• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
20:00
Kurs nr 0 do Emaus
Baza Hallera04:45
Emaus05:05
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Emaus05:05
Cmentarz Łostowicki05:07
Wilanowska05:08
Przemyska05:09
Kielecka05:10
Piotrkowska05:12
Ujeścisko05:14
Jabłoniowa Osiedle05:16
Leszczynowa05:17
Szadółki05:18
Przywidzka05:19
Czermińskiego05:20
Rębowo05:21
Baśniowa05:22
Jaworzniaków05:23
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków05:27
Jaworzniaków05:28
Baśniowa05:29
Rębowo05:30
Czermińskiego05:32
Przywidzka05:33
Szadółki05:34
Leszczynowa05:35
Jabłoniowa Osiedle05:36
Ujeścisko05:37
Piotrkowska05:39
Kielecka05:41
Przemyska05:43
Wilanowska05:44
Cmentarz Łostowicki05:45
Emaus05:47
Park Naukowo - Technologiczny05:49
Kurpińskiego05:50
Otwarta05:51
Suchanino05:53
Nad Jarem05:54
Cygańska Góra05:55
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:57
Szpital Zakaźny05:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:59
Smoluchowskiego06:00
Traugutta [GDA]06:02
Opera Bałtycka06:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:07
Uphagena06:08
Wrzeszcz PKP06:11
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP06:16
Wrzeszcz PKP06:16
Jaśkowa Dolina06:19
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:22
Opera Bałtycka06:24
Centrum Onkologii06:25
Uniwersytet Medyczny06:26
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne06:27
Smoluchowskiego06:29
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:30
Szpital Zakaźny06:31
Jarowa06:34
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:35
Cygańska Góra06:38
Nad Jarem06:39
Suchanino06:41
Otwarta06:43
Kurpińskiego06:44
Park Naukowo - Technologiczny06:45
Nowolipie06:47
Emaus06:49
Cmentarz Łostowicki06:51
Wilanowska06:53
Przemyska06:54
Kielecka06:55
Piotrkowska06:57
Ujeścisko06:59
Jabłoniowa Osiedle07:01
Leszczynowa07:02
Szadółki07:03
Przywidzka07:05
Czermińskiego07:07
Rębowo07:08
Baśniowa07:09
Jaworzniaków07:10
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków07:16
Jaworzniaków07:17
Baśniowa07:18
Rębowo07:19
Czermińskiego07:21
Przywidzka07:23
Szadółki07:24
Leszczynowa07:26
Jabłoniowa Osiedle07:27
Ujeścisko07:29
Piotrkowska07:31
Kielecka07:33
Przemyska07:37
Wilanowska07:42
Cmentarz Łostowicki07:44
Emaus07:47
Park Naukowo - Technologiczny07:50
Kurpińskiego07:51
Otwarta07:52
Suchanino07:54
Nad Jarem07:55
Cygańska Góra07:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:58
Szpital Zakaźny07:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:01
Smoluchowskiego08:02
Traugutta [GDA]08:04
Opera Bałtycka08:07
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:09
Uphagena08:10
Wrzeszcz PKP08:13
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP08:51
Wrzeszcz PKP08:51
Jaśkowa Dolina08:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:56
Opera Bałtycka08:58
Centrum Onkologii08:59
Uniwersytet Medyczny09:00
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:01
Smoluchowskiego09:03
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:04
Szpital Zakaźny09:05
Jarowa09:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:08
Cygańska Góra09:11
Nad Jarem09:12
Suchanino09:14
Otwarta09:16
Kurpińskiego09:17
Park Naukowo - Technologiczny09:18
Nowolipie09:20
Emaus09:22
Cmentarz Łostowicki09:24
Wilanowska09:26
Przemyska09:27
Kielecka09:28
Piotrkowska09:30
Ujeścisko09:32
Jabłoniowa Osiedle09:34
Leszczynowa09:35
Szadółki09:36
Przywidzka09:38
Czermińskiego09:39
Rębowo09:40
Baśniowa09:41
