• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:02
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:06
Wrzeszcz PKP05:16
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP05:16
Wrzeszcz PKP05:16
Jaśkowa Dolina05:19
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:21
Opera Bałtycka05:23
Centrum Onkologii (N/Ż)05:24
Uniwersytet Medyczny05:25
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne05:26
Smoluchowskiego05:28
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:29
Szpital Zakaźny05:30
Jarowa05:32
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:33
Cygańska Góra05:36
Nad Jarem05:37
Suchanino05:39
Otwarta05:41
Kurpińskiego05:42
Park Naukowo - Technologiczny05:43
Nowolipie (N/Ż)05:45
Emaus05:47
Cmentarz Łostowicki05:49
Wilanowska05:50
Przemyska05:51
Kielecka05:52
Piotrkowska05:54
Ujeścisko05:56
Jabłoniowa Osiedle05:58
Leszczynowa05:59
Szadółki06:00
Przywidzka06:02
Czermińskiego06:04
Rębowo06:05
Baśniowa06:06
Jaworzniaków06:07
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:13
Jaworzniaków06:14
Baśniowa06:15
Rębowo06:16
Czermińskiego06:18
Przywidzka06:20
Szadółki06:21
Leszczynowa06:23
Jabłoniowa Osiedle06:24
Ujeścisko06:26
Piotrkowska06:28
Kielecka06:30
Przemyska06:34
Wilanowska06:39
Cmentarz Łostowicki06:41
Emaus06:44
Park Naukowo - Technologiczny06:47
Kurpińskiego06:48
Otwarta06:49
Suchanino06:51
Nad Jarem06:52
Cygańska Góra06:53
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:55
Szpital Zakaźny06:56
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:58
Smoluchowskiego06:59
Traugutta [GDA]07:01
Opera Bałtycka07:04
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:06
Uphagena07:07
Wrzeszcz PKP07:10
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP07:36
Wrzeszcz PKP07:36
Jaśkowa Dolina07:39
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:42
Opera Bałtycka07:44
Centrum Onkologii (N/Ż)07:45
Uniwersytet Medyczny07:46
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:47
Smoluchowskiego07:49
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:50
Szpital Zakaźny07:51
Jarowa07:54
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:55
Cygańska Góra07:58
Nad Jarem07:59
Suchanino08:01
Otwarta08:03
Kurpińskiego08:04
Park Naukowo - Technologiczny08:05
Nowolipie (N/Ż)08:07
Emaus08:09
Cmentarz Łostowicki08:11
Wilanowska08:13
Przemyska08:14
Kielecka08:15
Piotrkowska08:17
Ujeścisko08:19
Jabłoniowa Osiedle08:21
Leszczynowa08:22
Szadółki08:23
Przywidzka08:25
Czermińskiego08:27
Rębowo08:28
Baśniowa08:29
Jaworzniaków08:30
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków08:37
Jaworzniaków08:38
Baśniowa08:39
Rębowo08:40
Czermińskiego08:42
Przywidzka08:44
Szadółki08:45
Leszczynowa08:47
Jabłoniowa Osiedle08:48
Ujeścisko08:49
Piotrkowska08:51
Kielecka08:53
Przemyska08:55
Wilanowska08:57
Cmentarz Łostowicki08:59
Emaus09:01
Park Naukowo - Technologiczny09:03
Kurpińskiego09:04
Otwarta09:05
Suchanino09:07
Nad Jarem09:08
Cygańska Góra09:09
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:11
Szpital Zakaźny09:12
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:13
Smoluchowskiego09:14
Traugutta [GDA]09:16
Opera Bałtycka09:19
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:21
Uphagena09:22
Wrzeszcz PKP09:25
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:51
Wrzeszcz PKP09:51
Jaśkowa Dolina09:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:56
Opera Bałtycka09:58
Centrum Onkologii (N/Ż)09:59
Uniwersytet Medyczny10:00
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:01
Smoluchowskiego10:03
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:04
Szpital Zakaźny10:05
Jarowa10:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:08
