• 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl .  • 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl
19:05
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ05:23
Strzyża PKM05:24
Uniwersytet Gdański [GDA]05:26
Bażyńskiego [GDA]05:27
Tetmajera05:28
Derdowskiego05:29
Obrońców Westerplatte05:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:33
Opacka05:35
Subisława05:37
Pomorska - Osiedle05:38
Pomorska [GDA]05:40
Piastowska05:41
Czerwony Dwór05:43
Bora-Komorowskiego05:44
Kołobrzeska05:46
Zaspa05:47
Startowa05:48
Jana Pawła II05:49
Żwirki i Wigury [GDA]05:50
Bajana05:51
Legionów05:52
Plac Komorowskiego05:54
Mickiewicza [GDA]05:57
Reja [GDA]05:58
Wyspiańskiego06:00
Politechnika SKM06:01
Twarda06:03
Stocznia Północna06:04
Stocznia SKM06:06
Plac Solidarności06:08
Dworzec Główny06:10
Brama Wyżynna06:13
Okopowa06:15
Żabi Kruk06:16
Chmielna06:17
Akademia Muzyczna06:19
Brama Żuławska06:21
Głęboka06:23
Przeróbka06:25
Lenartowicza06:26
Sucharskiego06:28
Kaczeńce06:29
Ugory eMOCja06:30
Zimna06:31
Stogi06:33
Stogi06:34
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi06:47
Stogi06:48
Zimna06:50
Ugory eMOCja06:51
Kaczeńce06:52
Sucharskiego06:54
Lenartowicza06:55
Przeróbka06:56
Głęboka06:58
Brama Żuławska07:00
Akademia Muzyczna07:01
Chmielna07:03
Żabi Kruk07:04
Okopowa07:06
Brama Wyżynna07:08
Dworzec Główny07:10
Plac Solidarności07:13
Stocznia SKM07:15
Stocznia Północna07:17
Twarda07:18
Politechnika SKM07:19
Wyspiańskiego07:21
Reja [GDA]07:22
Mickiewicza [GDA]07:24
Plac Komorowskiego07:26
Legionów07:28
Bajana07:29
Żwirki i Wigury [GDA]07:30
Jana Pawła II07:31
Startowa07:32
Zaspa07:33
Kołobrzeska07:35
Bora-Komorowskiego07:37
Czerwony Dwór07:39
Piastowska07:40
Pomorska [GDA]07:42
Osiedle Wejhera07:43
Helska07:44
Jelitkowo07:45
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo07:50
Helska07:52
Osiedle Wejhera07:54
Pomorska [GDA]07:55
Piastowska07:56
Czerwony Dwór07:58
Bora-Komorowskiego07:59
Kołobrzeska08:01
Zaspa08:02
Startowa08:03
Jana Pawła II08:04
Żwirki i Wigury [GDA]08:05
Bajana08:06
Legionów08:07
Plac Komorowskiego08:09
Mickiewicza [GDA]08:12
Reja [GDA]08:13
Wyspiańskiego08:15
Politechnika SKM08:16
Twarda08:18
Stocznia Północna08:19
Stocznia SKM08:21
Plac Solidarności08:23
Dworzec Główny08:25
Brama Wyżynna08:28
Okopowa08:30
Żabi Kruk08:31
Chmielna08:32
Akademia Muzyczna08:34
Brama Żuławska08:36
Głęboka08:38
Przeróbka08:40
Lenartowicza08:41
Sucharskiego08:43
Kaczeńce08:44
Ugory eMOCja08:45
Zimna08:46
Stogi08:48
Stogi08:49
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi09:15
Stogi09:16
Zimna09:18
Ugory eMOCja09:19
Kaczeńce09:20
Sucharskiego09:22
Lenartowicza09:23
Przeróbka09:24
Głęboka09:26
Brama Żuławska09:28
Akademia Muzyczna09:29
Chmielna09:31
Żabi Kruk09:32
Okopowa09:34
Brama Wyżynna09:36
Dworzec Główny09:38
Plac Solidarności09:41
Stocznia SKM09:43
Stocznia Północna09:45
Twarda09:46
Politechnika SKM09:47
Wyspiańskiego09:49
Reja [GDA]09:50
Mickiewicza [GDA]09:52
Plac Komorowskiego09:54
Legionów09:56
Bajana09:57
Żwirki i Wigury [GDA]09:58
Jana Pawła II09:59
Startowa10:00
Zaspa10:01
Kołobrzeska10:03
Bora-Komorowskiego10:05
Czerwony Dwór10:07
Piastowska10:08
Pomorska [GDA]10:10
Osiedle Wejhera10:11
Helska10:12
Jelitkowo10:13
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo10:35
Helska10:37
Osiedle Wejhera10:39
Pomorska [GDA]10:40
Piastowska10:41
Czerwony Dwór10:43
Bora-Komorowskiego10:44
Kołobrzeska10:46
Zaspa10:47
Startowa10:48
Jana Pawła II10:49
Żwirki i Wigury [GDA]10:50
Bajana10:51
Legionów10:52
Plac Komorowskiego10:54
Mickiewicza [GDA]10:57
Reja [GDA]10:58
Wyspiańskiego11:00
Politechnika SKM11:01
Twarda11:03
Stocznia Północna11:04
Stocznia SKM11:06
Plac Solidarności11:08
Dworzec Główny11:10
Brama Wyżynna11:13
Okopowa11:15
Żabi Kruk11:16
Chmielna11:17
Akademia Muzyczna11:19
Brama Żuławska11:21
Głęboka11:23
Przeróbka11:25
Lenartowicza11:26
Sucharskiego11:28
Kaczeńce11:29
Ugory eMOCja11:30
