• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:24
Kurs nr 2 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital07:51
Powstań Chłopskich07:52
Ruchu Oporu07:53
Centrum Nauki Experyment07:55
Harcerska07:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:58
Kilińskiego [GDY]08:00
Armii Krajowej08:02
3 Maja [GDY]08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:05
Bpa Okoniewskiego08:06
Stocznia SKM - Morska08:07
Uniwersytet Morski08:08
Mireckiego08:09
Kalksztajnów08:10
Morska - Estakada08:12
Hutnicza - Estakada08:14
Terminal Promowy08:18
Obłuże Centrum08:20
Kuśnierska08:22
Podgórska08:23
Żeliwna08:25
Żelazna08:26
Pogórze Dolne08:27
Czernickiego I08:28
Czernickiego II08:29
Pogórze Górne08:30
Pogórze - Pułaskiego08:31
Pogórze - Dobke08:32
Pogórze - Herberta08:33
Kosakowo - Centrum Sportowe08:34
Kosakowo - Centrum Handlowe08:34
Kosakowo - Urząd Gminy08:35
Kosakowo - Staw08:36
Kosakowo - Krokusowa08:37
Kosakowo - Tulipanowa08:38
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna08:39
Kosakowo - Cmentarz Komunalny08:40
Mosty - Brzozowa08:42
Mosty - Wierzbowa08:43
Mosty - Ogrodowa08:44
Mosty - Szkoła08:45
Mechelinki - Przystań08:47
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań09:06
Mosty - Szkoła09:07
Mosty - Ogrodowa09:07
Mosty - Wierzbowa09:09
Mosty - Brzozowa09:11
Kosakowo - Złote Piaski09:13
Kosakowo - Cmentarz Komunalny09:16
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna09:17
Kosakowo - Tulipanowa09:18
Kosakowo - Krokusowa09:19
Kosakowo - Staw09:20
Kosakowo - Urząd Gminy09:21
Kosakowo - Centrum Sportowe09:22
Pogórze - Herberta09:23
Pogórze - Dobke09:24
Pogórze - Pułaskiego09:25
Pogórze - Pogórze Górne09:26
Czernickiego II09:27
Czernickiego I09:28
Pogórze Dolne09:30
Żelazna09:31
Żeliwna09:32
Podgórska09:34
Kuśnierska09:35
Obłuże Centrum09:36
Terminal Promowy09:38
Hutnicza - Estakada09:42
Morska - Estakada09:44
Kalksztajnów09:45
Mireckiego09:47
Uniwersytet Morski09:49
Stocznia SKM - Morska09:50
Bpa Okoniewskiego09:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:53
3 Maja [GDY]09:54
Armii Krajowej09:56
Kilińskiego [GDY]09:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:00
Harcerska10:01
Centrum Nauki Experyment10:03
Lutycka10:04
Ruchu Oporu10:05
Powstań Chłopskich10:06
Redłowo Szpital10:07
Kurs nr 4 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital10:49
Powstań Chłopskich10:50
Ruchu Oporu10:51
Centrum Nauki Experyment10:53
Harcerska10:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:56
Kilińskiego [GDY]10:58
Armii Krajowej11:00
3 Maja [GDY]11:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:03
Bpa Okoniewskiego11:05
Stocznia SKM - Morska11:06
Uniwersytet Morski11:07
Mireckiego11:09
Kalksztajnów11:10
Morska - Estakada11:12
Hutnicza - Estakada11:14
Terminal Promowy11:18
Obłuże Centrum11:20
Kuśnierska11:22
Podgórska11:23
Żeliwna11:25
Żelazna11:26
Pogórze Dolne11:27
Czernickiego I11:28
Czernickiego II11:29
Pogórze Górne11:30
Pogórze - Pułaskiego11:31
Pogórze - Dobke11:32
Pogórze - Herberta11:33
Kosakowo - Centrum Sportowe11:34
Kosakowo - Centrum Handlowe11:35
Kosakowo - Urząd Gminy11:36
Kosakowo - Staw11:37
Kosakowo - Krokusowa11:38
Kosakowo - Tulipanowa11:39
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna11:40
Kosakowo - Cmentarz Komunalny11:41
Mosty - Brzozowa11:43
Mosty - Wierzbowa11:44
Mosty - Ogrodowa11:45
Mosty - Szkoła11:46
Mechelinki - Przystań11:48
