• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
11:26
Kurs nr 0 do Oliwa PKP
Wrzeszcz PKP23:13
Oliwa PKP23:23
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Oliwa PKP23:31
Beniowskiego23:32
Bora-Komorowskiego23:33
Kołobrzeska23:35
Startowa23:37
Bajana23:39
Legionów23:40
Grudziądzka23:44
Kościuszki23:45
Mickiewicza [GDA]23:46
Wyspiańskiego23:48
Uniwersytet Medyczny23:50
Brama Oliwska23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Toruńska00:04
Zaroślak00:05
Brama Oruńska00:06
Stare Szkoty00:07
Sandomierska00:08
Ptasia00:09
Małomiejska00:10
Platynowa00:11
Krzemowa [GDA]00:12
Uranowa00:13
Orunia Górna00:14
Platynowa00:15
Łódzka00:16
Niepołomicka00:17
Wieżycka00:18
Porębskiego00:19
Zakoniczyn00:20
Osiedle Świętokrzyskie00:24
Elfów00:25
Jaworzniaków00:26
Kurs nr 2 do Osowa PKP
Jaworzniaków00:31
Elfów00:32
Osiedle Świętokrzyskie00:33
Wieżycka00:35
Niepołomicka00:36
Łódzka00:37
Świętokrzyska00:38
Platynowa00:39
Krzemowa [GDA]00:40
Uranowa00:41
Orunia Górna00:42
Platynowa00:43
Małomiejska00:44
Ptasia00:45
Sandomierska00:46
Stare Szkoty00:47
Brama Oruńska00:48
Zaroślak00:49
Toruńska00:50
Brama Wyżynna00:51
Dworzec Główny01:00
Brama Oliwska01:01
Uniwersytet Medyczny01:03
Opera Bałtycka01:04
Wyspiańskiego01:06
Mickiewicza [GDA]01:09
Kościuszki01:11
Legionów01:13
Żwirki i Wigury [GDA]01:14
Startowa01:15
Kołobrzeska01:17
Bora-Komorowskiego01:19
Beniowskiego01:20
Oliwa PKP01:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:23
Obrońców Westerplatte01:24
Cystersów01:25
Rynarzewo01:28
Osowa Obwodnica01:32
Sopocka01:35
Nowa01:36
Barniewicka01:37
Niedziałkowskiego01:38
Biwakowa01:39
Konkordii01:40
Osowa PKP01:41
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Osowa PKP03:12
Osowa PKP03:12
Konkordii03:13
Biwakowa03:14
Niedziałkowskiego03:15
Barniewicka03:17
Nowa03:18
Sopocka03:19
Odyseusza03:20
Osowa Obwodnica03:21
Rynarzewo03:24
Cystersów03:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:28
Oliwa PKP03:31
Beniowskiego03:32
Bora-Komorowskiego03:33
Kołobrzeska03:35
Startowa03:37
Bajana03:39
Legionów03:40
Grudziądzka03:44
Kościuszki03:45
Mickiewicza [GDA]03:46
Wyspiańskiego03:48
Uniwersytet Medyczny03:50
Brama Oliwska03:51
Dworzec Główny04:00
Brama Wyżynna04:02
Toruńska04:04
Zaroślak04:05
Brama Oruńska04:06
Stare Szkoty04:07
Sandomierska04:08
Ptasia04:09
Małomiejska04:10
Platynowa04:11
Krzemowa [GDA]04:12
Uranowa04:13
Orunia Górna04:14
Platynowa04:15
Łódzka04:16
Niepołomicka04:17
Wieżycka04:18
Osiedle Świętokrzyskie04:20
Elfów04:21
Jaworzniaków04:22
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Jaworzniaków04:28
Elfów04:29
Osiedle Świętokrzyskie04:30
Zakoniczyn04:33
Porębskiego04:34
Wieżycka04:35
Niepołomicka04:36
Łódzka04:37
Świętokrzyska04:38
Platynowa04:39
Krzemowa [GDA]04:40
Uranowa04:41
Orunia Górna04:42
Platynowa04:43
Małomiejska04:44
Ptasia04:45
Sandomierska04:46
Stare Szkoty04:47
Brama Oruńska04:48
Zaroślak04:49
Toruńska04:50
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny04:53
Brama Oliwska04:54
Uniwersytet Medyczny04:56
Opera Bałtycka04:57
Wyspiańskiego04:59
Mickiewicza [GDA]05:02
Kościuszki05:03
Grudziądzka05:04
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka05:04
Baza Hallera05:04