• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:07
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy13:48
Żukowo - Urząd Gminy13:49
Żukowo - Dworcowa13:53
Żukowo - Os. Norbertanek13:54
Żukowo - Baza PA "Gryf"13:55
Żukowo - Baza PA "Gryf"13:56
Żukowo - Os. Norbertanek13:57
Żukowo - Dworcowa13:59
Żukowo - Słoneczna14:01
Małkowo14:02
Miszewo - Pępowo14:04
Miszewo14:06
Miszewko14:08
Miszewko - Nowy Tuchom14:09
Tuchom - Warzenko14:10
Tuchom - Tęczowa14:11
Tuchom - Ogrodowa14:13
Chwaszczyno - Lisia14:15
Chwaszczyno14:18
Chwaszczyno - Gdyńska14:19
Centrum Nadawcze RTV14:20
Starochwaszczyńska14:22
Myśliwska [GDY]14:27
Źródło Marii14:28
Karwiny PKM14:30
Plac Górnośląski14:35
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:38
Centrum Nauki Experyment14:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:43
Armii Krajowej14:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:50
Kurs nr 1 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:12
Armii Krajowej15:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:18
Centrum Nauki Experyment15:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:22
Plac Górnośląski15:26
Karwiny PKM15:31
Źródło Marii15:33
Myśliwska [GDY]15:35
Polifarb15:39
Rdestowa - Chwaszczyńska15:40
Starochwaszczyńska15:41
Centrum Nadawcze RTV15:42
Chwaszczyno - Gdyńska15:44
Chwaszczyno - Wiejska15:46
Chwaszczyno15:54
Chwaszczyno - Lisia15:56
Tuchom - Ogrodowa15:58
Tuchom - Tęczowa15:59
Tuchom - Warzenko16:00
Miszewko - Nowy Tuchom16:01
Miszewko16:02
Miszewo16:05
Miszewo - Pępowo16:06
Małkowo16:08
Żukowo - Słoneczna16:10
Żukowo - Fenikowskiego16:13
Żukowo - Dworcowa16:14
Żukowo - Urząd Gminy16:17
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Żukowo - Urząd Gminy17:03
Żukowo - Urząd Gminy17:04
Żukowo - Dworcowa17:08
Żukowo - Os. Norbertanek17:09
Żukowo - Baza PA "Gryf"17:10
Żukowo - Baza PA "Gryf"17:11
Żukowo - Os. Norbertanek17:12
Żukowo - Dworcowa17:14
Żukowo - Słoneczna17:16
Małkowo17:17
Miszewo - Pępowo17:19
Miszewo17:21
Miszewko17:23
Miszewko - Nowy Tuchom17:24
Tuchom - Warzenko17:25
Tuchom - Tęczowa17:26
Tuchom - Ogrodowa17:28
Chwaszczyno - Lisia17:30
Chwaszczyno17:33
Chwaszczyno - Gdyńska17:34
Centrum Nadawcze RTV17:35
Starochwaszczyńska17:37
Myśliwska [GDY]17:42
Źródło Marii17:43
Karwiny PKM17:45
Plac Górnośląski17:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:53
Centrum Nauki Experyment17:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:58
Armii Krajowej18:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:05
Kurs nr 3 do Żukowo - Urząd Gminy
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:27
Armii Krajowej18:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:32
Centrum Nauki Experyment18:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:36
Plac Górnośląski18:40
Karwiny PKM18:45
Źródło Marii18:47
Myśliwska [GDY]18:49
Polifarb18:53
Rdestowa - Chwaszczyńska18:54
Starochwaszczyńska18:55
Centrum Nadawcze RTV18:56
Chwaszczyno - Gdyńska18:57
Chwaszczyno - Wiejska18:58
Chwaszczyno19:00
Chwaszczyno - Lisia19:02
Tuchom - Ogrodowa19:04
Tuchom - Tęczowa19:05
Tuchom - Warzenko19:06
Miszewko - Nowy Tuchom19:07
Miszewko19:08
Miszewo19:10
Miszewo - Pępowo19:11
Małkowo19:13
Żukowo - Słoneczna19:15
Żukowo - Fenikowskiego19:17
Żukowo - Dworcowa19:18
Żukowo - Os. Norbertanek19:19
Żukowo - Baza PA "Gryf"19:19
Żukowo - Baza PA "Gryf"19:20
Żukowo - Os. Norbertanek19:21
Żukowo - Dworcowa19:23
Żukowo - Urząd Gminy19:25