• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:10
Kurs nr 0 do Przegalina
Dworzec Główny23:00
Brama Wyżynna23:02
Żabi Kruk23:03
Chmielna23:04
Akademia Muzyczna23:05
Brama Żuławska23:06
Mostek23:07
Miałki Szlak23:08
Węzeł Elbląska23:09
Błonia23:10
Tarcice23:11
Michałki23:12
Rafineria23:13
Dobrowo23:15
Sezonowa23:16
Jesionowa23:17
Łąkowa23:18
Bogatka III23:19
Bogatka II23:20
Bogatka I23:21
Szkolna23:23
Wiślinka Piaskowa23:25
Sobieszewo23:27
Jodowa23:28
Sobieszewska23:28
Tęczowa23:29
Nadwiślańska23:29
Ornitologów23:30
Górki Wschodnie23:31
Ornitologów23:32
Nadwiślańska23:33
Tęczowa23:33
Sobieszewska23:34
Jodowa23:34
Sobieszewo23:35
Falowa23:36
Kanałowa23:36
Turystyczna23:37
Forsycji23:37
Pole Namiotowe23:38
Lazurowa23:39
Orlinki23:40
Kwiatowa23:41
Boguckiego23:42
Trałowa - Szkoła23:43
Kempingowa23:44
Węgorzowa23:45
Przystań23:46
Świbnieńska I23:47
Świbnieńska II23:47
Uzdrowiskowa23:48
Świbnieńska III23:50
Przegalińska23:51
Przegalina23:52
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Przegalina23:56
Przegalińska23:57
Świbnieńska III23:59
Uzdrowiskowa00:01
Świbnieńska II00:02
Świbnieńska I00:02
Przystań00:03
Węgorzowa00:04
Kempingowa00:05
Trałowa - Szkoła00:06
Boguckiego00:07
Kwiatowa00:08
Orlinki00:09
Lazurowa00:10
Pole Namiotowe00:11
Forsycji00:12
Turystyczna00:12
Kanałowa00:13
Falowa00:14
Sobieszewo00:15
Wiślinka Piaskowa00:17
Szkolna00:19
Bogatka I00:21
Bogatka II00:22
Bogatka III00:23
Łąkowa00:24
Jesionowa00:25
Sezonowa00:26
Dobrowo00:27
Rafineria00:28
Michałki00:29
Tarcice00:30
Błonia00:31
Węzeł Elbląska00:32
Miałki Szlak00:33
Mostek00:34
Brama Żuławska00:35
Akademia Muzyczna00:36
Szafarnia00:37
Dolna00:39
Kamienna Grobla00:39
Muzeum Narodowe00:40
Toruńska00:40
Brama Wyżynna00:42
Dworzec Główny00:44
Kurs nr 2 do Przegalina
Dworzec Główny01:00
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Muzeum Narodowe01:04
Dobra01:05
Wróbla01:06
Chłodna01:07
Akademia Muzyczna01:08
Brama Żuławska01:09
Mostek01:10
Miałki Szlak01:11
Węzeł Elbląska01:12
Błonia01:13
Tarcice01:14
Michałki01:15
Rafineria01:16
Dobrowo01:18
Sezonowa01:19
Jesionowa01:20
Łąkowa01:21
Bogatka III01:22
Bogatka II01:23
Bogatka I01:24
Szkolna01:26
Wiślinka Piaskowa01:28
Sobieszewo01:30
Jodowa01:31
Sobieszewska01:31
Tęczowa01:32
Nadwiślańska01:32
Ornitologów01:33
Górki Wschodnie01:34
Ornitologów01:35
Nadwiślańska01:36
Tęczowa01:36
Sobieszewska01:37
Jodowa01:37
Sobieszewo01:38
Falowa01:39
Kanałowa01:39
Turystyczna01:40
Forsycji01:40
Pole Namiotowe01:41
Lazurowa01:42
Orlinki01:43
Kwiatowa01:44
Boguckiego01:45
Trałowa - Szkoła01:46
Kempingowa01:47
Węgorzowa01:48
Przystań01:49
Świbnieńska I01:50
Świbnieńska II01:50
Uzdrowiskowa01:51
Świbnieńska III01:53
Przegalińska01:54
Przegalina01:55
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Przegalina02:56
Przegalińska02:57
Świbnieńska III02:59
Uzdrowiskowa03:01
Świbnieńska II03:02
Świbnieńska I03:02
Przystań03:03
Węgorzowa03:04
Kempingowa03:05
Trałowa - Szkoła03:06
Boguckiego03:07
Kwiatowa03:08
Orlinki03:09
Lazurowa03:10
Pole Namiotowe03:11
Forsycji03:12
Turystyczna03:12
Kanałowa03:13
Falowa03:14
Sobieszewo03:15
Wiślinka Piaskowa03:17
Szkolna03:19
Bogatka I03:21
Bogatka II03:22
Bogatka III03:23
Łąkowa03:24
Jesionowa03:25
Sezonowa03:26
Dobrowo03:27
Rafineria03:28
Michałki03:29
Tarcice03:30
Błonia03:31
Węzeł Elbląska03:32
Miałki Szlak03:33
Mostek03:34
Brama Żuławska03:35
Akademia Muzyczna03:36
Szafarnia03:37
Dolna03:39
Kamienna Grobla03:39
Muzeum Narodowe03:40
Toruńska03:40
Brama Wyżynna03:42
Dworzec Główny03:44