• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
18:38
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT04:15
Władysława IV [GDA]04:17
Nowy Port Góreckiego04:18
Marynarki Polskiej04:20
Śnieżna04:22
Stadion Energa Gdańsk04:24
Mostostal04:25
Żaglowa - AmberExpo04:26
Swojska04:28
Węzeł Kliniczna04:29
Kliniczna04:30
Wyspiańskiego04:32
Reja [GDA]04:33
Mickiewicza [GDA]04:35
Plac Komorowskiego04:37
Legionów04:39
Bajana04:41
Żwirki i Wigury [GDA]04:42
Jana Pawła II04:43
Startowa04:44
Zaspa04:45
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa04:48
Kołobrzeska04:49
Bora Komorowskiego04:51
Czerwony Dwór04:53
Piastowska04:54
Pomorska [GDA]04:56
Gospody04:57
Pomorska - Osiedle04:58
Subisława05:00
Opacka05:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:04
Obrońców Westerplatte05:07
Derdowskiego05:08
Tetmajera05:09
Bażyńskiego [GDA]05:10
Uniwersytet Gdański [GDA]05:12
Strzyża PKM05:14
Zajezdnia05:15
Zamenhofa [GDA]05:16
Wojska Polskiego05:18
Galeria Bałtycka05:20
Klonowa [GDA]05:22
Jaśkowa Dolina05:23
Miszewskiego05:25
Politechnika05:26
Wyspiańskiego05:30
Reja [GDA]05:31
Mickiewicza [GDA]05:33
Kościuszki05:35
Kolonia Uroda05:36
Grudziądzka05:37
al. Płażyńskiego05:39
Uczniowska [GDA]05:40
Gdańska05:42
Sternicza05:44
Brzeźno05:46
Krasickiego05:47
Latarnia Morska05:49
Kasztanowa05:50
Na Zaspę05:51
Plac Wolności05:53
Władysława IV [GDA]05:55
Nowy Port Oliwska05:56
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska05:59
Przychodnia06:00
Rybołowców06:01
Kasztanowa06:03
Latarnia Morska06:04
Krasickiego06:06
Brzeźno06:08
Mazurska06:09
Wczasy06:10
Dworska06:12
al. Płażyńskiego06:13
Grudziądzka06:15
Kolonia Uroda06:16
Kościuszki06:18
Mickiewicza [GDA]06:19
Reja [GDA]06:20
Wyspiańskiego06:22
Politechnika06:25
Miszewskiego06:27
Jaśkowa Dolina06:29
Klonowa [GDA]06:30
Galeria Bałtycka06:32
Wojska Polskiego06:34
Zamenhofa [GDA]06:35
Zajezdnia06:36
Strzyża PKM06:37
Uniwersytet Gdański [GDA]06:39
Bażyńskiego [GDA]06:40
Tetmajera06:41
Derdowskiego06:42
Obrońców Westerplatte06:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Opacka06:48
Subisława06:50
Pomorska - Osiedle06:51
Pomorska [GDA]06:53
Piastowska06:54
Czerwony Dwór06:56
Bora Komorowskiego06:57
Kołobrzeska06:59
Zaspa07:01
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa07:28
Zaspa07:29
Kołobrzeska07:30
Bora Komorowskiego07:32
Czerwony Dwór07:34
Piastowska07:35
Pomorska [GDA]07:37
Gospody07:38
Pomorska - Osiedle07:39
Subisława07:41
Opacka07:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:45
Obrońców Westerplatte07:48
Derdowskiego07:49
Tetmajera07:50
Bażyńskiego [GDA]07:51
Uniwersytet Gdański [GDA]07:53
Strzyża PKM07:55
Zajezdnia07:56
Zamenhofa [GDA]07:57
Wojska Polskiego07:59
Galeria Bałtycka08:01
Klonowa [GDA]08:03
Jaśkowa Dolina08:04
Miszewskiego08:06
Politechnika08:07
Wyspiańskiego08:11
Reja [GDA]08:12
Mickiewicza [GDA]08:14
Kościuszki08:16
Kolonia Uroda08:17
Grudziądzka08:18
al. Płażyńskiego08:20
Uczniowska [GDA]08:21
Gdańska08:23
