• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:27
Kurs nr 0 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski05:09
Plac Kaszubski05:09
Kurs nr 1 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski05:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:20
Janka Wiśniewskiego05:21
Energetyków05:23
Obłuże Centrum05:26
Kuśnierska05:28
Podgórska05:29
Żeliwna05:31
Żelazna05:32
Pogórze Dolne05:33
Czernickiego I05:34
Czernickiego II05:35
Pogórze Górne05:36
Pogórze - Pułaskiego05:37
Pogórze - Dobke05:38
Pogórze - Herberta05:39
Kosakowo - Centrum Sportowe05:40
Kosakowo - Centrum Handlowe05:40
Kosakowo - Urząd Gminy05:41
Kosakowo - Kościół05:42
Pierwoszyno - Staw05:43
Pierwoszyno - Kościół05:44
Mosty - Wiązowa05:45
Mosty - Ogrodowa05:46
Mosty - Olchowa05:47
Rewa - Wrocławska05:48
Rewa - Bosmańska05:50
Rewa - Słoneczna05:51
Rewa - Bursztynowa05:52
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa05:57
Rewa - Słoneczna05:58
Rewa - Bosmańska05:59
Rewa - Wrocławska06:01
Mosty - Olchowa06:02
Mosty - Ogrodowa06:04
Mosty - Szkoła06:05
Mechelinki - Przystań06:07
Mosty - Szkoła06:09
Mosty - Ogrodowa06:10
Mosty - Wiązowa06:11
Pierwoszyno - Kościół06:13
Pierwoszyno - Staw06:14
Kosakowo - Kościół06:15
Kosakowo - Urząd Gminy06:16
Kosakowo - Centrum Sportowe06:17
Pogórze - Herberta06:18
Pogórze - Dobke06:19
Pogórze - Pułaskiego06:20
Pogórze Górne06:21
Czernickiego II06:22
Czernickiego I06:23
Pogórze Dolne06:25
Żelazna06:26
Żeliwna06:27
Podgórska06:28
Kuśnierska06:29
Obłuże Centrum06:30
Energetyków06:33
Janka Wiśniewskiego06:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:39
Plac Kaszubski06:41
Kurs nr 3 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski06:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:01
Janka Wiśniewskiego07:02
Energetyków07:04
Obłuże Centrum07:07
Kuśnierska07:09
Podgórska07:10
Żeliwna07:12
Żelazna07:13
Pogórze Dolne07:14
Czernickiego I07:15
Czernickiego II07:16
Pogórze Górne07:17
Pogórze - Pułaskiego07:18
Pogórze - Dobke07:19
Pogórze - Herberta07:20
Kosakowo - Centrum Sportowe07:21
Kosakowo - Centrum Handlowe07:21
Kosakowo - Urząd Gminy07:23
Kosakowo - Kościół07:24
Pierwoszyno - Staw07:25
Pierwoszyno - Kościół07:26
Mosty - Wiązowa07:27
Mosty - Ogrodowa07:28
Mosty - Olchowa07:29
Rewa - Wrocławska07:30
Rewa - Bosmańska07:32
Rewa - Słoneczna07:33
Rewa - Bursztynowa07:34
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa07:37
Rewa - Słoneczna07:38
Rewa - Bosmańska07:39
Rewa - Wrocławska07:41
Mosty - Olchowa07:42
Mosty - Ogrodowa07:44
Mosty - Szkoła07:45
Mechelinki - Przystań07:47
Mosty - Szkoła07:49
Mosty - Ogrodowa07:50
Mosty - Wiązowa07:51
Pierwoszyno - Kościół07:53
Pierwoszyno - Staw07:54
Kosakowo - Kościół07:55
Kosakowo - Urząd Gminy07:56
Kosakowo - Centrum Sportowe07:57
Pogórze - Herberta07:58
Pogórze - Dobke07:59
Pogórze - Pułaskiego08:00
Pogórze Górne08:01
Czernickiego II08:02
Czernickiego I08:03
Pogórze Dolne08:05
Żelazna08:06
Żeliwna08:07
Podgórska08:09