Jaworzniaków09:42
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków09:57
Jaworzniaków09:58
Baśniowa09:59
Rębowo10:00
Czermińskiego10:02
Przywidzka10:03
Szadółki10:04
Leszczynowa10:06
Jabłoniowa Osiedle10:07
Ujeścisko10:08
Piotrkowska10:10
Kielecka10:12
Przemyska10:14
Wilanowska10:16
Cmentarz Łostowicki10:18
Emaus10:20
Park Naukowo - Technologiczny10:22
Kurpińskiego10:23
Otwarta10:24
Suchanino10:26
Nad Jarem10:27
Cygańska Góra10:28
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:30
Szpital Zakaźny10:31
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:32
Smoluchowskiego10:33
Traugutta [GDA]10:35
Opera Bałtycka10:38
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:40
Uphagena10:41
Wrzeszcz PKP10:44
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP11:11
Wrzeszcz PKP11:11
Jaśkowa Dolina11:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:16
Opera Bałtycka11:18
Centrum Onkologii11:19
Uniwersytet Medyczny11:20
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne11:21
Smoluchowskiego11:23
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:24
Szpital Zakaźny11:25
Jarowa11:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:28
Cygańska Góra11:31
Nad Jarem11:32
Suchanino11:34
Otwarta11:36
Kurpińskiego11:37
Park Naukowo - Technologiczny11:38
Nowolipie11:40
Emaus11:42
Cmentarz Łostowicki11:44
Wilanowska11:46
Przemyska11:47
Kielecka11:48
Piotrkowska11:50
Ujeścisko11:52
Jabłoniowa Osiedle11:54
Leszczynowa11:55
Szadółki11:56
Przywidzka11:58
Czermińskiego11:59
Rębowo12:00
Baśniowa12:01
Jaworzniaków12:02
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków12:17
Jaworzniaków12:18
Baśniowa12:19
Rębowo12:20
Czermińskiego12:22
Przywidzka12:23
Szadółki12:24
Leszczynowa12:26
Jabłoniowa Osiedle12:27
Ujeścisko12:28
Piotrkowska12:30
Kielecka12:32
Przemyska12:34
Wilanowska12:36
Cmentarz Łostowicki12:38
Emaus12:40
Park Naukowo - Technologiczny12:42
Kurpińskiego12:43
Otwarta12:44
Suchanino12:46
Nad Jarem12:47
Cygańska Góra12:48
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:50
Szpital Zakaźny12:51
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:52
Smoluchowskiego12:53
Traugutta [GDA]12:55
Opera Bałtycka12:58
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:00
Uphagena13:01
Wrzeszcz PKP13:04
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP13:28
Wrzeszcz PKP13:28
Jaśkowa Dolina13:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:35
Opera Bałtycka13:37
Centrum Onkologii13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:40
Smoluchowskiego13:42
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:43
Szpital Zakaźny13:44
Jarowa13:47
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:48
Cygańska Góra13:51
Nad Jarem13:52
Suchanino13:54
Otwarta13:56
Kurpińskiego13:57
Park Naukowo - Technologiczny13:58
Nowolipie14:00
Emaus14:02
Cmentarz Łostowicki14:06
Wilanowska14:08
Przemyska14:09
Kielecka14:10
Piotrkowska14:13
Ujeścisko14:15
Jabłoniowa Osiedle14:17
Leszczynowa14:18
Szadółki14:19
Przywidzka14:21
Czermińskiego14:23
Rębowo14:24
Baśniowa14:25
Jaworzniaków14:26
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków14:38
Jaworzniaków14:39
Baśniowa14:40
Rębowo14:41
Czermińskiego14:43
Przywidzka14:45
Szadółki14:46
Leszczynowa14:48
Jabłoniowa Osiedle14:49
Ujeścisko14:51
Piotrkowska14:53
Kielecka14:55
Przemyska14:57
Wilanowska14:59
Cmentarz Łostowicki15:01
Emaus15:04
Park Naukowo - Technologiczny15:06
Kurpińskiego15:07
Otwarta15:08
Suchanino15:10