Sternicza08:25
Brzeźno08:27
Krasickiego08:28
Latarnia Morska08:30
Kasztanowa08:31
Na Zaspę08:32
Plac Wolności08:34
Władysława IV [GDA]08:36
Nowy Port Oliwska08:37
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska08:39
Przychodnia08:40
Rybołowców08:41
Kasztanowa08:43
Latarnia Morska08:44
Krasickiego08:46
Brzeźno08:48
Mazurska08:49
Wczasy08:50
Dworska08:52
al. Płażyńskiego08:53
Grudziądzka08:55
Kolonia Uroda08:56
Kościuszki08:58
Mickiewicza [GDA]08:59
Reja [GDA]09:00
Wyspiańskiego09:02
Politechnika09:05
Miszewskiego09:07
Jaśkowa Dolina09:09
Klonowa [GDA]09:10
Galeria Bałtycka09:12
Wojska Polskiego09:14
Zamenhofa [GDA]09:15
Zajezdnia09:16
Strzyża PKM09:17
Uniwersytet Gdański [GDA]09:19
Bażyńskiego [GDA]09:20
Tetmajera09:21
Derdowskiego09:22
Obrońców Westerplatte09:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:26
Opacka09:28
Subisława09:30
Pomorska - Osiedle09:31
Pomorska [GDA]09:33
Piastowska09:34
Czerwony Dwór09:36
Bora Komorowskiego09:37
Kołobrzeska09:39
Zaspa09:41
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa10:05
Zaspa10:06
Kołobrzeska10:07
Bora Komorowskiego10:09
Czerwony Dwór10:11
Piastowska10:12
Pomorska [GDA]10:14
Gospody10:15
Pomorska - Osiedle10:16
Subisława10:18
Opacka10:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:22
Obrońców Westerplatte10:25
Derdowskiego10:26
Tetmajera10:27
Bażyńskiego [GDA]10:28
Uniwersytet Gdański [GDA]10:30
Strzyża PKM10:32
Zajezdnia10:33
Zamenhofa [GDA]10:34
Wojska Polskiego10:36
Galeria Bałtycka10:38
Klonowa [GDA]10:40
Jaśkowa Dolina10:41
Miszewskiego10:43
Politechnika10:44
Wyspiańskiego10:48
Reja [GDA]10:49
Mickiewicza [GDA]10:51
Kościuszki10:53
Kolonia Uroda10:54
Grudziądzka10:55
al. Płażyńskiego10:57
Uczniowska [GDA]10:58
Gdańska11:00
Sternicza11:02
Brzeźno11:04
Krasickiego11:05
Latarnia Morska11:07
Kasztanowa11:08
Na Zaspę11:09
Plac Wolności11:11
Władysława IV [GDA]11:13
Nowy Port Oliwska11:14
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska11:19
Przychodnia11:20
Rybołowców11:21
Kasztanowa11:23
Latarnia Morska11:24
Krasickiego11:26
Brzeźno11:28
Mazurska11:29
Wczasy11:30
Dworska11:32
al. Płażyńskiego11:33
Grudziądzka11:35
Kolonia Uroda11:36
Kościuszki11:38
Mickiewicza [GDA]11:39
Reja [GDA]11:40
Wyspiańskiego11:42
Politechnika11:45
Miszewskiego11:47
Jaśkowa Dolina11:49
Klonowa [GDA]11:50
Galeria Bałtycka11:52
Wojska Polskiego11:54
Zamenhofa [GDA]11:55
Zajezdnia11:56
Strzyża PKM11:57
Uniwersytet Gdański [GDA]11:59
Bażyńskiego [GDA]12:00
Tetmajera12:01
Derdowskiego12:02
Obrońców Westerplatte12:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:06
Opacka12:08
Subisława12:10
Pomorska - Osiedle12:11
Pomorska [GDA]12:13
Piastowska12:14
Czerwony Dwór12:16
Bora Komorowskiego12:17
Kołobrzeska12:19
Zaspa12:21
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa12:45
Zaspa12:46
Kołobrzeska12:47
Bora Komorowskiego12:49
Czerwony Dwór12:51
Piastowska12:52
Pomorska [GDA]12:54
Gospody12:55
Pomorska - Osiedle12:56
Subisława12:58
