• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:30
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera06:26
Wrzeszcz PKP06:36
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP06:38
Wrzeszcz PKP06:38
Jaśkowa Dolina06:41
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:44
Opera Bałtycka06:46
Centrum Onkologii06:47
Traugutta [GDA]06:48
Smoluchowskiego06:49
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:50
Szpital Zakaźny06:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:53
Cygańska Góra06:54
Wyczółkowskiego06:56
Nad Jarem06:57
Suchanino06:59
Otwarta07:00
Kurpińskiego07:02
Park Naukowo - Technologiczny07:03
Nowolipie07:05
Emaus07:07
Cmentarz Łostowicki07:09
Wilanowska07:11
Przemyska07:12
Kielecka07:13
Piotrkowska07:15
Jeleniogórska07:16
Nowosądecka07:17
Lawendowe Wzgórze07:18
Ujeścisko07:20
Jabłoniowa Osiedle07:23
Leszczynowa07:24
Szadółki07:25
Przywidzka07:27
Czermińskiego07:29
Rębowo07:30
Baśniowa07:31
Jaworzniaków07:32
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków07:40
Jaworzniaków07:41
Baśniowa07:42
Rębowo07:43
Czermińskiego07:45
Przywidzka07:47
Szadółki07:48
Leszczynowa07:50
Jabłoniowa Osiedle07:51
Ujeścisko07:54
Lawendowe Wzgórze07:56
Nowosądecka07:57
Jeleniogórska07:58
Piotrkowska07:59
Kielecka08:02
Przemyska08:04
Wilanowska08:06
Cmentarz Łostowicki08:09
Emaus08:12
Park Naukowo - Technologiczny08:14
Kurpińskiego08:15
Otwarta08:16
Suchanino08:17
Nad Jarem08:18
Wyczółkowskiego08:20
Cygańska Góra08:21
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:22
Szpital Zakaźny08:23
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:24
Smoluchowskiego08:25
Traugutta [GDA]08:27
Opera Bałtycka08:30
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:32
Uphagena08:33
Wrzeszcz PKP08:36
Kurs nr 3 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP08:36
Baza Hallera08:46