• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:47
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy05:19
Żukowo - Urząd Gminy05:20
Żukowo - Dworcowa05:23
Żukowo - Os. Norbertanek05:24
Żukowo - Baza PA "Gryf"05:25
Żukowo - Baza PA "Gryf"05:26
Żukowo - Os. Norbertanek05:27
Żukowo - Dworcowa05:29
Żukowo - Słoneczna05:31
Małkowo05:32
Miszewo - Pępowo05:34
Miszewo05:36
Miszewko05:38
Miszewko - Nowy Tuchom05:39
Tuchom - Warzenko05:40
Tuchom - Tęczowa05:41
Tuchom - Ogrodowa05:43
Chwaszczyno - Lisia05:45
Chwaszczyno05:48
Chwaszczyno - Polna05:51
Chwaszczyno - Nytbusz05:53
Centrum Nadawcze RTV05:54
Rdestowa - Kolonia05:56
Myśliwska [GDY]06:00
Źródło Marii06:01
Karwiny PKM06:03
Plac Górnośląski06:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:11
Centrum Nauki Experyment06:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:16
Armii Krajowej06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:22
Kurs nr 1 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:37
Armii Krajowej06:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:43
Centrum Nauki Experyment06:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:46
Plac Górnośląski06:49
Karwiny PKM06:54
Źródło Marii06:56
Myśliwska [GDY]06:57
Rdestowa - Kolonia07:01
Centrum Nadawcze RTV07:03
Chwaszczyno - Nytbusz07:04
Chwaszczyno - Wiejska07:08
Chwaszczyno07:10
Chwaszczyno - Lisia07:12
Tuchom - Ogrodowa07:14
Tuchom - Tęczowa07:15
Tuchom - Warzenko07:16
Miszewko - Nowy Tuchom07:17
Miszewko07:18
Miszewo07:21
Miszewo - Pępowo07:22
Małkowo07:24
Żukowo - Słoneczna07:25
Żukowo - Fenikowskiego07:27
Żukowo - Dworcowa07:28
Żukowo - Os. Norbertanek07:29
Żukowo - Baza PA "Gryf"07:30
Żukowo - Baza PA "Gryf"07:31
Żukowo - Os. Norbertanek07:32
Żukowo - Dworcowa07:34
Żukowo - Urząd Gminy07:36
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy07:55
Żukowo - Urząd Gminy07:56
Żukowo - Dworcowa08:00
Żukowo - Słoneczna08:02
Małkowo08:03
Miszewo - Pępowo08:05
Miszewo08:09
Miszewko08:11
Miszewko - Nowy Tuchom08:12
Tuchom - Warzenko08:13
Tuchom - Tęczowa08:14
Tuchom - Ogrodowa08:16
Chwaszczyno - Lisia08:18
Chwaszczyno08:22
Chwaszczyno - Polna08:25
Chwaszczyno - Nytbusz08:27
Centrum Nadawcze RTV08:28
Rdestowa - Kolonia08:30
Myśliwska [GDY]08:35
Źródło Marii08:36
Karwiny PKM08:38
Plac Górnośląski08:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:46
Centrum Nauki Experyment08:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:51
Armii Krajowej08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:58