Kuśnierska08:10
Obłuże Centrum08:11
Energetyków08:14
Janka Wiśniewskiego08:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:20
Plac Kaszubski08:22
Kurs nr 5 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski08:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:03
Janka Wiśniewskiego09:04
Energetyków09:06
Obłuże Centrum09:09
Kuśnierska09:11
Podgórska09:12
Żeliwna09:14
Żelazna09:15
Pogórze Dolne09:16
Czernickiego I09:17
Czernickiego II09:18
Pogórze Górne09:19
Pogórze - Pułaskiego09:20
Pogórze - Dobke09:21
Pogórze - Herberta09:22
Kosakowo - Centrum Sportowe09:23
Kosakowo - Centrum Handlowe09:23
Kosakowo - Urząd Gminy09:25
Kosakowo - Kościół09:26
Pierwoszyno - Staw09:27
Pierwoszyno - Kościół09:28
Mosty - Wiązowa09:29
Mosty - Ogrodowa09:30
Mosty - Szkoła09:31
Mechelinki - Przystań09:33
Mosty - Szkoła09:35
Mosty - Ogrodowa09:36
Mosty - Olchowa09:37
Rewa - Wrocławska09:38
Rewa - Bosmańska09:40
Rewa - Słoneczna09:41
Rewa - Bursztynowa09:42
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa09:54
Rewa - Słoneczna09:55
Rewa - Bosmańska09:56
Rewa - Wrocławska09:58
Mosty - Olchowa09:59
Mosty - Ogrodowa10:01
Mosty - Szkoła10:02
Mechelinki - Przystań10:04
Mosty - Szkoła10:06
Mosty - Ogrodowa10:07
Mosty - Wiązowa10:08
Pierwoszyno - Kościół10:10
Pierwoszyno - Staw10:11
Kosakowo - Kościół10:12
Kosakowo - Urząd Gminy10:13
Kosakowo - Centrum Sportowe10:14
Pogórze - Herberta10:15
Pogórze - Dobke10:16
Pogórze - Pułaskiego10:17
Pogórze Górne10:18
Czernickiego II10:19
Czernickiego I10:20
Pogórze Dolne10:22
Żelazna10:23
Żeliwna10:24
Podgórska10:26
Kuśnierska10:27
Obłuże Centrum10:28
Energetyków10:31
Janka Wiśniewskiego10:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:37
Plac Kaszubski10:39
Kurs nr 7 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski10:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:03
Janka Wiśniewskiego11:04
Energetyków11:06
Obłuże Centrum11:09
Kuśnierska11:11
Podgórska11:12
Żeliwna11:14
Żelazna11:15
Pogórze Dolne11:16
Czernickiego I11:17
Czernickiego II11:18
Pogórze Górne11:19
Pogórze - Pułaskiego11:20
Pogórze - Dobke11:21
Pogórze - Herberta11:22
Kosakowo - Centrum Sportowe11:23
Kosakowo - Centrum Handlowe11:24
Kosakowo - Urząd Gminy11:26
Kosakowo - Kościół11:27
Pierwoszyno - Staw11:28
Pierwoszyno - Kościół11:29
Mosty - Wiązowa11:30
Mosty - Ogrodowa11:31
Mosty - Szkoła11:32
Mechelinki - Przystań11:34
Mosty - Szkoła11:36
Mosty - Ogrodowa11:37
Mosty - Olchowa11:38
Rewa - Wrocławska11:39
Rewa - Bosmańska11:41
Rewa - Słoneczna11:43
Rewa - Bursztynowa11:44
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa12:00
Rewa - Słoneczna12:01
Rewa - Bosmańska12:02
Rewa - Wrocławska12:04
Mosty - Olchowa12:05
Mosty - Ogrodowa12:07
Mosty - Wiązowa12:08
Pierwoszyno - Kościół12:10
Pierwoszyno - Staw12:11
Kosakowo - Kościół12:12
Kosakowo - Urząd Gminy12:13
Kosakowo - Centrum Sportowe12:14
Pogórze - Herberta12:15
Pogórze - Dobke12:16
Pogórze - Pułaskiego12:17
Pogórze Górne12:18
Czernickiego II12:19
