• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:13
Kurs nr 0 do Czernickiego
Baza na Pogórzu Dolnym04:41
Czernickiego04:43
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Czernickiego04:43
Pogórze Górne04:44
Pogórze - Pułaskiego04:45
Pogórze - Dobke04:46
Pogórze - Herberta04:47
Kosakowo - Gimnazjum04:48
Kosakowo - Urząd Gminy04:49
Kosakowo - Staw04:50
Kosakowo - Krokusowa04:51
Dębogórze - Okopowa04:53
Dębogórze - Owocowa04:54
Dębogórze - Szkoła04:55
Dębogórze - Słonecznikowa04:56
Dębogórze - Jednostka Wojskowa04:57
Dębogórze - Naftobazy04:58
Kazimierz - Majowa04:59
Kazimierz - Listopadowa04:59
Kazimierz - Kazimierska05:00
Kazimierz - Rumska05:01
Kanał Leniwy05:02
Żołnierzy I Dywizji WP05:03
Przyrzeczna05:04
Rumia Partyzantów05:05
Słowackiego05:06
Rondo Jana Pawła II05:07
Derdowskiego - Dębogórska05:09
Derdowskiego - Przychodnia05:10
Wybickiego 05:11
Starowiejska - Poczta05:12
Rumia Dworzec PKP05:14
Urząd Miasta Rumi05:16
Górnicza05:17
Sobieskiego - FUO05:18
Janowo SKM - Sobieskiego05:19
Cisowa Granica Miasta05:20
Elektrowozownia SKM05:21
Cisowa Sibeliusa05:22
Owsiana05:23
Zbożowa05:24
Hipermarket Tesco - Morska05:25
Chylonia Dworzec PKP05:27
Chylonia Dworzec PKP05:28
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP05:43
Chylonia Centrum05:45
Hipermarket Tesco - Morska05:46
Zbożowa05:47
Owsiana05:48
Cisowa Sibeliusa05:50
Elektrowozownia SKM05:51
Cisowa Granica Miasta05:52
Janowo SKM - Sobieskiego05:53
Sobieskiego - FUO05:54
Górnicza05:55
Urząd Miasta Rumi05:56
Rumia Dworzec PKP05:59
Starowiejska - Poczta06:01
Wybickiego 06:02
Derdowskiego - Przychodnia06:03
Derdowskiego - Dębogórska06:04
Rondo Jana Pawła II06:06
Konopnickiej06:07
Słowackiego06:08
Rumia Partyzantów06:09
Przyrzeczna06:10
Żołnierzy I Dywizji WP06:11
Kanał Leniwy06:12
Kazimierz - Rumska06:13
Kazimierz - Kazimierska06:14
Kazimierz - Listopadowa06:15
Kazimierz - Majowa06:15
Dębogórze - Naftobazy06:16
Dębogórze - Jednostka Wojskowa06:17
Dębogórze - Słonecznikowa06:19
Dębogórze - Szkoła06:20
Dębogórze - Owocowa06:21
Dębogórze - Okopowa06:22
Kosakowo - Krokusowa06:24
Kosakowo - Staw06:25
Kosakowo - Urząd Gminy06:26
Kosakowo - Gimnazjum06:27
Pogórze - Herberta06:28
Pogórze - Dobke06:29
Pogórze - Pułaskiego06:30
Pogórze - Pogórze Górne06:31
Czernickiego06:32
Pogórze Dolne06:35
Żelazna06:36
Żeliwna06:37
Podgórska06:38
Kuśnierska06:39
Obłuże Centrum06:40
Energetyków06:42
Janka Wiśniewskiego06:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:48
Plac Kaszubski06:50
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski07:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:32
Janka Wiśniewskiego07:33
Energetyków07:35
Obłuże Centrum07:38
Kuśnierska07:40
Podgórska07:41
Żeliwna07:43
Żelazna07:44
Pogórze Dolne07:45
Czernickiego07:47
Pogórze Górne07:48
Pogórze - Pułaskiego07:49
Pogórze - Dobke07:50
Pogórze - Herberta07:51
Kosakowo - Gimnazjum07:52
Kosakowo - Urząd Gminy07:56
