• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza  • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.
15:41
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym06:47
Pogórze Górne06:50
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:52
Steyera06:53
Sikorskiego [GDY]06:54
Staniewicza06:55
Maciejewicza06:57
Stare Obłuże06:58
Turkusowa06:59
Dąbka - Zespół Szkół07:00
Benisławskiego07:01
Stolarska07:03
Białowieska07:04
Cechowa07:06
Obłuże Centrum07:08
Hutnicza - Estakada07:11
Morska - Estakada07:14
Kalksztajnów07:16
Mireckiego07:18
Uniwersytet Morski07:20
Stocznia SKM - Morska07:21
Bpa Okoniewskiego07:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:24
Warszawska07:25
Witomińska07:26
Poznańska07:27
Cmentarz Witomiński07:28
Rolnicza07:31
Witomino Centrum07:33
Uczniowska [GDY]07:34
Witomino Sosnowa07:35
Witomino Sosnowa07:35
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:47
Witomino Sosnowa07:48
Uczniowska [GDY]07:49
Witomino Centrum07:51
Rolnicza07:52
Cmentarz Witomiński07:54
Poznańska07:56
Witomińska07:57
Warszawska07:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:00
Bpa Okoniewskiego08:02
Stocznia SKM - Morska08:03
Uniwersytet Morski08:04
Mireckiego08:05
Kalksztajnów08:06
Morska - Estakada08:08
Hutnicza - Estakada08:10
Obłuże Centrum08:13
Białowieska08:15
Stolarska08:16
Benisławskiego08:18
Dąbka - Zespół Szkół08:19
Turkusowa08:20
Stare Obłuże08:22
Maciejewicza08:23
Galeria Szperk08:24
Staniewicza08:25
Sikorskiego [GDY]08:26
Steyera08:27
Pogórze - Pogórze Górne08:28
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:28
Baza na Pogórzu Dolnym08:31
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:58
Pogórze Górne09:01
Kurs nr 5 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne09:03
Steyera09:04
Sikorskiego [GDY]09:05
Staniewicza09:06
Maciejewicza09:08
Stare Obłuże09:09
Turkusowa09:11
Dąbka - Zespół Szkół09:12
Benisławskiego09:13
Stolarska09:15
Białowieska09:16
Cechowa09:17
Obłuże Centrum09:19
Hutnicza - Estakada09:22
Morska - Estakada09:24
Kalksztajnów09:25
Mireckiego09:27
Uniwersytet Morski09:29
Stocznia SKM - Morska09:30
Bpa Okoniewskiego09:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:33
Warszawska09:34
Witomińska09:35
Poznańska09:36
Cmentarz Witomiński09:37
Rolnicza09:40
Witomino Centrum09:42
Uczniowska [GDY]09:43
Witomino Sosnowa09:44
Witomino Sosnowa09:44
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa10:07
Witomino Sosnowa10:08
Uczniowska [GDY]10:09
Witomino Centrum10:11
Rolnicza10:12
Cmentarz Witomiński10:14
Poznańska10:16
Witomińska10:17
Warszawska10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:20
Bpa Okoniewskiego10:22
Stocznia SKM - Morska10:23
Uniwersytet Morski10:24
Mireckiego10:25
Kalksztajnów10:26
Morska - Estakada10:28
Hutnicza - Estakada10:30
Obłuże Centrum10:33
Białowieska10:35
Stolarska10:36
Benisławskiego10:38
Dąbka - Zespół Szkół10:39
Turkusowa10:40
Stare Obłuże10:42
Maciejewicza10:43
Galeria Szperk10:44
Staniewicza10:45
Sikorskiego [GDY]10:46
Steyera10:47
Pogórze - Pogórze Górne10:48
Kurs nr 7 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne11:03
Steyera11:04
Sikorskiego [GDY]11:05
Staniewicza11:06
Maciejewicza11:08
Stare Obłuże11:09
Turkusowa11:11
Dąbka - Zespół Szkół11:12
Benisławskiego11:13
Stolarska11:15
Białowieska11:16
Cechowa11:17
Obłuże Centrum11:19
Hutnicza - Estakada11:22
Morska - Estakada11:24
Kalksztajnów11:25
Mireckiego11:27
Uniwersytet Morski11:29
Stocznia SKM - Morska11:30
Bpa Okoniewskiego11:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:33
Warszawska11:34
Witomińska11:35
Poznańska11:36
Cmentarz Witomiński11:37
Rolnicza11:40
Witomino Centrum11:42
Uczniowska [GDY]11:43
Witomino Sosnowa11:44
Witomino Sosnowa11:44
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa12:07
Witomino Sosnowa12:08
Uczniowska [GDY]12:09
Witomino Centrum12:11
Rolnicza12:12
Cmentarz Witomiński12:14
Poznańska12:16
Witomińska12:17
Warszawska12:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:20
Bpa Okoniewskiego12:22
Stocznia SKM - Morska12:23
Uniwersytet Morski12:24
Mireckiego12:26
Kalksztajnów12:27
Morska - Estakada12:29
Hutnicza - Estakada12:31
Obłuże Centrum12:34
Białowieska12:36
Stolarska12:37
Benisławskiego12:39
Dąbka - Zespół Szkół12:40
Turkusowa12:41
Stare Obłuże12:43
Maciejewicza12:44
Galeria Szperk12:45
Staniewicza12:46