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań12:09
Mosty - Szkoła12:10
Mosty - Ogrodowa12:10
Mosty - Wierzbowa12:12
Mosty - Brzozowa12:14
Kosakowo - Złote Piaski12:16
Kosakowo - Cmentarz Komunalny12:19
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna12:20
Kosakowo - Tulipanowa12:21
Kosakowo - Krokusowa12:22
Kosakowo - Staw12:23
Kosakowo - Urząd Gminy12:24
Kosakowo - Centrum Sportowe12:25
Pogórze - Herberta12:26
Pogórze - Dobke12:27
Pogórze - Pułaskiego12:28
Pogórze - Pogórze Górne12:29
Czernickiego II12:30
Czernickiego I12:31
Pogórze Dolne12:33
Żelazna12:34
Żeliwna12:35
Podgórska12:37
Kuśnierska12:38
Obłuże Centrum12:39
Terminal Promowy12:41
Hutnicza - Estakada12:45
Morska - Estakada12:47
Kalksztajnów12:48
Mireckiego12:50
Uniwersytet Morski12:52
Stocznia SKM - Morska12:53
Bpa Okoniewskiego12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:56
3 Maja [GDY]12:58
Armii Krajowej13:00
Kilińskiego [GDY]13:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:03
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:04
Harcerska13:05
Centrum Nauki Experyment13:08
Lutycka13:09
Ruchu Oporu13:10
Powstań Chłopskich13:11
Redłowo Szpital13:12
Kurs nr 6 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital13:45
Powstań Chłopskich13:46
Ruchu Oporu13:47
Centrum Nauki Experyment13:49
Harcerska13:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:53
Kilińskiego [GDY]13:55
Armii Krajowej13:57
3 Maja [GDY]13:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:01
Bpa Okoniewskiego14:03
Stocznia SKM - Morska14:04
Uniwersytet Morski14:05
Mireckiego14:07
Kalksztajnów14:08
Morska - Estakada14:10
Hutnicza - Estakada14:12
Terminal Promowy14:16
Obłuże Centrum14:18
Kuśnierska14:20
Podgórska14:21
Żeliwna14:23
Żelazna14:24
Pogórze Dolne14:25
Czernickiego I14:27
Czernickiego II14:28
Pogórze Górne14:29
Pogórze - Pułaskiego14:30
Pogórze - Dobke14:31
Pogórze - Herberta14:32
Kosakowo - Centrum Sportowe14:33
Kosakowo - Centrum Handlowe14:34
Kosakowo - Urząd Gminy14:35
Kosakowo - Staw14:36
Kosakowo - Krokusowa14:37
Kosakowo - Tulipanowa14:38
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna14:39
Kosakowo - Cmentarz Komunalny14:40
Mosty - Brzozowa14:42
Mosty - Wierzbowa14:43
Mosty - Ogrodowa14:44
Mosty - Szkoła14:45
Mechelinki - Przystań14:47
Kurs nr 7 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań15:17
Mosty - Szkoła15:18
Mosty - Ogrodowa15:18
Mosty - Wierzbowa15:20
Mosty - Brzozowa15:22
Kosakowo - Cmentarz Komunalny15:24
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna15:25
Kosakowo - Tulipanowa15:26
Kosakowo - Krokusowa15:27
Kosakowo - Staw15:28
Kosakowo - Urząd Gminy15:29
Kosakowo - Centrum Sportowe15:30
Pogórze - Herberta15:31
Pogórze - Dobke15:32
Pogórze - Pułaskiego15:33
Pogórze - Pogórze Górne15:34
Czernickiego II15:35
Czernickiego I15:36
Pogórze Dolne15:38
Żelazna15:39
Żeliwna15:40
Podgórska15:42
Kuśnierska15:43
Obłuże Centrum15:44
Terminal Promowy15:46
Elektrociepłownia - Kontenerowa15:48
Gołębia15:50
Hutnicza - Estakada15:53
Morska - Estakada15:56
Kalksztajnów15:57
Mireckiego15:59
Uniwersytet Morski16:01
Stocznia SKM - Morska16:02
Bpa Okoniewskiego16:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:05
3 Maja [GDY]16:07
Armii Krajowej16:09
Kilińskiego [GDY]16:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:14
Harcerska16:15
Centrum Nauki Experyment16:19
Lutycka16:20
Ruchu Oporu16:21
Powstań Chłopskich16:22
Redłowo Szpital16:23