Menu
21:57
Kurs nr 0 do Oliwa PKP | |
---|---|
Wrzeszcz PKP | 22:55 |
Oliwa PKP | 23:05 |
Kurs nr 1 do Jaworzniaków | |
---|---|
Oliwa PKP | 23:31 |
Beniowskiego | 23:32 |
Bora-Komorowskiego | 23:33 |
Kołobrzeska | 23:35 |
Startowa | 23:37 |
Bajana | 23:39 |
Legionów | 23:40 |
Kopalniana | 23:41 |
Ciołkowskiego | 23:42 |
Grudziądzka | 23:44 |
Kościuszki | 23:45 |
Mickiewicza [GDA] | 23:46 |
Wyspiańskiego | 23:48 |
Uniwersytet Medyczny | 23:50 |
Brama Oliwska | 23:51 |
Dworzec Główny | 00:00 |
Brama Wyżynna | 00:02 |
Toruńska | 00:03 |
Zaroślak | 00:04 |
Brama Oruńska | 00:05 |
Stare Szkoty | 00:06 |
Sandomierska | 00:07 |
Ptasia | 00:08 |
Małomiejska | 00:09 |
Platynowa | 00:10 |
Krzemowa [GDA] | 00:11 |
Uranowa | 00:12 |
Orunia Górna | 00:13 |
Platynowa | 00:14 |
Orląt Lwowskich | 00:15 |
Niepołomicka | 00:16 |
Wieżycka | 00:17 |
Porębskiego | 00:18 |
Zakoniczyn | 00:19 |
Osiedle Świętokrzyskie | 00:23 |
Elfów | 00:24 |
Jaworzniaków | 00:25 |