• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:10
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:06
Kurs nr 1 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:12
Armii Krajowej05:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:17
Centrum Nauki Experyment05:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:20
Plac Górnośląski05:23
Karwiny PKM05:28
Źródło Marii05:30
Myśliwska [GDY]05:31
Polifarb05:35
Rdestowa - Chwaszczyńska05:36
Starochwaszczyńska05:37
Centrum Nadawcze RTV05:38
Chwaszczyno - Gdyńska05:39
Chwaszczyno - Wiejska05:40
Chwaszczyno05:42
Chwaszczyno - Lisia05:44
Tuchom - Ogrodowa05:46
Tuchom - Tęczowa05:47
Tuchom - Warzenko05:48
Miszewko - Nowy Tuchom05:49
Miszewko05:50
Miszewo05:52
Miszewo - Pępowo05:53
Małkowo05:55
Żukowo - Słoneczna05:56
Żukowo - Fenikowskiego05:58
Żukowo - Dworcowa05:59
Żukowo - Urząd Gminy06:01
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy06:23
Żukowo - Urząd Gminy06:24
Żukowo - Dworcowa06:27
Żukowo - Os. Norbertanek06:28
Żukowo - Baza PA "Gryf"06:29
Żukowo - Baza PA "Gryf"06:30
Żukowo - Os. Norbertanek06:31
Żukowo - Dworcowa06:33
Żukowo - Słoneczna06:35
Małkowo06:36
Miszewo - Pępowo06:38
Miszewo06:40
Miszewko06:42
Miszewko - Nowy Tuchom06:43
Tuchom - Warzenko06:44
Tuchom - Tęczowa06:45
Tuchom - Ogrodowa06:46
Chwaszczyno - Lisia06:48
Chwaszczyno06:50
Chwaszczyno - Gdyńska06:51
Centrum Nadawcze RTV06:52
Starochwaszczyńska06:54
Myśliwska [GDY]06:58
Źródło Marii06:59
Karwiny PKM07:01
Plac Górnośląski07:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:09
Centrum Nauki Experyment07:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:13
Armii Krajowej07:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:19
Kurs nr 3 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:35
Armii Krajowej08:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:41
Centrum Nauki Experyment08:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:44
Plac Górnośląski08:47
Karwiny PKM08:52
Źródło Marii08:54
Myśliwska [GDY]08:55
Polifarb08:59
Rdestowa - Chwaszczyńska09:00
Starochwaszczyńska09:01
Centrum Nadawcze RTV09:02
Chwaszczyno - Gdyńska09:03
Chwaszczyno - Wiejska09:04
Chwaszczyno09:06
Chwaszczyno - Lisia09:08
Tuchom - Ogrodowa09:10
Tuchom - Tęczowa09:11
Tuchom - Warzenko09:12
Miszewko - Nowy Tuchom09:13
Miszewko09:14
Miszewo09:17
Miszewo - Pępowo09:18
Małkowo09:20
Żukowo - Słoneczna09:21
Żukowo - Fenikowskiego09:23
Żukowo - Dworcowa09:24
Żukowo - Os. Norbertanek09:25
Żukowo - Baza PA "Gryf"09:26
Żukowo - Baza PA "Gryf"09:27
Żukowo - Os. Norbertanek09:28
Żukowo - Dworcowa09:30
Żukowo - Urząd Gminy09:32
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy09:49
Żukowo - Urząd Gminy09:50
Żukowo - Dworcowa09:53
Żukowo - Os. Norbertanek09:54
Żukowo - Baza PA "Gryf"09:55
Żukowo - Baza PA "Gryf"09:56
Żukowo - Os. Norbertanek09:57
Żukowo - Dworcowa09:59
Żukowo - Słoneczna10:01
Małkowo10:02
Miszewo - Pępowo10:04
Miszewo10:06
Miszewko10:08
Miszewko - Nowy Tuchom10:09