Czernickiego I12:20
Pogórze Dolne12:22
Żelazna12:23
Żeliwna12:24
Podgórska12:26
Kuśnierska12:27
Obłuże Centrum12:28
Energetyków12:31
Janka Wiśniewskiego12:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:37
Plac Kaszubski12:39
Kurs nr 9 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski12:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:03
Janka Wiśniewskiego13:04
Energetyków13:06
Obłuże Centrum13:09
Kuśnierska13:11
Podgórska13:12
Żeliwna13:14
Żelazna13:15
Pogórze Dolne13:16
Czernickiego I13:17
Czernickiego II13:18
Pogórze Górne13:19
Pogórze - Pułaskiego13:20
Pogórze - Dobke13:21
Pogórze - Herberta13:22
Kosakowo - Centrum Sportowe13:23
Kosakowo - Centrum Handlowe13:24
Kosakowo - Urząd Gminy13:26
Kosakowo - Kościół13:27
Pierwoszyno - Staw13:28
Pierwoszyno - Kościół13:29
Mosty - Wiązowa13:30
Mosty - Ogrodowa13:31
Mosty - Szkoła13:32
Mechelinki - Przystań13:34
Mosty - Szkoła13:36
Mosty - Ogrodowa13:37
Mosty - Olchowa13:38
Rewa - Wrocławska13:39
Rewa - Bosmańska13:41
Rewa - Słoneczna13:43
Rewa - Bursztynowa13:44
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa14:04
Rewa - Słoneczna14:05
Rewa - Bosmańska14:06
Rewa - Wrocławska14:08
Mosty - Olchowa14:09
Mosty - Ogrodowa14:11
Mosty - Wiązowa14:12
Pierwoszyno - Kościół14:14
Pierwoszyno - Staw14:15
Kosakowo - Kościół14:16
Kosakowo - Urząd Gminy14:17
Kosakowo - Centrum Sportowe14:18
Pogórze - Herberta14:19
Pogórze - Dobke14:20
Pogórze - Pułaskiego14:21
Pogórze Górne14:22
Czernickiego II14:23
Czernickiego I14:24
Pogórze Dolne14:26
Żelazna14:27
Żeliwna14:28
Podgórska14:30
Kuśnierska14:31
Obłuże Centrum14:32
Energetyków14:35
Janka Wiśniewskiego14:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:41
Plac Kaszubski14:43
Kurs nr 11 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski15:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:08
Janka Wiśniewskiego15:09
Energetyków15:11
Obłuże Centrum15:14
Kuśnierska15:16
Podgórska15:17
Żeliwna15:19
Żelazna15:20
Pogórze Dolne15:21
Czernickiego I15:23
Czernickiego II15:24
Pogórze Górne15:25
Pogórze - Pułaskiego15:26
Pogórze - Dobke15:27
Pogórze - Herberta15:28
Kosakowo - Centrum Sportowe15:29
Kosakowo - Centrum Handlowe15:30
Kosakowo - Urząd Gminy15:32
Kosakowo - Kościół15:33
Pierwoszyno - Staw15:34
Pierwoszyno - Kościół15:35
Mosty - Wiązowa15:37
Mosty - Ogrodowa15:38
Mosty - Szkoła15:39
Mechelinki - Przystań15:41
Mosty - Szkoła15:43
Mosty - Ogrodowa15:44
Mosty - Olchowa15:45
Rewa - Wrocławska15:46
Rewa - Bosmańska15:48
Rewa - Słoneczna15:50
Rewa - Bursztynowa15:51
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa16:04
Rewa - Słoneczna16:05
Rewa - Bosmańska16:06
Rewa - Wrocławska16:08
Mosty - Olchowa16:09
Mosty - Ogrodowa16:11
Mosty - Wiązowa16:12
Pierwoszyno - Kościół16:14
Pierwoszyno - Staw16:15
Kosakowo - Kościół16:16
Kosakowo - Urząd Gminy16:17
Kosakowo - Centrum Sportowe16:18
Pogórze - Herberta16:19
Pogórze - Dobke16:20
Pogórze - Pułaskiego16:21
Pogórze Górne16:22
Czernickiego II16:23
