• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
14:38
Kurs nr 0 do Złota
Baza na Pogórzu Dolnym08:02
Złota08:03
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Złota08:03
Elektrociepłownia - Pucka08:04
Pucka - Przejazd Kolejowy08:05
Pucka - Hutnicza08:06
Chylonia Krzywoustego08:07
Kurs nr 2 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego08:15
Pucka - Hutnicza08:16
Pucka - Przejazd Kolejowy08:17
Elektrociepłownia - Pucka08:18
Złota08:19
Pogórze Dolne08:20
Żelazna08:21
Żeliwna08:22
Podgórska08:23
Kuśnierska08:24
Obłuże Centrum08:25
Kurs nr 3 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum08:25
Kuśnierska08:27
Podgórska08:28
Żeliwna08:30
Żelazna08:31
Pogórze Dolne08:32
Kadmowa08:34
Pogórze Dolne Złota08:35
Złota08:37
Elektrociepłownia - Pucka08:38
Pucka - Przejazd Kolejowy08:39
Pucka - Hutnicza08:40
Chylonia Krzywoustego08:41
Kurs nr 4 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego09:11
Pucka - Hutnicza09:12
Pucka - Przejazd Kolejowy09:13
Elektrociepłownia - Pucka09:14
Złota09:15
Pogórze Dolne Złota09:17
Kadmowa09:18
Pogórze Dolne09:20
Żelazna09:21
Żeliwna09:22
Podgórska09:23
Kuśnierska09:24
Obłuże Centrum09:25
Kurs nr 5 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum09:25
Kuśnierska09:27
Podgórska09:28
Żeliwna09:30
Żelazna09:31
Pogórze Dolne09:32
Złota09:33
Elektrociepłownia - Pucka09:34
Pucka - Przejazd Kolejowy09:35
Pucka - Hutnicza09:36
Chylonia Krzywoustego09:37
Kurs nr 6 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego10:15
Pucka - Hutnicza10:16
Pucka - Przejazd Kolejowy10:17
Elektrociepłownia - Pucka10:18
Złota10:19
Pogórze Dolne10:20
Żelazna10:21
Żeliwna10:22
Podgórska10:23
Kuśnierska10:24
Obłuże Centrum10:25
Kurs nr 7 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum10:25
Kuśnierska10:27
Podgórska10:28
Żeliwna10:30
Żelazna10:31
Pogórze Dolne10:32
Kadmowa10:34
Pogórze Dolne Złota10:35
Złota10:37
Elektrociepłownia - Pucka10:38
Pucka - Przejazd Kolejowy10:39
Pucka - Hutnicza10:40
Chylonia Krzywoustego10:41
Kurs nr 8 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego11:02
Pucka - Hutnicza11:03
Pucka - Przejazd Kolejowy11:04
Elektrociepłownia - Pucka11:05
Złota11:06
Pogórze Dolne11:07
Żelazna11:08
Żeliwna11:09
Podgórska11:10
Kuśnierska11:11
Obłuże Centrum11:12
Kurs nr 9 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum11:12
Kuśnierska11:14
Podgórska11:15
Żeliwna11:17
Żelazna11:18
Pogórze Dolne11:19
Złota11:20
Elektrociepłownia - Pucka11:21
Pucka - Przejazd Kolejowy11:22
Pucka - Hutnicza11:23
Chylonia Krzywoustego11:24
Kurs nr 10 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego11:47
Pucka - Hutnicza11:48
Pucka - Przejazd Kolejowy11:49
Elektrociepłownia - Pucka11:50
Złota11:51
Pogórze Dolne11:52
Żelazna11:53
Żeliwna11:54
Podgórska11:55
Kuśnierska11:56
Obłuże Centrum11:57
Kurs nr 11 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum11:57
Kuśnierska11:59
Podgórska12:00
Żeliwna12:02
Żelazna12:03
Pogórze Dolne12:04
Złota12:05
Elektrociepłownia - Pucka12:06
Pucka - Przejazd Kolejowy12:07
Pucka - Hutnicza12:08
Chylonia Krzywoustego12:09
Kurs nr 12 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego12:17
Pucka - Hutnicza12:18
Pucka - Przejazd Kolejowy12:19
Elektrociepłownia - Pucka12:20
Złota12:21
Pogórze Dolne12:22
Żelazna12:23
Żeliwna12:24
Podgórska12:25
Kuśnierska12:26
Obłuże Centrum12:27
Kurs nr 13 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum12:27
Kuśnierska12:29
Podgórska12:30
Żeliwna12:32
Żelazna12:33
Pogórze Dolne12:34
Złota12:35
Elektrociepłownia - Pucka12:36
Pucka - Przejazd Kolejowy12:37
Pucka - Hutnicza12:38
Chylonia Krzywoustego12:39
Kurs nr 14 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego12:57
Pucka - Hutnicza12:58
Pucka - Przejazd Kolejowy12:59
Elektrociepłownia - Pucka13:00