Kosakowo - Staw07:57
Kosakowo - Krokusowa07:58
Dębogórze - Okopowa08:00
Dębogórze - Owocowa08:01
Dębogórze - Szkoła08:02
Dębogórze - Słonecznikowa08:03
Dębogórze - Jednostka Wojskowa08:04
Dębogórze - Naftobazy08:05
Kazimierz - Majowa08:06
Kazimierz - Listopadowa08:06
Kazimierz - Kazimierska08:07
Kazimierz - Rumska08:08
Kanał Leniwy08:09
Żołnierzy I Dywizji WP08:10
Przyrzeczna08:11
Rumia Partyzantów08:12
Słowackiego08:13
Rondo Jana Pawła II08:14
Derdowskiego - Dębogórska08:16
Derdowskiego - Przychodnia08:17
Wybickiego 08:18
Starowiejska - Poczta08:20
Rumia Dworzec PKP08:25
Urząd Miasta Rumi08:27
Górnicza08:29
Sobieskiego - FUO08:30
Janowo SKM - Sobieskiego08:31
Cisowa Granica Miasta08:33
Elektrowozownia SKM08:34
Cisowa Sibeliusa08:35
Owsiana08:36
Zbożowa08:37
Hipermarket Tesco - Morska08:38
Chylonia Dworzec PKP08:41
Chylonia Dworzec PKP08:42
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP08:52
Chylonia Centrum08:54
Hipermarket Tesco - Morska08:55
Zbożowa08:56
Owsiana08:57
Cisowa Sibeliusa08:59
Elektrowozownia SKM09:00
Cisowa Granica Miasta09:01
Janowo SKM - Sobieskiego09:02
Sobieskiego - FUO09:03
Górnicza09:04
Urząd Miasta Rumi09:06
Rumia Dworzec PKP09:09
Starowiejska - Poczta09:11
Wybickiego 09:13
Derdowskiego - Przychodnia09:14
Derdowskiego - Dębogórska09:15
Rondo Jana Pawła II09:17
Konopnickiej09:18
Słowackiego09:19
Rumia Partyzantów09:20
Przyrzeczna09:21
Żołnierzy I Dywizji WP09:22
Kanał Leniwy09:23
Kazimierz - Rumska09:24
Kazimierz - Kazimierska09:25
Kazimierz - Listopadowa09:26
Kazimierz - Majowa09:26
Dębogórze - Naftobazy09:27
Dębogórze - Jednostka Wojskowa09:28
Dębogórze - Słonecznikowa09:30
Dębogórze - Szkoła09:31
Dębogórze - Owocowa09:32
Dębogórze - Okopowa09:33
Kosakowo - Krokusowa09:35
Kosakowo - Staw09:36
Kosakowo - Urząd Gminy09:37
Kosakowo - Gimnazjum09:38
Pogórze - Herberta09:39
Pogórze - Dobke09:40
Pogórze - Pułaskiego09:41
Pogórze - Pogórze Górne09:42
Czernickiego09:43
Pogórze Dolne09:46
Żelazna09:47
Żeliwna09:48
Podgórska09:50
Kuśnierska09:51
Obłuże Centrum09:52
Energetyków09:55
Janka Wiśniewskiego09:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:02
Plac Kaszubski10:04
Kurs nr 5 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski10:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:25
Janka Wiśniewskiego10:26
Energetyków10:28
Obłuże Centrum10:31
Kuśnierska10:33
Podgórska10:34
Żeliwna10:36
Żelazna10:37
Pogórze Dolne10:38
Czernickiego10:40
Pogórze Górne10:41
Pogórze - Pułaskiego10:42
Pogórze - Dobke10:43
Pogórze - Herberta10:44
Kosakowo - Gimnazjum10:45
Kosakowo - Urząd Gminy10:48
Kosakowo - Staw10:49
Kosakowo - Krokusowa10:50
Dębogórze - Okopowa10:52
Dębogórze - Owocowa10:53
Dębogórze - Szkoła10:54
Dębogórze - Słonecznikowa10:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa10:56
Dębogórze - Naftobazy10:57
Kazimierz - Majowa10:58
Kazimierz - Listopadowa10:58
Kazimierz - Kazimierska10:59
Kazimierz - Rumska11:00
