• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:22
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:44
Wrzeszcz PKP05:44
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP05:54
Wrzeszcz PKP05:54
Jaśkowa Dolina05:56
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:58
Opera Bałtycka06:00
Centrum Onkologii06:01
Uniwersytet Medyczny06:02
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne06:03
Smoluchowskiego06:05
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:06
Szpital Zakaźny06:07
Jarowa06:09
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:10
Cygańska Góra06:13
Nad Jarem06:14
Suchanino06:16
Otwarta06:18
Kurpińskiego06:19
Park Naukowo - Technologiczny06:20
Nowolipie06:22
Emaus06:24
Cmentarz Łostowicki06:26
Wilanowska06:27
Przemyska06:28
Kielecka06:29
Ujeścisko06:31
Lawendowe Wzgórze06:34
Leszczynowa06:35
Szadółki06:36
Przywidzka06:37
Czermińskiego06:38
Rębowo06:39
Baśniowa06:40
Jaworzniaków06:41
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:43
Jaworzniaków06:44
Baśniowa06:45
Rębowo06:46
Czermińskiego06:48
Przywidzka06:49
Szadółki06:50
Leszczynowa06:51
Lawendowe Wzgórze06:52
Ujeścisko06:55
Kielecka06:57
Przemyska06:59
Wilanowska07:00
Cmentarz Łostowicki07:01
Emaus07:03
Park Naukowo - Technologiczny07:05
Kurpińskiego07:06
Otwarta07:07
Suchanino07:09
Nad Jarem07:10
Cygańska Góra07:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:13
Szpital Zakaźny07:14
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:15
Smoluchowskiego07:16
Traugutta [GDA]07:18
Opera Bałtycka07:21
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:23
Uphagena07:24
Wrzeszcz PKP07:26
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP07:34
Wrzeszcz PKP07:34
Jaśkowa Dolina07:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:39
Opera Bałtycka07:41
Centrum Onkologii07:42
Uniwersytet Medyczny07:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:44
Smoluchowskiego07:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:47
Szpital Zakaźny07:48
Jarowa07:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:51
Cygańska Góra07:54
Nad Jarem07:55
Suchanino07:57
Otwarta07:59
Kurpińskiego08:00
Park Naukowo - Technologiczny08:01
Nowolipie08:03
Emaus08:05
Cmentarz Łostowicki08:07
Wilanowska08:09
Przemyska08:10
Kielecka08:11
Ujeścisko08:13
Lawendowe Wzgórze08:16
Leszczynowa08:17
Szadółki08:18
Przywidzka08:20
Czermińskiego08:21
Rębowo08:22
Baśniowa08:23
Jaworzniaków08:24
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków08:33
Jaworzniaków08:34
Baśniowa08:35
Rębowo08:36
Czermińskiego08:38
Przywidzka08:39
Szadółki08:40
Leszczynowa08:42
Lawendowe Wzgórze08:43
Ujeścisko08:46
Kielecka08:48
Przemyska08:50
Wilanowska08:52
Cmentarz Łostowicki08:54
Emaus08:56
Park Naukowo - Technologiczny08:58
Kurpińskiego08:59
Otwarta09:00
Suchanino09:02
Nad Jarem09:03
Cygańska Góra09:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:06
Szpital Zakaźny09:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:08
Smoluchowskiego09:09
Traugutta [GDA]09:11
Opera Bałtycka09:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:16
Uphagena09:17
Wrzeszcz PKP09:19
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:54
Wrzeszcz PKP09:54
Jaśkowa Dolina09:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:59
Opera Bałtycka10:01
Centrum Onkologii10:02
Uniwersytet Medyczny10:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:04
Smoluchowskiego10:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:07
Szpital Zakaźny10:08
Jarowa10:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:11
