• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:07
Kurs nr 0 do Park Naukowo - Technologiczny
Baza Hallera04:49
Park Naukowo - Technologiczny05:04
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Park Naukowo - Technologiczny05:04
Nowolipie05:06
Emaus05:08
Cmentarz Łostowicki05:10
Wilanowska05:11
Przemyska05:12
Kielecka05:13
Piotrkowska05:15
Ujeścisko05:17
Jabłoniowa Osiedle05:20
Leszczynowa05:21
Szadółki05:22
Przywidzka05:23
Czermińskiego05:24
Rębowo05:25
Baśniowa05:26
Jaworzniaków05:27
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków05:40
Jaworzniaków05:41
Baśniowa05:42
Rębowo05:43
Czermińskiego05:45
Przywidzka05:46
Szadółki05:47
Leszczynowa05:48
Jabłoniowa Osiedle05:49
Ujeścisko05:51
Piotrkowska05:53
Kielecka05:55
Przemyska05:57
Wilanowska05:59
Cmentarz Łostowicki06:01
Emaus06:03
Park Naukowo - Technologiczny06:05
Kurpińskiego06:06
Otwarta06:07
Suchanino06:09
Nad Jarem06:10
Wyczółkowskiego06:11
Cygańska Góra06:12
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:13
Szpital Zakaźny06:14
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:15
Smoluchowskiego06:16
Traugutta [GDA]06:18
Opera Bałtycka06:21
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:23
Uphagena06:24
Wrzeszcz PKP06:27
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP06:56
Wrzeszcz PKP06:56
Jaśkowa Dolina06:59
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:02
Opera Bałtycka07:04
Centrum Onkologii07:05
Traugutta07:06
Smoluchowskiego07:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:08
Szpital Zakaźny07:09
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:11
Cygańska Góra07:12
Wyczółkowskiego07:14
Nad Jarem07:15
Suchanino07:17
Otwarta07:19
Kurpińskiego07:20
Park Naukowo - Technologiczny07:21
Nowolipie07:23
Emaus07:25
Cmentarz Łostowicki07:27
Wilanowska07:29
Przemyska07:30
Kielecka07:31
Piotrkowska07:33
Ujeścisko07:35
Jabłoniowa Osiedle07:38
Leszczynowa07:39
Szadółki07:40
Przywidzka07:42
Czermińskiego07:44
Rębowo07:45
Baśniowa07:46
Jaworzniaków07:47
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków07:53
Jaworzniaków07:54
Baśniowa07:55
Rębowo07:56
Czermińskiego07:58
Przywidzka08:00
Szadółki08:01
Leszczynowa08:03
Jabłoniowa Osiedle08:04
Ujeścisko08:06
Piotrkowska08:08
Kielecka08:10
Przemyska08:14
Wilanowska08:19
Cmentarz Łostowicki08:21
Emaus08:24
Park Naukowo - Technologiczny08:27
Kurpińskiego08:28
Otwarta08:29
Suchanino08:31
Nad Jarem08:32
Wyczółkowskiego08:33
Cygańska Góra08:34
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:35
Szpital Zakaźny08:36
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:38
Smoluchowskiego08:39
Traugutta [GDA]08:41
Opera Bałtycka08:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:46
Uphagena08:47
Wrzeszcz PKP08:50
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:10
Wrzeszcz PKP09:10
Jaśkowa Dolina09:13
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:15
Opera Bałtycka09:17
Centrum Onkologii09:18
Traugutta09:19
Smoluchowskiego09:20
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:21
Szpital Zakaźny09:22
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:24
Cygańska Góra09:25
Wyczółkowskiego09:27
Nad Jarem09:28
Suchanino09:30
Otwarta09:32
Kurpińskiego09:33
Park Naukowo - Technologiczny09:34
Nowolipie09:36
Emaus09:38
Cmentarz Łostowicki09:40
Wilanowska09:42
Przemyska09:43
Kielecka09:44
Piotrkowska09:46
Ujeścisko09:48
Jabłoniowa Osiedle09:51
Leszczynowa09:52
Szadółki09:53
Przywidzka09:55
