• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:23
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera06:29
Wrzeszcz PKP06:39
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP06:41
Wrzeszcz PKP06:41
Jaśkowa Dolina06:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:47
Opera Bałtycka06:49
Centrum Onkologii06:50
Traugutta06:51
Smoluchowskiego06:52
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:53
Szpital Zakaźny06:54
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:56
Cygańska Góra06:57
Wyczółkowskiego06:59
Nad Jarem07:00
Suchanino07:02
Otwarta07:04
Kurpińskiego07:05
Park Naukowo - Technologiczny07:06
Nowolipie07:08
Emaus07:10
Cmentarz Łostowicki07:12
Wilanowska07:14
Przemyska07:15
Kielecka07:16
Piotrkowska07:18
Ujeścisko07:20
Jabłoniowa Osiedle07:23
Leszczynowa07:24
Szadółki07:25
Przywidzka07:27
Czermińskiego07:29
Rębowo07:30
Baśniowa07:31
Jaworzniaków07:32
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków07:38
Jaworzniaków07:39
Baśniowa07:40
Rębowo07:41
Czermińskiego07:43
Przywidzka07:45
Szadółki07:46
Leszczynowa07:48
Jabłoniowa Osiedle07:49
Ujeścisko07:52
Piotrkowska07:54
Kielecka07:56
Przemyska08:00
Wilanowska08:05
Cmentarz Łostowicki08:07
Emaus08:10
Park Naukowo - Technologiczny08:13
Kurpińskiego08:14
Otwarta08:15
Suchanino08:17
Nad Jarem08:18
Wyczółkowskiego08:19
Cygańska Góra08:20
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:21
Szpital Zakaźny08:22
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:24
Smoluchowskiego08:25
Traugutta [GDA]08:27
Opera Bałtycka08:30
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:32
Uphagena08:33
Wrzeszcz PKP08:36
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:00
Wrzeszcz PKP09:00
Jaśkowa Dolina09:03
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:05
Opera Bałtycka09:07
Centrum Onkologii09:08
Traugutta09:09
Smoluchowskiego09:10
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:11
Szpital Zakaźny09:12
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:14
Cygańska Góra09:15
Wyczółkowskiego09:17
Nad Jarem09:18
Suchanino09:20
Otwarta09:22
Kurpińskiego09:23
Park Naukowo - Technologiczny09:24
Nowolipie09:26
Emaus09:28
Cmentarz Łostowicki09:30
Wilanowska09:32
Przemyska09:33
Kielecka09:34
Piotrkowska09:36
Ujeścisko09:38
Jabłoniowa Osiedle09:41
Leszczynowa09:42
Szadółki09:43
Przywidzka09:45
Czermińskiego09:47
Rębowo09:48
Baśniowa09:49
Jaworzniaków09:50
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:04
Jaworzniaków10:05
Baśniowa10:06
Rębowo10:07
Czermińskiego10:09
Przywidzka10:10
Szadółki10:11
Leszczynowa10:13
Jabłoniowa Osiedle10:14
Ujeścisko10:16
Piotrkowska10:18
Kielecka10:20
Przemyska10:22
Wilanowska10:24
Cmentarz Łostowicki10:26
Emaus10:28
Park Naukowo - Technologiczny10:30
Kurpińskiego10:31
Otwarta10:32
Suchanino10:34
Nad Jarem10:35
Wyczółkowskiego10:36
Cygańska Góra10:37
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:38
Szpital Zakaźny10:39
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:40
Smoluchowskiego10:41
Traugutta [GDA]10:43
Opera Bałtycka10:46
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:48
Uphagena10:49
Wrzeszcz PKP10:52
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP11:20
Wrzeszcz PKP11:20
Jaśkowa Dolina11:23
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:25
Opera Bałtycka11:27
Centrum Onkologii11:28
Traugutta11:29
Smoluchowskiego11:30
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:31
Szpital Zakaźny11:32
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:34
Cygańska Góra11:35
Wyczółkowskiego11:37
Nad Jarem11:38
Suchanino11:40
Otwarta11:42
Kurpińskiego11:43
Park Naukowo - Technologiczny11:44
Nowolipie11:46
Emaus11:48
Cmentarz Łostowicki11:50
Wilanowska11:52
Przemyska11:53
Kielecka11:54
Piotrkowska11:56
Ujeścisko11:58
Jabłoniowa Osiedle12:01
Leszczynowa12:02
Szadółki12:03
Przywidzka12:05
Czermińskiego12:07
Rębowo12:08
Baśniowa12:09
Jaworzniaków12:10
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków12:24
Jaworzniaków12:25
Baśniowa12:26
Rębowo12:27
Czermińskiego12:29
Przywidzka12:30
Szadółki12:31
Leszczynowa12:33
Jabłoniowa Osiedle12:34
Ujeścisko12:36
Piotrkowska12:38
Kielecka12:40
Przemyska12:42
Wilanowska12:44
Cmentarz Łostowicki12:46
Emaus12:48
Park Naukowo - Technologiczny12:50
Kurpińskiego12:51
Otwarta12:52
Suchanino12:54
Nad Jarem12:55
Wyczółkowskiego12:56
Cygańska Góra12:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:58
Szpital Zakaźny12:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:00
Smoluchowskiego13:01
Traugutta [GDA]13:03
Opera Bałtycka13:06
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:08
Uphagena13:09
Wrzeszcz PKP13:12
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP13:12
Baza Hallera13:22