Sikorskiego [GDY]12:47
Steyera12:48
Pogórze - Pogórze Górne12:49
Kurs nr 9 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne13:01
Steyera13:02
Sikorskiego [GDY]13:03
Staniewicza13:04
Maciejewicza13:06
Stare Obłuże13:07
Turkusowa13:09
Dąbka - Zespół Szkół13:10
Benisławskiego13:11
Stolarska13:13
Białowieska13:14
Cechowa13:15
Obłuże Centrum13:17
Hutnicza - Estakada13:20
Morska - Estakada13:22
Kalksztajnów13:23
Mireckiego13:25
Uniwersytet Morski13:27
Stocznia SKM - Morska13:28
Bpa Okoniewskiego13:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:31
Warszawska13:32
Witomińska13:33
Poznańska13:34
Cmentarz Witomiński13:36
Rolnicza13:39
Witomino Centrum13:41
Uczniowska [GDY]13:42
Witomino Sosnowa13:43
Witomino Sosnowa13:43
Kurs nr 10 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa14:07
Witomino Sosnowa14:08
Uczniowska [GDY]14:09
Witomino Centrum14:11
Rolnicza14:12
Cmentarz Witomiński14:14
Poznańska14:16
Witomińska14:17
Warszawska14:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:20
Bpa Okoniewskiego14:22
Stocznia SKM - Morska14:23
Uniwersytet Morski14:24
Mireckiego14:26
Kalksztajnów14:27
Morska - Estakada14:29
Hutnicza - Estakada14:31
Obłuże Centrum14:34
Białowieska14:36
Stolarska14:37
Benisławskiego14:39
Dąbka - Zespół Szkół14:40
Turkusowa14:41
Stare Obłuże14:43
Maciejewicza14:44
Galeria Szperk14:45
Staniewicza14:46
Sikorskiego [GDY]14:47
Steyera14:48
Pogórze - Pogórze Górne14:49
Kurs nr 11 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne14:56
Steyera14:57
Sikorskiego [GDY]14:58
Staniewicza14:59
Maciejewicza15:01
Stare Obłuże15:02
Turkusowa15:04
Dąbka - Zespół Szkół15:05
Benisławskiego15:06
Stolarska15:08
Białowieska15:09
Cechowa15:10
Obłuże Centrum15:12
Hutnicza - Estakada15:15
Morska - Estakada15:17
Kalksztajnów15:18
Mireckiego15:20
Uniwersytet Morski15:22
Stocznia SKM - Morska15:23
Bpa Okoniewskiego15:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:26
Warszawska15:27
Witomińska15:28
Poznańska15:29
Cmentarz Witomiński15:31
Rolnicza15:34
Witomino Centrum15:36
Uczniowska [GDY]15:37
Witomino Sosnowa15:38
Witomino Sosnowa15:38
Kurs nr 12 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa15:57
Witomino Sosnowa15:58
Uczniowska [GDY]15:59
Witomino Centrum16:01
Rolnicza16:02
Cmentarz Witomiński16:04
Poznańska16:06
Witomińska16:07
Warszawska16:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:10
Bpa Okoniewskiego16:12
Stocznia SKM - Morska16:13
Uniwersytet Morski16:15
Mireckiego16:17
Kalksztajnów16:18
Morska - Estakada16:20
Hutnicza - Estakada16:22
Obłuże Centrum16:26
Białowieska16:28
Stolarska16:29
Benisławskiego16:31
Dąbka - Zespół Szkół16:32
Turkusowa16:33
Stare Obłuże16:35
Maciejewicza16:36
Galeria Szperk16:37
Staniewicza16:38
Sikorskiego [GDY]16:39
Steyera16:40
Pogórze - Pogórze Górne16:41
Kurs nr 13 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne16:41
Baza na Pogórzu Dolnym16:44
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym17:20
Pogórze Górne17:23
Kurs nr 15 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne17:25
Steyera17:26
Sikorskiego [GDY]17:27
Staniewicza17:28
Maciejewicza17:30
Stare Obłuże17:31
Turkusowa17:32
Dąbka - Zespół Szkół17:33
Benisławskiego17:34
Stolarska17:36
Białowieska17:37
Cechowa17:38
Obłuże Centrum17:40
Hutnicza - Estakada17:43
Morska - Estakada17:45
Kalksztajnów17:46
Mireckiego17:48
Uniwersytet Morski17:50
Stocznia SKM - Morska17:51
Bpa Okoniewskiego17:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:54
Warszawska17:55
Witomińska17:56
Poznańska17:57
Cmentarz Witomiński17:58
Rolnicza18:01
Witomino Centrum18:03
Uczniowska [GDY]18:04
Witomino Sosnowa18:05
Witomino Sosnowa18:05
Kurs nr 16 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa18:22
Witomino Sosnowa18:23
Uczniowska [GDY]18:24
Witomino Centrum18:26
Rolnicza18:27
Cmentarz Witomiński18:29
Poznańska18:31
Witomińska18:32
Warszawska18:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:34
Bpa Okoniewskiego18:36
Stocznia SKM - Morska18:37
Uniwersytet Morski18:38
Mireckiego18:39
Kalksztajnów18:40
Morska - Estakada18:42
Hutnicza - Estakada18:44
Obłuże Centrum18:47
Białowieska18:49
Stolarska18:50
Benisławskiego18:52
Dąbka - Zespół Szkół18:53
Turkusowa18:54
Stare Obłuże18:56
Maciejewicza18:57
Galeria Szperk18:58
Staniewicza18:59
Sikorskiego [GDY]19:00
Steyera19:01
Pogórze - Pogórze Górne19:02