• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:37
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:26
Wrzeszcz PKP05:36
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP05:38
Wrzeszcz PKP05:38
Jaśkowa Dolina05:41
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:43
Opera Bałtycka05:45
Centrum Onkologii05:46
Traugutta05:47
Smoluchowskiego05:48
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:49
Szpital Zakaźny05:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:52
Cygańska Góra05:53
Wyczółkowskiego05:55
Nad Jarem05:56
Suchanino05:58
Otwarta06:00
Kurpińskiego06:01
Park Naukowo - Technologiczny06:02
Nowolipie06:04
Emaus06:06
Cmentarz Łostowicki06:08
Wilanowska06:09
Przemyska06:10
Kielecka06:11
Piotrkowska06:13
Ujeścisko06:15
Jabłoniowa Osiedle06:18
Leszczynowa06:19
Szadółki06:20
Przywidzka06:22
Czermińskiego06:24
Rębowo06:25
Baśniowa06:26
Jaworzniaków06:27
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:35
Jaworzniaków06:36
Baśniowa06:37
Rębowo06:38
Czermińskiego06:40
Przywidzka06:42
Szadółki06:43
Leszczynowa06:45
Jabłoniowa Osiedle06:46
Ujeścisko06:49
Piotrkowska06:51
Kielecka06:53
Przemyska06:57
Wilanowska07:02
Cmentarz Łostowicki07:04
Emaus07:07
Park Naukowo - Technologiczny07:10
Kurpińskiego07:11
Otwarta07:12
Suchanino07:14
Nad Jarem07:15
Wyczółkowskiego07:16
Cygańska Góra07:17
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:18
Szpital Zakaźny07:19
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:21
Smoluchowskiego07:22
Traugutta [GDA]07:24
Opera Bałtycka07:27
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:29
Uphagena07:30
Wrzeszcz PKP07:33
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP08:10
Wrzeszcz PKP08:10
Jaśkowa Dolina08:13
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:15
Opera Bałtycka08:17
Centrum Onkologii08:18
Traugutta08:19
Smoluchowskiego08:20
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:21
Szpital Zakaźny08:22
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:24
Cygańska Góra08:25
Wyczółkowskiego08:27
Nad Jarem08:28
Suchanino08:30
Otwarta08:32
Kurpińskiego08:33
Park Naukowo - Technologiczny08:34
Nowolipie08:36
Emaus08:38
Cmentarz Łostowicki08:40
Wilanowska08:42
Przemyska08:43
Kielecka08:44
Piotrkowska08:46
Ujeścisko08:48
Jabłoniowa Osiedle08:51
Leszczynowa08:52
Szadółki08:53
Przywidzka08:55
Czermińskiego08:57
Rębowo08:58
Baśniowa08:59
Jaworzniaków09:00
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków09:14
Jaworzniaków09:15
Baśniowa09:16
Rębowo09:17
Czermińskiego09:19
Przywidzka09:20
Szadółki09:21
Leszczynowa09:23
Jabłoniowa Osiedle09:24
Ujeścisko09:26
Piotrkowska09:28
Kielecka09:30
Przemyska09:32
Wilanowska09:34
Cmentarz Łostowicki09:36
Emaus09:38
Park Naukowo - Technologiczny09:40
Kurpińskiego09:41
Otwarta09:42
Suchanino09:44
Nad Jarem09:45
Wyczółkowskiego09:46
Cygańska Góra09:47
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:48
Szpital Zakaźny09:49
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:50
Smoluchowskiego09:51
Traugutta [GDA]09:53
Opera Bałtycka09:56
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:58
Uphagena09:59
Wrzeszcz PKP10:02
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP10:30
Wrzeszcz PKP10:30
Jaśkowa Dolina10:33
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:35
Opera Bałtycka10:37
Centrum Onkologii10:38
Traugutta10:39
Smoluchowskiego10:40
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:41
Szpital Zakaźny10:42
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:44
Cygańska Góra10:45
Wyczółkowskiego10:47
Nad Jarem10:48
Suchanino10:50
Otwarta10:52
Kurpińskiego10:53
Park Naukowo - Technologiczny10:54
Nowolipie10:56
Emaus10:58
Cmentarz Łostowicki11:00
Wilanowska11:02
Przemyska11:03
Kielecka11:04
Piotrkowska11:06
Ujeścisko11:08
Jabłoniowa Osiedle11:11
Leszczynowa11:12
Szadółki11:13
Przywidzka11:15
Czermińskiego11:17
Rębowo11:18
Baśniowa11:19
Jaworzniaków11:20
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków11:34
Jaworzniaków11:35
Baśniowa11:36
Rębowo11:37
Czermińskiego11:39