Cygańska Góra10:11
Nad Jarem10:12
Suchanino10:14
Otwarta10:16
Kurpińskiego10:17
Park Naukowo - Technologiczny10:18
Nowolipie (N/Ż)10:20
Emaus10:22
Cmentarz Łostowicki10:24
Wilanowska10:26
Przemyska10:27
Kielecka10:28
Piotrkowska10:30
Ujeścisko10:32
Jabłoniowa Osiedle10:34
Leszczynowa10:35
Szadółki10:36
Przywidzka10:38
Czermińskiego10:39
Rębowo10:40
Baśniowa10:41
Jaworzniaków10:42
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:57
Jaworzniaków10:58
Baśniowa10:59
Rębowo11:00
Czermińskiego11:02
Przywidzka11:03
Szadółki11:04
Leszczynowa11:06
Jabłoniowa Osiedle11:07
Ujeścisko11:08
Piotrkowska11:10
Kielecka11:12
Przemyska11:14
Wilanowska11:16
Cmentarz Łostowicki11:18
Emaus11:20
Park Naukowo - Technologiczny11:22
Kurpińskiego11:23
Otwarta11:24
Suchanino11:26
Nad Jarem11:27
Cygańska Góra11:28
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:30
Szpital Zakaźny11:31
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:32
Smoluchowskiego11:33
Traugutta [GDA]11:35
Opera Bałtycka11:38
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:40
Uphagena11:41
Wrzeszcz PKP11:44
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP12:11
Wrzeszcz PKP12:11
Jaśkowa Dolina12:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:16
Opera Bałtycka12:18
Centrum Onkologii (N/Ż)12:19
Uniwersytet Medyczny12:20
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:21
Smoluchowskiego12:23
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:24
Szpital Zakaźny12:25
Jarowa12:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:28
Cygańska Góra12:31
Nad Jarem12:32
Suchanino12:34
Otwarta12:36
Kurpińskiego12:37
Park Naukowo - Technologiczny12:38
Nowolipie (N/Ż)12:40
Emaus12:42
Cmentarz Łostowicki12:44
Wilanowska12:46
Przemyska12:47
Kielecka12:48
Piotrkowska12:50
Ujeścisko12:52
Jabłoniowa Osiedle12:54
Leszczynowa12:55
Szadółki12:56
Przywidzka12:58
Czermińskiego12:59
Rębowo13:00
Baśniowa13:01
Jaworzniaków13:02
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków13:18
Jaworzniaków13:19
Baśniowa13:20
Rębowo13:21
Czermińskiego13:23
Przywidzka13:24
Szadółki13:25
Leszczynowa13:27
Jabłoniowa Osiedle13:28
Ujeścisko13:29
Piotrkowska13:31
Kielecka13:35
Przemyska13:37
Wilanowska13:39
Cmentarz Łostowicki13:41
Emaus13:43
Park Naukowo - Technologiczny13:45
Kurpińskiego13:46
Otwarta13:47
Suchanino13:49
Nad Jarem13:50
Cygańska Góra13:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:53
Szpital Zakaźny13:54
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:55
Smoluchowskiego13:56
Traugutta [GDA]13:58
Opera Bałtycka14:01
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:03
Uphagena14:04
Wrzeszcz PKP14:07
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP14:28
Wrzeszcz PKP14:28
Jaśkowa Dolina14:33
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:36
Opera Bałtycka14:38
Centrum Onkologii (N/Ż)14:39
Uniwersytet Medyczny14:40
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:41
Smoluchowskiego14:43
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:44
Szpital Zakaźny14:45
Jarowa14:48
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:49
Cygańska Góra14:52
Nad Jarem14:53
Suchanino14:55
Otwarta14:57
Kurpińskiego14:58
Park Naukowo - Technologiczny14:59
Nowolipie (N/Ż)15:02
Emaus15:04
Cmentarz Łostowicki15:08
Wilanowska15:10
Przemyska15:11
Kielecka15:12
Piotrkowska15:15
Ujeścisko15:17
Jabłoniowa Osiedle15:19
Leszczynowa15:20
Szadółki15:21
Przywidzka15:23
Czermińskiego15:25
Rębowo15:26
Baśniowa15:27
Jaworzniaków15:28
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków15:39
Jaworzniaków15:40
Baśniowa15:41
Rębowo15:42
Czermińskiego15:44
Przywidzka15:46
Szadółki15:47
Leszczynowa15:49
Jabłoniowa Osiedle15:50
Ujeścisko15:52
