• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:00
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy04:57
Żukowo - Urząd Gminy04:58
Żukowo - Dworcowa05:01
Żukowo - Słoneczna05:03
Małkowo05:04
Miszewo - Pępowo05:06
Miszewo05:08
Miszewko05:10
Miszewko - Nowy Tuchom05:11
Tuchom - Warzenko05:12
Tuchom - Tęczowa05:13
Tuchom - Ogrodowa05:15
Chwaszczyno - Lisia05:17
Chwaszczyno05:20
Chwaszczyno - Gdyńska05:21
Centrum Nadawcze RTV05:22
Starochwaszczyńska05:24
Myśliwska [GDY]05:28
Źródło Marii05:29
Karwiny PKM05:31
Plac Górnośląski05:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:39
Centrum Nauki Experyment05:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:43
Armii Krajowej05:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:49
Kurs nr 1 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:09
Armii Krajowej06:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:14
Centrum Nauki Experyment06:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:17
Plac Górnośląski06:20
Karwiny PKM06:25
Źródło Marii06:27
Myśliwska [GDY]06:28
Polifarb06:32
Rdestowa - Chwaszczyńska06:33
Starochwaszczyńska06:34
Centrum Nadawcze RTV06:35
Chwaszczyno - Gdyńska06:36
Chwaszczyno - Wiejska06:37
Chwaszczyno06:41
Chwaszczyno - Lisia06:43
Tuchom - Ogrodowa06:45
Tuchom - Tęczowa06:46
Tuchom - Warzenko06:47
Miszewko - Nowy Tuchom06:48
Miszewko06:49
Miszewo06:52
Miszewo - Pępowo06:53
Małkowo06:55
Żukowo - Słoneczna06:56
Żukowo - Fenikowskiego06:58
Żukowo - Dworcowa06:59
Żukowo - Os. Norbertanek07:00
Żukowo - Baza PA "Gryf"07:01
Żukowo - Baza PA "Gryf"07:02
Żukowo - Os. Norbertanek07:03
Żukowo - Dworcowa07:05
Żukowo - Urząd Gminy07:07
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy07:17
Żukowo - Urząd Gminy07:18
Żukowo - Dworcowa07:22
Żukowo - Os. Norbertanek07:23
Żukowo - Baza PA "Gryf"07:24
Żukowo - Baza PA "Gryf"07:25
Żukowo - Os. Norbertanek07:26
Żukowo - Dworcowa07:28
Żukowo - Słoneczna07:30
Małkowo07:31
Miszewo - Pępowo07:33
Miszewo07:35
Miszewko07:37
Miszewko - Nowy Tuchom07:39
Tuchom - Warzenko07:40
Tuchom - Tęczowa07:41
Tuchom - Ogrodowa07:43
Chwaszczyno - Lisia07:45
Chwaszczyno07:50
Chwaszczyno - Gdyńska07:51
Centrum Nadawcze RTV07:52
Starochwaszczyńska07:54
Myśliwska [GDY]08:00
Źródło Marii08:01
Karwiny PKM08:03
Plac Górnośląski08:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:11
Centrum Nauki Experyment08:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:15
Armii Krajowej08:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:22
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:26
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:09
Kurs nr 5 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:12
Armii Krajowej09:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:18
Centrum Nauki Experyment09:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:21
Plac Górnośląski09:25
Karwiny PKM09:30
Źródło Marii09:32
Myśliwska [GDY]09:34
Polifarb09:38
Rdestowa - Chwaszczyńska09:39
Starochwaszczyńska09:40
Centrum Nadawcze RTV09:41
Chwaszczyno - Gdyńska09:42
Chwaszczyno - Wiejska09:43
Chwaszczyno09:45
Chwaszczyno - Lisia09:47
Tuchom - Ogrodowa09:49
Tuchom - Tęczowa09:50
Tuchom - Warzenko09:51
Miszewko - Nowy Tuchom09:52
Miszewko09:53
Miszewo09:56
Miszewo - Pępowo09:57
Małkowo09:59
Żukowo - Słoneczna10:01
Żukowo - Fenikowskiego10:03
Żukowo - Dworcowa10:04
Żukowo - Urząd Gminy10:06