• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:31
Kurs nr 8 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski18:29
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:35
Janka Wiśniewskiego18:36
Energetyków18:38
Obłuże Centrum18:41
Kuśnierska18:43
Podgórska18:44
Żeliwna18:46
Żelazna18:47
Pogórze Dolne18:48
Czernickiego18:50
Pogórze Górne18:51
Pogórze - Pułaskiego18:52
Pogórze - Dobke18:53
Pogórze - Herberta18:54
Kosakowo - Gimnazjum18:55
Kosakowo - Urząd Gminy18:58
Kosakowo - Staw18:59
Kosakowo - Krokusowa19:00
Dębogórze - Okopowa19:02
Dębogórze - Owocowa19:03
Dębogórze - Szkoła19:04
Dębogórze - Słonecznikowa19:05
Dębogórze - Jednostka Wojskowa19:06
Dębogórze - Naftobazy19:07
Kazimierz - Majowa19:08
Kazimierz - Listopadowa19:08
Kazimierz - Kazimierska19:09
Kazimierz - Rumska19:10
Kanał Leniwy19:11
Żołnierzy I Dywizji WP19:12
Przyrzeczna19:13
Rumia Partyzantów19:14
Słowackiego19:15
Rondo Jana Pawła II19:16
Żeromskiego19:20
Starowiejska - Poczta19:22
Rumia Dworzec PKP19:25
Urząd Miasta Rumi19:27
Górnicza19:28
Sobieskiego - FUO19:29
Janowo SKM - Sobieskiego19:30
Cisowa Granica Miasta19:31
Elektrowozownia SKM19:32
Cisowa Sibeliusa19:33
Owsiana19:34
Zbożowa19:35
Hipermarket Tesco - Morska19:36
Chylonia Dworzec PKP19:38
Chylonia Dworzec PKP19:39
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP19:44
Chylonia Centrum19:46
Hipermarket Tesco - Morska19:47
Zbożowa19:48
Owsiana19:49
Cisowa Sibeliusa19:51
Elektrowozownia SKM19:52
Cisowa Granica Miasta19:53
Janowo SKM - Sobieskiego19:54
Sobieskiego - FUO19:55
Górnicza19:56
Urząd Miasta Rumi19:57
Rumia Dworzec PKP20:00
Starowiejska - Poczta20:02
Żeromskiego 20:03
Rondo Jana Pawła II20:07
Konopnickiej20:08
Słowackiego20:09
Rumia Partyzantów20:10
Przyrzeczna20:11
Żołnierzy I Dywizji WP20:12
Kanał Leniwy20:13
Kazimierz - Rumska20:14
Kazimierz - Kazimierska20:15
Kazimierz - Listopadowa20:16
Kazimierz - Majowa20:16
Dębogórze - Naftobazy20:17
Dębogórze - Jednostka Wojskowa20:18
Dębogórze - Słonecznikowa20:20
Dębogórze - Szkoła20:21
Dębogórze - Owocowa20:22
Dębogórze - Okopowa20:23
Kosakowo - Krokusowa20:25
Kosakowo - Staw20:26
Kosakowo - Urząd Gminy20:27
Kosakowo - Gimnazjum20:28
Pogórze - Herberta20:29
Pogórze - Dobke20:30
Pogórze - Pułaskiego20:31
Pogórze - Pogórze Górne20:32
Czernickiego20:33
Pogórze Dolne20:36
Żelazna20:37
Żeliwna20:38
Podgórska20:39
Kuśnierska20:40
Obłuże Centrum20:41
Energetyków20:43
Janka Wiśniewskiego20:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:49
Plac Kaszubski20:51