• Średnie stęż. pyłu PM10= 34,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:26
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)04:46
Strzyża PKM04:47
Uniwersytet Gdański [GDA]04:49
Bażyńskiego [GDA]04:50
Tetmajera04:51
Derdowskiego04:52
Obrońców Westerplatte04:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:56
Opacka04:58
Subisława05:00
Pomorska - Osiedle05:01
Pomorska [GDA]05:03
Piastowska05:04
Czerwony Dwór05:06
Bora Komorowskiego05:07
Kołobrzeska05:09
Zaspa05:11
Startowa05:12
Jana Pawła II05:13
Żwirki i Wigury [GDA]05:14
Bajana05:15
Legionów05:17
Plac Komorowskiego05:19
Mickiewicza [GDA]05:21
Reja [GDA]05:22
Wyspiańskiego05:24
Opera Bałtycka05:27
Traugutta [GDA]05:28
Uniwersytet Medyczny05:29
Chodowieckiego05:30
Brama Oliwska05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Wyżynna05:36
Śródmieście SKM05:38
Pohulanka05:40
Odrzańska05:41
Chałubińskiego05:43
Sikorskiego [GDA]05:45
Cieszyńskiego05:47
Cebertowicza05:48
Wilanowska05:50
Przemyska05:52
Płocka05:53
Łostowice Świętokrzyska05:55
Kurs nr 1 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Łostowice Świętokrzyska06:01
Łostowice Świętokrzyska06:01
Płocka06:03
Przemyska06:05
Wilanowska06:06
Cebertowicza06:08
Cieszyńskiego06:09
Sikorskiego [GDA]06:11
Chałubińskiego06:13
Odrzańska06:15
Pohulanka06:16
Śródmieście SKM06:18
Brama Wyżynna06:20
Dworzec Główny06:22
Brama Oliwska06:25
Chodowieckiego06:26
Uniwersytet Medyczny06:27
Traugutta [GDA]06:29
Opera Bałtycka06:31
Wyspiańskiego06:34
Reja [GDA]06:35
Mickiewicza [GDA]06:37
Plac Komorowskiego06:39
Legionów06:41
Bajana06:43
Żwirki i Wigury [GDA]06:44
Jana Pawła II06:45
Startowa06:46
Zaspa06:47
Kołobrzeska06:48
Bora Komorowskiego06:50
Czerwony Dwór06:52
Piastowska06:53
Pomorska [GDA]06:55
Gospody06:56
Pomorska - Osiedle06:57
Subisława06:59
Opacka07:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Obrońców Westerplatte07:06
Derdowskiego07:07
Tetmajera07:08
Bażyńskiego [GDA]07:09
Uniwersytet Gdański [GDA]07:11
Strzyża PKM07:13
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)07:14