Złota13:01
Pogórze Dolne13:02
Żelazna13:03
Żeliwna13:04
Podgórska13:05
Kuśnierska13:06
Obłuże Centrum13:07
Kurs nr 15 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum13:07
Kuśnierska13:09
Podgórska13:10
Żeliwna13:12
Żelazna13:13
Pogórze Dolne13:14
Złota13:15
Elektrociepłownia - Pucka13:16
Pucka - Przejazd Kolejowy13:17
Pucka - Hutnicza13:18
Chylonia Krzywoustego13:19
Kurs nr 16 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego13:37
Pucka - Hutnicza13:38
Pucka - Przejazd Kolejowy13:39
Elektrociepłownia - Pucka13:40
Złota13:41
Pogórze Dolne13:42
Żelazna13:43
Żeliwna13:44
Podgórska13:45
Kuśnierska13:46
Obłuże Centrum13:47
Kurs nr 17 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum13:47
Kuśnierska13:49
Podgórska13:50
Żeliwna13:52
Żelazna13:53
Pogórze Dolne13:54
Złota13:55
Elektrociepłownia - Pucka13:56
Pucka - Przejazd Kolejowy13:57
Pucka - Hutnicza13:58
Chylonia Krzywoustego13:59
Kurs nr 18 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego14:17
Pucka - Hutnicza14:18
Pucka - Przejazd Kolejowy14:19
Elektrociepłownia - Pucka14:20
Złota14:21
Pogórze Dolne14:22
Żelazna14:23
Żeliwna14:24
Podgórska14:25
Kuśnierska14:26
Obłuże Centrum14:27
Kurs nr 19 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum14:27
Kuśnierska14:29
Podgórska14:30
Żeliwna14:32
Żelazna14:33
Pogórze Dolne14:34
Złota14:35
Elektrociepłownia - Pucka14:36
Pucka - Przejazd Kolejowy14:37
Pucka - Hutnicza14:38
Chylonia Krzywoustego14:39
Kurs nr 20 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego14:57
Pucka - Hutnicza14:58
Pucka - Przejazd Kolejowy14:59
Elektrociepłownia - Pucka15:00
Złota15:01
Pogórze Dolne15:02
Żelazna15:03
Żeliwna15:04
Podgórska15:05
Kuśnierska15:06
Obłuże Centrum15:07
Kurs nr 21 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum15:07
Kuśnierska15:09
Podgórska15:10
Żeliwna15:12
Żelazna15:13
Pogórze Dolne15:14
Złota15:15
Elektrociepłownia - Pucka15:16
Pucka - Przejazd Kolejowy15:17
Pucka - Hutnicza15:18
Chylonia Krzywoustego15:19
Kurs nr 22 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego15:37
Pucka - Hutnicza15:38
Pucka - Przejazd Kolejowy15:39
Elektrociepłownia - Pucka15:40
Złota15:41
Pogórze Dolne15:42
Żelazna15:43
Żeliwna15:44
Podgórska15:45
Kuśnierska15:46
Obłuże Centrum15:47
Kurs nr 23 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum15:47
Kuśnierska15:49
Podgórska15:50
Żeliwna15:52
Żelazna15:53
Pogórze Dolne15:54
Złota15:55
Elektrociepłownia - Pucka15:56
Pucka - Przejazd Kolejowy15:57
Pucka - Hutnicza15:58
Chylonia Krzywoustego15:59
Kurs nr 24 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego16:17
Pucka - Hutnicza16:18
Pucka - Przejazd Kolejowy16:19
Elektrociepłownia - Pucka16:20
Złota16:21
Pogórze Dolne16:22
Żelazna16:23
Żeliwna16:24
Podgórska16:25
Kuśnierska16:26
Obłuże Centrum16:27
Kurs nr 25 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum16:27
Kuśnierska16:29
Podgórska16:30
Żeliwna16:32
Żelazna16:33
Pogórze Dolne16:34
Złota16:35
Elektrociepłownia - Pucka16:36
Pucka - Przejazd Kolejowy16:37
Pucka - Hutnicza16:38
Chylonia Krzywoustego16:39
Kurs nr 26 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego16:57
Pucka - Hutnicza16:58
Pucka - Przejazd Kolejowy16:59
Elektrociepłownia - Pucka17:00
Złota17:01
Pogórze Dolne17:02
Żelazna17:03
Żeliwna17:04
Podgórska17:05
Kuśnierska17:06
Obłuże Centrum17:07
Kurs nr 27 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum17:07
Kuśnierska17:09
Podgórska17:10
Żeliwna17:12
Żelazna17:13
Pogórze Dolne17:14
Złota17:15
Elektrociepłownia - Pucka17:16
Pucka - Przejazd Kolejowy17:17
Pucka - Hutnicza17:18
Chylonia Krzywoustego17:19
Kurs nr 28 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego17:37
Pucka - Hutnicza17:38
Pucka - Przejazd Kolejowy17:39
Elektrociepłownia - Pucka17:40
Złota17:41
Pogórze Dolne17:42