Cygańska Góra10:14
Nad Jarem10:15
Suchanino10:17
Otwarta10:19
Kurpińskiego10:20
Park Naukowo - Technologiczny10:21
Nowolipie10:23
Emaus10:25
Cmentarz Łostowicki10:27
Wilanowska10:29
Przemyska10:30
Kielecka10:31
Ujeścisko10:33
Lawendowe Wzgórze10:36
Leszczynowa10:37
Szadółki10:38
Przywidzka10:40
Czermińskiego10:41
Rębowo10:42
Baśniowa10:43
Jaworzniaków10:44
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:53
Jaworzniaków10:54
Baśniowa10:55
Rębowo10:56
Czermińskiego10:58
Przywidzka10:59
Szadółki11:00
Leszczynowa11:02
Lawendowe Wzgórze11:03
Ujeścisko11:06
Kielecka11:08
Przemyska11:10
Wilanowska11:12
Cmentarz Łostowicki11:14
Emaus11:16
Park Naukowo - Technologiczny11:18
Kurpińskiego11:19
Otwarta11:20
Suchanino11:22
Nad Jarem11:23
Cygańska Góra11:24
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:26
Szpital Zakaźny11:27
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:28
Smoluchowskiego11:29
Traugutta [GDA]11:31
Opera Bałtycka11:34
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:36
Uphagena11:37
Wrzeszcz PKP11:39
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP12:14
Wrzeszcz PKP12:14
Jaśkowa Dolina12:17
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:19
Opera Bałtycka12:21
Centrum Onkologii12:22
Uniwersytet Medyczny12:23
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:24
Smoluchowskiego12:26
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:27
Szpital Zakaźny12:28
Jarowa12:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:31
Cygańska Góra12:34
Nad Jarem12:35
Suchanino12:37
Otwarta12:39
Kurpińskiego12:40
Park Naukowo - Technologiczny12:41
Nowolipie12:43
Emaus12:45
Cmentarz Łostowicki12:47
Wilanowska12:49
Przemyska12:50
Kielecka12:51
Ujeścisko12:53
Lawendowe Wzgórze12:56
Leszczynowa12:57
Szadółki12:58
Przywidzka13:00
Czermińskiego13:01
Rębowo13:02
Baśniowa13:03
Jaworzniaków13:04
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków13:13
Jaworzniaków13:14
Baśniowa13:15
Rębowo13:16
Czermińskiego13:18
Przywidzka13:19
Szadółki13:20
Leszczynowa13:22
Lawendowe Wzgórze13:23
Ujeścisko13:26
Kielecka13:28
Przemyska13:30
Wilanowska13:32
Cmentarz Łostowicki13:34
Emaus13:36
Park Naukowo - Technologiczny13:38
Kurpińskiego13:39
Otwarta13:40
Suchanino13:42
Nad Jarem13:43
Cygańska Góra13:44
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:46
Szpital Zakaźny13:47
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:48
Smoluchowskiego13:49
Traugutta [GDA]13:51
Opera Bałtycka13:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:56
Uphagena13:57
Wrzeszcz PKP13:59
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP14:34
Wrzeszcz PKP14:34
Jaśkowa Dolina14:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:39
Opera Bałtycka14:41
Centrum Onkologii14:42
Uniwersytet Medyczny14:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:44
Smoluchowskiego14:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:47
Szpital Zakaźny14:48
Jarowa14:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:51
Cygańska Góra14:54
Nad Jarem14:55
Suchanino14:57
Otwarta14:59
Kurpińskiego15:00
Park Naukowo - Technologiczny15:01
Nowolipie15:03
Emaus15:05
Cmentarz Łostowicki15:07
Wilanowska15:09
Przemyska15:10
Kielecka15:11
Ujeścisko15:13
Lawendowe Wzgórze15:16
Leszczynowa15:17
Szadółki15:18
Przywidzka15:20
Czermińskiego15:21
Rębowo15:22
Baśniowa15:23
Jaworzniaków15:24
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków15:33
Jaworzniaków15:34
Baśniowa15:35
Rębowo15:36
Czermińskiego15:38
Przywidzka15:39
Szadółki15:40
Leszczynowa15:42
Lawendowe Wzgórze15:43
