• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:36
Kurs nr 0 do Jabłoniowa Osiedle
Baza Hallera05:29
Jabłoniowa Osiedle05:54
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Jabłoniowa Osiedle05:54
Leszczynowa05:55
Szadółki05:56
Przywidzka05:57
Czermińskiego05:58
Rębowo05:59
Baśniowa06:00
Jaworzniaków06:01
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:05
Jaworzniaków06:06
Baśniowa06:07
Rębowo06:08
Czermińskiego06:10
Przywidzka06:12
Szadółki06:13
Leszczynowa06:15
Jabłoniowa Osiedle06:16
Ujeścisko06:19
Piotrkowska06:21
Kielecka06:23
Przemyska06:25
Wilanowska06:27
Cmentarz Łostowicki06:29
Emaus06:31
Park Naukowo - Technologiczny06:34
Kurpińskiego06:35
Otwarta06:36
Suchanino06:38
Nad Jarem06:39
Wyczółkowskiego06:40
Cygańska Góra06:41
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:42
Szpital Zakaźny06:43
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:45
Smoluchowskiego06:46
Traugutta [GDA]06:48
Opera Bałtycka06:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:53
Uphagena06:54
Wrzeszcz PKP06:57
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP07:25
Wrzeszcz PKP07:25
Jaśkowa Dolina07:28
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:31
Opera Bałtycka07:33
Centrum Onkologii07:34
Uniwersytet Medyczny07:35
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:36
Smoluchowskiego07:38
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:39
Szpital Zakaźny07:40
Jarowa07:43
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:44
Cygańska Góra07:45
Wyczółkowskiego07:47
Nad Jarem07:48
Suchanino07:50
Otwarta07:52
Kurpińskiego07:53
Park Naukowo - Technologiczny07:54
Nowolipie07:56
Emaus07:58
Cmentarz Łostowicki08:00
Wilanowska08:02
Przemyska08:03
Kielecka08:04
Piotrkowska08:06
Ujeścisko08:08
Jabłoniowa Osiedle08:11
Leszczynowa08:12
Szadółki08:13
Przywidzka08:15
Czermińskiego08:17
Rębowo08:18
Baśniowa08:19
Jaworzniaków08:20
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków08:33
Jaworzniaków08:34
Baśniowa08:35
Rębowo08:36
Czermińskiego08:38
Przywidzka08:40
Szadółki08:41
Leszczynowa08:43
Jabłoniowa Osiedle08:44
Ujeścisko08:46
Piotrkowska08:48
Kielecka08:50
Przemyska08:52
Wilanowska08:54
Cmentarz Łostowicki08:56
Emaus08:58
Park Naukowo - Technologiczny09:00
Kurpińskiego09:01
Otwarta09:02
Suchanino09:04
Nad Jarem09:05
Wyczółkowskiego09:06
Cygańska Góra09:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:08
Szpital Zakaźny09:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:10
Smoluchowskiego09:11
Traugutta [GDA]09:13
Opera Bałtycka09:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:18
Uphagena09:19
Wrzeszcz PKP09:22
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:47
Wrzeszcz PKP09:47
Jaśkowa Dolina09:50
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:52
Opera Bałtycka09:54
Centrum Onkologii09:55
Uniwersytet Medyczny09:56
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:57
Smoluchowskiego09:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:00
Szpital Zakaźny10:01
Jarowa10:03
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:04
Cygańska Góra10:05
Wyczółkowskiego10:07
Nad Jarem10:08
Suchanino10:10
Otwarta10:12
Kurpińskiego10:13
Park Naukowo - Technologiczny10:14
Nowolipie10:16
Emaus10:18
Cmentarz Łostowicki10:20
Wilanowska10:22
Przemyska10:23
Kielecka10:24
Piotrkowska10:26
Ujeścisko10:28
Jabłoniowa Osiedle10:31
Leszczynowa10:32
Szadółki10:33
Przywidzka10:35
Czermińskiego10:36
Rębowo10:37
Baśniowa10:38
Jaworzniaków10:39
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:54
Jaworzniaków10:55