Nad Jarem15:11
Cygańska Góra15:12
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:14
Szpital Zakaźny15:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:16
Smoluchowskiego15:17
Traugutta [GDA]15:20
Opera Bałtycka15:23
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:25
Uphagena15:26
Wrzeszcz PKP15:29
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP15:43
Wrzeszcz PKP15:43
Jaśkowa Dolina15:48
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:51
Opera Bałtycka15:53
Centrum Onkologii15:54
Uniwersytet Medyczny15:55
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:56
Smoluchowskiego15:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:59
Szpital Zakaźny16:00
Jarowa16:03
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:04
Cygańska Góra16:07
Nad Jarem16:08
Suchanino16:10
Otwarta16:12
Kurpińskiego16:13
Park Naukowo - Technologiczny16:14
Nowolipie16:17
Emaus16:19
Cmentarz Łostowicki16:23
Wilanowska16:25
Przemyska16:26
Kielecka16:27
Piotrkowska16:30
Ujeścisko16:32
Jabłoniowa Osiedle16:34
Leszczynowa16:35
Szadółki16:36
Przywidzka16:38
Czermińskiego16:40
Rębowo16:41
Baśniowa16:42
Jaworzniaków16:43
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków16:54
Jaworzniaków16:55
Baśniowa16:56
Rębowo16:57
Czermińskiego16:59
Przywidzka17:01
Szadółki17:02
Leszczynowa17:04
Jabłoniowa Osiedle17:05
Ujeścisko17:07
Piotrkowska17:09
Kielecka17:11
Przemyska17:13
Wilanowska17:15
Cmentarz Łostowicki17:17
Emaus17:19
Park Naukowo - Technologiczny17:21
Kurpińskiego17:22
Otwarta17:23
Suchanino17:25
Nad Jarem17:26
Cygańska Góra17:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:29
Szpital Zakaźny17:30
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:31
Smoluchowskiego17:32
Traugutta [GDA]17:34
Opera Bałtycka17:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:39
Uphagena17:40
Wrzeszcz PKP17:43
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP18:06
Wrzeszcz PKP18:06
Jaśkowa Dolina18:09
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:11
Opera Bałtycka18:13
Centrum Onkologii18:14
Uniwersytet Medyczny18:15
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne18:16
Smoluchowskiego18:18
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:19
Szpital Zakaźny18:20
Jarowa18:22
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:23
Cygańska Góra18:26
Nad Jarem18:27
Suchanino18:29
Otwarta18:31
Kurpińskiego18:32
Park Naukowo - Technologiczny18:33
Nowolipie18:35
Emaus18:37
Cmentarz Łostowicki18:39
Wilanowska18:41
Przemyska18:42
Kielecka18:43
Piotrkowska18:45
Ujeścisko18:47
Jabłoniowa Osiedle18:49
Leszczynowa18:50
Szadółki18:51
Przywidzka18:53
Czermińskiego18:54
Rębowo18:55
Baśniowa18:56
Jaworzniaków18:57
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków19:20
Jaworzniaków19:21
Baśniowa19:22
Rębowo19:23
Czermińskiego19:25
Przywidzka19:26
Szadółki19:27
Leszczynowa19:29
Jabłoniowa Osiedle19:30
Ujeścisko19:31
Piotrkowska19:33
Kielecka19:35
Przemyska19:37
Wilanowska19:39
Cmentarz Łostowicki19:41
Emaus19:43
Park Naukowo - Technologiczny19:45
Kurpińskiego19:46
Otwarta19:47
Suchanino19:49
Nad Jarem19:50
Cygańska Góra19:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:53
Szpital Zakaźny19:54
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:55
Smoluchowskiego19:56
Traugutta [GDA]19:58
Opera Bałtycka20:01
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:03
Uphagena20:04
Wrzeszcz PKP20:07
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:07
Baza Hallera20:17