Kanał Leniwy11:01
Żołnierzy I Dywizji WP11:02
Przyrzeczna11:03
Rumia Partyzantów11:04
Słowackiego11:05
Rondo Jana Pawła II11:06
Derdowskiego - Dębogórska11:08
Derdowskiego - Przychodnia11:09
Wybickiego 11:10
Starowiejska - Poczta11:12
Rumia Dworzec PKP11:15
Urząd Miasta Rumi11:17
Górnicza11:19
Sobieskiego - FUO11:20
Janowo SKM - Sobieskiego11:21
Cisowa Granica Miasta11:23
Elektrowozownia SKM11:24
Cisowa Sibeliusa11:25
Owsiana11:26
Zbożowa11:27
Hipermarket Tesco - Morska11:28
Chylonia Dworzec PKP11:31
Chylonia Dworzec PKP11:32
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP11:51
Chylonia Centrum11:53
Hipermarket Tesco - Morska11:54
Zbożowa11:55
Owsiana11:56
Cisowa Sibeliusa11:58
Elektrowozownia SKM11:59
Cisowa Granica Miasta12:00
Janowo SKM - Sobieskiego12:02
Sobieskiego - FUO12:03
Górnicza12:04
Urząd Miasta Rumi12:06
Rumia Dworzec PKP12:09
Starowiejska - Poczta12:11
Wybickiego 12:13
Derdowskiego - Przychodnia12:14
Derdowskiego - Dębogórska12:15
Rondo Jana Pawła II12:17
Konopnickiej12:18
Słowackiego12:19
Rumia Partyzantów12:20
Przyrzeczna12:21
Żołnierzy I Dywizji WP12:22
Kanał Leniwy12:23
Kazimierz - Rumska12:24
Kazimierz - Kazimierska12:25
Kazimierz - Listopadowa12:26
Kazimierz - Majowa12:26
Dębogórze - Naftobazy12:27
Dębogórze - Jednostka Wojskowa12:28
Dębogórze - Słonecznikowa12:30
Dębogórze - Szkoła12:31
Dębogórze - Owocowa12:32
Dębogórze - Okopowa12:33
Kosakowo - Krokusowa12:35
Kosakowo - Staw12:36
Kosakowo - Urząd Gminy12:37
Kosakowo - Gimnazjum12:38
Pogórze - Herberta12:39
Pogórze - Dobke12:40
Pogórze - Pułaskiego12:41
Pogórze - Pogórze Górne12:42
Czernickiego12:43
Pogórze Dolne12:46
Żelazna12:47
Żeliwna12:48
Podgórska12:50
Kuśnierska12:51
Obłuże Centrum12:52
Energetyków12:55
Janka Wiśniewskiego12:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:01
Plac Kaszubski13:03
Kurs nr 7 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski13:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:25
Janka Wiśniewskiego13:26
Energetyków13:28
Obłuże Centrum13:31
Kuśnierska13:33
Podgórska13:34
Żeliwna13:36
Żelazna13:37
Pogórze Dolne13:38
Czernickiego13:41
Pogórze Górne13:42
Pogórze - Pułaskiego13:43
Pogórze - Dobke13:44
Pogórze - Herberta13:45
Kosakowo - Gimnazjum13:46
Kosakowo - Urząd Gminy13:48
Kosakowo - Staw13:49
Kosakowo - Krokusowa13:50
Dębogórze - Okopowa13:52
Dębogórze - Owocowa13:53
Dębogórze - Szkoła13:54
Dębogórze - Słonecznikowa13:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa13:56
Dębogórze - Naftobazy13:57
Kazimierz - Majowa13:58
Kazimierz - Listopadowa13:58
Kazimierz - Kazimierska13:59
Kazimierz - Rumska14:00
Kanał Leniwy14:01
Żołnierzy I Dywizji WP14:02
Przyrzeczna14:03
Rumia Partyzantów14:04
Słowackiego14:05
Rondo Jana Pawła II14:06
Derdowskiego - Dębogórska14:08
Derdowskiego - Przychodnia14:09
Wybickiego 14:10
Starowiejska - Poczta14:12
Rumia Dworzec PKP14:15
Urząd Miasta Rumi14:17
Górnicza14:19
