08:54
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Osowa PKP03:13
Osowa PKP03:13
Konkordii03:14
Biwakowa03:15
Niedziałkowskiego03:16
Barniewicka03:17
Nowa03:18
Sopocka03:19
Odyseusza03:20
Osowa Obwodnica03:21
Rynarzewo03:24
Cystersów03:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:29
Oliwa PKP03:31
Beniowskiego03:32
Bora-Komorowskiego03:33
Kołobrzeska03:35
Startowa03:37
Bajana03:39
Legionów03:40
Kopalniana03:41
Ciołkowskiego03:42
Grudziądzka03:44
Kościuszki03:45
Mickiewicza [GDA]03:46
Wyspiańskiego03:48
Uniwersytet Medyczny03:50
Brama Oliwska03:51
Dworzec Główny04:00
Brama Wyżynna04:02
Toruńska04:03
Zaroślak04:04
Brama Oruńska04:05
Stare Szkoty04:06
Sandomierska04:07
Ptasia04:08
Małomiejska04:09
Platynowa04:10
Krzemowa [GDA]04:11
Uranowa04:12
Orunia Górna04:13
Platynowa04:14
Łódzka04:15
Niepołomicka04:16
Wieżycka04:17
Osiedle Świętokrzyskie04:19
Elfów04:20
Jaworzniaków04:21
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Jaworzniaków04:27
Elfów04:28
Osiedle Świętokrzyskie04:29
Zakoniczyn04:32
Porębskiego04:33
Wieżycka04:34
Niepołomicka04:35
Łódzka04:36
Świętokrzyska04:37
Platynowa04:38
Krzemowa [GDA]04:39
Uranowa04:40
Orunia Górna04:41
Platynowa04:42
Małomiejska04:43
Ptasia04:44
Sandomierska04:45
Stare Szkoty04:46
Brama Oruńska04:47
Zaroślak04:48
Toruńska04:49
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny05:00
Brama Oliwska05:01
Uniwersytet Medyczny05:03
Opera Bałtycka05:05
Wyspiańskiego05:06
Mickiewicza [GDA]05:08
Kościuszki05:09
Grudziądzka05:11
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka05:11
Baza Hallera05:12