Opacka13:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:02
Obrońców Westerplatte13:05
Derdowskiego13:06
Tetmajera13:07
Bażyńskiego [GDA]13:08
Uniwersytet Gdański [GDA]13:10
Strzyża PKM13:12
Zajezdnia13:13
Zamenhofa [GDA]13:14
Wojska Polskiego13:16
Galeria Bałtycka13:18
Klonowa [GDA]13:20
Jaśkowa Dolina13:21
Miszewskiego13:23
Politechnika13:24
Wyspiańskiego13:28
Reja [GDA]13:29
Mickiewicza [GDA]13:31
Kościuszki13:33
Kolonia Uroda13:34
Grudziądzka13:35
al. Płażyńskiego13:37
Uczniowska [GDA]13:38
Gdańska13:40
Sternicza13:42
Brzeźno13:44
Krasickiego13:45
Latarnia Morska13:47
Kasztanowa13:48
Na Zaspę13:49
Plac Wolności13:51
Władysława IV [GDA]13:53
Nowy Port Oliwska13:54
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska13:59
Przychodnia14:00
Rybołowców14:01
Kasztanowa14:03
Latarnia Morska14:04
Krasickiego14:06
Brzeźno14:08
Mazurska14:09
Wczasy14:10
Dworska14:12
al. Płażyńskiego14:13
Grudziądzka14:15
Kolonia Uroda14:16
Kościuszki14:18
Mickiewicza [GDA]14:19
Reja [GDA]14:20
Wyspiańskiego14:22
Politechnika14:25
Miszewskiego14:27
Jaśkowa Dolina14:29
Klonowa [GDA]14:30
Galeria Bałtycka14:32
Wojska Polskiego14:34
Zamenhofa [GDA]14:35
Zajezdnia14:36
Strzyża PKM14:37
Uniwersytet Gdański [GDA]14:39
Bażyńskiego [GDA]14:40
Tetmajera14:41
Derdowskiego14:42
Obrońców Westerplatte14:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:46
Opacka14:48
Subisława14:50
Pomorska - Osiedle14:51
Pomorska [GDA]14:53
Piastowska14:54
Czerwony Dwór14:56
Bora Komorowskiego14:57
Kołobrzeska14:59
Zaspa15:01
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa15:28
Zaspa15:29
Kołobrzeska15:30
Bora Komorowskiego15:32
Czerwony Dwór15:34
Piastowska15:35
Pomorska [GDA]15:37
Gospody15:38
Pomorska - Osiedle15:39
Subisława15:41
Opacka15:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Obrońców Westerplatte15:48
Derdowskiego15:49
Tetmajera15:50
Bażyńskiego [GDA]15:51
Uniwersytet Gdański [GDA]15:53
Strzyża PKM15:55
Zajezdnia15:56
Zamenhofa [GDA]15:57
Wojska Polskiego15:59
Galeria Bałtycka16:01
Klonowa [GDA]16:03
Jaśkowa Dolina16:04
Miszewskiego16:06
Politechnika16:07
Wyspiańskiego16:11
Reja [GDA]16:12
Mickiewicza [GDA]16:14
Kościuszki16:16
Kolonia Uroda16:17
Grudziądzka16:18
al. Płażyńskiego16:20
Uczniowska [GDA]16:21
Gdańska16:23
Sternicza16:25
Brzeźno16:27
Krasickiego16:28
Latarnia Morska16:30
Kasztanowa16:31
Na Zaspę16:32
Plac Wolności16:34
Władysława IV [GDA]16:36
Nowy Port Oliwska16:37
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska16:39
Przychodnia16:40
Rybołowców16:41
Kasztanowa16:43
Latarnia Morska16:44
Krasickiego16:46
Brzeźno16:48
Mazurska16:49
Wczasy16:50
Dworska16:52
al. Płażyńskiego16:53
Grudziądzka16:55
Kolonia Uroda16:56
Kościuszki16:58
Mickiewicza [GDA]16:59
Reja [GDA]17:00
Wyspiańskiego17:02
Politechnika17:05
Miszewskiego17:07
Jaśkowa Dolina17:09
Klonowa [GDA]17:10
Galeria Bałtycka17:12
Wojska Polskiego17:14
Zamenhofa [GDA]17:15
Zajezdnia17:16
Strzyża PKM17:17
Uniwersytet Gdański [GDA]17:19
Bażyńskiego [GDA]17:20