Ujeścisko15:46
Kielecka15:48
Przemyska15:50
Wilanowska15:52
Cmentarz Łostowicki15:54
Emaus15:56
Park Naukowo - Technologiczny15:58
Kurpińskiego15:59
Otwarta16:00
Suchanino16:02
Nad Jarem16:03
Cygańska Góra16:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:06
Szpital Zakaźny16:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:08
Smoluchowskiego16:09
Traugutta [GDA]16:11
Opera Bałtycka16:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:16
Uphagena16:17
Wrzeszcz PKP16:19
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP16:54
Wrzeszcz PKP16:54
Jaśkowa Dolina16:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:59
Opera Bałtycka17:01
Centrum Onkologii17:02
Uniwersytet Medyczny17:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:04
Smoluchowskiego17:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:07
Szpital Zakaźny17:08
Jarowa17:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:11
Cygańska Góra17:14
Nad Jarem17:15
Suchanino17:17
Otwarta17:19
Kurpińskiego17:20
Park Naukowo - Technologiczny17:21
Nowolipie17:23
Emaus17:25
Cmentarz Łostowicki17:27
Wilanowska17:29
Przemyska17:30
Kielecka17:31
Ujeścisko17:33
Lawendowe Wzgórze17:36
Leszczynowa17:37
Szadółki17:38
Przywidzka17:40
Czermińskiego17:41
Rębowo17:42
Baśniowa17:43
Jaworzniaków17:44
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków17:53
Jaworzniaków17:54
Baśniowa17:55
Rębowo17:56
Czermińskiego17:58
Przywidzka17:59
Szadółki18:00
Leszczynowa18:02
Lawendowe Wzgórze18:03
Ujeścisko18:06
Kielecka18:08
Przemyska18:10
Wilanowska18:12
Cmentarz Łostowicki18:14
Emaus18:16
Park Naukowo - Technologiczny18:18
Kurpińskiego18:19
Otwarta18:20
Suchanino18:22
Nad Jarem18:23
Cygańska Góra18:24
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:26
Szpital Zakaźny18:27
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:28
Smoluchowskiego18:29
Traugutta [GDA]18:31
Opera Bałtycka18:34
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:36
Uphagena18:37
Wrzeszcz PKP18:39
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP18:54
Wrzeszcz PKP18:54
Jaśkowa Dolina18:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:59
Opera Bałtycka19:01
Centrum Onkologii19:02
Uniwersytet Medyczny19:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne19:04
Smoluchowskiego19:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:07
Szpital Zakaźny19:08
Jarowa19:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:11
Cygańska Góra19:14
Nad Jarem19:15
Suchanino19:17
Otwarta19:19
Kurpińskiego19:20
Park Naukowo - Technologiczny19:21
Nowolipie19:23
Emaus19:25
Cmentarz Łostowicki19:27
Wilanowska19:29
Przemyska19:30
Kielecka19:31
Ujeścisko19:33
Lawendowe Wzgórze19:36
Leszczynowa19:37
Szadółki19:38
Przywidzka19:40
Czermińskiego19:41
Rębowo19:42
Baśniowa19:43
Jaworzniaków19:44
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków19:53
Jaworzniaków19:54
Baśniowa19:55
Rębowo19:56
Czermińskiego19:58
Przywidzka19:59
Szadółki20:00
Leszczynowa20:01
Lawendowe Wzgórze20:02
Ujeścisko20:05
Kielecka20:07
Przemyska20:09
Wilanowska20:10
Cmentarz Łostowicki20:12
Emaus20:14
Park Naukowo - Technologiczny20:16
Kurpińskiego20:17
Otwarta20:18
Suchanino20:20
Nad Jarem20:21
Cygańska Góra20:22
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:24
Szpital Zakaźny20:25
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:26
Smoluchowskiego20:27
Traugutta [GDA]20:29
Opera Bałtycka20:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:34
Uphagena20:35
Wrzeszcz PKP20:37
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:39
Baza Hallera20:49