Zimna11:31
Stogi11:33
Stogi11:34
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi11:43
Stogi11:44
Zimna11:46
Ugory eMOCja11:47
Kaczeńce11:48
Sucharskiego11:50
Lenartowicza11:51
Przeróbka11:52
Głęboka11:54
Brama Żuławska11:56
Akademia Muzyczna11:57
Chmielna11:59
Żabi Kruk12:00
Okopowa12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Plac Solidarności12:09
Stocznia SKM12:11
Stocznia Północna12:13
Twarda12:14
Politechnika SKM12:15
Wyspiańskiego12:17
Reja [GDA]12:18
Mickiewicza [GDA]12:20
Plac Komorowskiego12:22
Legionów12:24
Bajana12:25
Żwirki i Wigury [GDA]12:26
Jana Pawła II12:27
Startowa12:28
Zaspa12:29
Kołobrzeska12:31
Bora-Komorowskiego12:33
Czerwony Dwór12:35
Piastowska12:36
Pomorska [GDA]12:38
Osiedle Wejhera12:39
Helska12:40
Jelitkowo12:41
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo13:07
Helska13:09
Osiedle Wejhera13:11
Pomorska [GDA]13:12
Piastowska13:13
Czerwony Dwór13:15
Bora-Komorowskiego13:16
Kołobrzeska13:18
Zaspa13:19
Startowa13:20
Jana Pawła II13:21
Żwirki i Wigury [GDA]13:22
Bajana13:23
Legionów13:24
Plac Komorowskiego13:26
Mickiewicza [GDA]13:29
Reja [GDA]13:30
Wyspiańskiego13:32
Politechnika SKM13:33
Twarda13:35
Stocznia Północna13:36
Stocznia SKM13:38
Plac Solidarności13:40
Dworzec Główny13:42
Brama Wyżynna13:45
Okopowa13:47
Żabi Kruk13:48
Chmielna13:49
Akademia Muzyczna13:51
Brama Żuławska13:53
Głęboka13:55
Przeróbka13:57
Lenartowicza13:58
Sucharskiego14:00
Kaczeńce14:01
Ugory eMOCja14:02
Zimna14:03
Stogi14:05
Stogi14:06
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi14:18
Stogi14:19
Zimna14:21
Ugory eMOCja14:22
Kaczeńce14:23
Sucharskiego14:25
Lenartowicza14:26
Przeróbka14:27
Głęboka14:29
Brama Żuławska14:31
Akademia Muzyczna14:32
Chmielna14:34
Żabi Kruk14:35
Okopowa14:37
Brama Wyżynna14:39
Dworzec Główny14:41
Plac Solidarności14:44
Stocznia SKM14:46
Stocznia Północna14:48
Twarda14:49
Politechnika SKM14:50
Wyspiańskiego14:52
Reja [GDA]14:53
Mickiewicza [GDA]14:55
Plac Komorowskiego14:57
Legionów14:59
Bajana15:00
Żwirki i Wigury [GDA]15:01
Jana Pawła II15:02
Startowa15:03
Zaspa15:04
Kołobrzeska15:06
Bora-Komorowskiego15:08
Czerwony Dwór15:10
Piastowska15:11
Pomorska [GDA]15:13
Osiedle Wejhera15:14
Helska15:15
Jelitkowo15:16
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo15:20
Helska15:22
Osiedle Wejhera15:24
Pomorska [GDA]15:25
Piastowska15:26
Czerwony Dwór15:28
Bora-Komorowskiego15:29
Kołobrzeska15:31
Zaspa15:32
Startowa15:33
Jana Pawła II15:34
Żwirki i Wigury [GDA]15:35
Bajana15:36
Legionów15:37
Plac Komorowskiego15:39
Mickiewicza [GDA]15:42
Reja [GDA]15:43
Wyspiańskiego15:45
Politechnika SKM15:46
Twarda15:48
Stocznia Północna15:49
Stocznia SKM15:51
Plac Solidarności15:53
Dworzec Główny15:55
Brama Wyżynna15:58
Okopowa16:00
Żabi Kruk16:01
Chmielna16:02
Akademia Muzyczna16:04
Brama Żuławska16:06
Głęboka16:08
Przeróbka16:10
Lenartowicza16:11
Sucharskiego16:13
Kaczeńce16:14
Ugory eMOCja16:15
Zimna16:16
Stogi16:18
Stogi16:19
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi16:28
Stogi16:29
Zimna16:31
Ugory eMOCja16:32
Kaczeńce16:33
Sucharskiego16:35
Lenartowicza16:36
Przeróbka16:37
Głęboka16:39
Brama Żuławska16:41
Akademia Muzyczna16:42
Chmielna16:44
Żabi Kruk16:45
Okopowa16:47
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Plac Solidarności16:54
Stocznia SKM16:56
Stocznia Północna16:58
Twarda16:59
Politechnika SKM17:00
Wyspiańskiego17:02
Reja [GDA]17:03
Mickiewicza [GDA]17:05
Plac Komorowskiego17:07
Legionów17:09
Bajana17:10
Żwirki i Wigury [GDA]17:11
Jana Pawła II17:12
Startowa17:13
Zaspa17:14
Kołobrzeska17:16
Bora-Komorowskiego17:18
Czerwony Dwór17:20
Piastowska17:21
Pomorska [GDA]17:23
Gospody17:24
Pomorska - Osiedle17:25
Subisława17:27
Opacka17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:31
Obrońców Westerplatte17:33
Derdowskiego17:34
Tetmajera17:35
Bażyńskiego [GDA]17:36
Uniwersytet Gdański [GDA]17:37
Strzyża PKM17:39
Zajezdnia WRZESZCZ17:40