Żelazna17:43
Żeliwna17:44
Podgórska17:45
Kuśnierska17:46
Obłuże Centrum17:47
Kurs nr 29 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum17:47
Kuśnierska17:49
Podgórska17:50
Żeliwna17:52
Żelazna17:53
Pogórze Dolne17:54
Złota17:55
Elektrociepłownia - Pucka17:56
Pucka - Przejazd Kolejowy17:57
Pucka - Hutnicza17:58
Chylonia Krzywoustego17:59
Kurs nr 30 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego18:15
Pucka - Hutnicza18:16
Pucka - Przejazd Kolejowy18:17
Elektrociepłownia - Pucka18:18
Złota18:19
Pogórze Dolne18:20
Żelazna18:21
Żeliwna18:22
Podgórska18:23
Kuśnierska18:24
Obłuże Centrum18:25
Kurs nr 31 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum18:26
Kuśnierska18:28
Podgórska18:29
Żeliwna18:31
Żelazna18:32
Pogórze Dolne18:33
Złota18:34
Elektrociepłownia - Pucka18:35
Pucka - Przejazd Kolejowy18:36
Pucka - Hutnicza18:37
Chylonia Krzywoustego18:38
Kurs nr 32 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego18:50
Pucka - Hutnicza18:51
Pucka - Przejazd Kolejowy18:52
Elektrociepłownia - Pucka18:53
Złota18:54
Pogórze Dolne18:55
Żelazna18:56
Żeliwna18:57
Podgórska18:58
Kuśnierska18:59
Obłuże Centrum19:00
Kurs nr 33 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum19:03
Kuśnierska19:05
Podgórska19:06
Żeliwna19:08
Żelazna19:09
Pogórze Dolne19:10
Złota19:11
Elektrociepłownia - Pucka19:12
Pucka - Przejazd Kolejowy19:13
Pucka - Hutnicza19:14
Chylonia Krzywoustego19:15
Kurs nr 34 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego19:53
Pucka - Hutnicza19:54
Pucka - Przejazd Kolejowy19:55
Elektrociepłownia - Pucka19:56
Złota19:57
Pogórze Dolne19:58
Żelazna19:59
Żeliwna20:00
Podgórska20:01
Kuśnierska20:02
Obłuże Centrum20:03
Kurs nr 35 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum20:06
Kuśnierska20:08
Podgórska20:09
Żeliwna20:11
Żelazna20:12
Pogórze Dolne20:13
Złota20:14
Elektrociepłownia - Pucka20:15
Pucka - Przejazd Kolejowy20:16
Pucka - Hutnicza20:17
Chylonia Krzywoustego20:18
Kurs nr 36 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego20:53
Pucka - Hutnicza20:54
Pucka - Przejazd Kolejowy20:55
Elektrociepłownia - Pucka20:56
Złota20:57
Pogórze Dolne20:58
Żelazna20:59
Żeliwna21:00
Podgórska21:01
Kuśnierska21:02
Obłuże Centrum21:03
Kurs nr 37 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum21:06
Kuśnierska21:08
Podgórska21:09
Żeliwna21:11
Żelazna21:12
Pogórze Dolne21:13
Złota21:14
Elektrociepłownia - Pucka21:15
Pucka - Przejazd Kolejowy21:16
Pucka - Hutnicza21:17
Chylonia Krzywoustego21:18
Kurs nr 38 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego21:53
Pucka - Hutnicza21:54
Pucka - Przejazd Kolejowy21:55
Elektrociepłownia - Pucka21:56
Złota21:57
Pogórze Dolne21:58
Żelazna21:59
Żeliwna22:00
Podgórska22:01
Kuśnierska22:02
Obłuże Centrum22:03
Kurs nr 39 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum22:10
Kuśnierska22:12
Podgórska22:13
Żeliwna22:15
Żelazna22:16
Pogórze Dolne22:17
Złota22:18
Elektrociepłownia - Pucka22:19
Pucka - Przejazd Kolejowy22:20
Pucka - Hutnicza22:21
Chylonia Krzywoustego22:22
Kurs nr 40 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego22:30
Pucka - Hutnicza22:31
Pucka - Przejazd Kolejowy22:32
Elektrociepłownia - Pucka22:33
Złota22:34
Pogórze Dolne22:35
Żelazna22:36
Żeliwna22:37
Podgórska22:38
Kuśnierska22:39
Obłuże Centrum22:40
Kurs nr 41 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum22:45
Kuśnierska22:47
Podgórska22:48
Żeliwna22:50
Żelazna22:51
Pogórze Dolne22:52
Złota22:53
Elektrociepłownia - Pucka22:54
Pucka - Przejazd Kolejowy22:55
Pucka - Hutnicza22:56
Chylonia Krzywoustego22:57
Kurs nr 42 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Krzywoustego23:10
Pucka - Hutnicza23:11
Pucka - Przejazd Kolejowy23:12
Elektrociepłownia - Pucka23:13
Złota23:14
Baza na Pogórzu Dolnym23:15