• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
10:53
Kurs nr 0 do Jaworzniaków
Dworzec Główny22:58
Dworzec Główny23:00
Brama Wyżynna23:02
Toruńska23:04
Zaroślak23:05
Brama Oruńska23:06
Stare Szkoty23:07
Sandomierska23:08
Ptasia23:09
Małomiejska23:10
Platynowa23:11
Krzemowa [GDA]23:12
Uranowa23:13
Orunia Górna23:14
Platynowa23:15
Łódzka23:16
Niepołomicka23:17
Wieżycka23:18
Porębskiego23:19
Zakoniczyn23:20
Osiedle Świętokrzyskie23:24
Elfów23:25
Jaworzniaków23:26
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Jaworzniaków23:31
Elfów23:32
Osiedle Świętokrzyskie23:33
Wieżycka23:35
Niepołomicka23:36
Łódzka23:37
Świętokrzyska23:38
Platynowa23:39
Krzemowa [GDA]23:40
Uranowa23:41
Orunia Górna23:42
Platynowa23:43
Małomiejska23:44
Ptasia23:45
Sandomierska23:46
Stare Szkoty23:47
Brama Oruńska23:48
Zaroślak23:49
Toruńska23:50
Brama Wyżynna23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Oliwska00:01
Uniwersytet Medyczny00:03
Opera Bałtycka00:04
Wyspiańskiego00:06
Mickiewicza [GDA]00:09
Kościuszki00:10
Grudziądzka00:12
Kościuszki00:13
Legionów00:15
Żwirki i Wigury [GDA]00:16
Startowa00:17
Kołobrzeska00:19
Bora-Komorowskiego00:21
Beniowskiego00:22
Oliwa PKP00:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:25
Obrońców Westerplatte00:26
Cystersów00:27
Rynarzewo00:30
Osowa Obwodnica00:34
Sopocka00:37
Nowa00:38
Barniewicka00:39
Niedziałkowskiego00:40
Biwakowa00:41
Konkordii00:42
Osowa PKP00:43
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Osowa PKP01:12
Osowa PKP01:12
Konkordii01:13
Biwakowa01:14
Niedziałkowskiego01:15
Barniewicka01:17
Nowa01:18
Sopocka01:19
Odyseusza01:20
Osowa Obwodnica01:21
Rynarzewo01:24
Cystersów01:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:28
Oliwa PKP01:31
Beniowskiego01:32
Bora-Komorowskiego01:33
Kołobrzeska01:35
Startowa01:37
Bajana01:39
Legionów01:40
Grudziądzka01:44
Kościuszki01:45
Mickiewicza [GDA]01:46
Wyspiańskiego01:48
Uniwersytet Medyczny01:50
Brama Oliwska01:51
Dworzec Główny02:00
Brama Wyżynna02:02
Toruńska02:04
Zaroślak02:05
Brama Oruńska02:06
Stare Szkoty02:07
Sandomierska02:08
Ptasia02:09
Małomiejska02:10
Platynowa02:11
Krzemowa [GDA]02:12
Uranowa02:13
Orunia Górna02:14
Platynowa02:15
Łódzka02:16
Niepołomicka02:17
Wieżycka02:18
Porębskiego02:19
Zakoniczyn02:20
Osiedle Świętokrzyskie02:24
Elfów02:25
Jaworzniaków02:26
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Jaworzniaków02:31
Elfów02:32
Osiedle Świętokrzyskie02:33
Wieżycka02:35
Niepołomicka02:36
Łódzka02:37
Świętokrzyska02:38
Platynowa02:39
Krzemowa [GDA]02:40
Uranowa02:41
Orunia Górna02:42
Platynowa02:43
Małomiejska02:44
Ptasia02:45
Sandomierska02:46
Stare Szkoty02:47
Brama Oruńska02:48
Zaroślak02:49
Toruńska02:50
Brama Wyżynna02:51
Dworzec Główny03:00
Brama Oliwska03:01
Uniwersytet Medyczny03:03
Opera Bałtycka03:04
Wyspiańskiego03:06
Mickiewicza [GDA]03:09
Kościuszki03:10
Grudziądzka03:12
Kościuszki03:13
Legionów03:15
Żwirki i Wigury [GDA]03:16
Startowa03:17
Kołobrzeska03:19
Bora-Komorowskiego03:21
Beniowskiego03:22
Oliwa PKP03:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:25
Obrońców Westerplatte03:26
Cystersów03:27
Rynarzewo03:30
Osowa Obwodnica03:34
Sopocka03:37
Nowa03:38
Barniewicka03:39
Niedziałkowskiego03:40
Biwakowa03:41
Konkordii03:42
Osowa PKP03:43
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Osowa PKP04:16
Osowa PKP04:16
Konkordii04:17
Biwakowa04:18
Niedziałkowskiego04:19
Barniewicka04:21
Nowa04:22
Sopocka04:23
Odyseusza04:24
Osowa Obwodnica04:25
Rynarzewo04:28
Cystersów04:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:32
Oliwa PKP04:35
Beniowskiego04:36
Bora-Komorowskiego04:37
Kołobrzeska04:39
Startowa04:41
Bajana04:43
Legionów04:44
Grudziądzka04:47
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka04:47
Baza Hallera04:48