Tetmajera17:21
Derdowskiego17:22
Obrońców Westerplatte17:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:26
Opacka17:28
Subisława17:30
Pomorska - Osiedle17:31
Pomorska [GDA]17:33
Piastowska17:34
Czerwony Dwór17:36
Bora Komorowskiego17:37
Kołobrzeska17:39
Zaspa17:41
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa17:46
Zaspa17:47
Kołobrzeska17:48
Bora Komorowskiego17:50
Czerwony Dwór17:52
Piastowska17:53
Pomorska [GDA]17:55
Gospody17:56
Pomorska - Osiedle17:57
Subisława17:59
Opacka18:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:03
Obrońców Westerplatte18:06
Derdowskiego18:07
Tetmajera18:08
Bażyńskiego [GDA]18:09
Uniwersytet Gdański [GDA]18:11
Strzyża PKM18:13
Zajezdnia18:14
Zamenhofa [GDA]18:15
Wojska Polskiego18:17
Galeria Bałtycka18:19
Klonowa [GDA]18:21
Jaśkowa Dolina18:22
Miszewskiego18:24
Politechnika18:25
Wyspiańskiego18:29
Reja [GDA]18:30
Mickiewicza [GDA]18:32
Kościuszki18:34
Kolonia Uroda18:35
Grudziądzka18:36
al. Płażyńskiego18:38
Uczniowska [GDA]18:39
Gdańska18:41
Sternicza18:43
Brzeźno18:45
Krasickiego18:46
Latarnia Morska18:48
Kasztanowa18:49
Na Zaspę18:50
Plac Wolności18:52
Nowy Port Zajezdnia18:53
Zajezdnia NOWY PORT18:55
Kurs nr 12 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT19:17
Władysława IV [GDA]19:19
Nowy Port Oliwska19:20
Przychodnia19:21
Rybołowców19:22
Kasztanowa19:24
Latarnia Morska19:25
Krasickiego19:27
Brzeźno19:29
Mazurska19:30
Wczasy19:31
Dworska19:33
al. Płażyńskiego19:34
Grudziądzka19:36
Kolonia Uroda19:37
Kościuszki19:39
Mickiewicza [GDA]19:40
Reja [GDA]19:41
Wyspiańskiego19:43
Politechnika19:46
Miszewskiego19:48
Jaśkowa Dolina19:50
Klonowa [GDA]19:51
Galeria Bałtycka19:53
Wojska Polskiego19:55
Zamenhofa [GDA]19:56
Zajezdnia19:57
Strzyża PKM19:58
Uniwersytet Gdański [GDA]20:00
Bażyńskiego [GDA]20:01
Tetmajera20:02
Derdowskiego20:03
Obrońców Westerplatte20:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:07
Opacka20:09
Subisława20:11
Pomorska - Osiedle20:12
Pomorska [GDA]20:14
Piastowska20:15
Czerwony Dwór20:17
Bora Komorowskiego20:18
Kołobrzeska20:20
Zaspa20:22
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa20:38
Zaspa20:39
Kołobrzeska20:40
Bora Komorowskiego20:42
Czerwony Dwór20:44
Piastowska20:45
Pomorska [GDA]20:47
Gospody20:48
Pomorska - Osiedle20:49
Subisława20:51
Opacka20:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:55
Obrońców Westerplatte20:58
Derdowskiego20:59
Tetmajera21:00
Bażyńskiego [GDA]21:01
Uniwersytet Gdański [GDA]21:03
Strzyża PKM21:05
Zajezdnia21:06
Zamenhofa [GDA]21:07
Wojska Polskiego21:09
Galeria Bałtycka21:11
Klonowa [GDA]21:13
Jaśkowa Dolina21:14
Miszewskiego21:16
Politechnika21:17
Wyspiańskiego21:21
Reja [GDA]21:22
Mickiewicza [GDA]21:24
Kościuszki21:26
Kolonia Uroda21:27
Grudziądzka21:28
al. Płażyńskiego21:30
Uczniowska [GDA]21:31
Gdańska21:33
Sternicza21:35
Brzeźno21:37
Krasickiego21:38
Latarnia Morska21:40
Kasztanowa21:41
Na Zaspę21:42
Plac Wolności21:44
Nowy Port Zajezdnia21:45
Zajezdnia NOWY PORT21:47