• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:16
Kurs nr 0 do Chylonia Centrum
Kacze Buki05:07
Chylonia Centrum05:24
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Chylonia Centrum05:24
Raduńska05:25
Jaskółcza05:26
Bławatna05:27
Wiklinowa05:28
Żurawia05:29
Pustki Cisowskie05:30
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie05:39
Żurawia05:40
Wiklinowa05:41
Bławatna05:42
Jaskółcza05:43
Raduńska05:45
Chylonia Centrum05:47
Wiejska05:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:51
Morska - Estakada05:53
Mireckiego05:55
Stocznia SKM - Morska05:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:59
3 Maja [GDY]06:01
Armii Krajowej06:02
Urząd Miasta - Władysława IV06:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:06
Rolnicza06:09
Witomino Centrum06:10
Stadion Miejski06:12
Redłowo SKM06:13
Ruchu Oporu06:14
Powstań Chłopskich06:15
Redłowo Szpital06:16
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital06:22
Powstań Chłopskich06:23
Redłowo SKM06:25
Stadion Miejski06:26
Witomino Centrum06:29
Rolnicza06:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:35
Armii Krajowej06:37
3 Maja [GDY]06:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:40
Stocznia SKM - Morska06:42
Mireckiego06:44
Morska - Estakada06:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:48
Wiejska06:50
Chylonia Centrum06:52
Raduńska06:53
Jaskółcza06:54
Bławatna06:55
Wiklinowa06:56
Żurawia06:57
Pustki Cisowskie06:58
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie07:13
Żurawia07:14
Wiklinowa07:15
Bławatna07:16
Jaskółcza07:17
Raduńska07:19
Chylonia Centrum07:21
Wiejska07:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:25
Morska - Estakada07:27
Mireckiego07:30
Stocznia SKM - Morska07:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:34
3 Maja [GDY]07:36
Armii Krajowej07:38
Urząd Miasta - Władysława IV07:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:43
Rolnicza07:46
Witomino Centrum07:48
Stadion Miejski07:50
Redłowo SKM07:51
Ruchu Oporu07:52
Powstań Chłopskich07:53
Redłowo Szpital07:54