• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
05:12
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:51
Pogórze Górne04:54
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne04:57
Steyera04:58
Sikorskiego [GDY]04:59
Staniewicza05:00
Maciejewicza05:02
Stare Obłuże05:03
Turkusowa05:04
Dąbka - Zespół Szkół05:05
Benisławskiego05:06
Stolarska05:08
Białowieska05:09
Cechowa05:10
Obłuże Centrum05:12
Hutnicza - Estakada05:15
Morska - Estakada05:17
Kalksztajnów05:18
Mireckiego05:19
Uniwersytet Morski05:21
Stocznia SKM - Morska05:22
Bpa Okoniewskiego05:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:25
Warszawska05:26
Witomińska05:27
Poznańska [GDY]05:28
Cmentarz Witomiński05:29
Rolnicza05:32
Witomino Centrum05:33
Uczniowska [GDY]05:34
Witomino Sosnowa05:35
Witomino Sosnowa05:35
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa05:40
Witomino Sosnowa05:41
Uczniowska [GDY]05:42
Witomino Centrum05:44
Rolnicza05:45
Cmentarz Witomiński05:47
Poznańska [GDY]05:48
Witomińska05:49
Warszawska05:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:51
Bpa Okoniewskiego05:53
Stocznia SKM - Morska05:54
Uniwersytet Morski05:55
Mireckiego05:56
Kalksztajnów05:57
Morska - Estakada05:59
Hutnicza - Estakada06:01
Obłuże Centrum06:04
Białowieska06:06
Stolarska06:07
Benisławskiego06:09
Dąbka - Zespół Szkół06:10
Turkusowa06:11
Stare Obłuże06:12
Maciejewicza06:13
Galeria Szperk06:14
Staniewicza06:15
Sikorskiego [GDY]06:16
Steyera06:17
Pogórze - Pogórze Górne06:18
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Pogórze Górne06:21
Steyera06:22
Sikorskiego [GDY]06:23
Staniewicza06:24
Maciejewicza06:26
Stare Obłuże06:27
Turkusowa06:28
Dąbka - Zespół Szkół06:29
Benisławskiego06:30
Stolarska06:32
Białowieska06:33
Cechowa06:34
Obłuże Centrum06:36
Hutnicza - Estakada06:39
Morska - Estakada06:41
Kalksztajnów06:42
Mireckiego06:43
Uniwersytet Morski06:45
Stocznia SKM - Morska06:46
Bpa Okoniewskiego06:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:49
Warszawska06:50
Witomińska06:51
Poznańska [GDY]06:52
Cmentarz Witomiński06:53
Rolnicza06:56
Witomino Centrum06:57
Stawna06:58
Witomino Leśniczówka06:59
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Leśniczówka07:07
Stawna07:08
Witomino Centrum07:10
Rolnicza07:11
Cmentarz Witomiński07:13
Poznańska [GDY]07:14
Witomińska07:15
Warszawska07:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:17
Bpa Okoniewskiego07:19
Stocznia SKM - Morska07:20
Uniwersytet Morski07:21
Mireckiego07:22
Kalksztajnów07:23
Morska - Estakada07:25
Hutnicza - Estakada07:27
Obłuże Centrum07:30
Białowieska07:32
Stolarska07:33
Benisławskiego07:35
Dąbka - Zespół Szkół07:36
Turkusowa07:37
Stare Obłuże07:38
Maciejewicza07:39
Galeria Szperk07:40
Staniewicza07:41
Sikorskiego [GDY]07:42
Steyera07:43
Pogórze - Pogórze Górne07:44
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:44
Baza na Pogórzu Dolnym07:47