Tuchom - Warzenko10:10
Tuchom - Tęczowa10:11
Tuchom - Ogrodowa10:12
Chwaszczyno - Lisia10:14
Chwaszczyno10:17
Chwaszczyno - Gdyńska10:18
Centrum Nadawcze RTV10:19
Starochwaszczyńska10:21
Myśliwska [GDY]10:25
Źródło Marii10:26
Karwiny PKM10:28
Plac Górnośląski10:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:36
Centrum Nauki Experyment10:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:40
Armii Krajowej10:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:47
Kurs nr 5 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:27
Armii Krajowej11:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:33
Centrum Nauki Experyment11:35
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:37
Plac Górnośląski11:41
Karwiny PKM11:46
Źródło Marii11:48
Myśliwska [GDY]11:50
Polifarb11:54
Rdestowa - Chwaszczyńska11:55
Starochwaszczyńska11:56
Centrum Nadawcze RTV11:57
Chwaszczyno - Gdyńska11:58
Chwaszczyno - Wiejska11:59
Chwaszczyno12:01
Chwaszczyno - Lisia12:03
Tuchom - Ogrodowa12:05
Tuchom - Tęczowa12:06
Tuchom - Warzenko12:07
Miszewko - Nowy Tuchom12:08
Miszewko12:09
Miszewo12:12
Miszewo - Pępowo12:13
Małkowo12:15
Żukowo - Słoneczna12:17
Żukowo - Fenikowskiego12:19
Żukowo - Dworcowa12:20
Żukowo - Os. Norbertanek12:21
Żukowo - Baza PA "Gryf"12:22
Żukowo - Baza PA "Gryf"12:23
Żukowo - Os. Norbertanek12:24
Żukowo - Dworcowa12:26
Żukowo - Urząd Gminy12:29
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy12:48
Żukowo - Urząd Gminy12:49
Żukowo - Dworcowa12:52
Żukowo - Os. Norbertanek12:53
Żukowo - Baza PA "Gryf"12:54
Żukowo - Baza PA "Gryf"12:55
Żukowo - Os. Norbertanek12:56
Żukowo - Dworcowa12:58
Żukowo - Słoneczna13:00
Małkowo13:01
Miszewo - Pępowo13:03
Miszewo13:05
Miszewko13:07
Miszewko - Nowy Tuchom13:08
Tuchom - Warzenko13:09
Tuchom - Tęczowa13:10
Tuchom - Ogrodowa13:12
Chwaszczyno - Lisia13:14
Chwaszczyno13:17
Chwaszczyno - Gdyńska13:18
Centrum Nadawcze RTV13:19
Starochwaszczyńska13:21
Myśliwska [GDY]13:25
Źródło Marii13:26
Karwiny PKM13:28
Plac Górnośląski13:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:36
Centrum Nauki Experyment13:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:40
Armii Krajowej13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:47
Kurs nr 7 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:02
Armii Krajowej14:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:08
Centrum Nauki Experyment14:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:12
Plac Górnośląski14:16
Karwiny PKM14:21
Źródło Marii14:23
Myśliwska [GDY]14:25
Polifarb14:29
Rdestowa - Chwaszczyńska14:30
Starochwaszczyńska14:31
Centrum Nadawcze RTV14:32
Chwaszczyno - Gdyńska14:33
Chwaszczyno - Wiejska14:34
Chwaszczyno14:36
Chwaszczyno - Lisia14:38
Tuchom - Ogrodowa14:40
Tuchom - Tęczowa14:41
Tuchom - Warzenko14:42
Miszewko - Nowy Tuchom14:43
Miszewko14:44
Miszewo14:47
Miszewo - Pępowo14:48
Małkowo14:50
Żukowo - Słoneczna14:52
Żukowo - Fenikowskiego14:54
Żukowo - Dworcowa14:55
Żukowo - Os. Norbertanek14:56