Przywidzka11:40
Szadółki11:41
Leszczynowa11:43
Jabłoniowa Osiedle11:44
Ujeścisko11:46
Piotrkowska11:48
Kielecka11:50
Przemyska11:52
Wilanowska11:54
Cmentarz Łostowicki11:56
Emaus11:58
Park Naukowo - Technologiczny12:00
Kurpińskiego12:01
Otwarta12:02
Suchanino12:04
Nad Jarem12:05
Wyczółkowskiego12:06
Cygańska Góra12:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:08
Szpital Zakaźny12:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:10
Smoluchowskiego12:11
Traugutta [GDA]12:13
Opera Bałtycka12:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:18
Uphagena12:19
Wrzeszcz PKP12:22
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP12:49
Wrzeszcz PKP12:49
Jaśkowa Dolina12:52
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:54
Opera Bałtycka12:56
Centrum Onkologii12:57
Traugutta12:58
Smoluchowskiego12:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:00
Szpital Zakaźny13:01
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:03
Cygańska Góra13:04
Wyczółkowskiego13:06
Nad Jarem13:07
Suchanino13:09
Otwarta13:11
Kurpińskiego13:12
Park Naukowo - Technologiczny13:13
Nowolipie13:15
Emaus13:17
Cmentarz Łostowicki13:20
Wilanowska13:22
Przemyska13:23
Kielecka13:24
Piotrkowska13:26
Ujeścisko13:28
Jabłoniowa Osiedle13:31
Leszczynowa13:32
Szadółki13:33
Przywidzka13:35
Czermińskiego13:37
Rębowo13:38
Baśniowa13:39
Jaworzniaków13:40
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków13:54
Jaworzniaków13:55
Baśniowa13:56
Rębowo13:57
Czermińskiego13:59
Przywidzka14:00
Szadółki14:01
Leszczynowa14:03
Jabłoniowa Osiedle14:04
Ujeścisko14:06
Piotrkowska14:08
Kielecka14:10
Przemyska14:12
Wilanowska14:14
Cmentarz Łostowicki14:16
Emaus14:19
Park Naukowo - Technologiczny14:21
Kurpińskiego14:22
Otwarta14:23
Suchanino14:25
Nad Jarem14:26
Wyczółkowskiego14:27
Cygańska Góra14:28
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:29
Szpital Zakaźny14:30
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:31
Smoluchowskiego14:32
Traugutta [GDA]14:35
Opera Bałtycka14:38
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:40
Uphagena14:41
Wrzeszcz PKP14:44
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP15:10
Wrzeszcz PKP15:10
Jaśkowa Dolina15:15
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:18
Opera Bałtycka15:20
Centrum Onkologii15:21
Traugutta15:22
Smoluchowskiego15:23
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:24
Szpital Zakaźny15:25
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:27
Cygańska Góra15:28
Wyczółkowskiego15:30
Nad Jarem15:31
Suchanino15:33
Otwarta15:35
Kurpińskiego15:36
Park Naukowo - Technologiczny15:37
Nowolipie15:40
Emaus15:42
Cmentarz Łostowicki15:46
Wilanowska15:48
Przemyska15:50
Kielecka15:51
Piotrkowska15:54
Ujeścisko15:56
Jabłoniowa Osiedle15:59
Leszczynowa16:00
Szadółki16:01
Przywidzka16:03
Czermińskiego16:05
Rębowo16:06
Baśniowa16:07
Jaworzniaków16:08
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków16:18
Jaworzniaków16:19
Baśniowa16:20
Rębowo16:21
Czermińskiego16:23
Przywidzka16:25
Szadółki16:26
Leszczynowa16:28
Jabłoniowa Osiedle16:29
Ujeścisko16:32
Piotrkowska16:34
Kielecka16:36
Przemyska16:38
Wilanowska16:40
Cmentarz Łostowicki16:42
Emaus16:45
Park Naukowo - Technologiczny16:47
Kurpińskiego16:48
Otwarta16:49
Suchanino16:51
Nad Jarem16:52
Wyczółkowskiego16:53
Cygańska Góra16:54
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:55
Szpital Zakaźny16:56
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:57
Smoluchowskiego16:58
Traugutta [GDA]17:01
Opera Bałtycka17:04
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:06
Uphagena17:07
Wrzeszcz PKP17:10
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP17:32
Wrzeszcz PKP17:32
Jaśkowa Dolina17:36
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:39
Opera Bałtycka17:41
Centrum Onkologii17:42
Traugutta17:43
Smoluchowskiego17:44
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:45
Szpital Zakaźny17:46
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:48
Cygańska Góra17:49
Wyczółkowskiego17:51
Nad Jarem17:52
Suchanino17:54
