21:30
Kurs nr 0 do Jaworzniaków
Dworzec Główny22:58
Dworzec Główny23:00
Brama Wyżynna23:02
Toruńska23:03
Zaroślak23:04
Brama Oruńska23:05
Stare Szkoty23:06
Sandomierska23:07
Ptasia23:08
Małomiejska23:09
Platynowa23:10
Krzemowa [GDA]23:11
Uranowa23:12
Orunia Górna23:13
Platynowa23:14
Orląt Lwowskich23:15
Niepołomicka23:16
Wieżycka23:17
Porębskiego23:18
Zakoniczyn23:19
Osiedle Świętokrzyskie23:23
Elfów23:24
Jaworzniaków23:25
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Jaworzniaków23:34
Elfów23:35
Osiedle Świętokrzyskie23:36
Wieżycka23:38
Niepołomicka23:39
Orląt Lwowskich23:40
Świętokrzyska23:41
Platynowa23:42
Małomiejska23:43
Ptasia23:44
Sandomierska23:45
Stare Szkoty23:46
Brama Oruńska23:47
Zaroślak23:48
Toruńska23:49
Brama Wyżynna23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Oliwska00:01
Uniwersytet Medyczny00:03
Opera Bałtycka00:05
Wyspiańskiego00:06
Mickiewicza [GDA]00:08
Kościuszki00:09
Grudziądzka00:11
Chrobrego00:14
Legionów00:15
Żwirki i Wigury [GDA]00:16
Startowa00:17
Kołobrzeska00:19
Bora-Komorowskiego00:21
Beniowskiego00:22
Oliwa PKP00:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:25
Obrońców Westerplatte00:25
Cystersów00:27
Rynarzewo00:30
Osowa Obwodnica00:34
Sopocka00:37
Nowa00:38
Barniewicka00:39
Niedziałkowskiego00:40
Biwakowa00:41
Konkordii00:42
Osowa PKP00:43
Osowa PKP00:43
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Osowa PKP01:13
Konstelacji01:13
Konkordii01:14
Biwakowa01:15
Niedziałkowskiego01:16
Barniewicka01:17
Nowa01:18
Sopocka01:19
Odyseusza01:20
Osowa Obwodnica01:21
Rynarzewo01:24
Cystersów01:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:29
Oliwa PKP01:31
Beniowskiego01:32
Bora-Komorowskiego01:33
Kołobrzeska01:35
Startowa01:37
Bajana01:39
Legionów01:40
Kopalniana01:41
Ciołkowskiego01:42
Grudziądzka01:44
Kościuszki01:45
Mickiewicza [GDA]01:46
Wyspiańskiego01:48
Uniwersytet Medyczny01:50
Brama Oliwska01:51
Dworzec Główny02:00
Brama Wyżynna02:02
Toruńska02:03
Zaroślak02:04
Brama Oruńska02:05
Stare Szkoty02:06
Sandomierska02:07
Ptasia02:08
Małomiejska02:09
Platynowa02:10
Krzemowa [GDA]02:11
Uranowa02:12
Orunia Górna02:13
Platynowa02:14
Orląt Lwowskich02:15
Niepołomicka02:16
Wieżycka02:17
Porębskiego02:18
Zakoniczyn02:19
Osiedle Świętokrzyskie02:23
Elfów02:24
Jaworzniaków02:25
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Jaworzniaków02:30
Elfów02:31
Osiedle Świętokrzyskie02:32
Wieżycka02:34
Niepołomicka02:35
Orląt Lwowskich02:36
Świętokrzyska02:37
Platynowa02:38
Krzemowa [GDA]02:39
Uranowa02:40
Orunia Górna02:41
Platynowa02:42
Małomiejska02:43
Ptasia02:44
Sandomierska02:45
Stare Szkoty02:46
Brama Oruńska02:47
Zaroślak02:48
Toruńska02:49
Brama Wyżynna02:51
Dworzec Główny03:00
Brama Oliwska03:01
Uniwersytet Medyczny03:03
Opera Bałtycka03:05
Wyspiańskiego03:06
Mickiewicza [GDA]03:08
Kościuszki03:09
Grudziądzka03:11
Chrobrego03:14
Legionów03:15
Żwirki i Wigury [GDA]03:16
Startowa03:17
Kołobrzeska03:19
Bora-Komorowskiego03:21
Beniowskiego03:22
Oliwa PKP03:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:25
Obrońców Westerplatte03:25
Cystersów03:27
Rynarzewo03:30
Osowa Obwodnica03:34
Sopocka03:37
Nowa03:38
Barniewicka03:39
Niedziałkowskiego03:40
Biwakowa03:41
Konkordii03:42
Osowa PKP03:43
Osowa PKP03:43
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Osowa PKP04:13
Konstelacji04:13
Konkordii04:14
Biwakowa04:15
Niedziałkowskiego04:16
Barniewicka04:17
Nowa04:18
Sopocka04:19
Odyseusza04:20
Osowa Obwodnica04:21
Rynarzewo04:24
Cystersów04:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:29
Oliwa PKP04:31
Beniowskiego04:32
Bora-Komorowskiego04:33
Kołobrzeska04:35
Startowa04:37
Bajana04:39
Legionów04:40
Kopalniana04:41
Ciołkowskiego04:42
Grudziądzka04:44
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka04:44
Baza Hallera04:45