Czermińskiego09:57
Rębowo09:58
Baśniowa09:59
Jaworzniaków10:00
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:14
Jaworzniaków10:15
Baśniowa10:16
Rębowo10:17
Czermińskiego10:19
Przywidzka10:20
Szadółki10:21
Leszczynowa10:23
Jabłoniowa Osiedle10:24
Ujeścisko10:26
Piotrkowska10:28
Kielecka10:30
Przemyska10:32
Wilanowska10:34
Cmentarz Łostowicki10:36
Emaus10:38
Park Naukowo - Technologiczny10:40
Kurpińskiego10:41
Otwarta10:42
Suchanino10:44
Nad Jarem10:45
Wyczółkowskiego10:46
Cygańska Góra10:47
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:48
Szpital Zakaźny10:49
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:50
Smoluchowskiego10:51
Traugutta [GDA]10:53
Opera Bałtycka10:56
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:58
Uphagena10:59
Wrzeszcz PKP11:02
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP11:30
Wrzeszcz PKP11:30
Jaśkowa Dolina11:33
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:35
Opera Bałtycka11:37
Centrum Onkologii11:38
Traugutta11:39
Smoluchowskiego11:40
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:41
Szpital Zakaźny11:42
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:44
Cygańska Góra11:45
Wyczółkowskiego11:47
Nad Jarem11:48
Suchanino11:50
Otwarta11:52
Kurpińskiego11:53
Park Naukowo - Technologiczny11:54
Nowolipie11:56
Emaus11:58
Cmentarz Łostowicki12:00
Wilanowska12:02
Przemyska12:03
Kielecka12:04
Piotrkowska12:06
Ujeścisko12:08
Jabłoniowa Osiedle12:11
Leszczynowa12:12
Szadółki12:13
Przywidzka12:15
Czermińskiego12:17
Rębowo12:18
Baśniowa12:19
Jaworzniaków12:20
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków12:34
Jaworzniaków12:35
Baśniowa12:36
Rębowo12:37
Czermińskiego12:39
Przywidzka12:40
Szadółki12:41
Leszczynowa12:43
Jabłoniowa Osiedle12:44
Ujeścisko12:46
Piotrkowska12:48
Kielecka12:50
Przemyska12:52
Wilanowska12:54
Cmentarz Łostowicki12:56
Emaus12:58
Park Naukowo - Technologiczny13:00
Kurpińskiego13:01
Otwarta13:02
Suchanino13:04
Nad Jarem13:05
Wyczółkowskiego13:06
Cygańska Góra13:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:08
Szpital Zakaźny13:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:10
Smoluchowskiego13:11
Traugutta [GDA]13:13
Opera Bałtycka13:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:18
Uphagena13:19
Wrzeszcz PKP13:22
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP13:43
Wrzeszcz PKP13:43
Jaśkowa Dolina13:46
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:48
Opera Bałtycka13:50
Centrum Onkologii13:51
Traugutta13:52
Smoluchowskiego13:53
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:54
Szpital Zakaźny13:55
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:57
Cygańska Góra13:58
Wyczółkowskiego14:00
Nad Jarem14:01
Suchanino14:03
Otwarta14:05
Kurpińskiego14:06
Park Naukowo - Technologiczny14:07
Nowolipie14:09
Emaus14:11
Cmentarz Łostowicki14:15
Wilanowska14:17
Przemyska14:18
Kielecka14:19
Piotrkowska14:21
Ujeścisko14:23
Jabłoniowa Osiedle14:26
Leszczynowa14:27
Szadółki14:28
Przywidzka14:30
Czermińskiego14:32
Rębowo14:33
Baśniowa14:34
Jaworzniaków14:35
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków14:48
Jaworzniaków14:49
Baśniowa14:50
Rębowo14:51
Czermińskiego14:53
Przywidzka14:55
Szadółki14:56
Leszczynowa14:58
Jabłoniowa Osiedle14:59
Ujeścisko15:02
Piotrkowska15:04
Kielecka15:06
Przemyska15:08
Wilanowska15:10
Cmentarz Łostowicki15:12
Emaus15:15
Park Naukowo - Technologiczny15:17
Kurpińskiego15:18
Otwarta15:19
