielna13:54
Akademia Muzyczna13:56
Brama Żuławska13:58
Głęboka14:00
Przeróbka14:02
Lenartowicza14:03
Sucharskiego14:05
Kaczeńce14:06
Ugory eMOCja14:07
Zimna14:08
Stogi14:10
Stogi14:11
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi14:24
Stogi14:25
Zimna14:27
Ugory eMOCja14:28
Kaczeńce14:29
Sucharskiego14:31
Lenartowicza14:32
Przeróbka14:33
Głęboka14:35
Brama Żuławska14:37
Akademia Muzyczna14:39
Chmielna14:40
Żabi Kruk14:41
Okopowa14:43
Brama Wyżynna14:45
Dworzec Główny14:47
Plac Solidarności14:50
Stocznia SKM14:52
Stocznia Północna14:54
Twarda14:55
Kliniczna14:56
Wyspiańskiego14:58
Reja [GDA]14:59
Mickiewicza [GDA]15:01
Plac Komorowskiego15:03
Legionów15:05
Bajana15:06
Żwirki i Wigury [GDA]15:07
Jana Pawła II15:08
Startowa15:09
Zaspa15:10
Kołobrzeska15:12
Bora-Komorowskiego15:14
Czerwony Dwór15:16
Piastowska15:17
Pomorska [GDA]15:19
Osiedle Wejhera15:20
Helska15:21
Jelitkowo15:22
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo15:33
Helska15:35
Osiedle Wejhera15:37
Pomorska [GDA]15:38
Piastowska15:39
Czerwony Dwór15:41
Bora-Komorowskiego15:42
Kołobrzeska15:44
Zaspa15:46
Startowa15:47
Jana Pawła II15:48
Żwirki i Wigury [GDA]15:49
Bajana15:50
Legionów15:51
Plac Komorowskiego15:53
Mickiewicza [GDA]15:56
Reja [GDA]15:57
Wyspiańskiego15:59
Kliniczna16:00
Twarda16:02
Stocznia Północna16:03
Stocznia SKM16:05
Plac Solidarności16:07
Dworzec Główny16:09
Brama Wyżynna16:12
Okopowa16:14
Żabi Kruk16:15
Chmielna16:16
Akademia Muzyczna16:18
Brama Żuławska16:20
Głęboka16:22
Przeróbka16:24
Lenartowicza16:25
Sucharskiego16:27
Kaczeńce16:28
Ugory eMOCja16:29
Zimna16:30
Stogi16:32
Stogi16:33
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi16:44
Stogi16:45
Zimna16:47
Ugory eMOCja16:48
Kaczeńce16:49
Sucharskiego16:51
Lenartowicza16:52
Przeróbka16:53
Głęboka16:55
Brama Żuławska16:57
Akademia Muzyczna16:59
Chmielna17:00
Żabi Kruk17:01
Okopowa17:03
Brama Wyżynna17:05
Dworzec Główny17:07
Plac Solidarności17:10
Stocznia SKM17:12
Stocznia Północna17:14
Twarda17:15
Kliniczna17:16
Wyspiańskiego17:18
Reja [GDA]17:19
Mickiewicza [GDA]17:21
Plac Komorowskiego17:23
Legionów17:25
Bajana17:26
Żwirki i Wigury [GDA]17:27
Jana Pawła II17:28
Startowa17:29
Zaspa17:30
Kołobrzeska17:32
Bora-Komorowskiego17:34
Czerwony Dwór17:36
Piastowska17:37
Pomorska [GDA]17:39
Gospody17:40
Pomorska - Osiedle17:41
Subisława17:43
Opacka17:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Obrońców Westerplatte17:49
Derdowskiego17:50
Tetmajera17:51
Bażyńskiego [GDA]17:52
Uniwersytet Gdański [GDA]17:53
Strzyża PKM17:55
Zajezdnia WRZESZCZ17:56