Piotrkowska15:54
Kielecka15:56
Przemyska15:58
Wilanowska16:00
Cmentarz Łostowicki16:02
Emaus16:05
Park Naukowo - Technologiczny16:07
Kurpińskiego16:08
Otwarta16:09
Suchanino16:11
Nad Jarem16:12
Cygańska Góra16:13
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:15
Szpital Zakaźny16:16
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:17
Smoluchowskiego16:18
Traugutta [GDA]16:21
Opera Bałtycka16:24
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:26
Uphagena16:27
Wrzeszcz PKP16:30
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP16:46
Wrzeszcz PKP16:46
Jaśkowa Dolina16:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:54
Opera Bałtycka16:56
Centrum Onkologii (N/Ż)16:57
Uniwersytet Medyczny16:58
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:59
Smoluchowskiego17:01
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:02
Szpital Zakaźny17:03
Jarowa17:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:07
Cygańska Góra17:10
Nad Jarem17:11
Suchanino17:13
Otwarta17:15
Kurpińskiego17:16
Park Naukowo - Technologiczny17:17
Nowolipie (N/Ż)17:19
Emaus17:21
Cmentarz Łostowicki17:24
Wilanowska17:26
Przemyska17:27
Kielecka17:28
Piotrkowska17:31
Ujeścisko17:33
Jabłoniowa Osiedle17:35
Leszczynowa17:36
Szadółki17:37
Przywidzka17:39
Czermińskiego17:41
Rębowo17:42
Baśniowa17:43
Jaworzniaków17:44
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków18:05
Jaworzniaków18:06
Baśniowa18:07
Rębowo18:08
Czermińskiego18:10
Przywidzka18:11
Szadółki18:12
Leszczynowa18:14
Jabłoniowa Osiedle18:15
Ujeścisko18:16
Piotrkowska18:18
Kielecka18:20
Przemyska18:22
Wilanowska18:24
Cmentarz Łostowicki18:26
Emaus18:28
Park Naukowo - Technologiczny18:30
Kurpińskiego18:31
Otwarta18:32
Suchanino18:34
Nad Jarem18:35
Cygańska Góra18:36
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:38
Szpital Zakaźny18:39
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:40
Smoluchowskiego18:41
Traugutta [GDA]18:43
Opera Bałtycka18:46
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:48
Uphagena18:49
Wrzeszcz PKP18:52
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP19:08
Wrzeszcz PKP19:08
Jaśkowa Dolina19:11
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:13
Opera Bałtycka19:15
Centrum Onkologii (N/Ż)19:16
Uniwersytet Medyczny19:17
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne19:18
Smoluchowskiego19:20
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:21
Szpital Zakaźny19:22
Jarowa19:24
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:25
Cygańska Góra19:28
Nad Jarem19:29
Suchanino19:31
Otwarta19:33
Kurpińskiego19:34
Park Naukowo - Technologiczny19:35
Nowolipie (N/Ż)19:37
Emaus19:39
Cmentarz Łostowicki19:41
Wilanowska19:43
Przemyska19:44
Kielecka19:45
Piotrkowska19:47
Ujeścisko19:49
Jabłoniowa Osiedle19:51
Leszczynowa19:52
Szadółki19:53
Przywidzka19:55
Czermińskiego19:56
Rębowo19:57
Baśniowa19:58
Jaworzniaków19:59
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków20:07
Jaworzniaków20:08
Baśniowa20:09
Rębowo20:10
Czermińskiego20:12
Przywidzka20:13
Szadółki20:14
Leszczynowa20:15
Jabłoniowa Osiedle20:16
Ujeścisko20:17
Piotrkowska20:19
Kielecka20:21
Przemyska20:23
Wilanowska20:24
Cmentarz Łostowicki20:26
Emaus20:28
Park Naukowo - Technologiczny20:30
Kurpińskiego20:31
Otwarta20:32
Suchanino20:34
Nad Jarem20:35
Cygańska Góra20:36
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:38
Szpital Zakaźny20:39
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:40
Smoluchowskiego20:41
Traugutta [GDA]20:43
Opera Bałtycka20:46
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:48
Uphagena20:49
Wrzeszcz PKP20:52
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:52
Baza Hallera21:02