Baśniowa10:56
Rębowo10:57
Czermińskiego10:59
Przywidzka11:00
Szadółki11:01
Leszczynowa11:03
Jabłoniowa Osiedle11:04
Ujeścisko11:06
Piotrkowska11:08
Kielecka11:10
Przemyska11:12
Wilanowska11:14
Cmentarz Łostowicki11:16
Emaus11:18
Park Naukowo - Technologiczny11:20
Kurpińskiego11:21
Otwarta11:22
Suchanino11:24
Nad Jarem11:25
Wyczółkowskiego11:26
Cygańska Góra11:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:28
Szpital Zakaźny11:29
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:30
Smoluchowskiego11:31
Traugutta [GDA]11:33
Opera Bałtycka11:36
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:38
Uphagena11:39
Wrzeszcz PKP11:42
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP12:07
Wrzeszcz PKP12:07
Jaśkowa Dolina12:10
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:12
Opera Bałtycka12:14
Centrum Onkologii12:15
Uniwersytet Medyczny12:16
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:17
Smoluchowskiego12:19
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:20
Szpital Zakaźny12:21
Jarowa12:23
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:24
Cygańska Góra12:25
Wyczółkowskiego12:27
Nad Jarem12:28
Suchanino12:30
Otwarta12:32
Kurpińskiego12:33
Park Naukowo - Technologiczny12:34
Nowolipie12:36
Emaus12:38
Cmentarz Łostowicki12:40
Wilanowska12:42
Przemyska12:43
Kielecka12:44
Piotrkowska12:46
Ujeścisko12:48
Jabłoniowa Osiedle12:51
Leszczynowa12:52
Szadółki12:53
Przywidzka12:55
Czermińskiego12:56
Rębowo12:57
Baśniowa12:58
Jaworzniaków12:59
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków13:14
Jaworzniaków13:15
Baśniowa13:16
Rębowo13:17
Czermińskiego13:19
Przywidzka13:20
Szadółki13:21
Leszczynowa13:23
Jabłoniowa Osiedle13:24
Ujeścisko13:26
Piotrkowska13:28
Kielecka13:32
Przemyska13:34
Wilanowska13:36
Cmentarz Łostowicki13:38
Emaus13:40
Park Naukowo - Technologiczny13:42
Kurpińskiego13:43
Otwarta13:44
Suchanino13:46
Nad Jarem13:47
Wyczółkowskiego13:48
Cygańska Góra13:49
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:50
Szpital Zakaźny13:51
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:52
Smoluchowskiego13:53
Traugutta [GDA]13:55
Opera Bałtycka13:58
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:00
Uphagena14:01
Wrzeszcz PKP14:04
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP14:26
Wrzeszcz PKP14:26
Jaśkowa Dolina14:31
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:34
Opera Bałtycka14:36
Centrum Onkologii14:37
Uniwersytet Medyczny14:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:39
Smoluchowskiego14:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:42
Szpital Zakaźny14:43
Jarowa14:46
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:47
Cygańska Góra14:48
Wyczółkowskiego14:50
Nad Jarem14:51
Suchanino14:53
Otwarta14:55
Kurpińskiego14:56
Park Naukowo - Technologiczny14:57
Nowolipie15:00
Emaus15:02
Cmentarz Łostowicki15:06
Wilanowska15:08
Przemyska15:09
Kielecka15:10
Piotrkowska15:13
Ujeścisko15:15
Jabłoniowa Osiedle15:18
Leszczynowa15:19
Szadółki15:20
Przywidzka15:22
Czermińskiego15:24
Rębowo15:25
Baśniowa15:26
Jaworzniaków15:27
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków15:38
Jaworzniaków15:39
Baśniowa15:40
Rębowo15:41
Czermińskiego15:43
Przywidzka15:45
Szadółki15:46
Leszczynowa15:48
Jabłoniowa Osiedle15:49
Ujeścisko15:52
Piotrkowska15:54
Kielecka15:56
Przemyska15:58
Wilanowska16:00
Cmentarz Łostowicki16:02
Emaus16:05
Park Naukowo - Technologiczny16:07
Kurpińskiego16:08
Otwarta16:09
Suchanino16:11
Nad Jarem16:12
Wyczółkowskiego16:13