Sobieskiego - FUO14:20
Janowo SKM - Sobieskiego14:21
Cisowa Granica Miasta14:23
Elektrowozownia SKM14:24
Cisowa Sibeliusa14:25
Owsiana14:26
Zbożowa14:27
Hipermarket Tesco - Morska14:28
Chylonia Dworzec PKP14:31
Chylonia Dworzec PKP14:32
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP14:47
Chylonia Centrum14:50
Hipermarket Tesco - Morska14:52
Zbożowa14:53
Owsiana14:54
Cisowa Sibeliusa14:56
Elektrowozownia SKM14:57
Cisowa Granica Miasta14:58
Janowo SKM - Sobieskiego15:00
Sobieskiego - FUO15:01
Górnicza15:02
Urząd Miasta Rumi15:04
Rumia Dworzec PKP15:07
Starowiejska - Poczta15:09
Wybickiego 15:11
Derdowskiego - Przychodnia15:12
Derdowskiego - Dębogórska15:13
Rondo Jana Pawła II15:15
Konopnickiej15:16
Słowackiego15:17
Rumia Partyzantów15:18
Przyrzeczna15:19
Żołnierzy I Dywizji WP15:20
Kanał Leniwy15:21
Kazimierz - Rumska15:22
Kazimierz - Kazimierska15:23
Kazimierz - Listopadowa15:24
Kazimierz - Majowa15:24
Dębogórze - Naftobazy15:25
Dębogórze - Jednostka Wojskowa15:26
Dębogórze - Słonecznikowa15:28
Dębogórze - Szkoła15:29
Dębogórze - Owocowa15:30
Dębogórze - Okopowa15:31
Kosakowo - Krokusowa15:33
Kosakowo - Staw15:34
Kosakowo - Urząd Gminy15:35
Kosakowo - Gimnazjum15:36
Pogórze - Herberta15:37
Pogórze - Dobke15:38
Pogórze - Pułaskiego15:39
Pogórze - Pogórze Górne15:40
Czernickiego15:41
Pogórze Dolne15:44
Żelazna15:45
Żeliwna15:46
Podgórska15:48
Kuśnierska15:49
Obłuże Centrum15:50
Energetyków15:53
Janka Wiśniewskiego15:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:00
Plac Kaszubski16:02
Kurs nr 9 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski16:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:24
Janka Wiśniewskiego16:25
Energetyków16:28
Obłuże Centrum16:31
Kuśnierska16:33
Podgórska16:34
Żeliwna16:36
Żelazna16:37
Pogórze Dolne16:38
Czernickiego16:41
Pogórze Górne16:42
Pogórze - Pułaskiego16:43
Pogórze - Dobke16:44
Pogórze - Herberta16:45
Kosakowo - Gimnazjum16:46
Kosakowo - Urząd Gminy16:49
Kosakowo - Staw16:50
Kosakowo - Krokusowa16:51
Dębogórze - Okopowa16:53
Dębogórze - Owocowa16:54
Dębogórze - Szkoła16:55
Dębogórze - Słonecznikowa16:56
Dębogórze - Jednostka Wojskowa16:57
Dębogórze - Naftobazy16:58
Kazimierz - Majowa16:59
Kazimierz - Listopadowa16:59
Kazimierz - Kazimierska17:00
Kazimierz - Rumska17:01
Kanał Leniwy17:02
Żołnierzy I Dywizji WP17:03
Przyrzeczna17:04
Rumia Partyzantów17:05
Słowackiego17:06
Rondo Jana Pawła II17:07
Derdowskiego - Dębogórska17:09
Derdowskiego - Przychodnia17:10
Wybickiego 17:11
Starowiejska - Poczta17:13
Rumia Dworzec PKP17:20
Urząd Miasta Rumi17:22
Górnicza17:24
Sobieskiego - FUO17:25
Janowo SKM - Sobieskiego17:26
Cisowa Granica Miasta17:28
Elektrowozownia SKM17:29
Cisowa Sibeliusa17:30
Owsiana17:31
Zbożowa17:32
Hipermarket Tesco - Morska17:33
Chylonia Dworzec PKP17:35
Chylonia Dworzec PKP17:36
Kurs nr 10 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Dworzec PKP17:41
Baza na Pogórzu Dolnym17:51