Suchanino15:21
Nad Jarem15:22
Wyczółkowskiego15:23
Cygańska Góra15:24
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:25
Szpital Zakaźny15:26
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:27
Smoluchowskiego15:28
Traugutta [GDA]15:31
Opera Bałtycka15:34
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:36
Uphagena15:37
Wrzeszcz PKP15:40
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP16:00
Wrzeszcz PKP16:00
Jaśkowa Dolina16:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:08
Opera Bałtycka16:10
Centrum Onkologii16:11
Traugutta16:12
Smoluchowskiego16:13
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:14
Szpital Zakaźny16:15
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:17
Cygańska Góra16:18
Wyczółkowskiego16:20
Nad Jarem16:21
Suchanino16:23
Otwarta16:25
Kurpińskiego16:26
Park Naukowo - Technologiczny16:27
Nowolipie16:30
Emaus16:32
Cmentarz Łostowicki16:36
Wilanowska16:38
Przemyska16:40
Kielecka16:41
Piotrkowska16:44
Ujeścisko16:46
Jabłoniowa Osiedle16:49
Leszczynowa16:50
Szadółki16:51
Przywidzka16:53
Czermińskiego16:55
Rębowo16:56
Baśniowa16:57
Jaworzniaków16:58
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków17:08
Jaworzniaków17:09
Baśniowa17:10
Rębowo17:11
Czermińskiego17:13
Przywidzka17:15
Szadółki17:16
Leszczynowa17:18
Jabłoniowa Osiedle17:19
Ujeścisko17:22
Piotrkowska17:24
Kielecka17:26
Przemyska17:28
Wilanowska17:30
Cmentarz Łostowicki17:32
Emaus17:34
Park Naukowo - Technologiczny17:36
Kurpińskiego17:37
Otwarta17:38
Suchanino17:40
Nad Jarem17:41
Wyczółkowskiego17:42
Cygańska Góra17:43
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:44
Szpital Zakaźny17:45
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:46
Smoluchowskiego17:47
Traugutta [GDA]17:49
Opera Bałtycka17:52
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:54
Uphagena17:55
Wrzeszcz PKP17:58
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP18:31
Wrzeszcz PKP18:31
Jaśkowa Dolina18:34
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:36
Opera Bałtycka18:38
Centrum Onkologii18:39
Traugutta18:40
Smoluchowskiego18:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:42
Szpital Zakaźny18:43
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:45
Cygańska Góra18:46
Wyczółkowskiego18:48
Nad Jarem18:49
Suchanino18:51
Otwarta18:53
Kurpińskiego18:54
Park Naukowo - Technologiczny18:55
Nowolipie18:57
Emaus18:58
Cmentarz Łostowicki19:00
Wilanowska19:02
Przemyska19:03
Kielecka19:04
Piotrkowska19:06
Ujeścisko19:08
Jabłoniowa Osiedle19:11
Leszczynowa19:12
Szadółki19:13
Przywidzka19:15
Czermińskiego19:17
Rębowo19:18
Baśniowa19:19
Jaworzniaków19:20
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków19:25
Jaworzniaków19:26
Baśniowa19:27
Rębowo19:28
Czermińskiego19:30
Przywidzka19:31
Szadółki19:32
Leszczynowa19:34
Jabłoniowa Osiedle19:35
Ujeścisko19:37
Piotrkowska19:39
Kielecka19:41
Przemyska19:43
Wilanowska19:45
Cmentarz Łostowicki19:47
Emaus19:49
Park Naukowo - Technologiczny19:51
Kurpińskiego19:52
Otwarta19:53
Suchanino19:55
Nad Jarem19:56
Wyczółkowskiego19:57
Cygańska Góra19:58
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:59
Szpital Zakaźny20:00
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:01
Smoluchowskiego20:02
Traugutta [GDA]20:04
Opera Bałtycka20:07
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:09
Uphagena20:10
Wrzeszcz PKP20:12
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:13
Baza Hallera20:23