Cygańska Góra16:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:15
Szpital Zakaźny16:16
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:17
Smoluchowskiego16:18
Traugutta [GDA]16:21
Opera Bałtycka16:24
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:26
Uphagena16:27
Wrzeszcz PKP16:30
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP16:46
Wrzeszcz PKP16:46
Jaśkowa Dolina16:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:54
Opera Bałtycka16:56
Centrum Onkologii16:57
Uniwersytet Medyczny16:58
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:59
Smoluchowskiego17:01
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:02
Szpital Zakaźny17:03
Jarowa17:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:07
Cygańska Góra17:08
Wyczółkowskiego17:10
Nad Jarem17:11
Suchanino17:13
Otwarta17:15
Kurpińskiego17:16
Park Naukowo - Technologiczny17:17
Nowolipie17:19
Emaus17:21
Cmentarz Łostowicki17:24
Wilanowska17:26
Przemyska17:27
Kielecka17:28
Piotrkowska17:31
Ujeścisko17:33
Jabłoniowa Osiedle17:36
Leszczynowa17:37
Szadółki17:38
Przywidzka17:40
Czermińskiego17:42
Rębowo17:43
Baśniowa17:44
Jaworzniaków17:45
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków17:58
Jaworzniaków17:59
Baśniowa18:00
Rębowo18:01
Czermińskiego18:03
Przywidzka18:04
Szadółki18:05
Leszczynowa18:07
Jabłoniowa Osiedle18:08
Ujeścisko18:10
Piotrkowska18:12
Kielecka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:18
Cmentarz Łostowicki18:20
Emaus18:22
Park Naukowo - Technologiczny18:24
Kurpińskiego18:25
Otwarta18:26
Suchanino18:28
Nad Jarem18:29
Wyczółkowskiego18:30
Cygańska Góra18:31
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:32
Szpital Zakaźny18:33
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:34
Smoluchowskiego18:35
Traugutta [GDA]18:37
Opera Bałtycka18:40
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:42
Uphagena18:43
Wrzeszcz PKP18:46
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP19:08
Wrzeszcz PKP19:08
Jaśkowa Dolina19:11
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:13
Opera Bałtycka19:15
Centrum Onkologii19:16
Uniwersytet Medyczny19:17
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne19:18
Smoluchowskiego19:20
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:21
Szpital Zakaźny19:22
Jarowa19:24
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:25
Cygańska Góra19:26
Wyczółkowskiego19:28
Nad Jarem19:29
Suchanino19:31
Otwarta19:33
Kurpińskiego19:34
Park Naukowo - Technologiczny19:35
Nowolipie19:37
Emaus19:39
Cmentarz Łostowicki19:41
Wilanowska19:43
Przemyska19:44
Kielecka19:45
Piotrkowska19:47
Ujeścisko19:49
Jabłoniowa Osiedle19:52
Leszczynowa19:53
Szadółki19:54
Przywidzka19:56
Czermińskiego19:57
Rębowo19:58
Baśniowa19:59
Jaworzniaków20:00
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków20:05
Jaworzniaków20:06
Baśniowa20:07
Rębowo20:08
Czermińskiego20:10
Przywidzka20:11
Szadółki20:12
Leszczynowa20:13
Jabłoniowa Osiedle20:14
Ujeścisko20:16
Piotrkowska20:18
Kielecka20:20
Przemyska20:22
Wilanowska20:23
Cmentarz Łostowicki20:25
Emaus20:27
Park Naukowo - Technologiczny20:29
Kurpińskiego20:30
Otwarta20:31
Suchanino20:33
Nad Jarem20:34
Wyczółkowskiego20:35
Cygańska Góra20:36
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:37
Szpital Zakaźny20:38
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:39
Smoluchowskiego20:40
Traugutta [GDA]20:42
Opera Bałtycka20:45
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:47
Uphagena20:48
Wrzeszcz PKP20:51
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:51
Baza Hallera21:01