Żukowo - Baza PA "Gryf"14:57
Żukowo - Baza PA "Gryf"14:58
Żukowo - Os. Norbertanek14:59
Żukowo - Dworcowa15:01
Żukowo - Urząd Gminy15:04
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy15:18
Żukowo - Urząd Gminy15:19
Żukowo - Dworcowa15:22
Żukowo - Os. Norbertanek15:23
Żukowo - Baza PA "Gryf"15:24
Żukowo - Baza PA "Gryf"15:25
Żukowo - Os. Norbertanek15:26
Żukowo - Dworcowa15:28
Żukowo - Słoneczna15:30
Małkowo15:31
Miszewo - Pępowo15:33
Miszewo15:35
Miszewko15:37
Miszewko - Nowy Tuchom15:38
Tuchom - Warzenko15:39
Tuchom - Tęczowa15:40
Tuchom - Ogrodowa15:42
Chwaszczyno - Lisia15:44
Chwaszczyno15:47
Chwaszczyno - Gdyńska15:48
Centrum Nadawcze RTV15:49
Starochwaszczyńska15:51
Myśliwska [GDY]15:56
Źródło Marii15:57
Karwiny PKM15:59
Plac Górnośląski16:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:07
Centrum Nauki Experyment16:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:11
Armii Krajowej16:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:18
Kurs nr 9 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:32
Armii Krajowej16:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:38
Centrum Nauki Experyment16:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:42
Plac Górnośląski16:46
Karwiny PKM16:51
Źródło Marii16:53
Myśliwska [GDY]16:55
Polifarb16:59
Rdestowa - Chwaszczyńska17:00
Starochwaszczyńska17:01
Centrum Nadawcze RTV17:02
Chwaszczyno - Gdyńska17:03
Chwaszczyno - Wiejska17:04
Chwaszczyno17:06
Chwaszczyno - Lisia17:08
Tuchom - Ogrodowa17:10
Tuchom - Tęczowa17:11
Tuchom - Warzenko17:12
Miszewko - Nowy Tuchom17:13
Miszewko17:14
Miszewo17:17
Miszewo - Pępowo17:18
Małkowo17:20
Żukowo - Słoneczna17:22
Żukowo - Fenikowskiego17:24
Żukowo - Dworcowa17:25
Żukowo - Os. Norbertanek17:26
Żukowo - Baza PA "Gryf"17:27
Żukowo - Baza PA "Gryf"17:28
Żukowo - Os. Norbertanek17:29
Żukowo - Dworcowa17:31
Żukowo - Urząd Gminy17:33
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy17:50
Żukowo - Urząd Gminy17:51
Żukowo - Dworcowa17:54
Żukowo - Słoneczna17:56
Małkowo17:57
Miszewo - Pępowo17:59
Miszewo18:01
Miszewko18:03
Miszewko - Nowy Tuchom18:04
Tuchom - Warzenko18:05
Tuchom - Tęczowa18:06
Tuchom - Ogrodowa18:07
Chwaszczyno - Lisia18:09
Chwaszczyno18:12
Chwaszczyno - Gdyńska18:13
Centrum Nadawcze RTV18:14
Starochwaszczyńska18:16
Myśliwska [GDY]18:20
Źródło Marii18:21
Karwiny PKM18:23
Plac Górnośląski18:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:31
Centrum Nauki Experyment18:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:35
Armii Krajowej18:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:42
Kurs nr 11 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:12
Armii Krajowej19:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:17
Centrum Nauki Experyment19:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:20
Plac Górnośląski19:24
Karwiny PKM19:29
Źródło Marii19:31
Myśliwska [GDY]19:32
Polifarb19:36
Rdestowa - Chwaszczyńska19:37
Starochwaszczyńska19:38
Centrum Nadawcze RTV19:39
Chwaszczyno - Gdyńska19:40