Otwarta17:56
Kurpińskiego17:57
Park Naukowo - Technologiczny17:58
Nowolipie18:00
Emaus18:02
Cmentarz Łostowicki18:04
Wilanowska18:06
Przemyska18:07
Kielecka18:08
Piotrkowska18:10
Ujeścisko18:12
Jabłoniowa Osiedle18:15
Leszczynowa18:16
Szadółki18:17
Przywidzka18:19
Czermińskiego18:21
Rębowo18:22
Baśniowa18:23
Jaworzniaków18:24
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków18:38
Jaworzniaków18:39
Baśniowa18:40
Rębowo18:41
Czermińskiego18:43
Przywidzka18:44
Szadółki18:45
Leszczynowa18:47
Jabłoniowa Osiedle18:48
Ujeścisko18:50
Piotrkowska18:52
Kielecka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:58
Cmentarz Łostowicki19:00
Emaus19:02
Park Naukowo - Technologiczny19:04
Kurpińskiego19:05
Otwarta19:06
Suchanino19:08
Nad Jarem19:09
Wyczółkowskiego19:10
Cygańska Góra19:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:12
Szpital Zakaźny19:13
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:14
Smoluchowskiego19:15
Traugutta [GDA]19:17
Opera Bałtycka19:20
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:22
Uphagena19:23
Wrzeszcz PKP19:26
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP19:51
Wrzeszcz PKP19:51
Jaśkowa Dolina19:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:56
Opera Bałtycka19:58
Centrum Onkologii19:59
Traugutta20:00
Smoluchowskiego20:01
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:02
Szpital Zakaźny20:03
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:05
Cygańska Góra20:06
Wyczółkowskiego20:08
Nad Jarem20:09
Suchanino20:11
Otwarta20:13
Kurpińskiego20:14
Park Naukowo - Technologiczny20:15
Nowolipie20:17
Emaus20:19
Cmentarz Łostowicki20:21
Wilanowska20:23
Przemyska20:24
Kielecka20:25
Piotrkowska20:27
Ujeścisko20:29
Jabłoniowa Osiedle20:32
Leszczynowa20:33
Szadółki20:34
Przywidzka20:35
Czermińskiego20:37
Rębowo20:38
Baśniowa20:39
Jaworzniaków20:40
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków20:45
Jaworzniaków20:46
Baśniowa20:47
Rębowo20:48
Czermińskiego20:50
Przywidzka20:51
Szadółki20:52
Leszczynowa20:53
Jabłoniowa Osiedle20:54
Ujeścisko20:56
Piotrkowska20:58
Kielecka21:00
Przemyska21:02
Wilanowska21:03
Cmentarz Łostowicki21:05
Emaus21:07
Park Naukowo - Technologiczny21:09
Kurpińskiego21:10
Otwarta21:11
Suchanino21:13
Nad Jarem21:14
Wyczółkowskiego21:15
Cygańska Góra21:16
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:17
Szpital Zakaźny21:18
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:19
Smoluchowskiego21:20
Traugutta [GDA]21:22
Opera Bałtycka21:25
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:27
Uphagena21:28
Wrzeszcz PKP21:31
Kurs nr 15 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP21:56
Wrzeszcz PKP21:56
Jaśkowa Dolina21:59
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:01
Opera Bałtycka22:03
Centrum Onkologii22:04
Traugutta22:05
Smoluchowskiego22:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:07
Szpital Zakaźny22:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:10
Cygańska Góra22:11
Wyczółkowskiego22:13
Nad Jarem22:14
Suchanino22:16
Otwarta22:18
Kurpińskiego22:19
Park Naukowo - Technologiczny22:20
Nowolipie22:22
Emaus22:24
Cmentarz Łostowicki22:26
Wilanowska22:27
Przemyska22:28
Kielecka22:29
Piotrkowska22:31
Ujeścisko22:33
Jabłoniowa Osiedle22:36
Leszczynowa22:37
Szadółki22:38
Przywidzka22:39
Czermińskiego22:41
Rębowo22:42
Baśniowa22:43
Jaworzniaków22:44
Kurs nr 16 do Opera Bałtycka
Jaworzniaków22:45
Jaworzniaków22:46
Baśniowa22:47
Rębowo22:48
Czermińskiego22:50
Przywidzka22:51
Szadółki22:52
Leszczynowa22:53
Jabłoniowa Osiedle22:54
Ujeścisko22:56
Piotrkowska22:58
Kielecka23:00
Przemyska23:02
Wilanowska23:03
Cmentarz Łostowicki23:05
Emaus23:07
Park Naukowo - Technologiczny23:09
Kurpińskiego23:10
Otwarta23:11
Suchanino23:13
Nad Jarem23:14
Wyczółkowskiego23:15
Cygańska Góra23:16
Pomorskie Szkoły Rzemiosł23:17
Szpital Zakaźny23:18
Centrum Medycyny Inwazyjnej23:19
Smoluchowskiego23:20
Traugutta [GDA]23:22
Opera Bałtycka23:24
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Opera Bałtycka23:24
Baza Hallera23:30