Czernickiego I16:24
Pogórze Dolne16:26
Żelazna16:27
Żeliwna16:28
Podgórska16:30
Kuśnierska16:31
Obłuże Centrum16:32
Energetyków16:35
Janka Wiśniewskiego16:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:41
Plac Kaszubski16:43
Kurs nr 13 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski17:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:09
Janka Wiśniewskiego17:10
Energetyków17:12
Obłuże Centrum17:15
Kuśnierska17:17
Podgórska17:18
Żeliwna17:20
Żelazna17:21
Pogórze Dolne17:22
Czernickiego I17:24
Czernickiego II17:25
Pogórze Górne17:26
Pogórze - Pułaskiego17:27
Pogórze - Dobke17:28
Pogórze - Herberta17:29
Kosakowo - Centrum Sportowe17:30
Kosakowo - Centrum Handlowe17:31
Kosakowo - Urząd Gminy17:33
Kosakowo - Kościół17:34
Pierwoszyno - Staw17:35
Pierwoszyno - Kościół17:36
Mosty - Wiązowa17:37
Mosty - Ogrodowa17:38
Mosty - Szkoła17:39
Mechelinki - Przystań17:41
Mosty - Szkoła17:43
Mosty - Ogrodowa17:44
Mosty - Olchowa17:45
Rewa - Wrocławska17:46
Rewa - Bosmańska17:48
Rewa - Słoneczna17:49
Rewa - Bursztynowa17:50
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa18:24
Rewa - Słoneczna18:25
Rewa - Bosmańska18:26
Rewa - Wrocławska18:28
Mosty - Olchowa18:29
Mosty - Ogrodowa18:31
Mosty - Wiązowa18:32
Pierwoszyno - Kościół18:34
Pierwoszyno - Staw18:35
Kosakowo - Kościół18:36
Kosakowo - Urząd Gminy18:37
Kosakowo - Centrum Sportowe18:38
Pogórze - Herberta18:39
Pogórze - Dobke18:40
Pogórze - Pułaskiego18:41
Pogórze Górne18:42
Czernickiego II18:43
Czernickiego I18:44
Pogórze Dolne18:46
Żelazna18:47
Żeliwna18:48
Podgórska18:49
Kuśnierska18:50
Obłuże Centrum18:51
Energetyków18:53
Janka Wiśniewskiego18:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:59
Plac Kaszubski19:01
Kurs nr 15 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski19:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:23
Janka Wiśniewskiego19:24
Energetyków19:26
Obłuże Centrum19:29
Kuśnierska19:31
Podgórska19:32
Żeliwna19:34
Żelazna19:35
Pogórze Dolne19:36
Czernickiego I19:37
Czernickiego II19:38
Pogórze Górne19:39
Pogórze - Pułaskiego19:40
Pogórze - Dobke19:41
Pogórze - Herberta19:42
Kosakowo - Centrum Sportowe19:43
Kosakowo - Centrum Handlowe19:43
Kosakowo - Urząd Gminy19:44
Kosakowo - Kościół19:45
Pierwoszyno - Staw19:46
Pierwoszyno - Kościół19:47
Mosty - Wiązowa19:48
Mosty - Ogrodowa19:49
Mosty - Szkoła19:50
Mechelinki - Przystań19:52
Mosty - Szkoła19:54
Mosty - Ogrodowa19:55
Mosty - Olchowa19:56
Rewa - Wrocławska19:57
Rewa - Bosmańska19:59
Rewa - Słoneczna20:00
Rewa - Bursztynowa20:01
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Rewa - Bursztynowa20:10
Rewa - Słoneczna20:11
Rewa - Bosmańska20:12
Rewa - Wrocławska20:14
Mosty - Olchowa20:15
Mosty - Ogrodowa20:16
Mosty - Wiązowa20:17
Pierwoszyno - Kościół20:19
Pierwoszyno - Staw20:20
Kosakowo - Kościół20:21
Kosakowo - Urząd Gminy20:22
Kosakowo - Centrum Sportowe20:23
Pogórze - Herberta20:24
Pogórze - Dobke20:25
Pogórze - Pułaskiego20:26
Pogórze Górne20:27