Chwaszczyno - Wiejska19:41
Chwaszczyno19:43
Chwaszczyno - Lisia19:45
Tuchom - Ogrodowa19:47
Tuchom - Tęczowa19:48
Tuchom - Warzenko19:49
Miszewko - Nowy Tuchom19:50
Miszewko19:51
Miszewo19:53
Miszewo - Pępowo19:54
Małkowo19:56
Żukowo - Słoneczna19:57
Żukowo - Fenikowskiego19:59
Żukowo - Dworcowa20:00
Żukowo - Os. Norbertanek20:01
Żukowo - Baza PA "Gryf"20:01
Żukowo - Baza PA "Gryf"20:02
Żukowo - Os. Norbertanek20:03
Żukowo - Dworcowa20:05
Żukowo - Urząd Gminy20:07
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy20:19
Żukowo - Urząd Gminy20:20
Żukowo - Dworcowa20:22
Żukowo - Os. Norbertanek20:23
Żukowo - Baza PA "Gryf"20:23
Żukowo - Baza PA "Gryf"20:24
Żukowo - Os. Norbertanek20:25
Żukowo - Dworcowa20:27
Żukowo - Słoneczna20:29
Małkowo20:30
Miszewo - Pępowo20:32
Miszewo20:34
Miszewko20:36
Miszewko - Nowy Tuchom20:37
Tuchom - Warzenko20:38
Tuchom - Tęczowa20:39
Tuchom - Ogrodowa20:40
Chwaszczyno - Lisia20:42
Chwaszczyno20:44
Chwaszczyno - Gdyńska20:45
Centrum Nadawcze RTV20:46
Starochwaszczyńska20:48
Myśliwska [GDY]20:52
Źródło Marii20:53
Karwiny PKM20:55
Plac Górnośląski21:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:03
Centrum Nauki Experyment21:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:06
Armii Krajowej21:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:13
Kurs nr 13 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:36
Armii Krajowej21:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:41
Centrum Nauki Experyment21:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:44
Plac Górnośląski21:47
Karwiny PKM21:52
Źródło Marii21:54
Myśliwska [GDY]21:55
Polifarb21:59
Rdestowa - Chwaszczyńska21:59
Starochwaszczyńska22:00
Centrum Nadawcze RTV22:01
Chwaszczyno - Gdyńska22:02
Chwaszczyno - Wiejska22:03
Chwaszczyno22:05
Chwaszczyno - Lisia22:07
Tuchom - Ogrodowa22:08
Tuchom - Tęczowa22:09
Tuchom - Warzenko22:10
Miszewko - Nowy Tuchom22:11
Miszewko22:12
Miszewo22:14
Miszewo - Pępowo22:15
Małkowo22:17
Żukowo - Słoneczna22:18
Żukowo - Fenikowskiego22:20
Żukowo - Dworcowa22:21
Żukowo - Os. Norbertanek22:22
Żukowo - Baza PA "Gryf"22:22
Żukowo - Baza PA "Gryf"22:23
Żukowo - Os. Norbertanek22:24
Żukowo - Dworcowa22:26
Żukowo - Urząd Gminy22:28
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy22:34
Żukowo - Urząd Gminy22:35
Żukowo - Dworcowa22:37
Żukowo - Słoneczna22:39
Małkowo22:40
Miszewo - Pępowo22:42
Miszewo22:44
Miszewko22:46
Miszewko - Nowy Tuchom22:47
Tuchom - Warzenko22:48
Tuchom - Tęczowa22:49
Tuchom - Ogrodowa22:50
Chwaszczyno - Lisia22:52
Chwaszczyno22:54
Chwaszczyno - Gdyńska22:55
Centrum Nadawcze RTV22:56
Starochwaszczyńska22:58
Myśliwska [GDY]23:02
Źródło Marii23:03
Karwiny PKM23:05
Plac Górnośląski23:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:13
Centrum Nauki Experyment23:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:16
Armii Krajowej23:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala23:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP23:23